Reklama
Strona 1300 z 3909 PierwszaPierwsza ... 3008001200125012901298129913001301130213101350140018002300 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 19,486 do 19,500 z 58630

Temat: Piłka Nożna

  1. #19486
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Wierzę że Syria da radę w dogrywce/karnych i później ograją Honduras lub Panamę XD chciałbym ich na MŚ

  2. #19487
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wierzę że Syria da radę w dogrywce/karnych i później ograją Honduras lub Panamę XD chciałbym ich na MŚ
    Putin powiedział, że żadnych syryjczyków nie będzie wpuszczał

    Lukaku zdrowy na Liverpool po jakimś drobnym urazie, ale Fellaini niestety (kurwa brak Fellainiego i niestety w jednym zdaniu, kto by się spodziewał) wypada, chociaż o tyle dobrze, że to nie uraz więzadeł jak najpierw Martinez straszył (czemu ten typ dalej prowadzi Belgię? XD).

    Zastanawiam się teraz jak MU wyjdzie na ten mecz. Generalnie wiadomo, jak już ktoś pisał o tym wcześniej, Murarz wyjdzie defensywnie i jestem tego pewien. Czy to dobrze, czy źle, nie wiem, ja osobiście uważam, że może to i lepiej bo babola ktoś z obrony/pomocy LFC pewnie i tak odjebie i może być szansa na wykorzystanie tego, a przynajmniej nie wjedzie Mane, Firmino czy Coutinho jak w masło w United (bo o Salaha się nie martwię, może sobie wjechać z łatwością jak to zazwyczaj robi, ale i tak potem nic więcej nie potrafi zrobić pożytecznego).

    Skoro defensywnie, to na pewno wyjdzie Rashford bo jego workrate w obronie jest na innym poziomie jak porównać go do Martiala (chociaż zauważyłem, że Martial i tak w tym sezonie zaczął bardzo pracować w obronie, dobra robota Panie Mourinho). Środek pomocy niestety nie ma za bardzo alternatyw i musi być Matić z Herrerą, natomiast nie wiem czy będą sami jako 2 CDM czy może trójka z np. Jonesem jako przylepą (co Jones robi notabene idealnie, można sobie przypomnieć mecze kiedy Jones grał na CB albo właśnie na CDM gdzie był plastrem na Hazarda czy Ronaldo i faktycznie ich chował w kieszeni bo żyć im nie dawał).
    Ogólnie wydaje mi się, że są dwie opcje;

    Albo 4-3-3 w postaci Valencia, Bailly, Smalling, Young; Jones, Matić, Herrera; Kapitan Armenia, Lukaku, Rashford
    Albo jakiś wariant 3-5-2 z Darmianem, Baillym i Smallingiem na środku obrony, Youngiem i Valencią na wahadłach, Jonesem, Matićem i Herrerą w środku i Lukaku z Rashfordem z przodu, ewn. zamiast Darmiana Jones na CB i wtedy jakiś Mikialbo Mata przed Matića i Herrere.

    Który wariant lepszy? Sam nie wiem, chyba mimo wszystko bałbym się wjeżdżać z 3-5-2 na Liverpool bo wystarczy jeden rak Smallinga i Mane sobie wleci jak mu się chce i będzie po meczu, a jak powiedziałem - Jones na plastrze jest naprawdę przydatny.
    No ale też prawdopodobną, o ile chyba nie najbardziej prawdopodobną opcją jeśli Mourinho nie będzie chciał kombinować, to po prostu 4-2-3-1 i Valencia, Bailly, Jones, Young; Matić, Herrera; Rashford, Miki, Mata; Lukaku.

    Nie mam jakichś super odczuć co do tego meczu, ostatnie lata nauczyły mnie pokory w tym klubie i wolę się pozytywnie zaskoczyć XD
    Nie mam jakichś super odczuć
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  3. Reklama
  4. #19488
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Jeśli Syria awansuje to będzie jedna z największych sensacji w historii MŚ. Nawet pomijając już, że wojna itd., to zawsze była słabiutka drużyna. Nawet w Pucharze Azji nigdy nie przeszli choćby jednej rundy. Sam fakt, że w ogóle byli w trzeciej rundzie eliminacji teraz to już niespodzianka była, a jeszcze wywalczyli baraże i mogą awansować. To już Korea Północna w 2010 była mniejszym zaskoczeniem.

    E: no i jednak Australia 2:1 po dogrywce. Syria prawie całą dogrywkę w dziesiątkę. Zabrakło 10 min albo tego gola na 2:2, który dalby awans.
    Szkoda ich trochę, ale tak, jak mówię - to mniej więcej jakby jakiś Kazachstan zajął 2. miejsce i w barażach przegrał po dogrywce z Portugalią (Australia to mistrz Azji). A nawet lepiej, bo Kazachstan przynajmniej ma profesjonalną ligę i atut swojego boiska, ze sztuczną murawą, na której niektórzy sobie nie radzą, a Syria ma tylko wojnę i musiała wszystko grać na wyjazdach

    Teraz spoko by było Australia - USA ale raczej nierealne, więc liczę na Panamę
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 10-10-2017, 14:07

  5. #19489
    orjannilsen1

    Domyślny

    ja pierdolleeee, ale meczyk dziś
    portugalia raczej nie wygra, ale jestem za żelkiem ;//

  6. #19490
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mam nadzieję na szybkiego gola dla Szwajcarii i później jakaś kontrę, w barażu z Irlandią i odpadka

  7. #19491
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    ale to musi być feelsbadman dla takiej szwajcari wygrać 9/9 meczy i wciąż mieć całkiem realną szansę żeby nie grać w mistrzostwach xD

  8. #19492
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Syria jeszcze w słupek z wolnego w 121 minucie (od 14:00~)

    [y]77vhhdR-3q8[/y]

    fajny meczyk musiał być, szkoda że nie mogłem oglądać.
    Dzisiaj obejrzałbym, czy Argentyna odpadnie, ale chyba Peru - Kolumbia będzie ciekawsze.
    Liczę na Peru, bo dawno ich nie było na mundialu, a teraz fajnie grają. Jak wygrają, to jeszcze się załapią na pierwszy koszyk.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 10-10-2017, 16:34

  9. #19493
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Mam wrażenie, że Australia przed laty, jeszcze w czasach świetności Cahilla, była naprawdę całkiem dobrym zespołem, dobrze pamiętam?

    Sadio Mane faces six weeks out for Liverpool after sustaining a hamstring injury on international duty.
    Kochany wirus FIFA, wiecznie żywy
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #19494
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    W 2006 byli dobrzy. Cahill, Kewell, Viduka, Bresciano i paru innych. Prawie cały pierwszy skład grał w lidze angielskiej.
    Wygrany baraż z Urugwajem, w grupie wyeliminowana Chorwacja (słynne trzy żółte kartki dla któregoś z Chorwatów), a w 1/8 odpadli z Włochami - jeśli dobrze pamiętam, to po jakimś wątpliwym karnym w ostatniej minucie. @Crus ;
    Jeśli awansują, to Cahill pewnie zagra jeszcze, z Syrią to on strzelił 2 gole. Ale ma już chyba ze 40 lat xd
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 10-10-2017, 18:56

  11. #19495
    Avatar bojkowY
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    30
    Posty
    1,739
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Syria jeszcze w słupek z wolnego w 121 minucie (od 14:00~)

    [y]77vhhdR-3q8[/y]

    fajny meczyk musiał być, szkoda że nie mogłem oglądać.
    Dzisiaj obejrzałbym, czy Argentyna odpadnie, ale chyba Peru - Kolumbia będzie ciekawsze.
    Liczę na Peru, bo dawno ich nie było na mundialu, a teraz fajnie grają. Jak wygrają, to jeszcze się załapią na pierwszy koszyk.

    tak patrze na te miny i wyrazy twarzy kibicow syrii i takie poczucie dziwne mam ze nie ma tam wojny xD

  12. #19496
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,701
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    dajcie strimka portugalia szwajcaria

  13. #19497

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    946
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    nie damy

  14. #19498
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,001
    Siła reputacji
    14


  15. #19499
    Avatar mazda313
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,004
    Siła reputacji
    17


  16. #19500
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie, a gdzie Nani? Z tego co czytam w internecie to wyleczył kontuzję jakieś trzy tygodnie temu.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •