Reklama
Strona 260 z 275 PierwszaPierwsza ... 160210250258259260261262270 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,886 do 3,900 z 4112

Temat: Zestawy komputerowe i podzespoły bazowe

  1. #3886
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w tibijke pograsz na komputerze za 200zł wyciągniętym ze śmietnika w którym spał twój stary najebany a w fortnite wycigniesz stabilne 144fps na komputerze za max 2k. aha zapomnialem ze konsolki nawet najnowsze dalej max 120fps i to nawet nie we wszystkich tytułach xD i na komputerze za 2k zrobisz tez milion innych rzeczy nie zwiazanych z grami, a na konsolce co zrobisz? kurwa nawet nic nie napiszesz na tym zjebanym padzie dla ułomków ktory powinno się podłączać tylko jak się gra w jakieś luigi mansion 2 czy jakas platformowke pokroju little nightmares a poza tym kontroler nie powinien byc nawet w twoim polu widzenia.
    konsolowcy to najgorszy sort czlowieka, jebane biedaki umyslowe. i jeszcze jakies argumenty z dupy w stylu hehe konsolka tansza hehe. typowa bieda umyslowa.
    gosciu, wlasnie na kosnoli to masz prestiż
    siadasz sobie wygodnie na fotelu albo sofie, przed sobą masz stol na kturym jest polany dzony walker albo fanta z promocji, bezprzewodowy pad, telewizor na pol sciany z soundbarem albo kinem domowym,
    A nie pc, siedzisz zgarbiony 50 cm od monitora bo dalej jebana myszka nie siega przy jakims monitorze 20 cali, na krzesle z ikea za 90 zl bo reszta kasy poszla na jkaies jebae ramy albo procesor za 5k zeby pograc w full hd xDDDDDD
    Co rok gola cie jak ostatniego frajera bo nowy karta graficzna czy ram, he he, huj ze tylko kolor na obudowie się zminil, ale cena 40% up.
    a i co do jakis fps, kto o to daje jebanie, normalni ludzie nie sa w stanie zobaczyc roznicy od 60fps w gure a ci sie jaraja jakimis 100 klatka slow motion

  2. #3887
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, wlasnie na kosnoli to masz prestiż
    siadasz sobie wygodnie na fotelu albo sofie, przed sobą masz stol na kturym jest polany dzony walker albo fanta z promocji, bezprzewodowy pad, telewizor na pol sciany z soundbarem albo kinem domowym,
    A nie pc, siedzisz zgarbiony 50 cm od monitora bo dalej jebana myszka nie siega przy jakims monitorze 20 cali, na krzesle z ikea za 90 zl bo reszta kasy poszla na jkaies jebae ramy albo procesor za 5k zeby pograc w full hd xDDDDDD
    Co rok gola cie jak ostatniego frajera bo nowy karta graficzna czy ram, he he, huj ze tylko kolor na obudowie się zminil, ale cena 40% up.
    a i co do jakis fps, kto o to daje jebanie, normalni ludzie nie sa w stanie zobaczyc roznicy od 60fps w gure a ci sie jaraja jakimis 100 klatka slow motion
    jak ty najebany jestes. w tym momencie sobie siedze i mam 3 monitory podpiete do pc i uwaga tv na pol sciany z soundbarem rowniez podpiety do pc. bo mam kurwa WYBÓR. mogę sie jebnąć na kanapie z padem, moge sie jebnac na kanapie z myszka i klawiatura, moge siedziec przy biurku z padem, moge z myszka i klawiatura.
    komputer od 5 lat ten sam, smiga jak rakieta, chce cos w 4k se pograć to se gram, chce w csika w milion fps to se gram, chce se zaemulować pokemon red to se kurwa emuluje pokemon red i chuj. bede se chcial zupgradowac cos to se zupgraduje ale nie ze calosc do wyjebania na smietnik tylko se wymieniam cpu i plyte glowna albo wymieniam se karte graficzna i chuj.
    a to ze nie jestes w stanie roznicy od 60 fps zobaczyc to tylko pokazuje ze masz zlagowany mozg, no ale co sie dziwic po BIEDAKU umyslowym


    ehhh czemu ja sie daje tym trollom konsolowym jak pelikan, przeciez wiadomo ze oni tak troluja tylko dlatego ze po 5 harnasiach im sie nudzi bo na konsolce nic wiecej niz jakas gierka z hehe historyjka se nie pograja a ile razy mozna cos takiego przechodzic

  3. Reklama
  4. #3888
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak ty najebany jestes. w tym momencie sobie siedze i mam 3 monitory podpiete do pc i uwaga tv na pol sciany z soundbarem rowniez podpiety do pc. bo mam kurwa WYBÓR. mogę sie jebnąć na kanapie z padem, moge sie jebnac na kanapie z myszka i klawiatura, moge siedziec przy biurku z padem, moge z myszka i klawiatura.
    komputer od 5 lat ten sam, smiga jak rakieta, chce cos w 4k se pograć to se gram, chce w csika w milion fps to se gram, chce se zaemulować pokemon red to se kurwa emuluje pokemon red i chuj. bede se chcial zupgradowac cos to se zupgraduje ale nie ze calosc do wyjebania na smietnik tylko se wymieniam cpu i plyte glowna albo wymieniam se karte graficzna i chuj.
    a to ze nie jestes w stanie roznicy od 60 fps zobaczyc to tylko pokazuje ze masz zlagowany mozg, no ale co sie dziwic po BIEDAKU umyslowym


    ehhh czemu ja sie daje tym trollom konsolowym jak pelikan, przeciez wiadomo ze oni tak troluja tylko dlatego ze po 5 harnasiach im sie nudzi bo na konsolce nic wiecej niz jakas gierka z hehe historyjka se nie pograja a ile razy mozna cos takiego przechodzic
    sam nie wierzysz w to piszesz

    wy NIE MACIE wyboru, dlatego musiales sobie utkac na te biurko 4 minitory zeby cokolwiek zobaczyc, a nie jakis ludzik w skali rzeczywistej 1 cm, to po miesiacu mozna oslepnac albo instant okulary wada -2,0.
    mam nadzieje, z tymi padami to nie na 1m kablu USB i lozko musisz podsuwac do PC kek.

    aa i jak wpadaja do cb znajomi to na konsoli piekna sprawa, rozsiedzeniu w salonie na prestizowej sofie, a nie przynosz 3 krzeselka z kuchni i gracie w herosy 3 na 1 myszce xDDD

    juz nie mowie o tym, ze 90% rzeczy mozna zrobic sa pomoca smartfona, rachunki, zakupy, pogoda? nie ma problemu

    chyba, ze masz mentalnie 12 lat i grasz w jakis gry typu lol to wybaczam

  5. #3889
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    teraz to juz zaczales pierdolić tak że nawet nie rozumiem co ty piszesz pzdr

  6. #3890
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    essa zaorany pecetowiec

  7. #3891
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    daj znac jak wytrzeźwiejesz

  8. #3892
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    czemu mnie nie dziwi, ze zjeb trelemorele jest konsolowcem xD
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  9. #3893
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    termere jak zawsze z rigczem, ani troche mnie to nie dziwi

  10. #3894
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu mnie nie dziwi, ze zjeb trelemorele jest konsolowcem xD
    idz sobie tam pograc w pokemon go na jakis macius ots 3.1 <<free pacc>>
    jak dorosniesz to wroc

  11. #3895
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    powiedział chłop ktory sobie usprawiedliwia zakup konsoli jakimiś urojeniami xD jebany biedack ktorego nie stać na pcta xDDDDDDDDDDD

  12. #3896
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Niby dorośli ludzie a jednak upośledzeni

  13. #3897
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nawet mi sie nie chce strzepic ryja bo to nie dosc ze biedak to jeszcze umyslowy a ja lece odpalic vrka, iracing i poscigac sie z verstappenem powodzonka na tej konsoli, slyszalem ze fajne te nowe gry na ps5 takie w sam raz dla przedszkolak
    smiało, wystrzęp ryja zebym nasrał z wrażenia na krzesło

    kurwa xD jak to nie troll taka grafika była na ps2 w 2005

    masz tu powypasione nextgeny na porzadnycm sprzęcie
    powodzonka tam zgarbionym na wasd na 15 calowym laptopie



  14. #3898
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    i o tym wlasnei mowie, gierki w ktore nawet twoj stary najebany moze grac xD jak bylem maly to tez w te jakies need for speedy gralem, fajnie ze sie samochody nie psuly i sobie mozna bylo kolorek zmienic. teraz takie gierki to na telefonie dzieciaki graja ale jak widac niektorzy wola miec gierke na telefon na duzym ekranie xD

    takie gierki jak colin mcrae gdzie trzeba bylo miec jakies umiejetnosci bo inaczej samochod sie psul to nie dla mnie byly za dziecia, za trudne

  15. #3899
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hahahaha forza horizon i gran turimso xD tak dokladnie to sa gry na miare twoich mozliwosci mnie bawily jak mialem tak z 10 latek milo ze zadales sobie trud zeby nam to pokazac essa ps wypasiony sprzet analog od dualshocka xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDd
    no tak, teraz (15 lat pozniej) grasz w jakas lige leged wraz z innymi 13 latkami obmyślacie stragetie na zabicie smoka,zeby wbic jakis diamentowy ranking xdddd
    ale ty jesteś kurwa dojrały xd

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i o tym wlasnei mowie, gierki w ktore nawet twoj stary najebany moze grac xD jak bylem maly to tez w te jakies need for speedy gralem, fajnie ze sie samochody nie psuly i sobie mozna bylo kolorek zmienic. teraz takie gierki to na telefonie dzieciaki graja ale jak widac niektorzy wola miec gierke na telefon na duzym ekranie xD

    takie gierki jak colin mcrae gdzie trzeba bylo miec jakies umiejetnosci bo inaczej samochod sie psul to nie dla mnie byly za dziecia, za trudne
    kurwa, dalbym Ci jakis przyklad bo ten bezbek tez jakies samochody wrzucil, kazdy gra w co lubi.
    tak btw, trzeba bylo od razu mowic ze chodzi o "bardziej ambitne" gry typu liga legend, pokemon online, czy jakieś diablo 3
    gdzie chcesz przejsc etap szybciej o 0.001 niz twoj rywal zeby dostac sie do rankingu top100 stujejarzy w EU
    ja tam jestem casualnem i o wiele lepiej sie pierdzielnac na kanape z padem przed tv 70 cali niz siedziec na stolku z myszką

  16. #3900
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jestem casualnem
    no i na tym mozemy zamknąć temat.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zestawy komputerowe i podzespoły bazowe
    Przez darkan w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5856
    Ostatni post: 07-06-2016, 22:40
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-02-2016, 17:19
  3. Sprzedam [sprzedam] Podzespoły komputerowe za półdarmo
    Przez makaron077 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21-07-2015, 19:28
  4. Komputerowe "śmieci"-czy są coś warte?
    Przez Dawox w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 20-09-2012, 23:52
  5. 2 zestawy hotkeysów
    Przez Serllo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 03-02-2011, 16:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •