Reklama
Strona 65 z 93 PierwszaPierwsza ... 1555636465666775 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 961 do 975 z 1395

Temat: [7.4] Classictibia.com, start 12.06.2016 20:00(CEST, GMT+2)

  1. #961
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Kijek28 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie chce mi się sorry : p z fona pisałem coś pojebala autokorekta.

    Mi chodzi o to że mimo że gm chujek, spierdolina itp to i tak fajnie się gra. Server tworza gracze, community jest najważniejsze a nie gm, takie moje zdanie. A ludzi coraz więcej, nie zdziwię się jak profesorki zaraz po tym jak osrali server zaraz bd tam pekowac i mieć ubaw po pachy.
    No ale jak to sobie wyobrażasz? To działa na zasadzie, że kończyny masz zdrowe ale łeb pojebany i co z tego, że reszta jest zdrowa skoro łeb nadaje reszcie kierunek? Co z tego, że community będzie jak jedna wielka rodzina, każdy każdemu zrobi dobrze jeśli głowa serwera będzie faworyzować bądź usuwać postacie wrogom swoich kumpli. W pizdu z takim serwerem, niech się skończy. Aktualnie to fakt, że nie ma alternatywy ale grać na serwerze, gdy upośledzenie gm'a usunąć twoją postać (sam z resztą wiesz, że nawet na 2x trzeba poświęcić trochę czasu) za błahostkę? Nie dzięki. Graj sobie tam, ja czekam tylko na potknięcie tego wodogłowa tylko wyłącznie by się z niego pośmiać.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  2. #962
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    570
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Będąc swego rodzaju opozycją na tym serwerze uzyskaliśmy 15 poziomy i wywołaliśmy niezły zamęt w tym kurwidołku. Bo się okazuje, że 100 knicz ma kasy w cc jak lodu (skąd??? wyfarmił mintwalin w old grindowskim stylu? Nie..., to wspaniała administracja nagradza swoich znajomych mnoży crystal coinsy i usuwa konta torgom xDD). Poza tym topka nie ogarnia pvp (i jak pisałem posiada) plecaki cc i nieskończone zasoby run. Poza tym nic nie oddaje spierdolenia umysłowego, skoro admin usuwa sobie 30 knicza torga na którym były nasze itemy. Z taka administracją good luck z inwestowaniem tutaj czasu i wysiłku. I piszę to bez złośliwości. Liczby graczy niech sobie wzrasta, ale NIC nie zmyje takich działań administracji.
    Ostatnio zmieniony przez Kaito : 12-06-2018, 18:27

  3. Reklama
  4. #963

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Kaito napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Będąc swego rodzaju opozycją na tym serwerze uzyskaliśmy 15 poziomy i wywołaliśmy niezły zamęt w tym kurwidołku. Bo się okazuje, że 100 knicz ma kasy w cc jak lodu (skąd??? wyfarmił mintwalin w old grindowskim stylu? Nie..., to wspaniała administracja nagradza swoich znajomych mnoży crystal coinsy i usuwa konta torgom xDD). Poza tym topka nie ogarnia pvp (i jak pisałem posiada) plecaki cc i nieskończone zasoby run. Poza tym nic nie oddaje spierdolenia umysłowego, skoro admin usuwa sobie 30 knicza torga na którym były nasze itemy. Z taka administracją good luck z inwestowaniem tutaj czasu i wysiłku. I piszę to bez złośliwości. Liczby graczy niech sobie wzrasta, ale NIC nie zmyje takich działań administracji.
    Topka(Polska) serwera ma już zupełnie innych ownerów, bo wyłapali hunta i sprzedali chary a zagraniczna topka częściowo też wyprzedana, więc z tym pvp już jest inaczej :)
    A co do tych run to nie wiem o kim ty piszesz ale nie raz oglądałem streamy tej starej topki i goście siedzieli po 2-4 osoby na same bolty na wrl, demcach czy tombie po kilka godzin na dzień, więc mając runy kto by bil na same bolty na takich lvlach xd
    A co do serwera to jeśli faktycznie takie akcje jak wypisujecie były to i tak w porównaniu do tego co działo się na medivi to tak jak plunąć do jeziora, tylko problem w tym ze nie macie o nich pojęcia dla tego piszecie ze medivia jedynie za doyla była taka a później to wszystko ok, co jest totalną bzdurą i prawda jest taka ze nie ma i nie było ots'a a nawet rl tibi gdzie by nie szły wałki, no chyba ze jakiś orsh gdzie nie trzeba tego robić.

  5. #964
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ta server odzyl sukces w luj starzy gracze wracaja a nie czekaj... oni caly czas byli przez te 2 lata... w depo albo gdzies w niedostepnym miejscu... na tej samej kratce przeciez nie mogli tak nagle wrocic tydzien temu wszystkie 4 postacie






    Nie dosc ze korupcja to jeszcze spoof a server mi sie przypomnial az przeczytalem pierwsze strony tego tematu i sie okazalo ze angar = kregox od ambera xDDDDD no to juz wiem dlaczego gm spierdoleniec

  6. #965
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    To byl ten syf amber war ots co wytrzymał

    Słownie: trzynaście minut pięćdziesiąt sekund bez crasha?
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  7. #966
    Avatar Kyrgios
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    90
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    No wałki bo 3 osoby maja 10 lvl od 2 lat jakby nikt charów do trapa nie robił szczególnie w Carlin w tej wersji Park Lane. Wbiłem 15 lvl i pełno ludzi mijałem na low miejscówkach, po miastach przy dp też praktycznie w każdym można spotkać kilkanaście osób online normalnie biegających ale lepiej pierdolić głupoty bo ktoś se zrobił 3 chary do trapów i nimi nie gra :D
    Kończe bo to nie ma sensu ja będę grał, a wy róbcie co chcecie. Elo.

  8. #967
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nom na ogol jak sie robi trapa 10lvlami to te chary raz na jakis czas padaja a i przypominam robienie trapow na tym ots = delete a ten typ to kregox a classictibia to mial byc jego projekt na 10k osob online xD Juz po tych charach widze ze ma ten sam skrypt na spoofa co darkot pewnie kupil od tego samego czlowieka i ma w bazie 2k-3k postaci ktore sie zmieniaja i loguja co jakis czas xDD

  9. #968
    Avatar anr
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    71
    Posty
    146
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    dobra idz sie pierdolnij na line gosciu bo ci usuneli 13 druida na otsie

  10. #969

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    838
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Siema panowie. Czy ktos by uraczyl jakimś p setem i 1k na start ? bede zobowiązany - oddam w ciagu 2-3 dni :)
    pisac priv mordki

  11. #970
    Avatar Enter_
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    348
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    ja pogralem ale exita zajebalem bo gm to jest przyjebany i wale chargebacki w tym momencie dla SANDRY STACHOWIAK,zgloszony za fake name na paypalu

  12. #971
    Avatar Dobrze Wyszkolony
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,876
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    pizdy.

    gm dobry ziomek pranki w stylu zbanowanie torga smieszne w huj 10/10 oceniam
    a zeby upokorzyc przenosi postac do innych ludzi cos pieknego
    Ostatnio zmieniony przez Dobrze Wyszkolony : 13-06-2018, 21:17

  13. #972
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    na temat serwera pewien raper powiedział już wszystko

  14. #973
    Avatar noobclassic
    Data rejestracji
    2018
    Posty
    35
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    [7.4] Classictibia.com, start 12.06.2016 20:00(CEST, GMT+2)-bez-tytulu.jpg

  15. #974
    Avatar Dobrze Wyszkolony
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,876
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    ladnie, ladnie cisnij byku

  16. #975
    Avatar noobclassic
    Data rejestracji
    2018
    Posty
    35
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    nie mam czasu cisnąć, tygodniowo maksymalnie pięć godzin mam na grę. może do września 30 lvl wbiję i 70/70.

    wrzucajcie tu jakieś swoje zdjęcia, odechciewa się wchodzić do tematu czytać o kłótniach

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 12-01-2022, 20:47
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 24-02-2021, 13:17
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 13-05-2020, 00:01
  4. Burmourne Evolution 10.82 - START NIEDZIELA 29/11 18:00 CET (GMT+2)
    Przez Bialy the Yakuza w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-11-2015, 18:12
  5. [FRANCE] RealTibia 7.4 - HIGHRATE - Start 28th July - 6pm (GMT+2)
    Przez RealTibia74 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 31-07-2015, 22:05

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •