Reklama
Strona 220 z 275 PierwszaPierwsza ... 120170210218219220221222230270 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,286 do 3,300 z 4112

Temat: Zestawy komputerowe i podzespoły bazowe

  1. #3286

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @rycekrox21 ; mi za darmo dosłali jak napisałem do nich maila. Mieli taką akcję jakoś czas temu ale zestawy nadal im zalegają tj. te backplaty

  2. #3287
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    27
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @cowboy ;

    kupiłem tego arctica - 240, bo 280 nie da się znaleźć i chyba bozia mnie uchroniła bo 280 już bym na bank w phanteksie nie zamontował xD p400 nie nadaje się do montażu radiatora na górze obudowy i oczywiście nawet nie pomyślałem o tym, ale udało się hakersko to obejść i może i siedzi na 3 śrubkach ale siedzi i jest stabilnie
    temperatury spadły o jakieś ~10 stopni (git), cinebench potrafi go ruszyć na chwilę na 4.4 i chociaż 4.15 to standard to jestem zadowolony - ciszej, chłodniej, jest git
    zainstalowałem też ten power plan i napięcie tak nie skacze i ugułem jest spokojniej, dziękuję ekspert

  3. Reklama
  4. #3288
    Avatar pozdruw kanara
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    392
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Składam właśnie kompa i potrzebuje w nim wifi, lepiej będzie kupić płytę główna z wbudowanym wifi czy lepiej dorzucić osobny moduł? Podstawka am4

    Drugie pytanko o co chodzi w windowsach na Allegro za 100zl, skąd taka przebitka?

  5. #3289
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj pozdruw kanara napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Składam właśnie kompa i potrzebuje w nim wifi, lepiej będzie kupić płytę główna z wbudowanym wifi czy lepiej dorzucić osobny moduł? Podstawka am4
    wifi pod usb, najlepiej takie z antenka, tylko jakiegos normalnego producenta

    Cytuj pozdruw kanara napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Drugie pytanko o co chodzi w windowsach na Allegro za 100zl, skąd taka przebitka?
    oemowe klucze z zepsutych/niesprzedanych biurowych kompow ew po prostu podjebane. aktywacje przejda, ale w swietle microsoftu to dalej nie jest to legalny system. lepiej kupic za 5zl klucz niz taka pseudo licencje.

  6. #3290
    Avatar Atakowany Panek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    557
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pany, wiele takie cos moze kosztowac uzywane:
    1.Koputer stacjonarny (Nvidia GeForce 1070 ZOTAC, Intel Core I5-9600K CPU 3.70Ghz, 16GB RAM, Modecom, BeQuiet!, AsRock Z390Pro4, 1TB HDD, 240GB SSD, Modecom 80 Plus Gold) nr 4.
    2. Monitor Acer XF250Q


    PS. Co do dokładniejszej specyfikacji nie mam info.
    Ostatnio zmieniony przez Atakowany Panek : 08-06-2020, 21:11

  7. #3291
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj Atakowany Panek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pany, wiele takie cos moze kosztowac uzywane:
    1.Koputer stacjonarny (Nvidia GeForce 1070 ZOTAC, Intel Core I5-9600K CPU 3.70Ghz, 16GB RAM, Modecom, BeQuiet!, AsRock Z390Pro4, 1TB HDD, 240GB SSD, Modecom 80 Plus Gold) nr 4.
    2. Monitor Acer XF250Q


    PS. Co do dokładniejszej specyfikacji nie mam info.
    1. jakies 3~k
    2. 600~pln

  8. #3292
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dobra bo mi tu koala właśnie coś pierdoli, że chce stacjonarnego kompa więc chyba się dołożę i kupimy coś sensownego.

    Jaki ryzenik i dżiforsik (a może radeon, chuj nie wiem w sumie co lepsze) tak do 4k żeby wszystko nowe ciągło przez ~3-4 lata?

    Mam MX500 240 gigowego kupionego i myślałem żeby go jako systemowy postawić i żeby tam pakować wszystkie programy i jakieś mniejsze gierki. Zastanawiam się czy starczy drugi SSD 500 gb czy lepiej dołożyć do terabajtowego.

    No i jakiś dobry monitorek, taki żeby pokarać w warzone czy innych czyli pewnie te 75hz, bo jakoś nie widzę sensu w przewadze 144hz (a może się mylę, chuj wie). 27 cali chyba, ew. 24.

    @cowboy ; poratuj pszyjacielu

  9. #3293
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra bo mi tu koala właśnie coś pierdoli, że chce stacjonarnego kompa więc chyba się dołożę i kupimy coś sensownego.

    Jaki ryzenik i dżiforsik (a może radeon, chuj nie wiem w sumie co lepsze) tak do 4k żeby wszystko nowe ciągło przez ~3-4 lata?

    Mam MX500 240 gigowego kupionego i myślałem żeby go jako systemowy postawić i żeby tam pakować wszystkie programy i jakieś mniejsze gierki. Zastanawiam się czy starczy drugi SSD 500 gb czy lepiej dołożyć do terabajtowego.

    No i jakiś dobry monitorek, taki żeby pokarać w warzone czy innych czyli pewnie te 75hz, bo jakoś nie widzę sensu w przewadze 144hz (a może się mylę, chuj wie). 27 cali chyba, ew. 24.

    @cowboy ; poratuj pszyjacielu
    https://www.x-kom.pl/lista/2h7gvlgag

    no i system na dysku ktory juz masz - dorzuc jeszcze update biosu przy zakupie. generalnie najlepsze do gierek 1440p co mozesz zlozyc w tej cenie.

    monitorek: https://www.x-kom.pl/p/569060-monito...e250b0c82ea&91

    nownika z tego roku, ulepszona wersja starszego vg271 ktory w swojej cenie byl spoko monitorkiem

    ps i lista zakupowa i link do monitora to moje reflinki, jak bedziesz kupowal w xkomie to kupujac z tych linkow dasz dla mn na cieply posilek, pzdr

  10. #3294
    Avatar Timon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    z pod bloku
    Wiek
    34
    Posty
    588
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    koleżka ma średniowiecznego laptopa i chciałby coś stacjonarnego, żeby pograć chociaż w cs go normalnie xd
    budżet +- 2k, dajcie jakiś przykładowy zestaw, żebym mógł mu coś zaproponować, pozdro

  11. #3295
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj Timon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    koleżka ma średniowiecznego laptopa i chciałby coś stacjonarnego, żeby pograć chociaż w cs go normalnie xd
    budżet +- 2k, dajcie jakiś przykładowy zestaw, żebym mógł mu coś zaproponować, pozdro
    https://www.x-kom.pl/lista/sf8syjr2x

    najlepsze co sie da za ta kase (po wrzuceniu do koszyka cena gratisa spada do 1gr)

  12. #3296
    Avatar Gajwer
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    389
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra bo mi tu koala właśnie coś pierdoli, że chce stacjonarnego kompa więc chyba się dołożę i kupimy coś sensownego.

    Jaki ryzenik i dżiforsik (a może radeon, chuj nie wiem w sumie co lepsze) tak do 4k żeby wszystko nowe ciągło przez ~3-4 lata?

    Mam MX500 240 gigowego kupionego i myślałem żeby go jako systemowy postawić i żeby tam pakować wszystkie programy i jakieś mniejsze gierki. Zastanawiam się czy starczy drugi SSD 500 gb czy lepiej dołożyć do terabajtowego.

    No i jakiś dobry monitorek, taki żeby pokarać w warzone czy innych czyli pewnie te 75hz, bo jakoś nie widzę sensu w przewadze 144hz (a może się mylę, chuj wie). 27 cali chyba, ew. 24.

    @cowboy ; poratuj pszyjacielu
    Ja bym to widział tak: https://www.x-kom.pl/lista/5q7g3lavn
    Pamięć RAM DDR4 G.SKILL 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 Ripjaws V Black
    Zasilacz do komputera SilentiumPC Supremo M2 550W 80 Plus Gold SilentiumPC
    Procesor AMD Ryzen 5 AMD Ryzen 5 2600
    Dysk SSD Crucial 480GB 2,5" SATA SSD BX500
    Płyta główna Socket AM4 MSI B450-A PRO MAX
    Karta graficzna AMD MSI Radeon RX 5700 GAMING X 8GB GDDR6
    Obudowa do komputera SilentiumPC Regnum RG6V TG Pure Black

    W przypadku grafiki jest korzystna cena, możesz w przyszłości zmienić bios na wersje z XT - zwiększy wydajność około 15%.

  13. #3297
    Avatar Gajwer
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    389
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Timon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    koleżka ma średniowiecznego laptopa i chciałby coś stacjonarnego, żeby pograć chociaż w cs go normalnie xd
    budżet +- 2k, dajcie jakiś przykładowy zestaw, żebym mógł mu coś zaproponować, pozdro
    Moja propozycja https://www.x-kom.pl/lista/zec6emlym z płytą z 4 slotami na ram.

  14. #3298
    Avatar Timon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    z pod bloku
    Wiek
    34
    Posty
    588
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    .
    Cytuj Gajwer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    .
    A znalazłem coś takiego gotowego, na pierwszy rzut oka wygląda na lepszy sprzęt, ale ja się nie znam. Co Wy powiecie o tym?
    https://sklep.hard-pc.pl/p11273,zest...QNXtfB4dRgxpMk

    a jeszcze Panowie, co byście zaproponowali powiedzmy do 3k już... dużo by zmieniło się w podzespołach?
    Ostatnio zmieniony przez Timon : 14-06-2020, 11:50

  15. #3299
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj Timon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A znalazłem coś takiego gotowego, na pierwszy rzut oka wygląda na lepszy sprzęt, ale ja się nie znam. Co Wy powiecie o tym?
    https://sklep.hard-pc.pl/p11273,zest...QNXtfB4dRgxpMk

    a jeszcze Panowie, co byście zaproponowali powiedzmy do 3k już... dużo by zmieniło się w podzespołach?
    procek ten sam, ramu wiecej ale gorsza plyta i grafika (4gb vramu dzisiaj to juz tylko w maksymalnych budzetowcach). takze zestaw lepszy nie jest, troche inny i 3 stowy drozszy, czyli klasyczny podatek od skladaka :p

    https://www.x-kom.pl/lista/8fgxvz2yj

    3150zl ale warto dolozyc, roznica wzgledem zestwu za 2k wrecz ogromna. trzeba jeszcze doliczyc te chyba 30zl za update biosu.

  16. #3300
    Avatar Timon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    z pod bloku
    Wiek
    34
    Posty
    588
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    dzięki wielkie, coś tam już ulepił z tego wszystkiego, a powiedzcie mi jeszcze tak offtopic, czemu składacie kompy już na x-kom a nie na morelach?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Zestawy komputerowe i podzespoły bazowe
    Przez darkan w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5856
    Ostatni post: 07-06-2016, 22:40
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-02-2016, 17:19
  3. Sprzedam [sprzedam] Podzespoły komputerowe za półdarmo
    Przez makaron077 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21-07-2015, 19:28
  4. Komputerowe "śmieci"-czy są coś warte?
    Przez Dawox w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 20-09-2012, 23:52
  5. 2 zestawy hotkeysów
    Przez Serllo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 03-02-2011, 16:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •