Reklama
Strona 3022 z 3883 PierwszaPierwsza ... 20222522292229723012302030213022302330243032307231223522 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 45,316 do 45,330 z 58232

Temat: Piłka Nożna

  1. #45316
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ci są dla mnie znakiem zapytania
    puchacz żart, majecki wywalone bo i tak nie jedzie, płacheta i tak pograł więcej niż grosicki a alternatyw nie widać, frankowski czemu nie w zasadzie, kownacki pewnie by nie jechał gdyby piątek nie wypadł

    bardziej mnie dziwi obecność kozłowskiego i linettego zamiast szymańskiego czy nawet kapustki skoro już powołuje ekstraklasowiczów, już nawet trałka byłby bardziej użyteczny i dał radę coś zdziałać na ostatnie 30 minut xD nie mówiąc już o augustyniaku który regularnie gra w rosji


    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    coś pięknego teraz to już chelsea obowiązkowo na 5 miejscu kończy
    z west bromem się udało ale burnley to już klasa sama w sobie, z resztą tym razem może sędzia nie zatroluje i gwizdnie zatrzymanie piłki wystawioną ręką na środku pola xD i uda się z lester wygrać, chociaż i tak bez znaczenia bo wygranie lm daje slota w następnej edycji, jedynym minusem jest wtedy udział liwerpulu w lm co przedłużyłoby prawdopodobnie ich żywot i powstrzymało od wyprzedaży

    tak w sumie teraz patrzę że jak chelsea wygra to livepurz i tak w top 4 kończy xD w takim razie jazda burnley jazda krzysiek drewno

  2. #45317
    Avatar Maseczka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    1,610
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    puchacz żart, majecki wywalone bo i tak nie jedzie, płacheta i tak pograł więcej niż grosicki a alternatyw nie widać, frankowski czemu nie w zasadzie, kownacki pewnie by nie jechał gdyby piątek nie wypadł

    bardziej mnie dziwi obecność kozłowskiego i linettego zamiast szymańskiego czy nawet kapustki skoro już powołuje ekstraklasowiczów, już nawet trałka byłby bardziej użyteczny i dał radę coś zdziałać na ostatnie 30 minut xD nie mówiąc już o augustyniaku który regularnie gra w rosji
    No zgodzę się z tym, że Linnety to jest jakieś nieporozumienie.. na jego pozycji Szymański lub Kapustka z pocałowaniem ręki powinni dostać powołanie.
    Co do Kozłowskiego to wiadomo, że chłopak nie odegra w tej kadrze na tym turnieju czegoś wyjątkowego (chociaż zobaczymy..pamiętamy jak na Euro Kapustka wszedł z "buta"), a poza tym chodzi o to, żeby chłopak złapał doświadczenia, bo wiążą z Nim duże nadzieje na przyszłe lata.
    Puchacz nie zasługuje zbytnio na powołanie ale kogo mamy na lewą stronę z lewą nogą na ławę? Od zawsze ta pozycja u Nas była DRAMAT więc to jakaś niespodzianka nie jest że powołali go bo i tak na tym skrzydle będzie śmigał Rybus ewentualnie któryś z pomocników typu Płacheta który ma motor w nogach gorzej, że jeżdziec bez głowy.
    Ja sie cieszę, że Grosicki nie jedzie bo za chytrość płaci się dwa razy.. wolał siedzieć na pizdzie i żeby funty wpadały za frajer to euro niech ogląda z TV :) i oby nikt na zgrupowaniu nie wypadł żeby czasem on nie wskoczył.
    Szkoda, że kontuzje złapał Białek z Wolfsburg bo myśle, że by pojechał zamiast Kownackiego.

  3. Reklama
  4. #45318
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ale piękny bul dupska mejwenów o brak grosickiego

  5. #45319
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    z tego co kojarzę to syn jacka kurwa gumnego grywał w tym sezonie sporadycznie na lewej stronie, nie wiem jak mu szło ale w defensywie chyba nie da się być gorszym od puchacza, chyba że serio jedziemy po złoto i taki puchacz w razie czego jakby rybus dednął będzie biegł na pałę i dawał niecelną wrzutę lub grał na kontrę dla rywala wbiegał w pole karne rywala z nadzieją że coś z tego wyjdzie a glik w obronie swoją szybkością załata luki

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale piękny bul dupska mejwenów o brak grosickiego
    to swoją drogą xD ale nie wiem czy oni tam internetu nie mają czy co xD borek 2 razy próbował się dodzwonić ze skutkiem takim jakbym odpalił tibie i skype na internecie z neostrady w 2005 roku, nie wiem czy za 3 razem pykło

  6. #45320
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    puchacz imo nie jest zaskoczeniem zwłaszcza jak wypadł reca, chłop na wahadło pasuje idealnie jeżeli sousa dalej będzie chciał tak grać

  7. #45321
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    https://www.sport.pl/pilka/7,65081,2...-ostatnim.html

    Niemiecka legenda apeluje do Lewandowskiego, by nie grał w ostatnim meczu!

    - Byłby to piękny gest, gdyby powiedział: "Nie gram. Trzymam się od rekordu z dala". Bez Gerda Bayern nie byłby tam, gdzie jest dzisiaj - powiedział Dietmar Hamann, ekspert niemieckiego Sky Sports.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  8. #45322
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    panie robercie nieeeee

  9. #45323
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    O chuj, najlepszy news jaki widziałem od kilku dni xD
    Niemiec się obsrał przed potężnym Robertem

  10. #45324
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Hamann to jest ogólnie oderwany od świata rzeczywistego jak Julka albo inny Boryna, ale nie jest jedynym kwikowcem odnośnie rekordu Mullera, także Panie Robercie, Pan wie jak kończą frajerzy
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  11. #45325
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Harry Kane has again told Tottenham he wants to leave this summer.

    Spurs are now making enquiries about replacement centre-forwards, in the first indication that the club are willing to consider the feelings of their 27-year-old talisman.
    Cóż, imo albo City albo Chelsea powinny rozbić bank i wjechać po niego, szczególnie że wolałby zostać w Premier League, chociaż nie wiem jak bardzo on by do pepowej układanki pasował.
    W MU niestety nie widzę dla niego miejsca, zbyt duży ścisk na ataku
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #45326
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cóż, imo albo City albo Chelsea powinny rozbić bank i wjechać po niego, szczególnie że wolałby zostać w Premier League, chociaż nie wiem jak bardzo on by do pepowej układanki pasował.
    W MU niestety nie widzę dla niego miejsca, zbyt duży ścisk na ataku
    no pewnie Chelsea lub MU prędzej jak City, wątpię by tam dostał deklarację, że mu ustawią drużynę pod niego
    choć z drugiej strony.. piłki od Kevina czy Fodena, skrzydła z Mahrezem czy Silvy lub jak się ogarnie, to od Sterlinga, nawet grając 70% czasu co w Totkach pewnie kręciłby podobne liczby, jak nie lepsze, no i weźmy pod uwagę, że jakby go wziął w rotację Pep, to może by tak się ciągle nie łamał jak w Spursach, gdzie jak tylko może, to nie że może, on musi grać by oni cokolwiek grali XD sam Son ich nie pociągnie
    nic.

  13. #45327
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Son to sam pewnie zaraz spierdoli, bo widać że jemu już się też nie chce XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #45328
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Son to sam pewnie zaraz spierdoli, bo widać że jemu już się też nie chce XD
    no czytałem, że w Realu chcą dalej Sterlinga albo Sona, ale to pewnie jak nie wypali im Mbappe/Halaand, bo na pewno nie ściągną choćby jednego z nich i jeszcze kogoś, jeśli znowu nie zrobią złotych interesów jak z Moratą XD
    z drugiej strony jedyni sensowni na sprzedaż zawodnicy z których szłoby coś wyciągnąć to też jedyni co tam grają jak Asensio, może Viniciusa by grubo pocisnęli do jakiegoś PSG, ale to i tak pewnie w rozliczeniu za Mbappe, ale kto wie czy za takiego Cebajosa nie wyciągną z 30mln jak im się durny Arsenal skusi XD kilku takich jak on, Diaz itd i już kaska będzie
    nic.

  15. #45329
    Cinson

    Domyślny

    Cytuj Gast napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no czytałem, że w Realu chcą dalej Sterlinga albo Sona, ale to pewnie jak nie wypali im Mbappe/Halaand, bo na pewno nie ściągną choćby jednego z nich i jeszcze kogoś, jeśli znowu nie zrobią złotych interesów jak z Moratą XD
    z drugiej strony jedyni sensowni na sprzedaż zawodnicy z których szłoby coś wyciągnąć to też jedyni co tam grają jak Asensio, może Viniciusa by grubo pocisnęli do jakiegoś PSG, ale to i tak pewnie w rozliczeniu za Mbappe, ale kto wie czy za takiego Cebajosa nie wyciągną z 30mln jak im się durny Arsenal skusi XD kilku takich jak on, Diaz itd i już kaska będzie
    przeciez ceballos jest tragiczny i juz byly wpisy, ze nie zostanie w arsenalu

  16. #45330
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    jest juz fantasy euro2020 gramy?????????????????????????????????
    Impossible Is Nothing

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 10 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •