Reklama
Strona 783 z 915 PierwszaPierwsza ... 283683733773781782783784785793833883 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11,731 do 11,745 z 13711

Temat: Pokemony Online - little talks [nowy temat]

  1. #11731

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    skąd można sciągnać mapke z zaznaczonymi brotherhood npcami?

  2. #11732
    Maskot

    Domyślny






  3. Reklama
  4. #11733
    Avatar Korges
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    366
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    09:15 You caught a Pokémon! (Onix).
    09:15 You already hold six pokemons, your new pokémon will be teleported to the Pokémon Center!
    09:15 You've wasted: 234 Ultra Balls, 8 Magu Balls, 1087 Heavy Balls and 1 Janguru Ball to catch it.

    Dość szybko wpadł. Kolesiowi przede mną jakaś 2.2k samych heavy.

    Teraz go Espeon xd

  5. #11734
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    a scizorite kiedy

  6. #11735
    Avatar Korges
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    366
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a scizorite kiedy
    XD
    Czasami chodze na te scizory ale to bardziej rekreacyjnie. Niechce mi się tego klepać. Jestem człowiek pracujący, cybery i inne takie afk projeto moge robić na luzie bo często mam prace zdalną. Takie życie programisty :)

    Jakbyście oheldowali tego C.O ? Jako ironhard/ore/off-clan?
    Ostatnio zmieniony przez Korges : 19-05-2019, 12:16

  7. #11736
    Maskot

    Domyślny

    ja bym winga wrzucil zeby latal

  8. #11737
    Avatar Hunterius
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Witam serdecznie, spodobał mi się wasz temat i zrobiłem sobie wczoraj postać do pogrania. Wybrałem charmandera na początek i ruszyłem w pobliskie krzaki bić robaki. Zastanawiam się czy jest może jakiś spis ataków jakie może mieć pokemon w przyszłości? Mówię oprócz tych aktualnych które są wypisane w pokedexie. I jak sprawdzić jaki poziom ma mój pokemon? Mam napisane, że to baby charmander 1lvl i awans na charmandera na 1 poziomie więc nie rozumiem tego. Macie generalnie jakieś rady dla nowicjusza? Opyla się łapać te robaki isprzedawać?

  9. #11738
    Avatar Korges
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    366
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam serdecznie, spodobał mi się wasz temat i zrobiłem sobie wczoraj postać do pogrania. Wybrałem charmandera na początek i ruszyłem w pobliskie krzaki bić robaki. Zastanawiam się czy jest może jakiś spis ataków jakie może mieć pokemon w przyszłości? Mówię oprócz tych aktualnych które są wypisane w pokedexie. I jak sprawdzić jaki poziom ma mój pokemon? Mam napisane, że to baby charmander 1lvl i awans na charmandera na 1 poziomie więc nie rozumiem tego. Macie generalnie jakieś rady dla nowicjusza? Opyla się łapać te robaki isprzedawać?
    Nie ma tu levelowania pokemonów. Ma on z góry narzucony poziom, sprawdzisz pokedexem. Wbijasz lvl jak tibii. Poki można ulepszać stonami/heldami/berry. Na początek polecam trawiaste poki i łowienie tak do 20 poziomu. Jeśli grasz na serwerze "steel" to moge pomóc i czymś tam sypnąć.

    @EDIT

    lol

    Pokemony Online - little talks [nowy temat]-lax.jpg
    Ostatnio zmieniony przez Korges : 19-05-2019, 19:44

  10. #11739

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    77
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ash Ketchup to silny zawodnik z silnymi pokami

  11. #11740
    Avatar Purek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    1,547
    Siła reputacji
    17


  12. #11741

    Notoryczny Miotacz Postów save jest teraz offline
    Avatar save
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,055
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam serdecznie, spodobał mi się wasz temat i zrobiłem sobie wczoraj postać do pogrania. Wybrałem charmandera na początek i ruszyłem w pobliskie krzaki bić robaki. Zastanawiam się czy jest może jakiś spis ataków jakie może mieć pokemon w przyszłości? Mówię oprócz tych aktualnych które są wypisane w pokedexie. I jak sprawdzić jaki poziom ma mój pokemon? Mam napisane, że to baby charmander 1lvl i awans na charmandera na 1 poziomie więc nie rozumiem tego. Macie generalnie jakieś rady dla nowicjusza? Opyla się łapać te robaki isprzedawać?
    tutaj lvl pokow jest wymogiem jaki musisz spelnic aby moc danego poka uzywac(skille tez od konkretnych lvli twojej postaci oczywiscie)
    baby charmander to taka demo-wersja charmandera generalnie to nie mozesz nic z nim zrobic, roznica miedzy baby a zwyklym ma polegac na tym, ze zwykly jest od 20lvla wiec nie moglby byc starterem, baby tez nie ewoluujesz dalej(zwroc uwage ze nie ma opcji evolution w dexie), takie zagranie zeby nie umniejszyc wartosci poka wartego 3k hehe
    lvl pokow ma ci mowic jedynie od ktorego lvla mozesz go uzywac.(ewentualnie jego moc hehe), pamietaj, ze jesli pok jest od 50lvla to ma skille, na ktore tez trzeba lvl nabic, wiec nie zawsze sie oplaca uzywac na 50lvl poka od 50, poniewaz nieraz najwazniejszy skill moze sie okazac od 53 na przyklad. skille zadne nie dochodza, zwykly mander jest lepszy od baby i ma wiecej skilli, w dexie masz tez statystyki all pokow, jak chcesz jego kolejne atatki to musisz zwyklego mandera ewolwo w leona a potem w zarda(pamietaj ze evlovo pokow w 99% przypadkow sie nie oplaca, bo taniej kupisz gotowego poka niz kamienie na ewolucje)
    jesli nie masz zamiaru w to zadnej kast wkladac, to robali i karpi nie lap bo sie nie opyla, reszte mozesz masowo lapac w poke balle i opierdalac u npc.
    bij tym charmanderem wszystko dookola ceru co dasz rade(nie bij tangel), zlap jakiegos odisha, z nim mozesz lowic najpierw karpie zeby fishing podbic i sie z lvlem przerzucac na coraz lepsze baity, z nimi lowisz coraz lepsze poki(kupujesz u guru, generlnie stoi w kazdym miejscie przy wodzie) loota tez raczej opierdalaj na markecie(nie u marka)wystawiaj zawsze wszystko dolara taniej niz jest wystawione jak 0 kasy masz i chcesz cokolwiek zrobic, od 50 dacc to juz jest raczej mus, wiec to kilkanascie zl na 10diamentow bedziesz musial wydac bo ponad 1kk na diaxy sie nie dorobisz nie majac nic
    jak zwierciadła przy upadkach

  13. #11742
    Maskot

    Domyślny

    nocna albo poranna joga z brazolami


  14. #11743
    Maskot

    Domyślny


  15. #11744

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    16
    Posty
    9,590
    Siła reputacji
    22

    Domyślny



  16. #11745
    Maskot

    Domyślny


Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Pokemony Online - little talks
    Przez Szaryy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 17789
    Ostatni post: 07-06-2016, 18:38
  2. League of Legends Little Talks s04e06
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 9954
    Ostatni post: 01-04-2015, 08:11
  3. League of Legends Little Talks s03e07 -Archiwum
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2381
    Ostatni post: 29-10-2013, 14:30
  4. League of Legends [ANKIETA]Nowe Little Talks
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 04-04-2013, 18:31
  5. League of Legends [NEW] Little Talks
    Przez Mandarke w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-04-2013, 21:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •