Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [Astera] Matilda Roleplay Projekt!

  1. #1
    Avatar CzcigodnyAlfons
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venore
    Wiek
    30
    Posty
    161
    Siła reputacji
    15

    Domyślny [Astera] Matilda Roleplay Projekt!

    Witam serdecznie! Chcę się z wami podzielić moimi skromnymi screenami, ze spokojnego, przepełnionego świata naszymi braćmi Brazylijczykami, jakim jest świat non-pvp Astera. Muszę przyznać że jest to przyjemny serwer, pierwszy raz osiągnąłem taki wynik na świecie non-pvp, z racji iż wcześniej nie widziałem sensu grania na takowym. Ludzie tutaj potrafią być hojni, o czym się przekonałem w te święta, Bożego Narodzenia ;p

    Chciałbym zachęcić choć garstkę osób, do wspólnej ponadstandardowej rozgrywki, jaką stanowi gra roleplay.

    Ludzie grając w tibie jak i w wiele innych gier, zagubili w wbijaniu poziomów i zbieraniu pixeli, element RPG (O odgrywaniu i wczuwaniu się w swoją postać), zaczynając traktować gry tego rodzaju jak hack'n'slash. Ja natomiast pragnę znaleźć choć kilka osób, które by chciały tak jak ja, czasem się oderwać od expienia i zbieractwa i podjąć się wspólnego uczestnictwa i tworzenia wspólnie razem ze mną eventów roleplay takich jak:
    -organizacja uczt, na których będziemy spożywać smakołyki z najdalszych stron Tibijskiego świata!
    -wspólne wypady do Tawern!
    -wykonywanie tajnych misji, niedostępnych dla zwykłych, niedoświadczonych tibijczyków, zleconych przez Króla Tibianusa, i kilka innych postaci znajdujących się na głównym kontynencie!
    -Odgrywanie swoich postaci, wczuwanie się w nie!
    -a jeśli nazbiera się dostateczna ilość osób pacc, to nasza "undergroundowa" organizacja roleplay będzie mogła ujrzeć światło dzienne
    -i wiele innych, w zależności od naszej wyobraźni! = )

    Moim największym marzeniem jeśli chodzi o tibię jest, zorganizowanie gildii bądź "podziemnej" organizacji roleplay (jeśliby by nie było dostatecznie dużo graczy pacc:P), w której moglibyśmy mieć guildhouse i zbierać się w nim, w ramach odpoczynku na uczty i wspólne dysputy! :D
    *Osoby zainteresowane wzrostem swej rangi w gildii, musiałyby wykonać odpowiednie zadania zlecone przez Lidera, aby podnieść swe znaczenie w gildii, i takie przykładowe rangi:
    Newcomer > Squire > Soldier > Knight > Champion
    *Oraz eventy organizowane przez lidera grupy, jak wspólne ekspedycje badawcze, zlecane np. Odgórnie od naszego przełożonego Króla Tibianusa, które nam przekazuje Lider :P

    Także jak widzicie, to kwestia wyobraźni i tego czy znajdzie się choć parę osób! :)

    Lista Graczy:
    1. Matilda de Lorraine
    2. Noisy Piglet
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.


    Dołączcie się, i ogrzejcie się przy ognisku!


    Wyłączcie czasem światło w kliencie gry, aby poczuć mrok jaskiń które odwiedzacie!


    Usiądźcie wygodnie na pustych krzesłach, które czekają na was!



    Tutaj zaczynają się bardziej standardowe screeny, z racji że nie miałem do tej pory z kim robić żadnych ciekawszych akcji, ale na pewno warto poświęcić i na nie chwilę :P

    45 level po wykonaniu (albo przed), Mad Mage questa :)


    46 level


    50 level


    51 level


    54 level


    55 level


    56 level


    58 level


    59 level


    60 level


    60 level i martwy The Horned Fox :P


    62 level


    63 level


    67 level


    A tutaj proszę was, jakie niebywałe zdarzenie, Rycerz który ma 67 poziom,
    awansuje na 67 poziom władania mieczem! haha! :D


    68 level


    na 68 levelu, awans na 6 poziom magiczny :P


    69 level


    70 level


    i aktualne wyposażenie postaci! :)
    Ostatnio zmieniony przez CzcigodnyAlfons : 01-01-2016, 16:40

  2. #2
    Avatar Camyl
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    W domku
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ciekawe screeny, ładnie wycięte a to cenie najbardziej na tym forum. Wytrwałości w prowadzeniu tematu, będę tu zaglądał, powodzenia :)

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar CzcigodnyAlfons
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venore
    Wiek
    30
    Posty
    161
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jeśli chodzi o mój projekt, to jest on dalekosiężny, nie muszę nawet znaleźć w najbliższym miesiącu roleplayerów do gry, z racji iż sam z różnych powodów gram z przerwami (nie samą tibią człowiek żyje :P ), a liczę po prostu że znajdzie się parę osób, które tak jak ja wpisywały hasła w google, typu: Tibia roleplay gidlia. I się pewnego dnia zbierzemy :P

    Pragnę podzielić się z wami moim wczorajszym awansem, który trwał dłużej, aniżeli jak miałem przez 3 dni aktywowany voucher x2 skill/exp :P
    Jak i również moją skromną biesiadą z Brazylijczykami, jaką zorganizowałem w Venore, która trwała prawie że do godziny. Jednak screenów z jedzeniem nie ma... Zanim zdążyłem je wykonać, jedzenie już znikło!

    71 Level


    Party in Venore 01



    Party in Venore 02 - jakiś gość wjechał swoim śmierdzącym koniem na krzesła!



    Party in Venore 03 - Z uśmiechami do was! :nana:



    Także jak widzimy na załączonych obrazkach, to kwestia rozruszania, towarzystwa :P

  5. #4
    Avatar CzcigodnyAlfons
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venore
    Wiek
    30
    Posty
    161
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Awans na 72 level! =)


  6. #5
    Avatar CzcigodnyAlfons
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venore
    Wiek
    30
    Posty
    161
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    W ciągu ostatnich dni zdecydowałem się dokonać zmiany, jaką to bronią będzie się posługiwać moja postać. W związku z czym dokonałem zakupu kilku zabawek dla mojej Matildy ;D
    No i tak skromnie poskilowałem nią :P (chyba pierwszy raz skiluje knajtem, bardzo nie lubię tego!)


    Nowe zabawki na nowy 2016 rok + zdobycie podstawowych umiejętności w posługiwaniu się nimi!



    Ciąg dalszy nastąpi =)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. RolePlay serwer - REKRUTACJA
    Przez ErMex w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 10-03-2016, 20:24
  2. Astera Thread
    Przez konto usunięte w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 466
    Ostatni post: 11-09-2014, 21:14
  3. World of Warcraft - Serwer Roleplay.
    Przez Corso w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-01-2013, 23:08
  4. Warrior Stonecutter (LIFE) in Astera _/
    Przez paladynz elery w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 19-12-2010, 13:15
  5. [ASTERA] Verlyne.
    Przez Verlyne w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 02-04-2010, 22:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •