Reklama
Strona 1755 z 3883 PierwszaPierwsza ... 75512551655170517451753175417551756175717651805185522552755 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 26,311 do 26,325 z 58238

Temat: Piłka Nożna

  1. #26311
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    https://streamable.com/qgqzi
    japierdole jak ich tu porobił to ja nawet nie xD

  2. #26312
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Mourinho napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I think Liverpool are trying to buy the title, but when I say buying I mean 'buying' with amazing investment,
    ja pierdolę XD ten jak niczego durnego nie powie przez tydzień, to by się chyba powiesił i to prostowanie swoich słów XDD
    net spend o wiele niższy od MU od paru sezonów, ale to my kupujemy mistrza kappa.

    no już pomijam ciągłe liczenie Keity do kwoty za to okienko, jak on kupiony był rok temu, a teraz doszedł po prostu, ale raz murarzowi chuja dali z tego, co chciał, tylko Freda z pewnie całej wymarzonej listy 30latków i teraz każdy kupuje mistrza, jak wyda więcej niż on, a jak ściągał Pogbę i Lukaku, to cichutko był XD

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    stępiński szczelił, teraz milik, jeszcze piątek, teodorczyk i kownacki szczelom i będzie pięciu polskich kruluw szczeluw serie A
    reprezentacja powinna grać systemem 1-4-0-6 i walić dzidę na napastnika, wtedy ogramy senegal jak już powturzom mecz przez błąd sędziego
    pozdro i do boju orły
    ja to bym bez obrońców grał, pomocnicy niech zbierają wszystkie wybite piłki jak nasi królowie przestworzy jak teodor czy piątek jednak nie dadzą rady jakiejś wygrać, a do tego wysoka gra, to ciągłe spalone w razie kontry, nie? bo ja to od króla Marciniaka się uczę jbc

    e.
    https://streamable.com/noj1i
    ciekawe, kiedy Neymar przejdzie gdzieś, by nie być w cieniu Mbappe
    Ostatnio zmieniony przez Gast : 18-08-2018, 23:37
    nic.

  3. Reklama
  4. #26313
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    @Gast ; ale weź zobacz tę jego wypowiedź, co on mówił i potem się wypowiadaj, a nie łykaj co napiszą media i wskakuj na ślepą kolejkę hejtu kreowaną przez nich, okej?
    Jebać Murarza ale jebać jeszcze bardziej media, które te słowa cytują albo źle albo tak, żeby go postawić w złym świetle, na ten przykład samo Sky, które udostępnia teraz wypowiedź tego pajaca Thompsona, które się odnosi do słów Murarza, który, wg tego co Sky wrzuca, powiedział, że Liverpool chce kupić tytuł :)))


    A co do samych słów i wypowiedzi jego, co niby złego tam powiedział? Stwierdził, że Liverpool chce "kupić" tytuł świetnymi inwestycjami, co jest prawdą i to chyba pozytywną? To co miał powiedzieć, żeby było dobrze i można było go nie krytykować?
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 19-08-2018, 00:26
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #26314
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To co miał powiedzieć, żeby było dobrze i można było go nie krytykować
    No muglby zamknonc morde choc raz xD

  6. #26315
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Gast napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    e.
    https://streamable.com/noj1i
    ciekawe, kiedy Neymar przejdzie gdzieś, by nie być w cieniu Mbappe
    przecież moim marzeniem jest, by ta sprzedajna dzihka nie sięgnęła po złotą piłkę po skończeniu się ery Messi-Ronaldo. i póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku, mbappe rośnij jeszcze lepszy plx

  7. #26316
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Gast ; ale weź zobacz tę jego wypowiedź, co on mówił i potem się wypowiadaj, a nie łykaj co napiszą media i wskakuj na ślepą kolejkę hejtu kreowaną przez nich, okej?
    Jebać Murarza ale jebać jeszcze bardziej media, które te słowa cytują albo źle albo tak, żeby go postawić w złym świetle, na ten przykład samo Sky, które udostępnia teraz wypowiedź tego pajaca Thompsona, które się odnosi do słów Murarza, który, wg tego co Sky wrzuca, powiedział, że Liverpool chce kupić tytuł :)))


    A co do samych słów i wypowiedzi jego, co niby złego tam powiedział? Stwierdził, że Liverpool chce "kupić" tytuł świetnymi inwestycjami, co jest prawdą i to chyba pozytywną? To co miał powiedzieć, żeby było dobrze i można było go nie krytykować?
    No np. dobór jego słów, miast po prostu stwierdzić, że Liverpool świetnie zainwestował pieniądze, on musiał w tym swoim apostrofie, jak to ujął podczas wywiadu, że "kupuje" mistrzostwo i potem naprostować - fakt, inaczej niż tu w poście piszę, ująłem jak to przyjąłem w poprzednim, ale no cóż - sens zostaje, że po prostu Murarz zarazem wkurwia i śmieszy i w sumie to chyba dotyczy wszystkich - zarówno na kogo temat się wypowiada, jak i Was, kibiców United.
    On nie potrafi wypowiedzieć się ostatnio na temat przeciwnika, by nawet jeśli kogoś chwali, nie wyczuć tej lekkiej ironii, przez którą nie można być pewnym czy on serio kogoś pochwala czy sobie kpi, a na pewno wypowiada się w taki sposób, by było o nim głośno i chuj go chyba obchodzi w jakim świetle, bo nawet jak pominąć tę wypowiedź, on coraz częściej robi z siebie po prostu debila. Może chce swoimi stwierdzeniami przyrównać się do SAFa, który swego czasu słynął z ostrego języka, ale mu to raczej słabo wychodzi. A już wypowiedzi, że trenuje nieswoich zawodników, miast to ująć lepiej, wali niby prosto z mostu, ale jakby miał w dupie zawodników z którymi pojechał na turnus, to ostatnio chyba apogeum jego nieprzemyślanego języka.

    A prostując jeszcze poprzedni mój post - moim zdaniem idzie również wyczuć, że bije do zarządu, że Liverpool potrafi dobrze zainwestować pieniądze, gdy oni po prostu "śpią"? Może to pstryczek w Woodwarda, a może i żadne nawiązanie, choć w jego przypadku, szczerze bym w to wątpił. A już w ogóle poza w sumie City, nie wypowiadałbym się na temat wartości transferów w klubach jak właśnie Liverpool czy może kiedyś jak wydadzą więcej - Arsenal czy Tottenham, bo póki co daleko tutaj do tego, co on robi i w MU czy robił w Realu, czyli kupowanie niezależnie od ceny, by miał w drużynie kogo chciał.

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No muglby zamknonc morde choc raz xD
    I zająć się trenowaniem i zarządzaniem, a nie murowaniem
    Bo na ten moment zbiera się, że jeśli Liverpool nie da rady, to City nikt nie zagrozi, a szczerze mówiąc jak szanuję Guardiolę m.in. właśnie za stonowane wypowiedzi na tematy, o które go pytają i po prostu to, jak potrafi mimo wszystko podnieść poziom, gdzie przyjdzie, tak sztuczny twór za kasę szejków w postaci City rządzący jak PSG we Francji, jest wkurwiający i ciężki do strawienia. Już przeboleć idzie taką Chelsea, które bez dotacji Rosjanina, potrafi samo na siebie zarobić - poza zwykłymi przychodami jak w innych klubach z top6, nieźle cisną kasę na dziesiątkach wypożyczeń, nawet jak ktoś nie nada się do składu Chelsea, zawsze te parę milionów zysku z kogoś takiego uciułają.

    Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież moim marzeniem jest, by ta sprzedajna dzihka nie sięgnęła po złotą piłkę po skończeniu się ery Messi-Ronaldo. i póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku, mbappe rośnij jeszcze lepszy plx
    No i raczej nie osiągnie, bo Brazylii nigdzie nie pociągnie - wystarczy, że pokryje go dwóch przeciwników i tylko się przewraca, jak możliwe, że da radę popchnąć do przodu Kylian, a i obstawiam, że bez Ronaldo z formą może wystrzelić Asensio w Realu, niech dadzą mu tylko pograć non stop bez przerw na ławeczkę. Dodać do tego fakt, że możliwa walka Ronaldo/Messi może potrwać na wystarczającym poziomie (marketingowym, hehehe) jeszcze te 2/3 lata, to i może ktoś jeszcze wyskoczy, by zdmuchnąć tę gwiazdeczkę z możliwego piedestału na złotą piłkę. Zawsze zostają jeszcze Dybała czy inny Sterling/Sane XD
    nic.

  8. #26317
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No muglby zamknonc morde choc raz xD
    To już inna kwestia XDDDD



    A co do tego co napisałeś Gast, ja wiem o co Ci chodzi, ale nie można, imo, dać się wciągnąć w to filtrowanie wypowiedzi Murarza, które stosują media od jakiegoś czasu. Dobór słów jak dobór słów, on nigdy nie potrafił ich dobrze używać, ale po prostu jak się go słucha, a nie czyta, w tej konkretnej wypowiedzi, to nie ma w tym niczego negatywnego w stosunku do Liverpoolu, no ale Sky ze swoimi pseudo ekspertami, czyli troglodytą, idiotą i ćpunem (czyt. Thompson, Redknapp i Merson) mają od razu pożywkę.
    I to się sprowadza do tego co napisał Polek, no Mourinho mógłby po prostu zamknąć się w końcu, ale każdy go zna i wie, że to jest silniejsze od niego, więc tak jak mówię, chociaż my się nie dawajmy tej śmiesznej nagonce Sky i ich manipulacji XD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 19-08-2018, 08:13
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #26318
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja wiem, co on dokładnie powiedział i jak to wyglądało, a jak tytułują w mediach jego wypowiedź, i Ty myślisz, że on to w nieostrożny sposób bez powodu tak powiedział? Mu wiele razy się zdarzało robić wszystko, by gadali albo o nim albo o innych drużynach (a najczęściej po prostu 2 w 1), bo sądzi, że bez presji mediów jego drużyna może grać lepiej, gdy się nimi nie zajmują. Tylko, że jak kiedyś to jeszcze jakoś wyglądało, tak teraz za każdym razem jest właśnie ta myśl, gdy się go czyta "zamknij w końcu mordę na chwilę". Dobór słów to właśnie pierwsza rzecz, o którą trzeba zadbać i wg mnie nie bez powodu ujął to tak, a nie inaczej - wiedział, że media pochwycą to, nawet poprzez swoją, lekko odchodzącą od dokładnie tego, co powiedział interpretację. Nic, tylko próbować wywrzeć presję na przeciwniku, nie zbaczając na to, co o nim będą gadać.
    Fakt faktem, Liverpool nigdy tyle nie wydawał, dlatego media będą ciągnąć zawsze temat po takich wypowiedziach, by mieli o czym pisać i tego się nigdy nie zmieni, ale podsycanie ognia, to też coś, czego można uniknąć, jeśli tylko ma się nie wiem, trochę klasy albo oleju w głowie. Gdyby chociaż Murarz bronił się wynikami, to bym pewnie miał go w dupie, ale patrząc na poprzednie sezony, to on nieco na siłę szuka już sposobu na wywarcie presji na przeciwniku.

    To już kurwa wolałem grejt karakter u Brendana XD

    Prisoners walked to the gallows faster than Ozil walked to the bench when he was hooked in the second half.
    o jak rykłem z tego komentarza nt Ozila XD chyba mu się nie podoba, że Emery gdy widzi, że gra gówno, to go zmienia
    za Wengera to grałby całe mecze, bo a może coś zrobi XDD nie zdziwię się, jak w przeciągu miesiąca straci miejsce w składzie, a np. wejdzie tam Henryk na 10, mogliby w sumie spróbować Bellerina na prawe skrzydło dać, a Lichtsteinera na prawą obronę, skoro już tak bardzo chce grać Iwobi z lewej (choć może pasowałby tu diament z Aubą i Lacą z przodu? bez skrzydłowych, których kurwa nie mają XD niech napastnicy zbiegają do boku, a widać że obaj obok siebie nieźle współpracują).
    nic.

  10. #26319
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Piłka Nożna-screenshot_2018-08-19-view-onr-gameweek-fantasy-premier-league.png
    ajej
    Ciężko jest lekko żyć

  11. #26320
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Krychowiak już ładuje brameczkę w Lokomotiwie i dzieki temu wygrywają z Samarą. Chyba nie po drodze do galerii ma Grzesiek, że taki reborn
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  12. #26321
    orjannilsen1

    Domyślny

    pierwszy raz oglądam mecz manu od dawna i tak się spytam, wy na serio to oglądacie? Przecież to jest męczarnia

    @edit
    O PRZEPRASZAM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    @edit
    a kurwa czekaj, czekaj czy ja nie mam muraja na ławce w fantasy?!
    Ostatnio zmieniony przez orjannilsen1 : 19-08-2018, 17:27

  13. #26322
    Avatar sebo92222
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,220
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Murarz <3

    Ja z całego serca, łączę się w bólu z kibicami tej drużyny. Oglądanie ich meczów to prawdziwa męczarnia... Życzę wam bracia, żeby Mourinho po tym sezonie stracił już tą posadę i poszedł trenować reprezentację Kataru xDD


    @edit
    Nie zdążyłem posta dokończyć a już 2:0
    Ostatnio zmieniony przez sebo92222 : 19-08-2018, 17:28

  14. #26323
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pierwszy raz oglądam mecz manu od dawna i tak się spytam, wy na serio to oglądacie? Przecież to jest męczarnia

    @edit
    O PRZEPRASZAM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    @edit
    a kurwa czekaj, czekaj czy ja nie mam muraja na ławce w fantasy?!


    Serio oglądałem, ale chyba właśnie wyszedłem z domu
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  15. #26324
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Murray co wykończenie



    A co do pytania o oglądanie MU, gdybyśmy na serio te mecze oglądali, to byśmy w psychiatryku wyladowali, a tak to mamy dobrą zabawę XDDDDDDDD



    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Hughton legenda TH, przygotowuje MU na mecz z Kogutami, dzięki Chris :3
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #26325
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Dobra chyba wystarczy na dzisiaj


    Czekam na konferencje po meczu

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •