Reklama
Strona 3340 z 3908 PierwszaPierwsza ... 23402840324032903330333833393340334133423350339034403840 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 50,086 do 50,100 z 58619

Temat: Piłka Nożna

  1. #50086
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,704
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    chwalmy Decretisa naszego gospodarza wspaniałego

    komunikat PZPN w sprawie Rybusova akurat w tym momencie, po pojawieniu się artykułu, to zapewne czysty przypadek, prawda?

  2. #50087
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,775
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    polak rodak w ultra hd a czemu reszta takie piksele
    Nie wiem czy chciałbym widzieć w HD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  3. Reklama
  4. #50088
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,469
    Siła reputacji
    18

    Domyślny


    dziekujemy ADMINISTRACJI
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  5. #50089
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,006
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chwalmy Decretisa naszego gospodarza wspaniałego

    komunikat PZPN w sprawie Rybusova akurat w tym momencie, po pojawieniu się artykułu, to zapewne czysty przypadek, prawda?
    ja nie wiem co sie tak do rybusa ludzie przyjebali jakby chłop czołgiem pod kijowem jeździł, chłop wybrał zonę i dzieci ponad to że krzysiu stanowski będzie płakał o niego na twitterze, nie była to pewnie łatwa decyzja, ale chuj to polackom do tego

  6. #50090
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,775
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja nie wiem co sie tak do rybusa ludzie przyjebali jakby chłop czołgiem pod kijowem jeździł, chłop wybrał zonę i dzieci ponad to że krzysiu stanowski będzie płakał o niego na twitterze, nie była to pewnie łatwa decyzja, ale chuj to polackom do tego
    To
    Poza tym też jest takie wydarzenie z tego zrobione jakby to co najmniej Lewandowski tak zrobił, a nie jakiś kurwa Rybus xD

    Ale no klasyka dziennikarska, pierdolić byle pierdolić, w Anglii teraz jak Haaland przyszedł do City, to co chwilę widzę throwbacki pokazujące ZŁEGO ROYA KEANE'A KOŃCZĄCEGO KARIERĘ STAREGO HAALANDA
    Chuj, że typ zakończył karierę przez problemy z drugą nogą, nie tą co mu Keane rozjebał, ale to się lepiej sprzeda, po co o tym mówić, pewnie nie pamiętają tego
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #50091
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zawodnicy Lecha Poznań próbowali wymusić na zawodnikach Górnika Polkowice pieniądze za sprzedanie meczu w czerwcu 2004, a ostatecznie przyjęli pieniądze od Świtu za wygranie meczu z Polkowicami. Czy wiedział pan o tym, że pana zawodnicy negocjują z dwoma drużynami pieniądze za mecz?
    Nie miałem żadnej wiedzy na ten temat. Jeśli takie negocjacje się odbywały to bez moje wiedzy. Szczegółowo opisałem to w programie Hate Park w Kanale Sportowym.
    to jest w ogóle najlepsze, nie wiedział nic o negocjacjach ale dolary od Świtu wziął i osobiście je dzielił po meczu w autobusie, do czego się sam przyznał w prokuraturze

  8. #50092
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,704
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja nie wiem co sie tak do rybusa ludzie przyjebali jakby chłop czołgiem pod kijowem jeździł, chłop wybrał zonę i dzieci ponad to że krzysiu stanowski będzie płakał o niego na twitterze, nie była to pewnie łatwa decyzja, ale chuj to polackom do tego
    nic do chłopa nie mam i niech sobie robi co chce, nawet po części go rozumiem, tylko w sytuacji kiedy cała federacja i większość kluczowych piłkarzy kadry bojkotowała mecz z ruskimi i podważała brak kary wykluczenia dla nich, to odsunięcie chłopa od kadry jest imo posunięciem naturalnym i zrozumiałym

  9. #50093
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    rybus to zwykły zrusyfikowany cep, niech spierdala
    czołgiem może nie jeździ, ale co z tego? płaci tam podatki, z których być może opłaca się tych, którzy jeżdżą, do tego dostarcza rozrywki putlerowskiemu społeczeństwu, a co najistotniejsze - legitymizuje obecną sytuację opowiadaniem, jaki to jest szczęśliwy
    ok, typ ma żonę rosjankę (tak naprawdę to nie, bo laska pochodzi z osetii, czyli de facto z kolejnego okupowanego terytorium) i dzieci z nią, ale przecież nikt nie oczekiwał od niego jakichś manifestacji, skończył mu się kontrakt więc mógł po prostu odejść do innej ligi, co jest zupełnie normalną sprawą, i tyle
    więc skoro tam został z własnej woli, to widocznie wszystko mu pasuje, dlatego jest moralnym zerem; co zresztą nie powinno dziwić, zważywszy na fakt, że biorąc ślub z tą "rosjanką" jednocześnie miał w polsce narzeczoną, która o jego ślubie przeczytała w gazecie xD
    do tego jeszcze ten frajer piekarski przez kilka miechów mydlił ludziom oczy
    rozumiem, że niektóre reakcje są histeryczne, ale nie wiem jak można bronić takich ludzkich odpadów, i pisać że się ich rozumie, bo ja kurwa nie rozumiem, jakoś wielu rodowitych rosjan potrafi wyjechać i się odciąć od tego, zapewne tadziu mówi ci coś nazwisko kasparow - kim przy nim jest jakiś kurwa rybus?
    w porządku, nie każdy musi być bohaterem, rodzina jest najważniejsza i tak dalej, ja to rozumiem, ale typ mógł sobie iść gdziekolwiek i miałby spokój i w polsce i w rosji, a z głodu też by nie przymierał, więc ta decyzja jest też zwyczajnie nieracjonalna, do tego pozbawił się nią gry w reprezentacji, w tym może na MŚ, no i w europejskich pucharach, no ambitny po chuju, wzór sportowca

    E:
    ale mnie tu nurtuje co innego
    przecież ten grzybus nie podpisał kontraktu ze spartakiem wczoraj, więc dlaczego wysmarowali to oświadczenie AKURAT DZISIAJ?
    jak mówł klasyk - nie wiem, choć się domyślam
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 20-06-2022, 20:25

  10. #50094
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,006
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    ma żonę rosjankę i dwójkę młodych dzieciaków znających pewnie tylko ruski co tam chodzą do przedszkola i myślę że można uczciwie założyć że ruski dzieciak wychowywany obecnie w polsce będzie gorzej(nie wiem o ile) odbierany przez otoczenie i rówieśników niż w rosji, bo rusków nie lubią ani polacy, ani tym bardziej teraz ukraińcy(ale przecież kasparow jakoś żyje na pewno te gówniaki będą tak traktowane jak ten mistrz szachowany znany z negatywnego stosunku do rosji!!)

    mają tam ułożone życie i może zwyczajnie żona powiedziała że nie chce wyjeżdżać, bo jest tam jej wygodnie, a nie wie jak będzie za granicą, bo ma tam rodzinę, przyjaciół i ogólne oparcie i bezpieczeństwo, a nie wie jak będzie gdzie indziej, miał się zbuntować i zostawić żonę i dzieci, żeby przypadkiem krzysiu stanowski na twitterze go nie obsmarował? jak sam doszedłeś do wniosku mógł sobie odejść do innej ligi co tylko potwierdza że został tam dla rodziny, bo po co miałby się pozbawiać gry w reprezentacji, pucharach czy szkalowania wizerunku do końca życia? wybrał najbliższą rodzinę i.e. żonę i dzieci i zrobił bardzo dobrze, bo to on wie co jest dla nich najlepsze, a ludzi co się tym tak podniecają i chcą innym życie układać znając je z 15 minutowej lektury w internecie jebać

    i gdzie w ogóle postawimy granicę? jak ktoś pracuje w chinach to płaci podatki i wspiera obozy dla ujgurów? jak pracuje w krajach arabskich to wspiera zabijanie innowierców? nie przerzucajmy odpowiedzialności na zwykłych ludzi za decyzję których nie podejmują

  11. #50095
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,436
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i gdzie w ogóle postawimy granicę? jak ktoś pracuje w chinach to płaci podatki i wspiera obozy dla ujgurów? jak pracuje w krajach arabskich to wspiera zabijanie innowierców? nie przerzucajmy odpowiedzialności na zwykłych ludzi za decyzję których nie podejmują
    pośrednio tak

  12. #50096
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,006
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    to oceniajmy teraz każdego na podstawie tego do czego pośrednio się przyczynia, zaczynając od różnych produktów firm z moralnie wątpliwymi działaniami czy jaraniem ziulka które wspiera mafie narkotykowe czy opłaca kiboli czy ogólnie każdy biznes w którym prędzej czy później znajdziemy jakąś patologie, jestem ciekaw do jakich wniosków dojdziemy, co nam to da i czy wobec siebie tez każdy będzie taki krytyczny za pośrednie zachowania

  13. #50097
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,436
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to oceniajmy teraz każdego na podstawie tego do czego pośrednio się przyczynia, zaczynając od różnych produktów firm z moralnie wątpliwymi działaniami czy jaraniem ziulka które wspiera mafie narkotykowe czy opłaca kiboli czy ogólnie każdy biznes w którym prędzej czy później znajdziemy jakąś patologie, jestem ciekaw do jakich wniosków dojdziemy i co nam to da
    xD

  14. #50098
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,436
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Panie Tadeuszu, tu nie chodzi o to, czy seba wspiera mafie czy kiboli, bo kupujac ziulko spod bramy najpewniej tak jest. Chodzi o reprezentanta polski ktory zbija pione z krajem ktory morduje niewinne dzieci, napierdala rakietami w szpitale, domy starców i osiedla

  15. #50099
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,006
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Lord napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panie Tadeuszu, tu nie chodzi o to, czy seba wspiera mafie czy kiboli, bo kupujac ziulko spod bramy najpewniej tak jest. Chodzi o reprezentanta polski ktory zbija pione z krajem ktory morduje niewinne dzieci, napierdala rakietami w szpitale, domy starców i osiedla
    nie spotkałem się z komentarzem rybusa jakoby wspierał mordowanie niewinnych dzieci oraz napierdalanie w szpitale, rybus tez nie został w rosji dla własnego widzimisię, bo jak juz zauważyliśmy to tylko on na tej sytuacji stracił, więc można uczciwie założyć że stracił kilka furtek w życiu wybierając rodzine, ale żeby być uczciwym, jako że pisałeś w temacie o narkotykach że też jakieś dragi kupowałeś to znaczy ze zbijasz pjone z jakimis mafiozami, kibolami czy cyganami co niszczą ludziom życie za wpływy i hajs czy to już niewygodnie tak łączyć fakty w tym przypadku i złe uczynki jednych ludzi są złe, a innych złe, ale trudno, przecież ja tylko kupowalem dragi?

  16. #50100
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,436
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie spotkałem się z komentarzem rybusa jakoby wspierał mordowanie niewinnych dzieci oraz napierdalanie w szpitale, rybus tez nie został w rosji dla własnego widzimisię, bo jak juz zauważyliśmy to tylko on na tej sytuacji stracił, więc można uczciwie założyć że stracił kilka furtek w życiu wybierając rodzine, ale żeby być uczciwym, jako że pisałeś w temacie o narkotykach że też jakieś dragi kupowałeś to znaczy ze zbijasz pjone z jakimis mafiozami, kibolami czy cyganami co niszczą ludziom życie za wpływy i hajs czy to już niewygodnie tak łączyć fakty w tym przypadku i złe uczynki jednych ludzi są złe, a innych złe, ale trudno, przecież ja tylko kupowalem dragi?
    zgadza sie, ale ja nie jestem reprezentantem narodowego sportu (chociaz poziom kopania balona mam podobny xDD)
    rybusov zdecydował, tak a nie inaczej i został ruskiem

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •