Typ usługi:Przechodzenie rooka , skillowanie , wbijanie lvla , zdobywanie mounta , chodzenie na bossy , po prostu wszystko na co nie masz sam czasu.
Świat:- Każdy
Cena:- uzależniona od typu usługi od ilości.
Preferowana forma płatności:Tibia Coins / SMS / Przelew
Kontakt:Tutaj post , oraz gg - 51010644 , oraz FB - https://www.facebook.com/profile.php?id=100010545756326 , na FB jestem praktycznie 24/7 na telefonie.
Uwagi:
A wiec tak pewnie zadajesz sobie pytanie po co komu przejście z rooka ? wbijanie lvla ? Często każdy z Was jest już dorosły ma swoje prywatne życie rodzinę , szkole znajomych i co się z tym wiąże brak czasu na grę. Co tak naprawdę sprzedaje ? Czas którego wielu z Was nie ma.

W grę wchodzi dosłownie wszystko co byście chcieli w tibi a nie macie czasu , np marzył ktoś z Was o Panterce ? ale brakuje wam czasu żeby ja sprawdzać? zrobię to za Was !
Chciałeś wbić sobie 10 pk charów (45lvl) ? brak czasu ? zrobię to za Was !
Mógłbym tutaj wymieniać bez końca ? Questy ? achievements ? u mnie wszystko możliwe , wystarczy napisać do mnie , dogadamy się na pewno.

Cena - napisz co chcesz , nigdy nie robię pierwszy usługi , możliwe allegro !

Czas - Zalezy czy dajesz kase na expa , czy masz vouchera , czy mam zrobić nowe konto od 0 ... wszystko zależy napisz a się dowiesz !

Myśle ze w ciągu 3 miesiecy powstanie strona :) jeśli będzie zainteresowanie usługami każdego rodzaju :)