Reklama
Strona 2567 z 3908 PierwszaPierwsza ... 156720672467251725572565256625672568256925772617266730673567 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 38,491 do 38,505 z 58618

Temat: Piłka Nożna

  1. #38491
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja pierdziele, jaki ten Real jest beznadziejny to szkoda gadać. Na jeden mecz z Barceloną się spięli i jakoś to wyglądało, ale ogólnie to tragedia jest. Barca jedna z najgorszych od lat, a i tak wygra sobie ligę no bo Real nie potrafi goli strzelać, masakra.
    Czy jest jakieś wytłumaczenie tego w ogóle? Gdzie leży wina, bo ja już w sumie nie ogarniam xD

  2. #38492
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    psg - borussia bez publiki, bedzie mozna uslyszec rozmowy pilkarzy oraz swietnie odbijajaca sie pilke od nog zawodowcow
    Impossible Is Nothing

  3. Reklama
  4. #38493
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ja widziałem sobie filmiki z pustych trybun we Włoszech, świetna zabawa x-D




    Piłka Nożna-89327724_706922856510549_6293876789596913664_n.jpg
    Niech on tego Jamesa usadzi w końcu na jakiś czas, bo kurważ ile można XD
    ale rozumiem, że Vinicius to ten sam przypadek? XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #38494
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,004
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Euro w tym roku rozpierdolone po całej europie, ciekawe co to dalej będzie, bo jakas szansa na odwolanie jest

  6. #38495
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    jezeli bedzie jak jest to nawet nie ma sie co ludzic ze euro sie odbedzie normalnie :p

  7. #38496
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ciekawa ta sprawa z Euro, bo tu będzie konflikt interesów, tzn. za dużo hajsu się waży na szali, żeby ot tak odwołać i pewnie albo będą kombinować albo w ogóle nie zrobią zakazów x-D




    Tottenham boss Jose Mourinho does not expect Steven Bergwijn to play again this season due to the ankle injury he picked up against Burnley.
    No wspaniale :)))))



    Ale Barnes nasrał na Reine
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 09-03-2020, 21:43
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  8. #38497
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    moze nie o pilce noznej, ale ogolnie o sporcie i koronawirusie w kontekscie euro czy innych imprez masowych, troche paranoja i janowicz ma racje XD

    Instagram

  9. #38498
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Chuj z serie a bo to gowno liga ale co z juve? Bo oni w lm se jeszcze graja nie licze napoli bo oni tam pewnie z 5 dostana i do domu
    Impossible Is Nothing

  10. #38499
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,004
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Pewnie tak jak wczoraj przy pustych zagrają


    OFFICIAL: Serie A has been suspended. #SerieA #Coronavirus : soccer
    Ramsey strzelił gola i serie A deduwa

    to w sumie chuj wie jak to z champions league bedzie i kiedy oni skończą ligę jak zaraz euro
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 10-03-2020, 00:55

  11. #38500
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Dobra, juve ma podobno grac na malcie a z reszta to nie wiem

    Chciałbym przypomnieć pewną statystykę:
    Koronawirus w Polsce: 0
    Tomasz Hajto w Polsce: 1
    Ostatnio zmieniony przez GaryTroy : 10-03-2020, 05:47
    Impossible Is Nothing

  12. #38501
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,004
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Huckster w polsce:1
    Koronawirus w polsce:0

    Jakby tak premier league wstrzymali i liverpool by mistrza nie zdobył

  13. #38502
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ramsey strzelił gola i serie A deduwa
    xD
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakby tak premier league wstrzymali i liverpool by mistrza nie zdobył
    Mi się wydaje, że jakby odwołali rozgrywki, to chyba ze stanem obecnym tabeli?
    Aczkolwiek byłoby to piękne gdyby zresetowali rozgrywki i elo xD
    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chciałbym przypomnieć pewną statystykę:
    Koronawirus w Polsce: 0
    Tomasz Hajto w Polsce: 1
    Hajto jest niewinny, babcia wtargnęła mu pod koła, pzdr
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 10-03-2020, 09:58
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #38503
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mi się wydaje, że jakby odwołali rozgrywki, to chyba ze stanem obecnym tabeli?
    Nie wiem jak PL, ale w Serie A są 3 scenariusze:
    1. Odwołują cały sezon i w pucharach grają ci z poprzedniego sezonu, nie ma spadków i nie ma awansów.
    2. Odwołują drugą rundę i mistrz wyłaniany jest po rundzie jesiennej.
    3. Kończą sezon po ostatniej pełnej kolejce.

    Podobno najbardziej prawdopodobny jest pierwszy scenariusz, bo 2 i 3 w mniejszym lub większym stopniu krzywdzi wiele klubów.


    A co do Realu co pytałeś wczoraj, to wina jest chyba największa po stronie Pereza. Kadra co sezon jest bardziej osłabiana niż wzmacniana, do tego ciągle kupuje młode, wschodzące gwiazdy chyba nie mogąc odżałować tego Neymara którego nie kupił w porę, a to chyba nie tędy droga. Nie wiem, wydaje mi się że Zidane naprawdę to poukładał bo bramek Real traci bardzo mało, jak na nich to turbo mało nawet, ale co z tego, jak z przodu nie ma kto ich strzelać. Jak oglądam mecz i sunie atak to nawet nie łudzę się, że coś wpadnie. No po prostu nie ma kto tego strzelić. I takie mecze jak z Barceloną tylko trochę tuszują to wszystko, ale wygląda to coraz gorzej. Jeszcze na jesieni o dziwo Benzema jakoś nawet się ogarnął i dzięki temu wyglądało to nieźle, ale jak się zaciął, to jest tragedia. A alternatywy nie ma. Vinicius ma wykończenie na poziomie Kucharczyka, Bale już nawet nie udaje, że mu zależy, Kroos czy Casemiro to nigdy nie byli bardzo bramkostrzelni pomocnicy, Hazard ciągle połamany, a Isco który ostatnio wygląda nieco lepiej, też goleadorem nie jest.

    Nie wiem, może ja się nie znam, ale jak grać piłką i atakiem pozycyjnym, kiedy przy rozegraniu do boku np. do lewego czy prawego obrońcy, z reguły w polu karnym jest tylko Benzema, a jeśli ten zejdzie do boku, to na tym 5-10 metrze nie ma zupełnie nikogo, a pierwsi gracze są w okolicach linii pola karnego. Czasem może się udać takie wycofujące podanie, ale cały czas to nie ma prawa działać. Więc tłuką wrzutki do nikogo albo na Benzeme, który walczy z 3-4 obrońcami. Spoko kurwa XD

    Tu brakuje Cristiano i to widać na każdym kroku. Sam czasem na niego narzekałem, ale teraz widzę ile on dawał w ofensywnie. Ewentualnie potrzeba typowej dziewiątki nawet jak nasz Robercik, a Benzeme wtedy nieco wycofać i żeby obaj naciskali na obrońców. Bo tak jak jest teraz, to praktycznie żadna ekipa się już Realu nie boi, skoro wystarczy obstawić Karima i doskakiwać na tym 16-20 metrze na metr i Królewscy już nie wiedzą jak strzelić gola.

    Wymownym niech będzie fakt, że wyłączając Benzeme, najlepszym strzelcem w lidze jest Ramos z pięcioma bramkami - bo wykonuje karne, a kolejni dopiero Kroos/Modric/Casemiro z 3 bramkami. Ofensywni pomocnicy/skrzydłowi nie strzelili nawet tyle. Przecież to w ten sposób nie może działać. Hazard miał być zbawieniem na skrzydło ale na razie trapią go kontuzje, Vini nie strzela, a prawa strona to pomyłka. Młody Rodrygo i chujowy Lucas trzymany w Realu jak Lingard w MU. Kadra w ofensywie wygląda jakby celowali w 3-4 miejsce i finał LE. Tylko dzięki środkowi pola i obronie to jeszcze wygląda średnio chujowo, bo mogłoby duzo gorzej. No i dzięki słabej Barcelonie, która nie odjechała jeszcze na 10 pkt.
    Ostatnio zmieniony przez Slupek : 10-03-2020, 11:49

  15. #38504
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem, może ja się nie znam, ale jak grać piłką i atakiem pozycyjnym, kiedy przy rozegraniu do boku np. do lewego czy prawego obrońcy, z reguły w polu karnym jest tylko Benzema, a jeśli ten zejdzie do boku, to na tym 5-10 metrze nie ma zupełnie nikogo, a pierwsi gracze są w okolicach linii pola karnego. Czasem może się udać takie wycofujące podanie, ale cały czas to nie ma prawa działać. Więc tłuką wrzutki do nikogo albo na Benzeme, który walczy z 3-4 obrońcami. Spoko kurwa XD
    Też mam takie wrażenie, że oni dalej mają w głowach (ci dośrodkowywujący), że tam że dalej gra Cr7, który skacze na 3.50 i ściąga 4 obrońców na siebie, a prawda jest taka jest, że tam jest tylko benzema vini gdzieś po 2 stronie pola karnego i kroos/modric gdzies na 25 metrze XD
    Impossible Is Nothing

  16. #38505
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,704
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Valencia atlantyda bez publiczności ehhh nawet w takiej sprawie muszą mieć farta atlantczycy

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 13 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 13 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •