Reklama
Strona 2849 z 3906 PierwszaPierwsza ... 184923492749279928392847284828492850285128592899294933493849 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 42,721 do 42,735 z 58577

Temat: Piłka Nożna

  1. #42721
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Karny musiał być

  2. #42722
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    atalanta powoli łapie formę w sam raz by real wyjebać na wiosnę

  3. Reklama
  4. #42723
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    https://www.skysports.com/football/n...-latest-defeat


    Mikel Arteta says he accepts responsibility for Arsenal's poor form but believes the club's in-house statistics show they have been victims of misfortune this season.

    Arteta said: "Last year we won the game against Everton (Emirates, February 23) with a 25-per-cent chance of winning, you win 3-2. Last weekend, it was a 67-per-cent chance of winning any Premier League game in history and a nine-per-cent chance of losing, and you lose.

    "Three per cent against Burnley and you lose, seven per cent against Spurs and you lose.

    "There is something else apart from that. It is not just the performance on the pitch, it is something else that needs to go our way and at the moment it doesn't.
    Przecież przy tym typie to Olenakole to jest profesjonalista XDDDDDDDD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #42724
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Skad te procenty tak z ciekawości? Bo nie rozumiem

  6. #42725
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ogólnie to on jest niezle odjebany od rzeczywistości jak tu jakieś procenty z dupy.
    Z fortuny se wziął pewnie xdd

  7. #42726
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    giroud ostatnio bez gola i dzisiaj ława, dobrze że Frank reaguje na takie rzeczy

  8. #42727
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skad te procenty tak z ciekawości? Bo nie rozumiem
    No właśnie nikt nie wie, prawdopodobnie z instytutu badań z dupy XD Typ odklejony mocno

  9. #42728
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież Olenakole to jest profesjonalista
    poprawiłem

  10. #42729
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No właśnie nikt nie wie, prawdopodobnie z instytutu badań z dupy XD Typ odklejony mocno
    to nie zapytał go od razu dziennikarz? nie ma kontynuacji? przecież ja bym natychmiastowo chłopa docisnął co, skąd gdzie i jak na jego miejscuXD

  11. #42730
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to nie zapytał go od razu dziennikarz? nie ma kontynuacji? przecież ja bym natychmiastowo chłopa docisnął co, skąd gdzie i jak na jego miejscuXD
    No nie
    Ale w sumie ja jestem w stanie to zrozumieć bo jakbym ja dostał w ryj takimi statystykami to bym oniemiał xD
    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poprawiłem
    Kolega dobry humorek widzę bo Chelsea wygrywa
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #42731
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolega dobry humorek widzę bo Chelsea wygrywa
    a owszem

    to co, west ham już w tym sezonie miał swój moment i był przez chwilę wyżej w tabeli od Chelsea, ale się skończyło? czy jeszcze w tym sezonie powalczą, bo za rok to już na 100000% będą wyżej

  13. #42732
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    swoją drogą dopiero teraz, po 2 dniach przypadkiem natknąłem się na to
    https://twitter.com/B24PT/status/1341044708064243712

    ciekawe czy będzie klękane przed każdym meczem w geście solidarności z opluwanymi białymi, czy skończy się na banie i karze pieniężnej :)))

    Cytuj Thuram napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dziś wydarzyło się coś, co nie leży w moim charakterze i nigdy nie powinno mieć miejsca. Zareagowałem w nieodpowiedni sposób. To przydarzyło się przypadkowo i nieintencjonalnie XDD. Przepraszam wszystkich
    W klubie oczywiście nie są zadowoleni z całej sytuacji, potępiają ją, ale jednocześnie wierzą w tłumaczenie Thurama.
    czy ktoś mi wyjaśni jak można kogoś przypadkowo i nieintencjonalnie opluć xD? rozumiem że jakiś paskudny wślizg, staranowanie rywala, przywalenie łokciem czy coś może być przypadkowe czy w ferworze walki, ale tutaj chłop podchodzi do typa i pluje mu na twarz, a bynajmniej nie wydaje mi się jakby chciał splunąć gdzieś obok czy w dół

    oczywiście standardowo pomyślmy co by było gdyby to marcusa opluł biały, zapraszam do dzielenia się swoimi teoriami

  14. #42733
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    swoją drogą dopiero teraz, po 2 dniach przypadkiem natknąłem się na to
    https://twitter.com/B24PT/status/1341044708064243712

    ciekawe czy będzie klękane przed każdym meczem w geście solidarności z opluwanymi białymi, czy skończy się na banie i karze pieniężnej :)))





    czy ktoś mi wyjaśni jak można kogoś przypadkowo i nieintencjonalnie opluć xD? rozumiem że jakiś paskudny wślizg, staranowanie rywala, przywalenie łokciem czy coś może być przypadkowe czy w ferworze walki, ale tutaj chłop podchodzi do typa i pluje mu na twarz, a bynajmniej nie wydaje mi się jakby chciał splunąć gdzieś obok czy w dół

    oczywiście standardowo pomyślmy co by było gdyby to marcusa opluł biały, zapraszam do dzielenia się swoimi teoriami
    oczywiście że skończyło się tylko karą - od klubu miesiąc pensji (160k), od ligi 40k (!!!) + 6 meczów zawieszenia, przy czym 5 natychmiast, a szósty jest w zawieszeniu (!!!!!!)
    dodatkowo, gladbach jutro (dzisiaj) gra z ogórkami w pucharze, i tenże mecz zalicza się do tych pięciu (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

    przypomnijmy sobie może zatem sytuacje Ascacibar vs Havertz w której to zadziorny argentyńczyk postanowił opluć PLECY havertza, za co dostał 6 meczów bana na dzień dobry

    kurcze chyba mimo wszystko lżejsze przewinienie, niż naplucie z kilku centymetrów gościowi w twarz, zwłaszcza w erze covidowej

    no ale jako że jest kurwa czarny to dostał mniej, popierdolony świat i jebana poprawność polityczna

    ale się wkurwiłem przy pisaniu tego posta

  15. #42734
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy ktoś mi wyjaśni jak można kogoś przypadkowo i nieintencjonalnie opluć xD?
    Niektórzy sie plują jak np krzyczą czy szybko mówią

  16. #42735
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ale by świat w ogniu stanął jakby sytuacja była odwrotna XD


    Nuno Espirito Santo thinks referee Lee Mason does not have the "quality" to be a Premier League official following Wolves' 2-1 defeat at Burnley.

    He told Sky Sports: "Honestly I don't like to say it, but I must say it because I will not feel right: the referee does not have the quality to whistle a game in the Premier League.

    "This is a problem that we knew. We already had Lee Mason before. It is not about the crucial mistakes or the decisions, it is about the way that he handles the game.

    "The players get nervous. Too much voices. He whistles by the voices when some players shout. He does not have [it]. We are talking about the best competition and clearly he does not have the quality to whistle the game.

    "I am very disappointed to say this, really disappointed to say it, but I would not feel right if I did not say it. It happened before."

    When asked what he wants to happen, he replied: "I just don't want to see him more. That is what I told him. I hope that he does not whistle a game of ours again because all of the games that we have with Lee Mason are the same.

    "He does not control the players. The players are constantly arguing, both teams. With all the other referees, the game flows, the decisions are accepted, there is dialogue. He does not do it."
    Ale się Nuno wściekł XD
    Cyk zawieszenie dla niego zaraz
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •