Reklama
Strona 13 z 17 PierwszaPierwsza ... 31112131415 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 181 do 195 z 241

Temat: Co jest złego w Żydach?

  1. #181
    Avatar Slyad
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Tarnów
    Wiek
    28
    Posty
    1,935
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj zbysio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie smutno mi sie troche zrobilo jak to ogladalem. Te dzieciaki maja tak wyprane mozgi, wierza we wszystko co sie im powie. Dowiedzialem sie z tego filmiku, ze w Polsce jest w chuj neonazistow,nacjonalistow,antysemitow(w sumie bycie kims innym niz izraelczykiem to antysemityzm sam w sobie) i innego gowna ktore wystepuje pewnie w rzeczywistosci ponizej 1% w skali kraju
    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

  2. #182
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Quran napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    5:51 O you who have believed, do not take the Jews and the Christians as allies. They are [in fact] allies of one another. And whoever is an ally to them among you - then indeed, he is [one] of them. Indeed, Allah guides not the wrongdoing people.

    5:52 So you see those in whose hearts is disease hastening into [association with] them, saying, "We are afraid a misfortune may strike us." But perhaps Allah will bring conquest or a decision from Him, and they will become, over what they have been concealing within themselves, regretful.

    5:53 And those who believe will say, "Are these the ones who swore by Allah their strongest oaths that indeed they were with you?" Their deeds have become worthless, and they have become losers.

    5:54 O you who have believed, whoever of you should revert from his religion - Allah will bring forth [in place of them] a people He will love and who will love Him [who are] humble toward the believers, powerful against the disbelievers; they strive in the cause of Allah and do not fear the blame of a critic. That is the favor of Allah ; He bestows it upon whom He wills. And Allah is all-Encompassing and Knowing.
    Tyle o zydkach, nie wolno sie z nimi zadawac
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #183
    Boryna

    Domyślny

    Żydzi to najlepszy naród na świecie, a Izrael to nadpaństwo w porównaniu do Polski. Kraj wielkości kilku polskich województw który od wielu lat opiera się kilkunastu, na pozór, znacznie silniejszym przeciwnikom.

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego żydzi mordują bezbronnych palestyńczyków, w tym często dzieci? Co na to ONZ?
    Palestyńczycy są niestety sami winni swojej sytuacji. W 1947 mogli mieć swoje państwo, odrzucili propozycję pokojowego koegzystowania z Żydami, wybrali opcję "wszystko albo nic" i mają nic. Odrzucali również wielokrotnie kolejne izraelskie propozycje pokojowe. Więcej Palestyńczyków zamordowały prawdopodobnie państwa arabskie(słynny jordański "czarny wrzesień" jest tu świetnym przykładem).

    Konflikt izraelsko-palestyński to jedna z bardzo niewielu spraw gdzie bliżej mi chyba do prawicy i jej poparcia dla Izraela.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 02-02-2018, 22:33

  5. #184
    Old-Era

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Żydzi to najlepszy naród na świecie, a Izrael to nadpaństwo w porównaniu do Polski. Kraj wielkości kilku polskich województw który od wielu lat opiera się kilkunastu, na pozór, znacznie silniejszym przeciwnikom.



    Palestyńczycy są niestety sami winni swojej sytuacji. W 1947 mogli mieć swoje państwo, odrzucili propozycję pokojowego koegzystowania z Żydami, wybrali opcję "wszystko albo nic" i mają nic. Odrzucali również wielokrotnie kolejne izraelskie propozycje pokojowe. Więcej Palestyńczyków zamordowały prawdopodobnie państwa arabskie(słynny jordański "czarny wrzesień" jest tu świetnym przykładem).

    Konflikt izraelsko-palestyński to jedna z bardzo niewielu spraw gdzie bliżej mi chyba do prawicy i jej poparcia dla Izraela.
    kurwa ze ty jeszcze bez bana, wypierdalaj lewaku tam ssac po same kule zydkom bo az szkoda wzroku na czytanie takich pierdol ale bym ci na szczeke wyplacil IRL
    idz tam jeszcze zapostuj na fb #polishdeathcamps cwelu zydowski
    Ostatnio zmieniony przez Old-Era : 03-02-2018, 00:21

  6. #185
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    2018
    branie postow borysmiecia na powaznie, gz

  7. #186
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa ze ty jeszcze bez bana, wypierdalaj lewaku tam ssac po same kule zydkom bo az szkoda wzroku na czytanie takich pierdol ale bym ci na szczeke wyplacil IRL
    idz tam jeszcze zapostuj na fb #polishdeathcamps cwelu zydowski
    Ten post to jest jakiś trolling czy to na serio? Popieranie Izraela w tym konflikcie to przecież cecha prawicy, lewica tradycyjnie wspiera Palestyńczyków. Szkoda tylko, że Twoja wiedza na temat polityki i historii jest bliska zera skoro tak oczywistych rzeczy nie wiesz. O historii konfliktu izraelsko-palestyńskiego też pewnie wiesz, że "hehe Żydzi mordują Palestyńczyków".

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2018
    branie postow borysmiecia na powaznie, gz
    U kolegi wyżej poziom wiedzy podobny z tego co pamiętam z postów, wiedza z memów niestety się nie sprawdza w sensownych dyskusjach
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 03-02-2018, 02:04

  8. #187

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Żydzi to najlepszy naród na świecie, a Izrael to nadpaństwo w porównaniu do Polski. Kraj wielkości kilku polskich województw który od wielu lat opiera się kilkunastu, na pozór, znacznie silniejszym przeciwnikom.
    .
    ale mam kurwa beke jak ludzie pokorju boryny daja sobie wpierdolic do glowy ze izrael broni sie przed palestyna xd
    gdzie w rzeczywistosci to izrael jest najezdzca, podbija kolejne obszary palestyny, arabow zamknal w getcie ktore jest caly czas ostrzeliwane, ludzie tam gina ze stloczenia, glodu i chorob, ale izrael twardo ze oni tylko sie bronia xd

  9. #188
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale mam kurwa beke jak ludzie pokorju boryny daja sobie wpierdolic do glowy ze izrael broni sie przed palestyna xd
    gdzie w rzeczywistosci to izrael jest najezdzca, podbija kolejne obszary palestyny, arabow zamknal w getcie ktore jest caly czas ostrzeliwane, ludzie tam gina ze stloczenia, glodu i chorob, ale izrael twardo ze oni tylko sie bronia xd
    Otóz jest dokładnie odwrotnie, też byłem propalestyński w tej sprawie do czasu aż zapoznałem się dokładniej z historią tego konfliktu. W 1947 ONZ zadecydowało o podziale Palestyny na państwo arabskie oraz żydowskie. Żydzi rezolucję przyjęli, Arabowie ją odrzucili i dzień po ogłoszeniu niepodległości przez Izrael rozpoczęła się arabska inwazja. Żydom udało się obronić ich państwo. W 1956 roku, w 1967 oraz 1973 kraje arabskie zaczynała kolejne wojny i akty agresji(chociaż właściwie miały one miejsce cały czas na mniejszą skalę, po 1948 Izrael był w stanie permanentnej wojny ze swoimi sąsiadami) i próbowały "zepchnąć Żydów do morza" ale cóz, nigdy im się to nie udało, a Izraelczycy odnosili w tych wojnach druzgoczące zwycięstwa. Kraje, które uznały Izrael i podpisały z nim pokój(Egipt i Jordania) nie mają żadnych problemów ze strony państwa żydowskiego. Kraje arabskie wielokrotnie odrzucały propozycje pokojowe i ideę wspólnej koegzystencji w Palestynie. Gdy zapoznawałem się z historią rejonu po 1947 miałem poczucie, że Żydzi dążą do utworzenia małego państwa, które będzie w spokoju żyło z sąsiadami, a kraje arabskie za wszelką cenę chcą ten kraj zniszczyć i trudno mieć do Izraelczyków pretensje, że nie dali się zepchnąć do morza. Czytałeś Ty jakąkolwiek literaturę na ten temat czy tylko "hehe Żydzi atakujo w Palestynie!!!" ?
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 03-02-2018, 14:39

  10. #189
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ciekawa książka :phttp://www.bibula.com/?p=59583
    Na powtórzę słowa, które kiedyś usłyszałem od pewnego kierowcy tira „nie bój Żyda, Żyd się przyda... ale jakoś jeszcze do niczego się nie przydali”

  11. #190
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Otóz jest dokładnie odwrotnie, też byłem propalestyński w tej sprawie do czasu aż zapoznałem się dokładniej z historią tego konfliktu. W 1947 ONZ zadecydowało o podziale Palestyny na państwo arabskie oraz żydowskie. Żydzi rezolucję przyjęli, Arabowie ją odrzucili i dzień po ogłoszeniu niepodległości przez Izrael rozpoczęła się arabska inwazja. Żydom udało się obronić ich państwo. W 1956 roku, w 1967 oraz 1973 kraje arabskie zaczynała kolejne wojny i akty agresji(chociaż właściwie miały one miejsce cały czas na mniejszą skalę, po 1948 Izrael był w stanie permanentnej wojny ze swoimi sąsiadami) i próbowały "zepchnąć Żydów do morza" ale cóz, nigdy im się to nie udało, a Izraelczycy odnosili w tych wojnach druzgoczące zwycięstwa. Kraje, które uznały Izrael i podpisały z nim pokój(Egipt i Jordania) nie mają żadnych problemów ze strony państwa żydowskiego. Kraje arabskie wielokrotnie odrzucały propozycje pokojowe i ideę wspólnej koegzystencji w Palestynie. Gdy zapoznawałem się z historią rejonu po 1947 miałem poczucie, że Żydzi dążą do utworzenia małego państwa, które będzie w spokoju żyło z sąsiadami, a kraje arabskie za wszelką cenę chcą ten kraj zniszczyć i trudno mieć do Izraelczyków pretensje, że nie dali się zepchnąć do morza. Czytałeś Ty jakąkolwiek literaturę na ten temat czy tylko "hehe Żydzi atakujo w Palestynie!!!" ?
    Gdyby nie USA to państwo izraelskie w ogóle by nie istniało. Czy Polacy zgodzili by się na to żeby na warmii odrodziło się państwo krzyżackie? Przecież to było stosunkowo nie dawno, a Izrael utracił państwowość (chodź takowej nie miał) prawie 2k lat temu. Wpychanie się i mordowanie zwykłych cywili palestyńskich po II WS było zwykłym ludobójstwem na tle etnicznym.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  12. #191
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2...side_najnowsze
    "Polska może być pewna, że jakakolwiek próba zafałszowania historii, jak w sfomułowaniu +polskie obozy koncentracyjne+, zostanie przez nas w sposób jasny i zdecydowany odrzucona" - napisał minister.
    //niemiecki minister msz

  13. #192
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Żydzi to najlepszy naród na świecie, a Izrael to nadpaństwo w porównaniu do Polski. Kraj wielkości kilku polskich województw który od wielu lat opiera się kilkunastu, na pozór, znacznie silniejszym przeciwnikom.



    Palestyńczycy są niestety sami winni swojej sytuacji. W 1947 mogli mieć swoje państwo, odrzucili propozycję pokojowego koegzystowania z Żydami, wybrali opcję "wszystko albo nic" i mają nic. Odrzucali również wielokrotnie kolejne izraelskie propozycje pokojowe. Więcej Palestyńczyków zamordowały prawdopodobnie państwa arabskie(słynny jordański "czarny wrzesień" jest tu świetnym przykładem).

    Konflikt izraelsko-palestyński to jedna z bardzo niewielu spraw gdzie bliżej mi chyba do prawicy i jej poparcia dla Izraela.
    Widze twarde narkotyki zaczynaja wjezdzac uwazaj bo w tak mlodym wieku to sie moze zle dla ciebie skonczyc
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #193

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    267
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W interesie Polski oraz każdego Europejczyka jest to aby Żydzi walczyli z Muslimami w nieskończoność. Dlatego ja nie popieram żadnej ze stron... albo tak: jak przewagę mają Żydzi, to popieram muslimów, jak przewagę mają muslimy, to popieram Żydów. Ważne żeby ich konflikt trwał. To co zrobili Brytyjczycy to był istny majstersztyk. Podobnie zresztą jak w przypadku Pakistan - Indie.

    Chociaż z dwojga złego lepiej wspierać Izreal. Jakby ostatecznie wygrali Żydzi, to i tak do końca swoich dni będą się znajdywali w morzu muslimów, więc i tak będą musieli się pilnować. Jeśli natomiast wygrałyby muslimy, to Żydzi zostaną wypędzeni z bliskiego wschodu i niestety będziemy mieli 8 milionów Żydowskich uchodźców (ale takich już prawdziwych) w Europie i Stanach, a ciężko mi wymyślić większe nieszczęście dla zachodniej cywilizacji.

    I mimo, że Palestyńczycy mają rację, i z chęcią bym dożył dnia jak będę mógł zobaczyć jak te cwaniaki z Izraela przegrywają, tak Żydzi albo będą problemem muslimów, albo będą naszym problemem, także niestety, ale nie możemy pozwolić aby Izrael upadł.
    Ostatnio zmieniony przez Exori222 : 04-02-2018, 22:20

  15. #194
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Żydzi to sobie w gazetkach piszą, ale o kolejkach pod ambasadą RP w Tel Awiwie żeby o paszport wnioskować to już nie łaska wspomnieć. Boją się jednak tych Arabów.

  16. #195
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ten post to jest jakiś trolling czy to na serio? Popieranie Izraela w tym konflikcie to przecież cecha prawicy, lewica tradycyjnie wspiera Palestyńczyków. Szkoda tylko, że Twoja wiedza na temat polityki i historii jest bliska zera skoro tak oczywistych rzeczy nie wiesz. O historii konfliktu izraelsko-palestyńskiego też pewnie wiesz, że "hehe Żydzi mordują Palestyńczyków".
    aha no tak, bo rzeczywiście mocno prawicowe rządy ue i usa(poprzednie) wspierają izrael kurr
    chwila moment
    czyżbym właśnie miał zajebać ci error w głowie???
    W TAKIM RAZIE
    PIS JEST LEWICOWY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD W KOŃCU

    to że jakieś hipisowskie zwierzęta, które naćpane nie ogarniają, gdzie jest lewa, a gdzie prawa, wspierają palestynę, nie znaczy, że robią to lewicowcy i na odwrót xD ktoś tu chyba prezentuje bardzo stereotypowe oraz KONSERWATYWNE myślenie
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lewica tradycyjnie wspiera Palestyńczyków
    a no i państwa arabskie nie chciały się zgodzić na istnienie izraela, nie no kurwa nienormalne
    wydziel tam kolego już pokój dla mnie u siebie w mieszkaniu, przejmuję (bóg mnie wybrał, moi przodkowie sprzed kilku tysięcy lat na pewno mieli tam ziemię)

    aha no a moje zdanie to co
    z jednej strony dobrze, że izrael istnieje, z drugiej, szkoda, że nie znajduje się na madagaskarze
    muslimy są spoks póki żyją na tych swoich pustyniach, bo u siebie to będę strzelał jak mój daleki wujo na górze żar w 2010 ;]
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 04-02-2018, 23:58

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 73
    Ostatni post: 14-09-2020, 14:08
  2. [Problem] Coś złego dzieje się z moim laptopem
    Przez Katalonczyk w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 15-01-2014, 11:56
  3. moze mi ktos wyjasnic co to jest za potwor??
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post: 19-09-2006, 15:03
  4. Nowe TBI GG już jest! (dla Tibii 7.55)
    Przez spleen w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post: 20-11-2005, 07:28

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •