Reklama
Strona 34 z 3882 PierwszaPierwsza ... 24323334353644841345341034 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 496 do 510 z 58230

Temat: Piłka Nożna

  1. #496
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Stawiam mieszkanie
    Samochód już przegrałeś. Niedługo będziesz mieszkał pod mostem, a zima dość sroga póki co.

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kogoś tam posrało w United że swojego najlepszego napastnika sprzedają xDDD
    United powinno błagać każdego, by zabrali to drewno, a Ed powinien dopłacać z własnej pensji.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  2. #497
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Roman nie odpuści guardioli na 100%

  3. Reklama
  4. #498
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Chels napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Roman nie odpuści guardioli na 100%
    Prędzej szejki ;]
    Impossible Is Nothing

  5. #499
    Torg User

    Domyślny

    ja mam wrazenie ze Guardiole przyciągnie do Chelsea akademia i duzo mlodych talentów, on lubi z takimi pracować

  6. #500
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja mam wrazenie ze Guardiole przyciągnie do Chelsea akademia i duzo mlodych talentów, on lubi z takimi pracować
    City wydało duży hajs na rozbudowę swojej akademii, na dodatek w City trenerzy mają większą wolność jeśli chodzi o transfery, decyzje, etc, a Guardiola bez takiej wolności może nie chcieć pracować.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #501
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    City wydało duży hajs na rozbudowę swojej akademii, na dodatek w City trenerzy mają większą wolność jeśli chodzi o transfery, decyzje, etc, a Guardiola bez takiej wolności może nie chcieć pracować.
    czy ja wiem, rozbudowa rozbudową ale porównaj ilość młodziaków o jakich jest głośno z Chelsea a z City, Musonda, Boga, Solanke, Loftus-Cheek a to tylko początek

    jeśli chodzi o transfery to dużo racji w tym co napisałeś, z tym że biorąc po uwage ostatnie niewypały transferowe Chelsea i postawe na rynku trasnferowym (na co wkurwiony był Mou), myśle że Romek zastanowi się nad nowym zarządem, co może skusić Pepe Dziobaka

  8. #502
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    inne zrodla niz espn ostatnio podawaly, ze mourinho po prostu moze nie byc zainteresowany ratowaniem czyjegos sezonu w trakcie jego trwania, to by tez sporo wyjasnialo dlaczego van gaal nie zostal zwolniony. jest szansa, ze po zakonczeniu wolni beda guardiola i mourinho, wtedy sie przekonamy co wspanialy zarzad MU ma zamiar zrobic. w sumie moze zdarzyc sie tak, ze chelsea/city beda dominowac przez kolejne lata, a united stanie sie drugim liverpoolem, no coz, mielismy swoje lata sukcesow XD teraz pozostaje kibicowac van gaalowi i liczyc na top 4.

  9. #503
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Przecież akademia Chelsea jest gdzieś z 20 razy lepsza niż City a roman wie jak zachecic guardiole do Chelsea poza tym nie odpierdala mu już z zachcianek transferowych takich jak Torres wiec myślę że tu guardiola miałby wolna rękę

  10. #504
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Chels napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież akademia Chelsea jest gdzieś z 20 razy lepsza niż City a roman wie jak zachecic guardiole do Chelsea poza tym nie odpierdala mu już z zachcianek transferowych takich jak Torres wiec myślę że tu guardiola miałby wolna rękę
    jezeli chodzi o infrastrukture to chyba akademia city jest najlepsza w angli, teraz czas na wypuszczenie jakichs zawodnikow z tej szkolki. poza tym na etihad sa starzy kumple guardioli z barcelony i wedlug wiekszosci mediow wszystko jest dogadane, do tego city nigdy nie wygralo LM i mysle, ze to moze byc jeden z glownych czynnikow no i najwiekszy budzet na swiecie XD

    also chelsea w ostatnich latach nie byla sklonna wydawac za duzo pieniedzy, nie mowiac juz o tym ze moga nie awansowac do LM, co chyba w ogole zabiloby jakiekolwiek marzenia
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 05-01-2016, 14:55

  11. #505
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    also chelsea w ostatnich latach nie byla sklonna wydawac za duzo pieniedzy
    bo Mou mial swira na punkcie FFP, dlatego ostatnie okienka to Chelsea byla prawie na plusie jeśli chodzi o transfery

    teraz oby sie to zmienilo

  12. #506
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,382
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj ArkaSath napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A myślicie, że jest opcja, że jak Zidane się nie sprawdzi, to Real obejmie Del Bosque? :D
    nie wiem, musialoby byc bardzo zle gdyby na lato zaczeli szukac nowego trenera.
    boje sie jednak ze nawet jesli cos nie wypali(mniejsza o to) to go zle potraktuja, tego sie najbardziej boje. wielkich wynikow sie nie spodziewam, ale zeby potem nie bylo wstydu z tego powodu ze real zle znow kogos potraktowal.

    zwlaszcza ze zizou byl moim ulubionym pilkarzem.
    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  13. #507
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Infrastruktura akademii City jest na pewno najlepsza w Anglii, ale Chelsea ma tylu młodzików, że ja pierdolę. Przecież co roku wypuszczają w Europę ze 20 typów na wypożyczenie, niech chociaż 1/3 tego okaże się w przyszłości sensowna, a nie tak jak te kurwa boby w United (hehe Blackett, McNair i inne Blastoise'y), to Chelsea nie będzie musiała się martwić. Tym bardziej, że na ten moment skład i tak nie jest jakoś wybitnie stary. No ale nie wiem co Guardiola miałby robić czy to w United, czy w Chelsea, jeśli oba kluby nie znalazłyby się w LM na kolejny sezon. Dodatkowo w United musiałby ogarnąć syf po Fergusonie, który starali się ogarnąć Moyes (ten dojebał jeszcze większy XD) i LvG teraz (byłoby dobrze, gdyby łatał pozostawiane dziury). W Chelsea tyle dobrze, że wystarczyłoby ogarnąć prawą stronę obrony, coś tam w pomocy i znaleźć jakiegoś napastnika, no i odbudować formę i morale reszty zespołu.

    Sądzę, że Guardiola będzie w City. Nie wiem po kogo sięgnie Chelsea, ale coś na pewno znajdą. MU pewnie oleje Mourinho i zostanie z Giggsem albo LvG na kolejny i ostatni sezon jego wielkiej przebudowy XDD

    No i Man Thar ma rację, United stanie się Liverpoolem. Jeśli w tym roku Arsenalowi uda się zdobyć mistrzostwo, to wrócą do wygrywania, bo to ich podbuduje, Siwy coś ogarnie transferowo i jazda.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  14. #508
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    po sezonie benek do MU (w końcu zostawił real na drugim miejscu w tabeli + wyszedł z grupy lm, czyli juz i tak grubo powyżej możliwości tego klubu więc się nada), mou city, chelsea zostaje z guusem po wygraniu lm a guardiola może sobie wyjechać do kataru po hajs i wszyscy zadowoleni

  15. #509
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po sezonie benek do MU (w końcu zostawił real na drugim miejscu w tabeli + wyszedł z grupy lm, czyli juz i tak grubo powyżej możliwości tego klubu więc się nada), mou city, chelsea zostaje z guusem po wygraniu lm a guardiola może sobie wyjechać do kataru po hajs i wszyscy zadowoleni
    akurat o beniteza fani MU moga byc spokojni, poki ferguson tam jest to nic takiego sie nie stanie XD

  16. #510
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ja wiem, to taki dream plan z mojej perspektywy XD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •