Reklama
Strona 258 z 275 PierwszaPierwsza ... 158208248256257258259260268 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,856 do 3,870 z 4112

Temat: Zestawy komputerowe i podzespoły bazowe

  1. #3856
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Witam, takie pytanie mam orientacyjne

    Za ile mniej więcej kupiłbym teraz solidnego PCta? Solidnego tzn. takiego co pociągnie najnowsze gry (Forza Horizon 5 np.) na wysokich ustawieniach. Chodzi mi o pełem zestaw z obudową, systemem. Możecie podżucić linka do jakiegoś gotowca, dzięki z góry.
    Ciężko jest lekko żyć

  2. #3857
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    20k
    ewentualnie xbox series x za 2k

  3. Reklama
  4. #3858
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    27
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Bollo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, takie pytanie mam orientacyjne

    Za ile mniej więcej kupiłbym teraz solidnego PCta? Solidnego tzn. takiego co pociągnie najnowsze gry (Forza Horizon 5 np.) na wysokich ustawieniach. Chodzi mi o pełem zestaw z obudową, systemem. Możecie podżucić linka do jakiegoś gotowca, dzięki z góry.
    taki jak tu np. https://www.purepc.pl/jaki-komputer-...enach?page=0,9 tylko dokładasz 2k do rtx3080, ewentualnie jeszcze 2 stówki do i5-11600, do tego obudowa jaką se wymarzysz i system też jaki se wymarzysz
    czyli 10k trzeba wyłożyć na bardzo dobrą maszynę do grania

  5. #3859
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,650
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    dac 10k zeby se zagrac w gre to by mnie musialo popierdolic do kwadratu

  6. #3860
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To nieźle się na rynku pojebało jak ja 5 lat temu kupiłem kompa na którym wszystko chodziło na wysokich za 4-5k xdd
    Ciężko jest lekko żyć

  7. #3861
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    tera jakos wyszło ddr5 nie? w jakim workflow najmocniej mozna odczuc roznice

  8. #3862
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    27
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    na razie w żadnym na dostępnych kościach

  9. #3863
    Avatar maslo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    trzymiasto
    Wiek
    31
    Posty
    2,367
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    zalinkuje mi ktos jakis monitor co bym mogl se obrocic pionowo tak do 1k??

    chce se na tym tylko dodatkowo ogladac jutub albo jakis runescape czy inne gowno, moj obecny ma 27 cali to nie wiem jak wielkosc dobrac tego pionowego dodaj ze nie mam trzymadla zadnego wiec na wlasnej podstawce, nie musi byc 144hz xD

  10. #3864
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    wchodzisz se w dowolnym sklepie na monitorki, klikasz se wqhd, 27 cali, pivot i bierzesz najtanszy bo duzego wyboru nie bedziesz miec w tej cenie a wqhd to jest optymalna rozdzialka przy 27 calach

  11. #3865
    Avatar Weekendowiec100
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    KK
    Posty
    1,304
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Szalom,
    muszę kupić klawę, więc wbijam po radę.
    Główne założenia to żeby była mechaniczna i z numpadem. Na bajery RGB wylane, za to podpórka pod nadgarstek, rolka/pokrętło do dźwięku czy metalowe wzmocnienia konstrukcji mile widziane.
    Ostatni raz mechanicznej klawiatury używałem na co dzień gdzieś w okolicach 1410 roku, więc zgodnie z radami, które się tu wcześniej dawaliście, przejechałem się poklikać w klawy w pobliskich sklepach ze sprzętem. Niestety na moim wypizdowie w jednym były same membranówki, a w Mediaekspercie zaledwie jedna mechaniczna z Mad Doga na brązowych słiczach, więc z eksperymentowania nici :/ Tyle się dowiedziałem, że się mechanicznej nie przestraszyłem :p
    Przełączniki raczej bym chciał tactile, bo brak wyczuwalnej granicy w liniowych jakoś do mnie nie przemawia, a że mechaniki same w sobie są względnie głośne, to po chuj ma mi jeszcze coś dodatkowo klikać no i też ponoć największy opór mają to nie wiem czy przy giercowaniu takie super. Ale nie trzymam się tego jakoś kurczowo, szczególnie że nie miałem okazji porównać, może mnie ktoś jeszcze doedukuje.
    I w sumie nie wiem, czy kupić sobie którąś z tych najtańszych na próbę, czy może lepiej dołożyć stówkę czy dwie na coś porządniejszego.
    Takie moje wczesne typy są (wg ceny):
    https://www.x-kom.pl/p/667603-klawia...emu-brown.html
    https://www.x-kom.pl/p/528844-klawia...emu-brown.html
    https://www.x-kom.pl/p/468792-klawia...brown-rgb.html i https://www.x-kom.pl/p/366077-klawia...chaniczna.html ale hgw kiedy będą dostępne
    W sumie optymalna wydawała się ta co Aver ostatnio linkował
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale wycofana ze sprzedaży :/
    Więc jak spc 540 i 550 niedostępne to może 650?
    https://www.x-kom.pl/p/646698-klawia...ilh-brown.html
    A może ten Mad Dog gk900 z marketu? Za dwie stówki z hakiem był. Choć do marketów to sceptyczny jestem.
    Na kilka droższych też patrzyłem, ale nie wiem czy na razie jest sens. Budżetu jakoś ograniczonego nie mam, ale też nie ma co wydawać kafla na sprzęt, którego potencjału bym pewnie nigdy nie wykorzystał.
    Ostatnio zmieniony przez Weekendowiec100 : 30-12-2021, 20:11

  12. #3866
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Weekendowiec100 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szalom,
    muszę kupić klawę, więc wbijam po radę.
    Główne założenia to żeby była mechaniczna i z numpadem. Na bajery RGB wylane, za to podpórka pod nadgarstek, rolka/pokrętło do dźwięku czy metalowe wzmocnienia konstrukcji mile widziane.
    Ostatni raz mechanicznej klawiatury używałem na co dzień gdzieś w okolicach 1410 roku, więc zgodnie z radami, które się tu wcześniej dawaliście, przejechałem się poklikać w klawy w pobliskich sklepach ze sprzętem. Niestety na moim wypizdowie w jednym były same membranówki, a w Mediaekspercie zaledwie jedna mechaniczna z Mad Doga na brązowych słiczach, więc z eksperymentowania nici :/ Tyle się dowiedziałem, że się mechanicznej nie przestraszyłem :p
    Przełączniki raczej bym chciał tactile, bo brak wyczuwalnej granicy w liniowych jakoś do mnie nie przemawia, a że mechaniki same w sobie są względnie głośne, to po chuj ma mi jeszcze coś dodatkowo klikać no i też ponoć największy opór mają to nie wiem czy przy giercowaniu takie super. Ale nie trzymam się tego jakoś kurczowo, szczególnie że nie miałem okazji porównać, może mnie ktoś jeszcze doedukuje.
    I w sumie nie wiem, czy kupić sobie którąś z tych najtańszych na próbę, czy może lepiej dołożyć stówkę czy dwie na coś porządniejszego.
    Takie moje wczesne typy są (wg ceny):
    https://www.x-kom.pl/p/667603-klawia...emu-brown.html
    https://www.x-kom.pl/p/528844-klawia...emu-brown.html
    https://www.x-kom.pl/p/468792-klawia...brown-rgb.html i https://www.x-kom.pl/p/366077-klawia...chaniczna.html ale hgw kiedy będą dostępne
    W sumie optymalna wydawała się ta co Aver ostatnio linkował

    ale wycofana ze sprzedaży :/
    Więc jak spc 540 i 550 niedostępne to może 650?
    https://www.x-kom.pl/p/646698-klawia...ilh-brown.html
    A może ten Mad Dog gk900 z marketu? Za dwie stówki z hakiem był. Choć do marketów to sceptyczny jestem.
    Na kilka droższych też patrzyłem, ale nie wiem czy na razie jest sens. Budżetu jakoś ograniczonego nie mam, ale też nie ma co wydawać kafla na sprzęt, którego potencjału bym pewnie nigdy nie wykorzystał.
    ogolnie od outemu sie trzymaj z daleka. blue to jeszcze maja spoko jak na przelaczniki mechaniczne w cenie membranowych hehe ale to tak dla casualowego uzywania komputera. kailh brown bedziesz miec spoko jak chcesz tanie tactile. a ktora konkretnie klawiatura to wszystko jeden chuj tak naprawde, dokladnie ta sama jakosc bedzie, pewnie nawet wszystkie z jednej fabryki. jakies chinczyki z ali co maja aluminiowy backplate beda w sumie najkorzystniejszy stosunek cena/jakosc mialy

  13. #3867

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Kumpel chce mi to Sapphire AMD Radeon R9 380 NITRO OC 4GB GDDR5 (256 bit) puścić za 3-4 stówki. Opłaca się to brać żeby pograć raz na jakiś czas w wiedźmina czy jakieś gta? Czy nawet w jakieś starsze gierki? Aktualnie jade na integrze z tego i5-11500 i niestety prócz lola to nie bardzo idzie w coś pograć xd

  14. #3868
    Avatar Ninja Deruz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,260
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak jest w dobrym stanie to bierz i tak jakbyś chciał wymienić na coś lepszego to w 30 minut sprzedasz na olx lub allegro

  15. #3869
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kumpel chce mi to Sapphire AMD Radeon R9 380 NITRO OC 4GB GDDR5 (256 bit) puścić za 3-4 stówki. Opłaca się to brać żeby pograć raz na jakiś czas w wiedźmina czy jakieś gta? Czy nawet w jakieś starsze gierki? Aktualnie jade na integrze z tego i5-11500 i niestety prócz lola to nie bardzo idzie w coś pograć xd
    w fhd dalej odpalisz na tym wszystko w grywalnym framerate wiec jak najbardziej sie oplaca, juz nie mowiac o tym ze na olx/allegro dostaniesz za to z miejsca 2x wiecej
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  16. #3870

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    272
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    W kwestii podzespołów komputerowych jestem idiotą i te wszystkie trudne słowa, które mówicie nic mi nie mówią.
    Potrzebuję stacjonarki na której pójdzie mi: tibia, lol, fifa, cs, a do tego uciągnie mi to streamowanie tych właśnie gierek na twitchu.
    Czy do 4-5k dostanę coś takiego? Interesują mnie nówki, nie używki i na co zwrócić uwagę, jak podlinkujecie jakieś ciekawe oferty będę wdzięczny

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zestawy komputerowe i podzespoły bazowe
    Przez darkan w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5856
    Ostatni post: 07-06-2016, 22:40
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-02-2016, 17:19
  3. Sprzedam [sprzedam] Podzespoły komputerowe za półdarmo
    Przez makaron077 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21-07-2015, 19:28
  4. Komputerowe "śmieci"-czy są coś warte?
    Przez Dawox w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 20-09-2012, 23:52
  5. 2 zestawy hotkeysów
    Przez Serllo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 03-02-2011, 16:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •