Strona 1049 z 1049 PierwszaPierwsza ... 495499499991039104710481049
Pokazuje wyniki od 10,481 do 10,484 z 10484

Temat: Pokemony Online - little talks [nowy temat]

Data rejestracji
    May 2018
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli pomimo że jest pure fire type, to psycraft ma bonus defa? Jak mówie, nie śledziłem ostatnio patchnotes, mam tylko dexa no i coś mi się nie zgadzało.

Nie mam full teamu, nie dążę do tego; pomijając, podałem screena żeby pokazać że wspaniały argument jakoby Darmanitan był używany przez psy clan jako tańszy zamiennik Metagrossa jest gówno warty (i screen z randomowego typa z full teamem który posiada metagrossa i darmanitana).

Nie wiem czy to coś co uskuteczniasz to ma być próba sprowokowania czy po prostu jesteś tak w kurwe cringe, ale w sumie to nawet nie wiedziałeś ile ten pasyw trwał, nie napisałeś nic na temat bonus defa (czyli to o co pytałem ale widać przerosło żeby zrozumieć w pełni sens tak złożonego pytania), pajacowałeś coś z tą biedą w jakiejś grze pokemon (o którą chyba nikt over 14 nie daje jebania w takim stopniu), później znowu coś się miotasz z tymi spellami, nie umiesz zacytować 2 postów prawidłowo, nie umiesz zamentionować, informujesz wszystkich kogo znasz a kogo nie, piszesz powód edycji... Wystarczy, daj sobie spokój już.
    Nowicjusz torgowy może chyba nieprawidłowo zacytować posta. Nie mam takiego doświadczenia jak co poniektórzy "bezzębni paranoicy" z 4.6k postów. i po co sie tu pastwić

Data rejestracji
    Jun 2014
    Położenie
    Podlasie
    Siła reputacji
    5

Domyślny

Ja mam sporo eksperiansa , wiec gg

Data rejestracji
    Jun 2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli pomimo że jest pure fire type, to psycraft ma bonus defa? Jak mówie, nie śledziłem ostatnio patchnotes, mam tylko dexa no i coś mi się nie zgadzało.

Nie mam full teamu, nie dążę do tego; pomijając, podałem screena żeby pokazać że wspaniały argument jakoby Darmanitan był używany przez psy clan jako tańszy zamiennik Metagrossa jest gówno warty (i screen z randomowego typa z full teamem który posiada metagrossa i darmanitana).

Nie wiem czy to coś co uskuteczniasz to ma być próba sprowokowania czy po prostu jesteś tak w kurwe cringe, ale w sumie to nawet nie wiedziałeś ile ten pasyw trwał, nie napisałeś nic na temat bonus defa (czyli to o co pytałem ale widać przerosło żeby zrozumieć w pełni sens tak złożonego pytania), pajacowałeś coś z tą biedą w jakiejś grze pokemon (o którą chyba nikt over 14 nie daje jebania w takim stopniu), później znowu coś się miotasz z tymi spellami, nie umiesz zacytować 2 postów prawidłowo, nie umiesz zamentionować, informujesz wszystkich kogo znasz a kogo nie, piszesz powód edycji... Wystarczy, daj sobie spokój już.
    Ani psycraft ani volcanic nie mają bonusu do defa. Wynika to z racji bycia czysto ognistym pokiem wg dexa, ale dwutypowym z racji zen moda. Więc żeby nie był abusowany przez volcaniców jako opek, żaden clan nie ma na nim bonus defa.
    No i jak piszą wyżej, chcesz iść na DZty typu fire, ale nie masz s bronzonga na blokieto to bierzesz darmanitana. Nie masz metagrossa na jakieś grassy czy ice poki, bierzesz darmanitana. Jest on tani i mocny (już były chyba minimum 2 nerfy a i tak dalej jest wykorzystywany). Pasywka robi całą robotę i dlatego jest użyteczny. A to że w dexie ma tylko fire typ, jest dokładnie pod pvp, jak każdy teraz robiony pokemon.

Data rejestracji
    Nov 2006
    Położenie
    Suwałki
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Ja raczej Darmy nie brałbym do bloka roomow adv i expert, za mały def ma do tego

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania