Reklama
Strona 2802 z 3909 PierwszaPierwsza ... 180223022702275227922800280128022803280428122852290233023802 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 42,016 do 42,030 z 58627

Temat: Piłka Nożna

  1. #42016
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jak nie umie jak na początku zeszłego sezonu strzelił w debiucie

  2. #42017
    Avatar Terr
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Venore
    Posty
    1,993
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak nie umie jak na początku zeszłego sezonu strzelił w debiucie
    o to to

  3. Reklama
  4. #42018
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a co jagoda bana ma?
    niby nie ma, ale chyba olał torgoxy
    nic.

  5. #42019
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Podział na koszyki w eliminacjach MŚ:

    Koszyk I

    Belgia
    Francja
    Anglia
    Portugalia
    Hiszpania
    Włochy
    Chorwacja
    Dania
    Niemcy
    Holandia

    Koszyk II

    Szwajcaria
    Walia
    Polska
    Szwecja
    Austria
    Ukraina
    Serbia
    Turcja
    Słowacja
    Rumunia

    Koszyk III

    Rosja
    Węgry
    Irlandia
    Czechy
    Norwegia
    Irlandia Płn
    Islandia
    Szkocja
    Grecja
    Finlandia

    Koszyk IV

    Bośnia
    Słowenia
    Czarnogóra
    Macedonia Płn
    Albania
    Bułgaria
    Izrael
    Białoruś
    Gruzja
    Luksemburg

    Koszyk V

    Armenia
    Cypr
    Wyspy Owcze
    Azerbejdżan
    Estonia
    Kosowo
    Kazachstan
    Litwa
    Łotwa
    Andora

    Koszyk VI

    Malta
    Mołdawia
    Liechtenstein
    Gibraltar
    San Marino
    Coś takiego dla Polaków to nawet z wujem wyjdziemy
    dalej nie zaznaczałem bo juz bez przesady xd
    Ciężko jest lekko żyć

  6. #42020
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Węgry by nas ojebały ez także nie wiem czy to dobra opcja, Finalndia możliwe że też w normalnym zestawieniu

    Chorwacja/Anglia
    Husaria
    Irlandia Płn
    Luksemburg
    Cokolwiek byle nie kosowo
    cokolwiek

  7. #42021
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Bollo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Coś takiego dla Polaków to nawet z wujem wyjdziemy
    dalej nie zaznaczałem bo juz bez przesady xd
    ta, już widzę jak wuja opierdala danię i chorwację
    przypominam, że przez 2.5 roku najsilniejszy przeciwnik, którego wuja ograł, to austria, i to w wielkich bólach i po tekstach, że ile to oni majom w bundeslidze a my musimy grać szrotem z drugiej ligi angielskiej
    przypominam też, że awansuje tylko zwycięzca grupy, więc kogo byśmy nie dostali to z wują można liczyć co najwyżej na szczęśliwe baraże

  8. #42022
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    https://sport.tvp.pl/50871594/czy-je...u5ek9eTzDcTrTo


    no i co hejters, liczby mowia same za siebie, z wlochami stracone tylko dwie bramki w dwoch meczach, z holandia tez solidnie gralismy w obronie, w dodatku brzeczek zalatwil nam euro i wprowadza mlodych

  9. #42023
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Tymczasem koźmiński, który zapewne będzie kontynuatorem dynastii zbońków w pzpn, opowiada że w zasadzie to włochy i holandia poza zasięgiem i polska jest słabsza niż w 2016, bo wtedy wszyscy w super formie byli...
    NOŻ KURWA MAĆ... jak jeszcze raz przeczytam, że w 2016 to mieliśmy taki skład, że hoho i wszyscy byli w formie, grali w klubach i w ogóle, samograj kurwa xD to normalnie mnie chuj strzeli xD
    Dlaczego ci ludzie patrzą przez pryzmat tego, jak zagraliśmy na tym ełro, a nie na to, z czego nawałka musiał lepić? Może to że pazdan czy inny mączyński zagrali turniej życia, to właśnie dlatego, że ktoś ich przygotował, zbudował? Ja nie wiem, czy te zidiociałe leśne dziady już zapomniały jak wyglądała selekcja?
    No popatrzmy kurwa, jacy to super mocni byliśmy.

    Bramkarze: Szczęsny & Fabiański wtedy vs teraz. Jak dla mnie to kurwa obaj grają dzisiaj w lepszych klubach i mają większe doświadczenie. Są starsi, ale nie starzy, i nie widać żeby im forma spadła. Przeciwnie, pamiętam że przed euro Fabiański budził wątpliwości, uważano że jest niepewny.

    Środek obrony: tamten Glik faktycznie był w lepszej formie, ale zarówno tamten jak i dzisiejszy grali we włoskim średniaku. Poza tym, wtedy był Glik i długo długo długo długo długo nic xD przecież tego Pazdana to Nawałka wyciągnął z dupy, gość przed mistrzostwami był strasznym rakiem i nikt przy zdrowych zmysłach nie powiedziałby, że mamy dobrze obsadzony środek obrony xD dodam, że JEDYNĄ alternatywą był jeszcze Cionek. Dzisiaj mamy starszego Glika (ale nie starego, gość ma 32 lata) + podstawowego obrońcę Southampton + podstawowego obrońcę kolejnego włoskiego średniaka. Nawet biorąc pod uwagę, że Glik był lepszy, to nadal na papierze nie wygląda to gorzej (a powiedziałbym, że lepiej) niż wtedy przed mistrzostwami.

    Boki obrony: wiadomo, brak Piszczka duża strata, Bereszyński i Kędziora to przeciętniacy (ale też nie totalne ułomy z jakiejś polskiej ligi). Rybus i Reca to też żadne gwiazdy. Ale kurwa, wtedy na lewej obronie wystawialiśmy prawego obrońcę Legii xD bo nikogo innego nie było xD a nie, przepraszam, był na ławce 34-letni Wawrzyniak xDDDDDDDD

    Podsumowując: bramkarze są tak samo dobrzy (lub lepsi), a obrona może nie ma takich gwiazd jak Piszczek, czy nawet tamten Glik (niech będzie, że był jakąś gwiazdą), ale też jest równiejsza i nie ma takich dwóch kraterów na pozostałych dwóch pozycjach xD jest dwóch prawych, dwóch lewych i trzech środkowych, którzy gdzieś tam grają. A nie Piszczek, Glik i dwie dziury xD tak że całościowo oceniam to na 0.

    Napastnicy: wtedy był Lewandowski i Milik (jeszcze w Ajaksie), o reszcie nie ma co pisać, bo na euro pojechał oprócz nich tylko Stępiński (wtedy jeszcze będąc piłkarzem Ruchu i mając 3 mecze w reprezentacji). xD Milik się posypał przez głupie decyzje i kontuzje, Piontek bez formy, więc lepiej nie jest, ale z drugiej strony przecież dzisiejszy Lewandowski to w powszechnej opinii TOP1 na świecie (nie tylko wśród napastników, ale w ogóle piłkarzy). Można uznać, że lepiej mieć trochę słabszego Lewego i Milika z Ajaxu, niż to co obecnie, ale też kurwa jak Nawałka zaczął na Milika stawiać, to nie był on takim oczywistym wyborem. Poza tym, jeszcze nie tak dawno, Brzęczek miał ogromny komfort, bo Milik sadził kilkanaście bramek w Napoli, Piątek jeszcze więcej w Milanie + Lewy, a i tak z tego użytku nie robił xD
    Jak dla mnie, to tutaj też ogólny poziom jest zbliżony.

    Skrzydłowi: przechodzimy do najśmieszniejszego xD jak słyszę, że WTEDY BYŁ KUBA!!!1 to aż mnie skręca xD no był i zagrał zajebisty turniej, ale czy nikt już nie pamięta, że gość przed mistrzostwami miał praktycznie pół roku bez gry? Kilka razy zagrał jakieś ogony w tej fiorentinie i to było wszystko, przez CAŁY SEZON nie uzbierał 1000 minut grania xD no ale czekaj, jak nie kuba!!!!1 to może grosicki był wtedy mega wymiataczem? czy grał w mitycznej bundeslidze???? otusz nie kurwa, kopał w średniaku ligi francuskiej, w dodatku doznał kontuzji i był na szybko składany, a w pierwszym meczu euro zastępował go kapustka xDDD a kolejnym do wejścia był - uwaga - peszko xDDDDD
    Ja rozumiem, że nasze trio z "tylko drugiej ligi angielskiej", czyli grosicki, jóźwiak i płacheta, to nie są skrzydłowi marzeń, ale jakoś sobie nie przypominam, żebyśmy wtedy mieli wielki wybór na tej pozycji, a ten "błaszczykoski w zajebistej formie" był przez cały sezon rezerwowym.

    Jak dla mnie, na tym etapie analizy nadal wygląda to wszystko porównywalnie, ale dobrze - uznajmy, że z lekką przewagą tamtego składu. Tylko że teraz przechodzimy do najlepszego, które zostawiłem na koniec.
    Środek pomocy: fakt, Krychowiak był zajebisty. I na tym koniec. xDDDDDDDDDDDDD
    Kolejna ogromna dziura, którą Nawałka łatał kurwa Mączyńskim, a pierwszym do wejścia był - UWAGA - Jodłowiec xD (tak, Jodłowiec grał na euro 2016).
    Zieliński był dopiero młodym talentem z empoli, zresztą i tak nie wchodził w grę, bo przy 4-4-2 trzeba było grać dwoma defensywnymi, Linetty nadal był piłkarzem Lecha. A spójrzmy teraz: Krychowiak owszem, jest chujowy (choć nie wiadomo czy to nie kwestia tej reprezentacji, bo w Lokomotiwie podobno wymiatał), ale jest Zieliński (po 4 sezonach w podstawie Napoli), Linetty (po 4 sezonach w podstawie Sampdorii, gdzie nawet był kapitanem), Klich grający w premier league u Bielsy, no i ten Krychowiak z Lokomotiwu. Już nie mówię o Moderze, czy tymi Szymańskimi i Góralskimi, bo wtedy też byli hehe Jodłowiec, Starzyński i Cetnarski xDD Nawet pomimo chujowego Krychowiaka, to możliwości w środku wyglądają O WIELE lepiej.

    Czy ktoś potrafi teraz wyjaśnić, jakim cudem tamta kadra niby była takim samograjem? xD
    Faktycznie miała ze 4 gwiazdy (krychowiak, piszczek, którzy odpadli), ale miała też ogromne dziury na kilku pozycjach (drugi środkowy obrońca, drugi środkowy pomocnik, lewa obrona, po części skrzydła), które Nawałka musiał łatać Mączyńskimi, Pazdanami i Jędrzejczykami xD do tego nie miała w ogóle ławki, przez co Nawałka nie wykorzystywał zmian, albo wpuszczał takich asów i zadaniowców jak Peszko, Jodłowiec czy Kapustka. Do ataku z rezerwy mógł wpuścić najwyżej napastnika Ruchu Chorzów. Na tym euro co mecz grało po 6-ciu z polskiej ligi, to oni kurwa stanowili ten jebany samograj? xD

    Dzisiaj reprezentacja ma mniej "gwiazd" (zieliński, szczęsny) ale za to ma jedną megagwiazdę (lewandowski) plus cały szereg solidnych piłkarzy z mimo wszystko poważnych lig. Niektóre pozycje ma lepiej obsadzone, inne gorzej, ale na żadnej nie ma takich dziur, jak i nie ma potrzeby powoływać kogokolwiek z polskiej gównoligi.
    Jak dla mnie to obecna ma większy potencjał. Nieznacznie, ale jednak. Właśnie przez to, że całościowo wygląda równiej, plus środek pomocy ma dużo więcej opcji.

    No ale chuj tam, wtedy mieliśmy zajebiste pokolenie kurwa, pazdan gwiazdą był i w ogóle, a dzisiaj jesteśmy chujowi i cieszmy się, że oddaliśmy celny strzał z holandią xD
    Noż kurwa mać, jak ja rzygam tym leśnym dziadostwem. Mentalność przegrywów, wiecznie gorsi, zawsze słabsi, i przy tym ciągłe upiększanie przeszłości, KIEDYŚ TO KIEDYŚ TO BYŁO KURŁA ALE BYŁO. CHUJA BYŁO
    Po prostu był trener, też PMŚ, ale jednak mniejszy dzban niż obecny, i chłop te dziury załatał jakimiś jodłowcami, z których wyciskał maksa, dlatego to wyglądało sensownie.
    Zamiast po nawałce zatrudnić prawdziwego trenera, żeby zrobić kolejny krok do przodu, to my kurwa bierzemy wuefistę z wisły płock i sobie wspominamy jak to kiedyś było fajnie xD noż ja pierdole xD
    I to ciągłe pierdolenie, że ojeju ale słabi jesteśmy, ten nie gra, ten bez formy, tamten kontuzja xD tak jakby inne reprezentacje nie miały żadnych problemów i tak, jakbyśmy w 2016 ich nie mieli xD ZAWSZE kurwa ktoś będzie grzał ławę, złapie kontuzję albo będzie bez formy. Tylko że jak wtedy błaszczykoski zmarnował cały sezon, to dzisiaj czytam w kółko jaki to był zajebisty xD a jak dzisiaj ktoś raz nie zagra w klubie to ojeju ale jesteśmy chujowi, a poza tym co to jest "włoski średniak"???? a ilu kurwa wtedy grało w topowych klubach? jeden lewandowski xD

    Ha tfuuuuu na to polskie kopanie balona. Benhakker miał 100% racji, że siedzimy w chatkach z guwna i nigdy z nich nie wyjdziemy



    Jedyny prawdziwy selekcjoner, jakiego ta śmieszna reprezentacja miała, kręcił bat z guwna, nie gadał że ojeju nie mam kim grać, tylko wyciągał jakichś kurwa bronowickich z pizdy i robił z nich piłkarzy, gdyby nie grubas na bramie i spitus rzewłakof, to awansowałby na 2 turnieje z rzędu. Dysponując składem, z którego może ze 3 osoby by się załapały dzisiaj na ławkę.
    Nawałka dopóki nie zaczął kombinować z ustawieniem, to też dawał radę. A wiecie dlaczego? bo kurwa był wcześniej asystentem wielkiego Leło, więc czegoś się musiał nauczyć. Niestety w pewnym momencie doszedł do ściany i wyszły jego polsko-myślo-szkoleniowe ograniczenia. I zamiast poszukać wtedy nowego leło na nowe czasy, to się znowu zagrzebujemy w gównie i sobie wmawiamy, że w sumie to chuja możemy xD

    Do czasu ełro daję sobie bana na ten temat, proszę mnie nie tagować, elo
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 20-11-2020, 00:35

  10. #42024
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    film o reprezentacji polski nie powinien mieć tytułu "niekochani" tylko "obsrani"

  11. #42025
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Halo Panie Tibiarz, ja oczywiścię się zgadzam i chylę czoła, tylko dwie małe rzeczy:

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    że nasze trio z "tylko drugiej ligi angielskiej", czyli grosicki, jóźwiak i płacheta,
    WBA Grosickiego jest w Premier League
    Inna sprawa, że i tak od typa to Bilić jest na ten moment lepszy i szybciej wejdzie do gry xD
    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (choć nie wiadomo czy to nie kwestia tej reprezentacji, bo w Lokomotiwie podobno wymiatał)
    Do pewnego momentu faktycznie był dojebany, ale potem to z tego co mi wiadomo to wyglądało to jak w kadrze, czyli jebane dno. Nie wiem jak teraz jest, bo widziałem że bramkę strzelił, ale czy to coś zmienia to nie wiem XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #42026
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tymczasem koźmiński, który zapewne będzie kontynuatorem dynastii zbońków w pzpn, opowiada że w zasadzie to włochy i holandia poza zasięgiem i polska jest słabsza niż w 2016, bo wtedy wszyscy w super formie byli...
    NOŻ KURWA MAĆ... jak jeszcze raz przeczytam, że w 2016 to mieliśmy taki skład, że hoho i wszyscy byli w formie, grali w klubach i w ogóle, samograj kurwa xD to normalnie mnie chuj strzeli xD
    Dlaczego ci ludzie patrzą przez pryzmat tego, jak zagraliśmy na tym ełro, a nie na to, z czego nawałka musiał lepić? Może to że pazdan czy inny mączyński zagrali turniej życia, to właśnie dlatego, że ktoś ich przygotował, zbudował? Ja nie wiem, czy te zidiociałe leśne dziady już zapomniały jak wyglądała selekcja?
    No popatrzmy kurwa, jacy to super mocni byliśmy.

    Bramkarze: Szczęsny & Fabiański wtedy vs teraz. Jak dla mnie to kurwa obaj grają dzisiaj w lepszych klubach i mają większe doświadczenie. Są starsi, ale nie starzy, i nie widać żeby im forma spadła. Przeciwnie, pamiętam że przed euro Fabiański budził wątpliwości, uważano że jest niepewny.

    Środek obrony: tamten Glik faktycznie był w lepszej formie, ale zarówno tamten jak i dzisiejszy grali we włoskim średniaku. Poza tym, wtedy był Glik i długo długo długo długo długo nic xD przecież tego Pazdana to Nawałka wyciągnął z dupy, gość przed mistrzostwami był strasznym rakiem i nikt przy zdrowych zmysłach nie powiedziałby, że mamy dobrze obsadzony środek obrony xD dodam, że JEDYNĄ alternatywą był jeszcze Cionek. Dzisiaj mamy starszego Glika (ale nie starego, gość ma 32 lata) + podstawowego obrońcę Southampton + podstawowego obrońcę kolejnego włoskiego średniaka. Nawet biorąc pod uwagę, że Glik był lepszy, to nadal na papierze nie wygląda to gorzej (a powiedziałbym, że lepiej) niż wtedy przed mistrzostwami.

    Boki obrony: wiadomo, brak Piszczka duża strata, Bereszyński i Kędziora to przeciętniacy (ale też nie totalne ułomy z jakiejś polskiej ligi). Rybus i Reca to też żadne gwiazdy. Ale kurwa, wtedy na lewej obronie wystawialiśmy prawego obrońcę Legii xD bo nikogo innego nie było xD a nie, przepraszam, był na ławce 34-letni Wawrzyniak xDDDDDDDD

    Podsumowując: bramkarze są tak samo dobrzy (lub lepsi), a obrona może nie ma takich gwiazd jak Piszczek, czy nawet tamten Glik (niech będzie, że był jakąś gwiazdą), ale też jest równiejsza i nie ma takich dwóch kraterów na pozostałych dwóch pozycjach xD jest dwóch prawych, dwóch lewych i trzech środkowych, którzy gdzieś tam grają. A nie Piszczek, Glik i dwie dziury xD tak że całościowo oceniam to na 0.

    Napastnicy: wtedy był Lewandowski i Milik (jeszcze w Ajaksie), o reszcie nie ma co pisać, bo na euro pojechał oprócz nich tylko Stępiński (wtedy jeszcze będąc piłkarzem Ruchu i mając 3 mecze w reprezentacji). xD Milik się posypał przez głupie decyzje i kontuzje, Piontek bez formy, więc lepiej nie jest, ale z drugiej strony przecież dzisiejszy Lewandowski to w powszechnej opinii TOP1 na świecie (nie tylko wśród napastników, ale w ogóle piłkarzy). Można uznać, że lepiej mieć trochę słabszego Lewego i Milika z Ajaxu, niż to co obecnie, ale też kurwa jak Nawałka zaczął na Milika stawiać, to nie był on takim oczywistym wyborem. Poza tym, jeszcze nie tak dawno, Brzęczek miał ogromny komfort, bo Milik sadził kilkanaście bramek w Napoli, Piątek jeszcze więcej w Milanie + Lewy, a i tak z tego użytku nie robił xD
    Jak dla mnie, to tutaj też ogólny poziom jest zbliżony.

    Skrzydłowi: przechodzimy do najśmieszniejszego xD jak słyszę, że WTEDY BYŁ KUBA!!!1 to aż mnie skręca xD no był i zagrał zajebisty turniej, ale czy nikt już nie pamięta, że gość przed mistrzostwami miał praktycznie pół roku bez gry? Kilka razy zagrał jakieś ogony w tej fiorentinie i to było wszystko, przez CAŁY SEZON nie uzbierał 1000 minut grania xD no ale czekaj, jak nie kuba!!!!1 to może grosicki był wtedy mega wymiataczem? czy grał w mitycznej bundeslidze???? otusz nie kurwa, kopał w średniaku ligi francuskiej, w dodatku doznał kontuzji i był na szybko składany, a w pierwszym meczu euro zastępował go kapustka xDDD a kolejnym do wejścia był - uwaga - peszko xDDDDD
    Ja rozumiem, że nasze trio z "tylko drugiej ligi angielskiej", czyli grosicki, jóźwiak i płacheta, to nie są skrzydłowi marzeń, ale jakoś sobie nie przypominam, żebyśmy wtedy mieli wielki wybór na tej pozycji, a ten "błaszczykoski w zajebistej formie" był przez cały sezon rezerwowym.

    Jak dla mnie, na tym etapie analizy nadal wygląda to wszystko porównywalnie, ale dobrze - uznajmy, że z lekką przewagą tamtego składu. Tylko że teraz przechodzimy do najlepszego, które zostawiłem na koniec.
    Środek pomocy: fakt, Krychowiak był zajebisty. I na tym koniec. xDDDDDDDDDDDDD
    Kolejna ogromna dziura, którą Nawałka łatał kurwa Mączyńskim, a pierwszym do wejścia był - UWAGA - Jodłowiec xD (tak, Jodłowiec grał na euro 2016).
    Zieliński był dopiero młodym talentem z empoli, zresztą i tak nie wchodził w grę, bo przy 4-4-2 trzeba było grać dwoma defensywnymi, Linetty nadal był piłkarzem Lecha. A spójrzmy teraz: Krychowiak owszem, jest chujowy (choć nie wiadomo czy to nie kwestia tej reprezentacji, bo w Lokomotiwie podobno wymiatał), ale jest Zieliński (po 4 sezonach w podstawie Napoli), Linetty (po 4 sezonach w podstawie Sampdorii, gdzie nawet był kapitanem), Klich grający w premier league u Bielsy, no i ten Krychowiak z Lokomotiwu. Już nie mówię o Moderze, czy tymi Szymańskimi i Góralskimi, bo wtedy też byli hehe Jodłowiec, Starzyński i Cetnarski xDD Nawet pomimo chujowego Krychowiaka, to możliwości w środku wyglądają O WIELE lepiej.

    Czy ktoś potrafi teraz wyjaśnić, jakim cudem tamta kadra niby była takim samograjem? xD
    Faktycznie miała ze 4 gwiazdy, ale miała też ogromne dziury na kilku pozycjach (drugi środkowy obrońca, drugi środkowy pomocnik, lewa obrona, po części skrzydła), które Nawałka musiał łatać Mączyńskimi, Pazdanami i Jędrzejczykami xD do tego nie miała w ogóle ławki, przez co Nawałka nie wykorzystywał zmian, albo wpuszczał takich asów jak Peszko, Jodłowiec czy Kapustka. Do ataku z rezerwy mógł wpuścić najwyżej napastnika Ruchu Chorzów. Na tym euro co mecz grało po 6-ciu z polskiej ligi, to oni kurwa stanowili ten jebany samograj? xD

    Dzisiaj reprezentacja ma mniej "gwiazd" (zieliński, szczęsny) ale za to ma jedną megagwiazdę (lewandowski) plus cały szereg solidnych piłkarzy z mimo wszystko poważnych lig. Niektóre pozycje ma lepiej obsadzone, inne gorzej, ale na żadnej nie ma takich dziur, jak i nie ma potrzeby powoływać kogokolwiek z polskiej gównoligi.
    Jak dla mnie to obecna ma większy potencjał. Nieznacznie, ale jednak. Właśnie przez to, że całościowo wygląda równiej, plus środek pomocy ma dużo więcej opcji.

    No ale chuj tam, wtedy mieliśmy zajebiste pokolenie kurwa, pazdan gwiazdą był i w ogóle, a dzisiaj jesteśmy chujowi i cieszmy się, że oddaliśmy celny strzał z holandią xD
    Noż kurwa mać, jak ja rzygam tym leśnym dziadostwem. Mentalność przegrywów, wiecznie gorsi, zawsze słabsi, i przy tym ciągłe upiększanie przeszłości, KIEDYŚ TO KIEDYŚ TO BYŁO KURŁA ALE BYŁO. CHUJA BYŁO
    Po prostu był trener, też PMŚ, ale jednak mniejszy dzban niż obecny, i chłop te dziury załatał jakimiś jodłowcami, z których wyciskał maksa, dlatego to wyglądało sensownie.
    Zamiast po nawałce zatrudnić prawdziwego trenera, żeby zrobić kolejny krok do przodu, to my kurwa bierzemy wuefistę z wisły płock i sobie wspominamy jak to kiedyś było fajnie xD noż ja pierdole xD
    I to ciągłe pierdolenie, że ojeju ale słabi jesteśmy, ten nie gra, ten bez formy, tamten kontuzja xD tak jakby inne reprezentacje nie miały żadnych problemów i tak, jakbyśmy w 2016 ich nie mieli xD ZAWSZE kurwa ktoś będzie grzał ławę, złapie kontuzję albo będzie bez formy. Tylko że jak wtedy błaszczykoski zmarnował cały sezon, to dzisiaj czytam w kółko jaki to był zajebisty xD a jak dzisiaj ktoś raz nie zagra w klubie to ojeju ale jesteśmy chujowi, a poza tym co to jest "włoski średniak"???? a ilu kurwa wtedy grało w topowych klubach? jeden lewandowski xD

    Ha tfuuuuu na to polskie kopanie balona. Benhakker miał 100% racji, że siedzimy w chatkach z guwna i nigdy z nich nie wyjdziemy



    Jedyny prawdziwy selekcjoner, jakiego ta śmieszna reprezentacja miała, kręcił bat z guwna, nie gadał że ojeju nie mam kim grać, tylko wyciągał jakichś kurwa bronowickich z pizdy i robił z nich piłkarzy, gdyby nie grubas na bramie i spitus rzewłakof, to awansowałby na 2 turnieje z rzędu. Dysponując składem, z którego może ze 3 osoby by się załapały dzisiaj na ławkę.
    Nawałka dopóki nie zaczął kombinować z ustawieniem, to też dawał radę. A wiecie dlaczego? bo kurwa był wcześniej asystentem wielkiego Leło, więc czegoś się musiał nauczyć. Niestety w pewnym momencie doszedł do ściany i wyszły jego polsko-myślo-szkoleniowe ograniczenia. I zamiast poszukać wtedy nowego leło na nowe czasy, to się znowu zagrzebujemy w gównie i sobie wmawiamy, że w sumie to chuja możemy xD

    Do czasu ełro daję sobie bana na ten temat, proszę mnie nie tagować, elo
    dla takich postów cieszę się gdy przychodzą mecze kadry

  13. #42027
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tymczasem koźmiński, który zapewne będzie kontynuatorem dynastii zbońków w pzpn, opowiada że w zasadzie to włochy i holandia poza zasięgiem i polska jest słabsza niż w 2016, bo wtedy wszyscy w super formie byli...
    NOŻ KURWA MAĆ... jak jeszcze raz przeczytam, że w 2016 to mieliśmy taki skład, że hoho i wszyscy byli w formie, grali w klubach i w ogóle, samograj kurwa xD to normalnie mnie chuj strzeli xD
    Dlaczego ci ludzie patrzą przez pryzmat tego, jak zagraliśmy na tym ełro, a nie na to, z czego nawałka musiał lepić? Może to że pazdan czy inny mączyński zagrali turniej życia, to właśnie dlatego, że ktoś ich przygotował, zbudował? Ja nie wiem, czy te zidiociałe leśne dziady już zapomniały jak wyglądała selekcja?
    No popatrzmy kurwa, jacy to super mocni byliśmy.

    Bramkarze: Szczęsny & Fabiański wtedy vs teraz. Jak dla mnie to kurwa obaj grają dzisiaj w lepszych klubach i mają większe doświadczenie. Są starsi, ale nie starzy, i nie widać żeby im forma spadła. Przeciwnie, pamiętam że przed euro Fabiański budził wątpliwości, uważano że jest niepewny.

    Środek obrony: tamten Glik faktycznie był w lepszej formie, ale zarówno tamten jak i dzisiejszy grali we włoskim średniaku. Poza tym, wtedy był Glik i długo długo długo długo długo nic xD przecież tego Pazdana to Nawałka wyciągnął z dupy, gość przed mistrzostwami był strasznym rakiem i nikt przy zdrowych zmysłach nie powiedziałby, że mamy dobrze obsadzony środek obrony xD dodam, że JEDYNĄ alternatywą był jeszcze Cionek. Dzisiaj mamy starszego Glika (ale nie starego, gość ma 32 lata) + podstawowego obrońcę Southampton + podstawowego obrońcę kolejnego włoskiego średniaka. Nawet biorąc pod uwagę, że Glik był lepszy, to nadal na papierze nie wygląda to gorzej (a powiedziałbym, że lepiej) niż wtedy przed mistrzostwami.

    Boki obrony: wiadomo, brak Piszczka duża strata, Bereszyński i Kędziora to przeciętniacy (ale też nie totalne ułomy z jakiejś polskiej ligi). Rybus i Reca to też żadne gwiazdy. Ale kurwa, wtedy na lewej obronie wystawialiśmy prawego obrońcę Legii xD bo nikogo innego nie było xD a nie, przepraszam, był na ławce 34-letni Wawrzyniak xDDDDDDDD

    Podsumowując: bramkarze są tak samo dobrzy (lub lepsi), a obrona może nie ma takich gwiazd jak Piszczek, czy nawet tamten Glik (niech będzie, że był jakąś gwiazdą), ale też jest równiejsza i nie ma takich dwóch kraterów na pozostałych dwóch pozycjach xD jest dwóch prawych, dwóch lewych i trzech środkowych, którzy gdzieś tam grają. A nie Piszczek, Glik i dwie dziury xD tak że całościowo oceniam to na 0.

    Napastnicy: wtedy był Lewandowski i Milik (jeszcze w Ajaksie), o reszcie nie ma co pisać, bo na euro pojechał oprócz nich tylko Stępiński (wtedy jeszcze będąc piłkarzem Ruchu i mając 3 mecze w reprezentacji). xD Milik się posypał przez głupie decyzje i kontuzje, Piontek bez formy, więc lepiej nie jest, ale z drugiej strony przecież dzisiejszy Lewandowski to w powszechnej opinii TOP1 na świecie (nie tylko wśród napastników, ale w ogóle piłkarzy). Można uznać, że lepiej mieć trochę słabszego Lewego i Milika z Ajaxu, niż to co obecnie, ale też kurwa jak Nawałka zaczął na Milika stawiać, to nie był on takim oczywistym wyborem. Poza tym, jeszcze nie tak dawno, Brzęczek miał ogromny komfort, bo Milik sadził kilkanaście bramek w Napoli, Piątek jeszcze więcej w Milanie + Lewy, a i tak z tego użytku nie robił xD
    Jak dla mnie, to tutaj też ogólny poziom jest zbliżony.

    Skrzydłowi: przechodzimy do najśmieszniejszego xD jak słyszę, że WTEDY BYŁ KUBA!!!1 to aż mnie skręca xD no był i zagrał zajebisty turniej, ale czy nikt już nie pamięta, że gość przed mistrzostwami miał praktycznie pół roku bez gry? Kilka razy zagrał jakieś ogony w tej fiorentinie i to było wszystko, przez CAŁY SEZON nie uzbierał 1000 minut grania xD no ale czekaj, jak nie kuba!!!!1 to może grosicki był wtedy mega wymiataczem? czy grał w mitycznej bundeslidze???? otusz nie kurwa, kopał w średniaku ligi francuskiej, w dodatku doznał kontuzji i był na szybko składany, a w pierwszym meczu euro zastępował go kapustka xDDD a kolejnym do wejścia był - uwaga - peszko xDDDDD
    Ja rozumiem, że nasze trio z "tylko drugiej ligi angielskiej", czyli grosicki, jóźwiak i płacheta, to nie są skrzydłowi marzeń, ale jakoś sobie nie przypominam, żebyśmy wtedy mieli wielki wybór na tej pozycji, a ten "błaszczykoski w zajebistej formie" był przez cały sezon rezerwowym.

    Jak dla mnie, na tym etapie analizy nadal wygląda to wszystko porównywalnie, ale dobrze - uznajmy, że z lekką przewagą tamtego składu. Tylko że teraz przechodzimy do najlepszego, które zostawiłem na koniec.
    Środek pomocy: fakt, Krychowiak był zajebisty. I na tym koniec. xDDDDDDDDDDDDD
    Kolejna ogromna dziura, którą Nawałka łatał kurwa Mączyńskim, a pierwszym do wejścia był - UWAGA - Jodłowiec xD (tak, Jodłowiec grał na euro 2016).
    Zieliński był dopiero młodym talentem z empoli, zresztą i tak nie wchodził w grę, bo przy 4-4-2 trzeba było grać dwoma defensywnymi, Linetty nadal był piłkarzem Lecha. A spójrzmy teraz: Krychowiak owszem, jest chujowy (choć nie wiadomo czy to nie kwestia tej reprezentacji, bo w Lokomotiwie podobno wymiatał), ale jest Zieliński (po 4 sezonach w podstawie Napoli), Linetty (po 4 sezonach w podstawie Sampdorii, gdzie nawet był kapitanem), Klich grający w premier league u Bielsy, no i ten Krychowiak z Lokomotiwu. Już nie mówię o Moderze, czy tymi Szymańskimi i Góralskimi, bo wtedy też byli hehe Jodłowiec, Starzyński i Cetnarski xDD Nawet pomimo chujowego Krychowiaka, to możliwości w środku wyglądają O WIELE lepiej.

    Czy ktoś potrafi teraz wyjaśnić, jakim cudem tamta kadra niby była takim samograjem? xD
    Faktycznie miała ze 4 gwiazdy (krychowiak, piszczek, którzy odpadli), ale miała też ogromne dziury na kilku pozycjach (drugi środkowy obrońca, drugi środkowy pomocnik, lewa obrona, po części skrzydła), które Nawałka musiał łatać Mączyńskimi, Pazdanami i Jędrzejczykami xD do tego nie miała w ogóle ławki, przez co Nawałka nie wykorzystywał zmian, albo wpuszczał takich asów i zadaniowców jak Peszko, Jodłowiec czy Kapustka. Do ataku z rezerwy mógł wpuścić najwyżej napastnika Ruchu Chorzów. Na tym euro co mecz grało po 6-ciu z polskiej ligi, to oni kurwa stanowili ten jebany samograj? xD

    Dzisiaj reprezentacja ma mniej "gwiazd" (zieliński, szczęsny) ale za to ma jedną megagwiazdę (lewandowski) plus cały szereg solidnych piłkarzy z mimo wszystko poważnych lig. Niektóre pozycje ma lepiej obsadzone, inne gorzej, ale na żadnej nie ma takich dziur, jak i nie ma potrzeby powoływać kogokolwiek z polskiej gównoligi.
    Jak dla mnie to obecna ma większy potencjał. Nieznacznie, ale jednak. Właśnie przez to, że całościowo wygląda równiej, plus środek pomocy ma dużo więcej opcji.

    No ale chuj tam, wtedy mieliśmy zajebiste pokolenie kurwa, pazdan gwiazdą był i w ogóle, a dzisiaj jesteśmy chujowi i cieszmy się, że oddaliśmy celny strzał z holandią xD
    Noż kurwa mać, jak ja rzygam tym leśnym dziadostwem. Mentalność przegrywów, wiecznie gorsi, zawsze słabsi, i przy tym ciągłe upiększanie przeszłości, KIEDYŚ TO KIEDYŚ TO BYŁO KURŁA ALE BYŁO. CHUJA BYŁO
    Po prostu był trener, też PMŚ, ale jednak mniejszy dzban niż obecny, i chłop te dziury załatał jakimiś jodłowcami, z których wyciskał maksa, dlatego to wyglądało sensownie.
    Zamiast po nawałce zatrudnić prawdziwego trenera, żeby zrobić kolejny krok do przodu, to my kurwa bierzemy wuefistę z wisły płock i sobie wspominamy jak to kiedyś było fajnie xD noż ja pierdole xD
    I to ciągłe pierdolenie, że ojeju ale słabi jesteśmy, ten nie gra, ten bez formy, tamten kontuzja xD tak jakby inne reprezentacje nie miały żadnych problemów i tak, jakbyśmy w 2016 ich nie mieli xD ZAWSZE kurwa ktoś będzie grzał ławę, złapie kontuzję albo będzie bez formy. Tylko że jak wtedy błaszczykoski zmarnował cały sezon, to dzisiaj czytam w kółko jaki to był zajebisty xD a jak dzisiaj ktoś raz nie zagra w klubie to ojeju ale jesteśmy chujowi, a poza tym co to jest "włoski średniak"???? a ilu kurwa wtedy grało w topowych klubach? jeden lewandowski xD

    Ha tfuuuuu na to polskie kopanie balona. Benhakker miał 100% racji, że siedzimy w chatkach z guwna i nigdy z nich nie wyjdziemy



    Jedyny prawdziwy selekcjoner, jakiego ta śmieszna reprezentacja miała, kręcił bat z guwna, nie gadał że ojeju nie mam kim grać, tylko wyciągał jakichś kurwa bronowickich z pizdy i robił z nich piłkarzy, gdyby nie grubas na bramie i spitus rzewłakof, to awansowałby na 2 turnieje z rzędu. Dysponując składem, z którego może ze 3 osoby by się załapały dzisiaj na ławkę.
    Nawałka dopóki nie zaczął kombinować z ustawieniem, to też dawał radę. A wiecie dlaczego? bo kurwa był wcześniej asystentem wielkiego Leło, więc czegoś się musiał nauczyć. Niestety w pewnym momencie doszedł do ściany i wyszły jego polsko-myślo-szkoleniowe ograniczenia. I zamiast poszukać wtedy nowego leło na nowe czasy, to się znowu zagrzebujemy w gównie i sobie wmawiamy, że w sumie to chuja możemy xD

    Do czasu ełro daję sobie bana na ten temat, proszę mnie nie tagować, elo
    Lubie te przypadkowe trzy slowne posty tibiarza nt. kopania swinskiego pecherza
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #42028
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    za taki piękny post to chyba pacca na tibiantisie kupie

  15. #42029
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jeszcze będziecie przepraszać Pana Jurka jak wyjdzie gładko z 2 miejca w grupie (Hiszpania mimo wszystko poza zasięgiem, nawet jakby był leło), drabinka też spoko bo drugi zespół z naszej grupy gra z drugim zespołem z grupy D (Anglia, Chorwacja, Szkocja, Czechy), gdzie w zasadzie każdy jest do ogrania, trzeba jeszcze wziąc pod uwagę sposób gry w turniejach, gdzie nikt poza absolutnym topem typu Francja, Hiszpania czy kiedyś Niemcy nie wyjdzie na nas wysokim pressingiem bo ryzyko xD więc będzie jakieś męczenie buły gra pozycyjna w niskim pressingu z angolami czy chorwatami, w czym my akurat czujemy się doskonale i takie mecze w gównianym tempie obecna kadra praktycznie zawsze przekuwała w dobry wynik, w ćwierćfinale już wszystko może się zdarzyć, z resztą dojście do ćwierćfinału = przebicie wyniku smudów i benhakerów, gdzie szczególnie ten drugi totalnie nas skompromitował na turnieju mistrzowskim dając się bić po mordzie fatalnym wtedy austriakom xD (dobrze że żaden grubas spocony wtedy na bramce nie stał bo byśmy dostali 4-5 bramek w pierwszej połowie ), a samo wyjście z grupy to już 16 najlepszych drużyn, czyli dorównanie tamtym wynikom

    nawet przy odrobinie szczęścia wychodząc z 3 miejsca można dostać kogoś absolutnie do ogrania xD

    ogułem bendzie dobrze zobaczycie

  16. #42030
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gdzie szczególnie ten drugi [benhakker] totalnie nas skompromitował na turnieju mistrzowskim dając się bić po mordzie fatalnym wtedy austriakom xD a samo wyjście z grupy to już 16 najlepszych drużyn, czyli dorównanie tamtym wynikom
    Post wyżej to po prostu kwintesencja tego polskiego dziadostwa. Brzęczek gada, że dostał za cel awans na euro xD rozumiecie? AWANS. Kurwa pół europy tam wchodzi, byliśmy losowani z 1. koszyka, a bezpośredni awans miały zapewnione dwie drużyny. Kto miał nas wyeliminować? Izrael, którego pierwsza reprezentacja jest mniej warta niż nasza młodzieżówka? xD Pomijam już, że nawet gdybyśmy przejebali wszystkie 10 meczów, to I TAK zagralibyśmy w barażach, gdzie wystarczyłoby odprawić jakąś Słowację. Przecież tutaj trudniej było nie awansować niż awansować. Mamy obiektywnie skład na TOP10 w europie, a za cel dajemy sobie awans do TOP24 xDDDDDDD noż kurwa mać. I przychodzi jeszcze taki osioł i gada, że łoooo jak wyjdziemy z grupy, to wyrównamy wynik benhakkera!!! Chciałbym tylko zauważyć, że benhaker miał 2 (słownie: dwóch) piłkarzy z lig top5. Ta dwójka to krzynówek, grzejący ławę w wolfsburgu, oraz smolarek, który przez cały sezon w racingu strzelił oszałamiające 4 gole i robił za największą gwiazdę tej kadry. Czy ktoś sobie wyobraża coś takiego dzisiaj? Taki smolarek mógłby teraz pomarzyć o powołaniu. W ogóle z tamtej zbieraniny NIKT by się nie załapał do obecnego składu reprezentacji xD i wcale nie żartuję. No ale chuj, wtedy celem był awans do top16, a dzisiaj celem jest awans do top24 xDDDDDDD czy ktoś to rozumie? xD
    A jak jeszcze tamten wynik wyrównamy (wychodząc z grupy, z której wychodzi 3/4 drużyn), to zajebisty wynik!! brzenczka na rękach trzeba będzie nosić.
    Przecież nawet jak kiedyś zrobią MŚ ze 128 drużynami, to my dalej będziemy gadać, że celem jest awans xD mam wrażenie, że nawet jakby eliminacji nie było i cały świat by tam grał, to i tak byśmy celowali w mityczny AWANS. A na turnieju nawet jakby wszyscy wychodzili z grup, to ii tak zostałoby to uznane za sukces. Bo tak już się tym zakutym łbom wryło w psychikę, że AWANS = CEL, WYJŚCIE Z GRUPY = NIEBYWAŁY SUKCES STULECIA, że kompletnie nie zważają na okoliczności.
    Zrobili z nawałką ćwierćfinał (czyli niezły wynik na miarę potencjału), to zamiast teraz postarać się o poprawienie tego, o kolejny krok do przodu, to my dalej AWANS KURWAA AWANS xD a tamten ćwierćfinał już urósł do miana jakiegoś ewenementu, bo przecież jesteśmy słabi!! to nie dla nas!! my tylko awansujmy i się nie wychylajmy
    Ha tfuuuuuu
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 20-11-2020, 16:45

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •