Reklama
Strona 12 z 93 PierwszaPierwsza ... 210111213142262 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 1395

Temat: [7.4] Classictibia.com, start 12.06.2016 20:00(CEST, GMT+2)

  1. #166
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dobra huj nie hejtujcie dopoki serwer nie wyjdzie :D beda bugi w grze czy jakies inne chujnie to sobie pohejtujecie

  2. #167
    Avatar Angar CT
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    23
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Bagnet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam nadzieje że to nie są kity i serio zakupiłeś gotowy serwer , a nie sam go robiłeś i że jakieś bugi będą.
    Nigdzie nie napisałem, że pliki serwera zostały przez nas kupione. Wspominałem kiedyś z Remere czasy w których działała jego CT i doszedłem do wniosku, iż szkoda, że teraz nie działa żaden serwer który jest nastawiony stricte na odwzorowanie Tibii 7.4.
    Remere stwierdził, że jeżeli chcę to mogę się za to zabrać, bo jestem odpowiednią osobą do stworzenia takiego miejsca. I tak to się zaczęło.
    Chociaż już w 2009/10 serwer cieszył się sporą popularnością, to pliki nie były do końca dopracowane. Przez ostatnie miesiące testowaliśmy wszystko krok po kroku i eliminowaliśmy nieścisłości.
    Początkowo plan zakładał, że serwer będzie funkcjonował na naszej własnej domenie ale udało mi się dogadać z Remere również w tej kwestii.

    Cytuj Bagnet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Te gmy to jakieś zaufane i nie będzie cyrków , dawania lvli itemów i tego typu.
    Nie będzie żadnych GMów, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy wraz z Blackadderem właścicielami serwera i to my będziemy się nim opiekować pod wszystkimi względami.

    Cytuj Elvedui napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesli to kregox to bedzie to zawod max w 2016...... kazdy marzy o dobrym takim otku i nie mow, ze nie
    Nie rozumiem dlaczego reagujecie na post multikonta założonego wczoraj przez, zapewne, gracza serwera któremu Classictibia może "ukraść" część graczy, w którym to poście sugeruje, że jestem osobą o nicku Kregox, dlatego, że założyłem konto na forum 27 maja. :D
    Ostatnio zmieniony przez Angar CT : 10-06-2016, 13:41

  3. Reklama
  4. #168

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    34
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Kestivo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mam dobre przeczucie co do tego serwera, jesli sie pomyle i szybko padnie to chuj mi w dupe
    laik krolu zloty <3 :D

  5. #169
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    hmm nwm czy grac rycerzem czy leczniczym co polecacie ?

    ps. hujowa data startu xD ale w poniedzialek wbitke robie na 99% :)

  6. #170

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    34
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ja robie albo puszke albo eda raczej, ale chyba predzej to drugie, bo bedzie ich najmniej

  7. #171
    Avatar schnidi
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    szczecin-zadupie...
    Posty
    143
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie wiem jak Wy, ale od poczatku bylem na tak, i jestem dalej, ode mnie mozecie liczyc na ekipe ok 15+ ludzi

  8. #172

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Angar CT napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rozumiem dlaczego reagujecie na post multikonta założonego wczoraj przez, zapewne, gracza serwera któremu Classictibia może "ukraść" część graczy, w którym to poście sugeruje, że jestem osobą o nicku Kregox, dlatego, że założyłem konto na forum 27 maja. :D
    Hmm, nie gram w Tibię. Jedyne co robię to szybko miażdżę nadchodzące nowe serwery.
    Zabawny też jest fakt, że skoro jesteś taki znany w świecie Tibii, bo przecież znasz Remere. To jak to jest, że mnie posądzasz o multi konto, a sam masz nowe konto?
    Kolejny tajemniczy projekt, z tajemniczymi znajomościami, niebywale dopracowany, ze specjalistami od marketingu, programowania i wszystkiego.

    Kregox v2 inc.

  9. #173

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Koleś ogarnij się i nie siej propagandy , nikt by nie kupił reklamy na ots list żeby robić fałszywy serwer i nie otworzyć.

    Jedyne co może być nie tak to że będzie podróbą , ale na pewno go otworzy , ja tam daje kredyt zaufania chodz mam wątpliwości , poczekamy zobaczymy.

    Może to być jakiś były gracz tego serwera , który nie chce się ujawnić by niektórzy nie sapali że będzie grał na własnym serwerze i sobie lvle dawał.
    Ostatnio zmieniony przez Bagnet : 10-06-2016, 14:41

  10. #174

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    34
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj PvP Teacher napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hmm, nie gram w Tibię. Jedyne co robię to szybko miażdżę nadchodzące nowe serwery.
    Zabawny też jest fakt, że skoro jesteś taki znany w świecie Tibii, bo przecież znasz Remere. To jak to jest, że mnie posądzasz o multi konto, a sam masz nowe konto?
    Kolejny tajemniczy projekt, z tajemniczymi znajomościami, niebywale dopracowany, ze specjalistami od marketingu, programowania i wszystkiego.

    Kregox v2 inc.
    wyjazd stad cebulo

  11. #175
    Avatar Dzordz Klunej
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    172
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Serv jeszcze nie wyszedł a już są hejty, czuje dobry serverek bo cebulakom już pęka anus ;p

  12. #176

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    34
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Dzordz Klunej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Serv jeszcze nie wyszedł a już są hejty, czuje dobry serverek bo cebulakom już pęka anus ;p
    zamknalem firme w pon zeby sie wyexpic :D btw ktos chce kupic liquidy do e-fajek? :D

  13. #177
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja pierdole to ze zna remere to nie znaczy ze musi byc super znany - dajmy na to jakisz janusz zna roberta lewandowskiego i to go czyni slawnym ? no wlasnie.
    a co do serwa to ja tam wierze ze pliki prawilne na tej podstawie ze maja domene ktora nalezala do remere no ale moge sie mylic :)
    wszystko wyjdzie w niedziele/poniedzialek :D
    Ostatnio zmieniony przez Gayaku : 10-06-2016, 15:11

  14. #178
    Avatar Comxaa
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Comxaa
    Wiek
    32
    Posty
    649
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Słuchanie jakiegoś PvP teachera (uszmena), który chce się odgryźć, bo torgi zjechały jego syfiasty eloth, serio?
    Tego trolla nie ma co słuchać, wejdzie się i obada, jak ma być syf to będzie widać już na rooku i się wyjdzie. A jak będzie w porządku to sie zostanie

  15. #179
    Avatar Duke
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Hoja
    Posty
    475
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A jak z sprzedażą postaci ?

  16. #180
    mumin

    Domyślny

    Wszystko się wyjaśni zapewne już w pierwszych trzech dniach żywota serwa tak jak to było z wieloma między innymi elothem.
    Jeśli liczba graczy będzie rosła to jest duża szansa dobrego stabilnego serwa
    Jeśli się ustabilizuje na poziomie 300 osób też nie będzie tragedii
    Jeśli natomiast zacznie spadać z 400 na 200 potem na 100 itd to klapa xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 12-01-2022, 20:47
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 24-02-2021, 13:17
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 13-05-2020, 00:01
  4. Burmourne Evolution 10.82 - START NIEDZIELA 29/11 18:00 CET (GMT+2)
    Przez Bialy the Yakuza w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-11-2015, 18:12
  5. [FRANCE] RealTibia 7.4 - HIGHRATE - Start 28th July - 6pm (GMT+2)
    Przez RealTibia74 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 31-07-2015, 22:05

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •