Reklama
Strona 2 z 3882 PierwszaPierwsza 123412521025021002 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 58229

Temat: Piłka Nożna

  1. #16
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i leja po kolei wszystkich slabeuszy
    Najczęściej wysokie miejsca właśnie się zajmuje dzięki laniu każdego ze słabeuszy po kolei, a Watford robi to póki co podręcznikowo, więc kto wie, może i nawet wyżej, niż 10 miejsce by mieli na koniec sezonu. Sam bym się cieszył, bo od początku sezonu ich polubiłem, ciekawie i przyjemnie się ich ogląda.
    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rooney hattrick dzisiaj i zamyka gębę hejterom kapitana i Van Gaala pzdro dla prawdziwych fanów
    #Manchestermusisz
    panieidźpanwchuj.wmv
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #17
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rooney hattrick dzisiaj i zamyka gębę hejterom kapitana i Van Gaala pzdro dla prawdziwych fanów
    #Manchestermusisz
    Już chyba nawet najwięksi optymiści i zapatrzeni fani Manchesteru w to nie wierzą XD

    Aktualnie Rooney na hat-trick to potrzebuje jakichś 9 sytacji, bo jak co trzecią skończy to i tak nieźle. A jak diabłom udaje się w meczu stworzyć 3-4 okazje to już jest sukces, także, no nie przekonuje mnie twój post :D

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Chelsea dzisiaj jakieś 0-2 van Gaal out i wszyscy zadowoleni :D

  5. #19
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chelsea dzisiaj jakieś 0-2 van Gaal out i wszyscy zadowoleni :D
    Mi pasuje jak najbardziej xD

  6. #20
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Piłkarze chyba mieli już serdecznie dosyć Mourinho (taka sama sytuacja jest teraz w United), widać było że z Watfordem na tle dobrego na chwilę obecną przeciwnika, wyglądało to już nieźle, powinni spokojnie wygrać, gol Ighalo klasyczny fart, no i Oscar źle dobrał obuwie na ten mecz, jak to mawia Hajto XD

  7. #21
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Piłkarze chyba mieli już serdecznie dosyć Mourinho
    Ja tego nie ogarniam. Jak jedni zawodnicy skoczyliby za Mou w ogień i nie powiedzą o nim nigdy złego słowa, a drudzy mają go na tyle dosyć, by specjalnie chujowo grać w PL. Jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Tym bardziej, że w tamtym sezonie doprowadził ich do mistrzostwa Anglii i było wszystko cudownie.

  8. #22
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja tego nie ogarniam. Jak jedni zawodnicy skoczyliby za Mou w ogień i nie powiedzą o nim nigdy złego słowa, a drudzy mają go na tyle dosyć, by specjalnie chujowo grać w PL. Jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Tym bardziej, że w tamtym sezonie doprowadził ich do mistrzostwa Anglii i było wszystko cudownie.
    wiekszosc tych ktorzy go uwielbiaja to zawodnicy starsi albo tacy którzy dzięki niemu sięgneli szczytu formy, aktualnie większość piłkarzy to gwiazdeczki, które uważają się za ważniejszych od trenera i strzelają fochy, smutne ale prawdziwe

  9. #23
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiekszosc tych ktorzy go uwielbiaja to zawodnicy starsi albo tacy którzy dzięki niemu sięgneli szczytu formy, aktualnie większość piłkarzy to gwiazdeczki, które uważają się za ważniejszych od trenera i strzelają fochy, smutne ale prawdziwe
    I to chyba najlepiej podsumowuje co się działo teraz z Chelsea i Mourinho.

    ##
    Gomes; Ake, Britos, Cathcart, Anya; Jurado, Capoue, Watson, Abdi; Deeney, Ighalo
    Lloris; Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Dier, Dembele; Carroll, Alli, Lamela; Kane


    Trochę ryzykuje Poch wystawiając na bokach Trippiera i Rose'a, Trippier niby lepiej gra w defensywie, niż Walker, ale Walker ma świetną formę i jego zapierdalanie do przodu daje strasznie dużo Tottenhamowi, gdzie Trippier o ile też jest szybki i często się włącza w ofensywę (miał trochę tych asyst w Burnley właśnie świetnie dokręcając piłki ze skrzydła), to nie ma rytmu meczowego, no ale może się uda.
    No a Rose, cóż, trzeba wierzyć, że będzie miał dzisiaj ten jeden dzień, w którym będzie mu wychodziło XD

    Dobrze natomiast, że posadził Eriksena, tak jak mówiłem wcześniej zresztą, tylko nie wiem, o ile co niektórzy kibice Kogutów się cieszą z Carrolla, bo z akademii i w ogóle, o tyle dla mnie to nie jest materiał na pierwszą drużynę, lepiej by było, jakby Son dzisiaj zagrał, ewn. Chadli.

    No, ogólnie fajny mecz się szykuje ;]
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #24
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    tottenham dzisiaj typowe 3-5-2, czesto tak grali, czy to cos nowego?
    @Crus ;

    wyglada na to, ze pochettino mocno szanuje watford, jezeli specjalnie na dzisiejszy mecz zmienil ustawienie
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 28-12-2015, 16:10

  11. #25
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tottenham dzisiaj typowe 3-5-2, czesto tak grali, czy to cos nowego?
    @Crus ;

    wyglada na to, ze pochettino mocno szanuje watford, jezeli specjalnie na dzisiejszy mecz zmienil ustawienie
    Oni tak zawsze grają, Dier bardzo często się cofa do obrony między Tobyego i Janka, szczególnie w meczach, gdzie jest bardzo dużo szybkich zawodników, którzy latają za linię obrony, żeby ich asekurować. To nie jest stricte 3-5-2, tylko 4-2-3-1 z przechodzeniem do 3-5-2 gdy jest taka potrzeba. @Man Thar ;
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #26
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    co tam się odjebało, ta piłka się ledwo turlała XD


    e: jednak chytry strzał, na żywo to wyglądało dziwnie

  13. #27
    Torg User

    Domyślny

    nie wiem co gomes zrobil ze sobie stanal pod slupkiem no ale fajnie to wykonczyl lamela

  14. #28
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co tam się odjebało, ta piłka się ledwo turlała XD
    Złapał idealnie Britosa między nogami, Gomesa na wykroku i takiego szczura nie wyciągniesz, nie ma opcji.
    Lamela się bardzo fajnie rozegrał w tym sezonie, Poch pokładał w nim nadzieję cały czas i za cholerę nie chciał go puścić do Marsylii w ostatnim okienku, no i teraz się to spłaca.
    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wiem co gomes zrobil ze sobie stanal pod slupkiem no ale fajnie to wykonczyl lamela
    Przecież to Gomes, on ma tak zawsze. Broni świetnie, potrafi cudne piłki wyciągać, a potem albo kopnie sobie piłkę do przeciwnika, nie złapie piłki, albo stanie przy słupku i hehe XD



    Co ten Ighalo zrobił z Dierem, przepchnął go jak chciał. A Alderweireld z Vertonghenem to jakieś zaćmienie złapali chyba, stali i się patrzyli.
    No i Dembele schodzi z urazem, już go miało nie być na dzisiejszy mecz, bo coś miał z nogą, ale wystawili go i nie było warto jak widać. Pewnie na drugą połowę jakoś w 60 minucie wejdzie Chadli/Son za Carrolla albo Alliego (Alli wybuchowy chłopak i z żółtą może nie mieć sensu ryzykować drugiej).
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 28-12-2015, 16:47
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  15. #29
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Ake wykazał się iście inteligentnym posunięciem. Bycie czarnym jednak swoje oznacza.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  16. #30
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    mikel matic vs schneiderlin schweinsteinger, czuje dobre spotkanie

    also ta moc na lawkach obu druzyn XDD

    United subs: Romero, Borthwick-Jackson, Jones, Carrick, Fellaini, Pereira, Memphis
    Chelsea subs: Begovic, Baba Rahman, Djilobodji, Ramires, Loftus-Cheek, Traore, Kenedy.
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 28-12-2015, 17:34

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 12 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 12 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •