Reklama
Strona 2750 z 3908 PierwszaPierwsza ... 175022502650270027402748274927502751275227602800285032503750 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 41,236 do 41,250 z 58618

Temat: Piłka Nożna

  1. #41236
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    also ci wlosi sa jeszcze bardziej drewniani niz milik, co chwila im pilka odskakuje na 5 metrow, zwlaszcza temu barelli
    ten mecz to w ogóle poziom ekstraklasy i sędzia też się dostosował, bo chyba zapomniał kartek, po 20 fauli z każdej strony, 3 strzały i chuj xD

    no i koniec, 0-0 to wielki sukces PMŚ
    a na serio, to tylko kolejny mecz z serii pokazujących, że ta reprezentacja w ostatnich latach ma duży potencjał, który jest marnotrawiony przez trenerów wuefistów dla których granie na 0-0 jest sufitem, widać było że włochy spokojnie do ogrania przy normalnym składzie i nastawieniu
    teraz będzie jaranko że hehe super mecz xD a takie mecze to właśnie powinny jeszcze bardziej bić na alarm, bo gdyby to był poziom mariuszuw lewandoskich, z których nic więcej nie wyciśniesz, to tam chuj, ale tu widać jak na dłoni, że tracimy najlepsze lata przez jebanego zbysia dzbańka i jego upór na polską myśl kopania się w czoło
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 11-10-2020, 22:45

  2. #41237
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nie wiem co gorsze, te wszystkie straty wlochow, czy nasze "kontry" po nich

  3. Reklama
  4. #41238
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny



    dobry mecz nwm co tam cos pierdolicie juz widze jakbyscie wy zagrali z reprezentacjom wloch by bylo 5:0 dla polski co nie? jusz to widze
    w pierwszej polowe nawet raz sie udalo wyjsc na polowe przeciwnika i gdyby tylko nie wloscy obroncy i bramkarz i ogulnie pilkarze to moglaby byc bramka
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  5. #41239
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    dobry mecz nwm co tam cos pierdolicie juz widze jakbyscie wy zagrali z reprezentacjom wloch by bylo 5:0 dla polski co nie? jusz to widze
    w pierwszej polowe nawet raz sie udalo wyjsc na polowe przeciwnika i gdyby tylko nie wloscy obroncy i bramkarz i ogulnie pilkarze to moglaby byc bramka
    Jak widzę takie komentarze to sobie lubię wejść na profile takich ludzi i potem nie jestem zaskoczony dlaczego tak piszą XDDD
    Impossible Is Nothing

  6. #41240
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny





    warzne ze nie strzelili nam bramki bo np mogli strzelic! ????? orly ?????
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  7. #41241
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak widzę takie komentarze to sobie lubię wejść na profile takich ludzi i potem nie jestem zaskoczony dlaczego tak piszą XDDD




    xddd

  8. #41242
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    warzne ze nie strzelili nam bramki bo np mogli strzelic! ������������������������������ orly ������������������������������



    ŁUGIEŃ DO PRZODU POLSKA




    https://www.skysports.com/football/n...glish-football


    Polecam sobie poczytać, bo ciekawe zmiany sobie planują widzę.
    W sumie mieszane uczucia mam co do tych proponowanych zmian - z jednej strony fajnie jakby było wsparcie finansowe dla klubów EFL, bo gdy one się taplają w szambie, to kluby Premier League ocierają łzy swoimi pinionżkami, ale ta wzmianka
    Along with the £250m up front payment to the EFL, the FA would also receive £100m as a gift.
    to jakieś xD i po prostu jawna próba przekupstwa FA żeby problemów nie robili.
    A czemu mieliby robić? A bo otusz dlatego:
    The proposed changes would put the majority of the power into the hands of the biggest clubs, ending the division's current one-club, one-vote system. The plan calls for the nine clubs with the longest continued presence in the league, which includes the 'big six', to be given "long-term shareholder" status and the ability to make changes with the support of just six of the nine.
    xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #41243
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,004
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Chyba każdy bralby w ciemno remis przed meczem, co widać nawet po kursach bukmacherskich, gdzie nie byliśmy faworytami, ale polakom to nie wystarczy, remisujemy z byłymi mistrzami świata z 2006 roku, a ci narzekają

  10. #41244
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,697
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba każdy bralby w ciemno remis przed meczem, co widać nawet po kursach bukmacherskich, gdzie nie byliśmy faworytami, ale polakom to nie wystarczy, remisujemy z byłymi mistrzami świata z 2006 roku, a ci narzekają
    ta sama druzyna nie dostala sie na poprzednie mistrzostwa swiata, wiec argumenty z kapelusza,
    aczkolwiek włochy to na pewno obecnie jakis top10, wiec nie ma co narzekac.

  11. #41245
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta sama druzyna nie dostala sie na poprzednie mistrzostwa swiata, wiec argumenty z kapelusza,
    aczkolwiek włochy to na pewno obecnie jakis top10, wiec nie ma co narzekac.
    tylko ze tadek w tym poscie troluje no i jak mozna pisac na powaznie ze nie ma co narzekac xD
    takie cos moze napisac chyba tylko ktos kto wlaczyl mecz na ostatnie 15 minut bo wtedy to juz w ogole byla totalna kopanina z obu stron, powchodzili zmiennicy a wtedy zawsze to tak wyglada ze jest wiecej zrywow w koncowkach to i my gdzies tam do przodu sie urwalismy raz czy dwa. przeciez w pierwszej polowie to wygladalo jak sparing rezerw z pierwsza ekipa, my doslownie raz wyszlismy na ich polowe, wtedy co jozwiak z glowki 'uderzyl' xD
    a to ze wlosi nie wykorzystali sytuacji ktorych im dalismy od chuja bo np belotti sie potknal o wlasne nogi 2m przed nasza bramka czy cos to tylko fart, a tez widzialem glosy ze murawa byla chujowa, nierowna i sliska co pewnie jest prawda, bo nie raz komus pila odskoczyla na 3 metry

    nasz mecz tragiczny 2/10 bo mlodzi probowali, wlochow slaby max 4/10 bo nie potrafili nic ulepic przy naszej 'grze'

    moglo sie podobac amatorom ekstraklasy albo komus kto mecze repry oglada od jakis 3 lat
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  12. #41246
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba każdy bralby w ciemno remis przed meczem, co widać nawet po kursach bukmacherskich, gdzie nie byliśmy faworytami, ale polakom to nie wystarczy, remisujemy z byłymi mistrzami świata z 2006 roku, a ci narzekają
    remis jak remis, ale to nie byle jaki remis, bo 0-0, czyli na 0 z tyłu, a to najlepsze co może być, właściwie to nawet lepsze od wygranej

  13. #41247
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Nie zapominajmy, że Włochów prowadził legendarny piłkarz Roberto Mancini, który również osiągał sukcesy, takie jak wygrana Premier League, a tu proszę, zatrzymany przez Pana Selekcjonera Jerzego Brzęczka









    No i jak można było się spodziewać "większość" (czyli pewnie wszystkie poza "bix six", Evertonem, Sotonem i West Hamem xD) są przeciw projektowi "Big Picture" - szok kurwa niedowierzanie XD
    Ja nie wiem jak Liverpool z United chcą to przepchnąć XD
    I jeszcze o ile pomysł z wyjebaniem Piccolo Cup jest spoko, bo ten puchar to jest śmiechu warty, o tyle Community Shield to nie wiem co im przeszkadza, tak samo jak kurwa zmniejszenie liczby klubów w PL do 18, przy czym 16 drużyna będzie zabierać 6 miejscu w Championship możliwość gry w Play Offach xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #41248
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    No niezły tam awans do Mistrzostw U21 :)
    @tibia77 ;

  15. #41249
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No niezły tam awans do Mistrzostw U21 :)
    @tibia77 ;
    Są jeszcze playoffy :)
    Impossible Is Nothing

  16. #41250
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Są jeszcze playoffy :)
    otusz nie ma
    wchodzą zwycięzcy grup i 5 najlepszych drużyn z drugich miejsc



    kadra polskiego murinia już tego wyniku nie poprawi, może co najwyżej mieć mniej, jeśli przejebie w ostatnim meczu z łotwą
    tak że na 90% nie będzie awansu

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 8 gości)

  1. Nextpro

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •