Reklama
Strona 2205 z 3906 PierwszaPierwsza ... 120517052105215521952203220422052206220722152255230527053205 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 33,061 do 33,075 z 58576

Temat: Piłka Nożna

  1. #33061
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    super finał najebałem się chociaż
    ale półfinały to były kozak

  2. #33062
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    nie no nie polecam

  3. Reklama
  4. #33063
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    super finał najebałem się chociaż
    ale półfinały to były kozak
    Totototo
    Impossible Is Nothing

  5. #33064
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,382
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    fatalny to był finał zapomnę go dzisiaj
    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  6. #33065
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja rozumiem, że tu się Liverpool co najwyżej upodla ale z tą ręką, co niektórzy pieprzą, że nie było, to darujcie XD murzyn podniósł rękę do nieba i zgrał ją do ziemi ruchem w dół, a tu pieprzycie, że ręki nie było? XD rzadko kiedy widzę, by jakiś debil w polu karnym tak machał rękoma XD pomijam fakt, że mimo tego błędu Sissoko to kurwa się zrobił potwór i bez niego, to Totki biłyby w mur i mecz byłby jeszcze nudniejszy, niż mógł. Grał świetnie, ale pan Pochettino postanowił zjebać sobie mecz wystawiając Harryego zamiast polecieć w dwóch schodzących do środka Sona i Lucasa, a Alliego zrobić na cofniętej 9.
    nic.

  7. #33066
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Śmiesznie w sumie bo jak Jędrzejczyk zabawił się w bramkarza to eksperts pisali że hehehe najpierw ciało później ręka to się nie liczy bo zablokował ciałem to co miał zrobić z ręką uciąć sobie??? A tutaj murzyn robi dokładnie to samo i narracja zupełnie odwrotna bo nie było naturalnego ułożenia, a przecież zablokował najpierw cycem xD cyrk po prostu

  8. #33067
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmiesznie w sumie bo jak Jędrzejczyk zabawił się w bramkarza to eksperts pisali że hehehe najpierw ciało później ręka to się nie liczy bo zablokował ciałem to co miał zrobić z ręką uciąć sobie??? A tutaj murzyn robi dokładnie to samo i narracja zupełnie odwrotna bo nie było naturalnego ułożenia, a przecież zablokował najpierw cycem xD cyrk po prostu
    Nie wiem jak tutaj interpretowali, ale w sumie jadąc na dupie ciężko zapanować nad ręką (pomijam fakt, że wg mnie i takich sytuacjach powinien być karny, jest korzyść dla broniącego z uderzenia w rękę - karny, tak to powinno wg mnie wyglądać ZAWSZE, ręce przy ciele trzymać w polu karnym i tyle), a Sissoko jednak podniósł tą rękę jakby chciał się zgłosić do tablicy w tym polu karnym, co ciężko w ogóle wytłumaczyć. Większość w polu karnym bierze ręce do tyłu w takiej sytuacji, a on nią machał, to się doigrał.
    nic.

  9. #33068
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,877
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmiesznie w sumie bo jak Jędrzejczyk zabawił się w bramkarza to eksperts pisali że hehehe najpierw ciało później ręka to się nie liczy bo zablokował ciałem to co miał zrobić z ręką uciąć sobie??? A tutaj murzyn robi dokładnie to samo i narracja zupełnie odwrotna bo nie było naturalnego ułożenia, a przecież zablokował najpierw cycem xD cyrk po prostu
    Jak ty w jednej i drugiej sytuacji reka byla. Nie wiem co za eksperts tak pierdolili.

  10. #33069
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    bez kitu teraz patrze to 3 strony tematu o finale ligi mistrzów xD to jak lucas strzelił na 3:2 z ajaxem to więcej postów z "xDDDDD WTF" było niż wczoraj całkowicie xD

  11. #33070
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,382
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To co Van Dick leci po balona za ten rok?
    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  12. #33071
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Van Dijk: "I think Messi is the best player in the world. He should win the Ballon D'Or. So I'm not thinking of that. But if I win, I'll take it. Messi should win it though. He is the best in the world, whether he's in the final or not."

  13. #33072
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,014
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmiesznie w sumie bo jak Jędrzejczyk zabawił się w bramkarza to eksperts pisali że hehehe najpierw ciało później ręka to się nie liczy bo zablokował ciałem to co miał zrobić z ręką uciąć sobie??? A tutaj murzyn robi dokładnie to samo i narracja zupełnie odwrotna bo nie było naturalnego ułożenia, a przecież zablokował najpierw cycem xD cyrk po prostu
    za każdym jebanym razem xD
    przecież z tą ręką to jest tyle interpretacji, że w jednej sytuacji jak typ złapie piłkę w ręce, to go wybronią, a w innej jak odbije kolanem, to hehe eksperty będą przekonywać, że to była ręka

    kibice tego pedalskiego sportu dalej się emocjonują i wykłócają, czy była ręka czy nie xD zrozumcie że nie ma czegoś takiego, bo nie ma jasnej wykładni, ręką może być cokolwiek, albo ręka może być czymkolwiek
    najlepsze jest, że przy każdej kolejnej tego typu sytuacji te interpretacje się jeszcze rozszerzają, tzn. powstają kolejne kryteria, o których wcześniej nie było mowy, to działa jak jakiś jebany algorytm akinatora

    "nienaturalnie ułożona", "błąd techniczny", "przypadkowa", "nabita", "odbita od ciała", "powiększająca obrys ciała", "piłka niespodziewana", "nieintencjonalna" ile już kurwa tego słyszałem
    pamiętam jak marciniak dał legii karnego w ostatniej minucie w meczu z lechem i jak mówili, że przypadkowa itd., to stwierdził, że "nie ma czegoś takiego jak przypadkowa, każda ręka to karny", a 3 dni później sędziował w LM chyba tottenham - juve i tam nie podyktował karnego, bo "błąd techniczny zawodnika się nie liczy" xD

    teraz czytam, że jakiś kurwa sędzia zawodowy łukasz rogoski na twitterze przekonuje, że ręka wczoraj prawidłowa, a miesiąc temu, jak jędrzejczyk zablokował piłkę lecącą do bramki, to nieee hehe bo najpierw się odbiło od klatki, chuj że typ ją sobie jeszcze zagarnął ręką no ale hehe odbiło się od klatki!!
    w międzyczasie przesmycki (szef sędziów) stwierdza że nie było ręki tego bamba z tottenhamu i że "oni tam [w uefa] nie znają przepisów [o ręce]" xD a jakiś czas temu marcin borski (były sędzia) masakrował przesmyckiego za wprowadzanie dziwnych interpretacji ręki

    a najlepszy to i tak jest hehe "pan słafek" który co tydzień w jakiejś lidze minus chujnia sypie nowymi interpretacjami jak z rękawa xD ten to potrafi tak lawirować nie tylko co do ręki, bo też można usłyszeć że "faul był, ale nie na rzut karny", "faul na żółtą kartkę, ale nie na drugą żółtą" itp. xD chuj że typ notorycznie sam sobie przeczy, ale i tak uchodzi za guru, a jak ktoś mu to wytknie, to zawsze się znajdzie jakieś "ale nie, no bo [i tutaj kolejne wymyślone na poczekaniu interpretacje]"

    a w ogóle to uefa czy tam inna fifa ma wprowadzić kolejne interpretacje co do ręki, gdzie będzie się oceniać na podstawie ZEGARA xD że jak ręka na godzinie 17:37 to nie ma ręki, ale jak 17:41 to już tak xD no po prostu nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł poczytać te dysputy torgowych hala dzieci i innych netowym hoolsów, o tym czy to była 19:23 czy 19:22, przepiękne to będzie

  14. #33073
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    tl dr karny zasłużony nawet nie dilujcie


    ale nas ci włosy u20 rozpierdolą xD
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 02-06-2019, 17:02

  15. #33074
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    łukasz rogoski
    On chyba nigdy jeszcze nie pisał o błędnej decyzji, nawet jak sobiech nie trafił w piłkę i się wywalił a po wnikliwej analizie var dopatrzył się muśnięcia obrońcy to oczywiście twardo bronił decyzji na podstawie zdjęcia xD później wstawił posta z filmem, ale usunął jak się okazało, że nikt poza nim faulu nie widzi. Ta interpretacja to też perełka https://twitter.com/zawodsedzia/stat...399758848?s=19
    Niestety pokazuje to, że kwestia interpretacji na tak dużą skalę niedługo przejdzie na pozostałe oprócz ręki zagrania i będzie jeszcze większy cyrk niż jest


    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a w ogóle to uefa czy tam inna fifa ma wprowadzić kolejne interpretacje co do ręki, gdzie będzie się oceniać na podstawie ZEGAR
    Nie wiem czy to teraz nie wchodzi ale w każdym razie to jest idealne podsumowanie działań uefa, ale i tak będą mówić że to dla dobra sportu i przejrzystości przepisów dla kibiców

  16. #33075
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,014
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no bo to był "faul, ale nie na rzut karny", taki "miękki faul", "brak celowości", "ruchy naturalne", "duch gry" i te sprawy

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niestety pokazuje to, że kwestia interpretacji na tak dużą skalę niedługo przejdzie na pozostałe oprócz ręki zagrania i będzie jeszcze większy cyrk niż jest
    już dawno tak jest, tylko nie na aż taką skalę, albo po prostu aż tak tego nie widać, bo przy ręce to już osiągnęło absurdalne rozmiary xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •