Reklama
Strona 11 z 17 PierwszaPierwsza ... 910111213 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 241

Temat: Co jest złego w Żydach?

  1. #151
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, bardzo się cieszę, że mój temat ma taki odzew, ale z Żydów przeszliśmy na muzułmanów/imigrantów, dlatego prosiłbym wrócić do rozmowy o Żydach, bo między innymi nadal dokładnie nie wiem, dlaczego ludzie zarzucają im tyle złych rzeczy.
    Ale musisz chyba przyznać, że cała sytuacja jest trochę komiczna prawda? Prawie każdy Polak wyzywa wszystkich żydów od najgorszych nie szczędząc wymyślnych obelg i obwinia żydów za całe zło tego świata, ale klęka i modli się do żydowskiego Boga. :P

  2. #152

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale musisz chyba przyznać, że cała sytuacja jest trochę komiczna prawda? Prawie każdy Polak wyzywa wszystkich żydów od najgorszych nie szczędząc wymyślnych obelg i obwinia żydów za całe zło tego świata, ale klęka i modli się do żydowskiego Boga. :P
    a co bog ma do zachowania samych zydow?nie on ich nauczal tej kurewskosci pamietaj, to nie allah.

  3. Reklama
  4. #153
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a co bog ma do zachowania samych zydow?nie on ich nauczal tej kurewskosci pamietaj, to nie allah.
    Jak to co? Przecież Jezus był żydem. :P Cała Polska wyzywa dziś żydów od najgorszych, ale pokornie modli się do Jezusa gdy są w potrzebie. To taki książkowy przykład hipokryzji. :P


    Co do Allaha to dam ci dobrą radę. Lepiej nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Allah to nic innego jak po prostu słowo "bóg" przetłumaczone na język arabski. Arabowie wierzą i modlą się do tego samego Boga co ty.
    Ostatnio zmieniony przez Tygrrysek : 27-03-2016, 13:03

  5. #154
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,306
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież Jezus był żydem
    Jest diametralna różnica między żydami sefardyjskimi, a żydami aszkenazyjskimi, więc bardzo proszę mi tutaj nie pierdolić głupot.

  6. #155

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Zawsze się dziwiłem czemu większość ludzi ma negatywny stosunek do żydów, w Polsce jest to zapewne spowodowane tym iż:
    1) żydokomuna - po 1945 roku wielu wyższych rangą w wojsku czy urzędach i sądach byli żydami i jak wiadomo mordowali żołnierzy AK i NZS
    2) duża część żydów radośnie witała czerwono armistów
    3) lichwa
    4) dziwne zachowania czyli co byś nie zrobił to od razu po od razu posądzenie o antysemityzm przykład - Kukiz powiedział "żydowski bankier" i już jewish center z krk oburzone

    Zresztą młodzi Izraelczycy są indoktrynowani "ITS me/we against the world"

  7. #156

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak to co? Przecież Jezus był żydem. :P Cała Polska wyzywa dziś żydów od najgorszych, ale pokornie modli się do Jezusa gdy są w potrzebie. To taki książkowy przykład hipokryzji. :P


    Co do Allaha to dam ci dobrą radę. Lepiej nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Allah to nic innego jak po prostu słowo "bóg" przetłumaczone na język arabski. Arabowie wierzą i modlą się do tego samego Boga co ty.
    dalej nie rozumiesz przyglupie Jezus nie nauczal lichwy,pazernosci,zamykania sie w sektach itp., wiec nie obwiniaj boga o to jak sie zachowuja

  8. #157
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,306
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dziwne zachowania czyli co byś nie zrobił to od razu po od razu posądzenie o antysemityzm
    Kiedyś antysemitą nazywano osobę, która nienawidzi żydów. Dzisiaj antysemitą nazywa się osobę, której nienawidzą żydzi.

  9. #158
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dalej nie rozumiesz przyglupie Jezus nie nauczal lichwy,pazernosci,zamykania sie w sektach itp., wiec nie obwiniaj boga o to jak sie zachowuja
    Jedyną osobą która nie rozumie, jesteś ty sam. Ja Boga o nic nie obwiniam, obwiniam tylko takich właśnie prostaczków jak ty. :)

    Załącznik 348179

  10. #159
    Avatar Delek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,530
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest diametralna różnica między żydami sefardyjskimi, a żydami aszkenazyjskimi, więc bardzo proszę mi tutaj nie pierdolić głupot.
    I z pewnoscia hordy polakow nienawidzacych zydow te roznice widza

  11. #160

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jedyną osobą która nie rozumie, jesteś ty sam. Ja Boga o nic nie obwiniam, obwiniam tylko takich właśnie prostaczków jak ty. :)

    Załącznik 348179
    zacytuje
    "Ale musisz chyba przyznać, że cała sytuacja jest trochę komiczna prawda? Prawie każdy Polak wyzywa wszystkich żydów od najgorszych nie szczędząc wymyślnych obelg i obwinia żydów za całe zło tego świata, ale klęka i modli się do żydowskiego Boga. :P"
    "Jak to co? Przecież Jezus był żydem. :P Cała Polska wyzywa dziś żydów od najgorszych, ale pokornie modli się do Jezusa gdy są w potrzebie. To taki książkowy przykład hipokryzji. :P
    "Co do Allaha to dam ci dobrą radę. Lepiej nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Allah to nic innego jak po prostu słowo "bóg" przetłumaczone na język arabski. Arabowie wierzą i modlą się do tego samego Boga co ty."

    nie obwiniasz boga tylko obwiniasz polakow bo pomimo to ze obwiniaja zydow o zlo swiata modla sie do tego samego boga i nazywach ich dla tego hipokrytami, masz racje ja juz w twoim pierdoleniu sie zgubilem, narazie.

  12. #161
    Avatar YYZ
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Foobar2000
    Posty
    156
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Osobiście nie uważam się za polaka, ba, mało tego jestem kundlem, mam blond włosy, brązowe oczy i nos jak żyd, moja rodzina z strony matki ma głębokie korzenie w Krakowie (tak sugeruję, że jestem żydem). By tego wszystkiego było mało dziadek z strony ojca ma niemieckie pochodzenie i służył w wermachcie więc następuje mała sprzeczność.
    Ten mały super tekst dedykuje wam ludzie, którzy uważają się za polaków, bądź też uważają, że ktoś nie jest polakiem bo jego korzenie nie są polskie chociaż sami nie macie kurwa bladego pojęcia kim tak naprawdę jesteście a pierdolicie jakby was stary był jeźdźcem husarii.
    Osobiście nie wiem co się tak naprawdę dzieje na świecie, dochodzi do mnie tylko tyle, że nie powinniśmy wpuszczać ludzi, którym się nie chce pracować żeby mieć za co żyć, jak można im w ogóle płacić zasiłki? ALBO ICH WPUSZCZAMY I DAJEMY IM PRACĘ, PRZYJMUJĄ NASZĄ RELIGIĘ I CHUJ, A JEŻELI NIE CHCĄ PRACOWAĆ TO WYPIERDALAĆ DO EMIRATÓW BĄDŹ WALCZYĆ JAK MĘŻCZYZNA O SWÓJ KRAJ, jeżeli oczywiście uznają go za swój kraj (jestem pierdolonym prawicowcem ograniczonym na mózg, katolikiem, kocham kaczyńskiego, ave kopalnie, niemcy złodzieje, petru chuj).

    Co do żydów, prawdopodobnie sam nim jestem ale nienawidzę ich za wykorzystywanie słabości w ludziach, żydy to chuje.


    TUTAJ NAJLEPSZA WYPOWIEDZ O ŻYDACH EVER :
    https://www.youtube.com/watch?v=eilDS0IKhLE
    Ostatnio zmieniony przez YYZ : 27-03-2016, 14:50
    "It's always a happy day when YYZ appears on our luggage tags."

  13. #162
    Maskot

    Domyślny

    to zydzi jeszcze zyja?

  14. #163
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj YYZ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Osobiście nie uważam się za polaka, ba, mało tego jestem kundlem, mam blond włosy, brązowe oczy i nos jak żyd, moja rodzina z strony matki ma głębokie korzenie w Krakowie (tak sugeruję, że jestem żydem). By tego wszystkiego było mało dziadek z strony ojca ma niemieckie pochodzenie i służył w wermachcie więc następuje mała sprzeczność.
    Ten mały super tekst dedykuje wam ludzie, którzy uważają się za polaków, bądź też uważają, że ktoś nie jest polakiem bo jego korzenie nie są polskie chociaż sami nie macie kurwa bladego pojęcia kim tak naprawdę jesteście a pierdolicie jakby was stary był jeźdźcem husarii.
    Zgadzam się z tobą i też się nie uważam za polaka. Dzielenie ludzi według politycznych granic od zawsze było dla mnie głupotą. Tak samo jak bezmyślnie słuchanie pana prezydenta, który powie ci i wskaże palcem mówiąc, że masz iść tam i tam. Tam walczyć i tam zginąć. W imię ojczyzny oczywiście. Postawimy ci piękny nagrobek oraz wielki pomnik na rynku coby ludzie o tobie pamiętali. A sam będę siedział w pałacu prezydenckim i liczył swoją kasę, która udało mi się na całej tej wojnie zarobić. Bo każdy to przyzna, że wojna jest od zawsze najlepszym interesem.

    Ja osobiście uważam się za kosmopolitę nie za żadnego patriotę na których dziś jest moda. Już ponad 2 tys lat temu mądrzy ludzie w starożytnej Grecji uważali tak samo. Smutne, że wiele mądrych rzeczy z czasem się zapomina i wiedzą ta ulatuje i znika.

  15. #164

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgadzam się z tobą i też się nie uważam za polaka. Dzielenie ludzi według politycznych granic od zawsze było dla mnie głupotą. Tak samo jak bezmyślnie słuchanie pana prezydenta, który powie ci i wskaże palcem mówiąc, że masz iść tam i tam. Tam walczyć i tam zginąć. W imię ojczyzny oczywiście. Postawimy ci piękny nagrobek oraz wielki pomnik na rynku coby ludzie o tobie pamiętali. A sam będę siedział w pałacu prezydenckim i liczył swoją kasę, która udało mi się na całej tej wojnie zarobić. Bo każdy to przyzna, że wojna jest od zawsze najlepszym interesem.

    Ja osobiście uważam się za kosmopolitę nie za żadnego patriotę na których dziś jest moda. Już ponad 2 tys lat temu mądrzy ludzie w starożytnej Grecji uważali tak samo. Smutne, że wiele mądrych rzeczy z czasem się zapomina i wiedzą ta ulatuje i znika.

    offtopując ale;
    po 1, to prezydent raczej nie jest osobą która liczy hajs z wojny, są to przede wszystkim bankierzy którzy użyczają pożyczek na wojny, i przemysł zbrojeniowy, prezydent to może liczyć co najwyżej jakieś grosze.
    po 2, to raczej jest teraz moda na kosmopolitanizm niż na patryiotyzm, lub są w jakiś równych proporcjach.

  16. #165
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po 2, to raczej jest teraz moda na kosmopolitanizm niż na patryiotyzm, lub są w jakiś równych proporcjach.
    Jaja chyba sobie robisz. Wystarczy spojrzeć na ulicę i na wszystkie demonstracje i strajki. Na każdym jednym wzywają patriotów. Każdy dres ci powie, że idzie na ulicę bić się i walczyć o Polskę, bo on jest prawdziwym patriotą.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 73
    Ostatni post: 14-09-2020, 14:08
  2. [Problem] Coś złego dzieje się z moim laptopem
    Przez Katalonczyk w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 15-01-2014, 11:56
  3. moze mi ktos wyjasnic co to jest za potwor??
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post: 19-09-2006, 15:03
  4. Nowe TBI GG już jest! (dla Tibii 7.55)
    Przez spleen w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post: 20-11-2005, 07:28

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •