Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Promocje w sklepach typu ME, MM

  1. #1

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Promocje w sklepach typu ME, MM

    Witam forumowicze! Zwracam się do was z zapytaniem, a być może będzie to również wskazówka dla pozostałych forumowiczów. Szykuję się do zakupów sprzętów RTV/AGD itp., obserwuję sieciówki typu Media Expert, Media Markt. Z racji tego, że będę potrzebował dużej ilości sprzętu do zakupu zainteresowała mnie promocja 5 produkt za 1 zł. Oczywiście chcę to zrobić z głową i kupować produkty w miarę zbliżone do siebie cenami, czyli na przykład lodówka, pralka, suszarka, zmywarka, płyta indukcyjna, wszystko w zbliżonej do siebie cenie, tak aby wyjść na tym korzystnie. Ostatnio jednak znajomy, który pracuje w branży powiedział mi, że korzystniejsza jest aktualna promocja w MM, za każde wydane 500 zł 50 zł zwrotu i za każdy wydany 1000 zł, 120 zwrotu. Chciałbym się was doradzić, może ktoś jest bardziej ogarnięty w tej kwestii, co wyjdzie korzystniej, bo znajomy jak to znajomy, po prostu pracując w takiej sieciówce może mieć narzucony plan do realizacji i dlatego poleca mi aktualną promocję. Z góry dziękuję za pomoc!!

  2. #2
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    myślę że da się to wyliczyć i w zależności od wybranych sprzętów będzie się opłacała bardziej jedna promocja lub druga, musiałbyś wkleić jakieś linki czy ceny z tym co chcesz kupić by dało się faktycznie zdecydować, ale zakładając że ceny produktów będą bardzo podobne, to w przypadku promocji 5 produkt za złotówkę masz rabat około 20%, a w drugiej promocji masz rabat 12% czyli bardziej się opłaca pierwsza

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cenowo wszystkie sprzęty około 3-4k.

  5. #4
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no tak w skrócie pod względem matematycznym to to która promocja będzie się bardziej opłacać będzie wynikać z tego jakim procentem całej sumy na zakupy będzie kwota tego najtańszego produktu który kupisz finalnie za złotówkę, jeśli więcej niż 12% kwoty to bardziej się opłaca, jeśli nie to nie, jeśli sprzęty były by w tym zakresie 3-4k to promocja piąty za darmo zawsze bardziej opłacalna

  6. #5

    Miłość Przyjaźń Męstwo Sonka jest teraz offline
    Avatar Sonka
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Raczej Siedzące.
    Posty
    1,086
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja kupiłem taniej sprzęt w komplecie na oleole niż w tej promocji w media expert. Policz sobie.


    Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.

  7. #6
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Przy piąty produkt za 1zl w najlepszym wypadku, czyli jak każdy produkt będzie w dokładnie tej samej cenie to masz 20% zniżki.
    Przy tej promocji z mm w najlepszym wypadku masz 17% jak masz okrągłe tysiące.
    Tylko se weź pod uwagę że jakbys kupił pralke w sklepie 1, zmywarkę w 2, lodówkę w 3 to możesz znaleźć jeszcze taniej a te wszystkie mediamakrkty itp to i tak jeden chuj, w niektórych przypadkach to dosłownie jedno i to samo tylko cena inna, np OleOle i RTVeuroagd to ten sam sklep. Mediamarkt to Saturn, Avans to Mediaexpert i elektro.pl

    Możesz se jeszcze z jakiegoś goodie skorzystać. Nawet jak mają jakieś śmieszne procenty cashbacku to przy takich kwotach zawsze ten czteropak do przodu
    Ostatnio zmieniony przez moth : Dziś, 13:00

  8. #7

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Konkretne informacje! Dzięki za sensowne wytłumaczenie sprawy, czyli innymi słowy znajomy potraktował mnie jak target do swoich planów

  9. #8
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    spytaj sie go czy ma jakas znizke dla rodziny i pracownikow bo wtedy mozna cos konkretniejszego ugrać, nawet jesli sa oni wyłączeni z innych promocji

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Biedronka - aktualne promocje [Rozmowy ogólne]
    Przez Bengosha w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2112
    Ostatni post: 25-05-2021, 13:26
  2. sprzedaż hurtowa w sklepach
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 06-12-2016, 09:47
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 17-07-2013, 07:31
  4. League of Legends Promocje na święta
    Przez pepeszka w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post: 19-12-2012, 19:25
  5. Promocje na origin
    Przez Taviik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 15-02-2012, 10:58

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •