Reklama
Strona 1633 z 3883 PierwszaPierwsza ... 63311331533158316231631163216331634163516431683173321332633 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 24,481 do 24,495 z 58238

Temat: Piłka Nożna

  1. #24481
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No co, Legia zwolniła trenera i na mistrza idzie to Lech też nie stracił nadziei XD ogólnie to oni jeszcze mogą z podium spaść, ale w niedzielę Wisła bez Carlitosa pewnie im nie da rady

  2. #24482
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,306
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Hart w najgorszej jedenastce sezonu, dobry deal za Randolpha. Przyjąłbym Fabiana do WHU.
    Coś mi się obiło o uszy, że Grosicki z bramką sezonu, ale teraz nie wiem, czy chodziło o ligę, czy klub. proszę mnie poprawić.
    A Legia sobie będzie celebrowała mistrzostwo na stadionie Lecha, super sprawa kurwo.
    Wypowie się ktoś o Shaqirim? West Ham jest zainteresowany, a przecież znają się z Arnautovicem, więc ten transfer jest realny.
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 10-05-2018, 17:06

  3. Reklama
  4. #24483
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Nie wiem jakim cudem pobyli się Randolpha, to raz
    Dwa, to dlaczego w ogóle Adrian ma taką gównoformę, przecież do niedawna świetnie bronił chyba?
    Trzy, Grosik z bramką sezonu w klubie, ale tp chyba głosowanie kibiców było, więc wiadomo, czyje 80% głosów było XD Aczkolwiek nie wiem, czy inne lepsze były. Bramkę sezonu Championship to musi zdobyć Neves
    Cztery, co tu dużo mówić, gość jest jedynym quality zawodnikiem Stoke i byłby to super deal dla WHU @Alex Hope ;
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #24484
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,306
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    W sumie to miał jeden gorszy mecz i od tamtego czasu Hart broni, pewnie nie chcą się przyznać do błędu i dają mu grać XD

  6. #24485
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ciekawe co z Renato Sanchesem, typiarz wyraźnie za słaby na PL (championship w sumie też) ale w takiej francuskiej czy niemieckiej to pewnie dałby radę no i wciąż młody () jeszcze ciekawy fakt, że ostatniego gola to zdobył z Polską na euro

  7. #24486
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jakoś super nie słedziłem tego co tam próbował grać , ale jak widziałem skróty z 3-4 jego meczów w Swansea to w dużej mierze on próbował przyśpieszać grę, więc nie podawał piłki prosto do nogi, a kończyło się to ZAWSZE tym, że inni gracze Swansea stali w miejscu i machali łapami zamiast ruszyć dupsko. Nie bronię go tu i nie mówię, że nie jest chujowy, natomiast jest tu na pewno sporo winy w tym, że nigdy nie potrafił się zrozumieć z innymi. Tu wybiegał i był ignorowany, tu dawał prostopadłą i nikt nie próbował pobiec. Koniec końców dostosował się do reszty i stracił to w czym był najlepszy czyli przebojowość, a potem to już z górki.

  8. #24487

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    turan 16 meczów zawieszenia xDDD

    Ostatnio zmieniony przez 2Fast4You : 10-05-2018, 19:21

  9. #24488
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Manchester United manager Jose Mourinho says that Ashley Young will remain an important player next season after impressing at left back this campaign.
    Myślę, że ten róż pięknie będzie uwydatniać piękno gry Mokebe :3
    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    turan 16 meczów zawieszenia xDDD
    Co odjebał, najebał temu sędziemu czy co XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #24489
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Czemu akurat 16? Na jakiej podstawie to wyliczyli, dlaczego nie równo 15?

  11. #24490

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co odjebał, najebał temu sędziemu czy co XD

  12. #24491
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    16 meczów za takie coś?
    XD
    Pomijam fakt, że też nie wiem jak oni mu to wyliczyli, ale inna sprawa, że przecież w Turcji to chyba na porządku dziennym takie coś się dzieje XD



    No, przynajmniej gra lepsza i lepiej się to ogląda, ale Smalling gwałcony przez Arne 24/7 + MU z napastnikiem w postaci Lingarda, to to nie ma prawa zadziałać XD

    Also Jose Ty kurwo jebana, masz takiego Shawa, a i tak wolisz Garbacza Czarnego
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  13. #24492
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    a i tak wolisz Garbacza Czarnego
    Mokebe podstawowy LO w MU do 2020, nawet nie handluj z tym
    nic.

  14. #24493
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    @Alex Hope ;

    W sumie Noble powinien z czerwem wypierdolić mocno, ale cudowny mecz, nie powiem XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  15. #24494
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    16 meczów za takie coś?
    XD
    Pomijam fakt, że też nie wiem jak oni mu to wyliczyli, ale inna sprawa, że przecież w Turcji to chyba na porządku dziennym takie coś się dzieje XD
    10 za agresje w stosunku do arbitra + 3 za obrażanie sędziów + 3 za grożenie sędziom



    podobało mi się w grze Barcelony w meczu z Villarealem, że nie grał Suarez, który by nawet jak się zgubił w lesie to szukałby Messiego. Bambo Dembele trochę głupich piłeczek, ale ma potencjał :3

  16. #24495
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    10 za agresje w stosunku do arbitra + 3 za obrażanie sędziów + 3 za grożenie sędziom
    A, no to to ma sens

    Certain Manchester United players look terrified of Jose Mourinho and will not be sad to leave Old Trafford in the summer, says Paul Merson.
    Uderz w stół, to nożyce się odezwą XD
    Nie bronię Murarza, bo mnie wkurwia, szczególnie za sytuację z Shawem, ale co to kurwa znaczy, że to przez to, że się go boją (tam dalej było napisane, że jak zjebią okazję, to zawsze się patrzą w stronę ławki, no kurwa co to za argument XDDDD). Niektórzy po prostu nie nadają się do gry w Premier League i tyle, a nie hurr durr Murarz straszny, pewnie ich bije po meczu XD




    Tak z innej beczki, zastanawiałem się co wy możecie myśleć o sytuacji Tottenhamu.
    Nie wiem w sumie czy kibice TH są takimi spierdolinami jedynymi w swoim rodzaju, czy to się wszędzie dzieje, tylko tego nie widzę, ale zauważyłem trend - gdy TH odpadł z FA Cup czy zremisował z Brighton, od razu głosy, żeby wypierdolić Pocha, że trener bez mentalności zwycięzcy, że gówno nie trener, że nie idą z nim do przodu, a gdy wygrywają, to już nagle cichutko, najlepszy trener na świecie.
    Co to kurwa jest, typ wyciągnął ich na nowy poziom, nie ma trofeów ale to też nie jego wina, bo albo piłkarze niektórzy nie dorośli do walki o najwyższe cele albo po prostu ktoś lepiej gra od nich (jak w tym sezonie City), ale mimo wszystko, 3ci sezon z rzędu będą w Lidze Mistrzów, jak można tego nie doceniać i jeszcze chcieć, żeby się pozbyć Pochettino? XD


    No i pytanie moje - co sądzicie o sytuacji Tottenhamu, abstrahując od tego, że Kejn czy Eriksen mogą odejść w niedalekiej przyszłości, ale w kontekście tego, że będą mieli nowy, ogromny, piękny stadion i tego, że no zaczęli się już liczyć i być drużyną, która jest regularnie w top 4, będą kiedyś trofea, czy jednak będzie trochę jak Arsenal? @Torg User ; kolego od Tottenhamu, wołam Cię też
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 17 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 17 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •