Reklama
Strona 68 z 3908 PierwszaPierwsza ... 18586667686970781181685681068 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,006 do 1,020 z 58618

Temat: Piłka Nożna

  1. #1006
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też trzeba zwrócić uwagę, że MU według mnie nie ma zawodników do grania takim ustawieniem, dla mnie 352 to super agresywnie grający wahadłowi gdzie non stop szarpią, do tego typowy przecinak jak Krychowiak i można myśleć o grze 352, Guardiola może pokaże, że jednak się da.
    Tylko problem w tym, że patrząc na wyjątkowy zajazd, jaki mają zawodnicy w BPL przez terminarze i tempo wielu spotkań, to jakby dołączyć do tego 352, czy to bardzo defensywne, czy ofensywne, to mało kto by wytrzymał fizycznie coś takiego. Patrząc pod kątem Swansea, no to oni totalnie nie mają takich zawodników do tego, a co do Guardioli, to faktycznie ciekawe by było, jakby próbował to wcielić w życie, chociaż ciężko mi to wyobrazić sobie działające na dłuższą metę.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #1007
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W City robiąc porządki w szatni mógłby pościągać piłkarzy pod swoją koncepcję, a jak wiemy Guardiola lubi eksperymenty i to mi się w nim podoba. Tak jak myślę, że Klopp uatrakcyjni nam bpl tak Guardiola da coś więcej, przynajmniej można tak przypuszczać patrząc na to jak prowadził czy to barke czy Bayern.

  3. Reklama
  4. #1008
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    W ogóle jeśli Guardiola przyjdzie w następnym lub za 2 sezony do BPL, to wydaje mi się, że to będzie jego największe wyzwanie, niezależnie od tego do kogo pójdzie, czy City, czy Chelsea czy MU (no na pewno XD) definiujące go jako trenera i strasznie ciekawie będzie się na to patrzeć.

    ## @Hipotermia ;
    Milner, Lallana and Firmino offered plenty of industry as Liverpool's front three, but between them they only mustered a single shot on target. The lack of end product is a growing concern for Klopp, and Carragher was particularly critical of Lallana, who spurned a one-on-one opportunity in the early stages.

    "It sums up Adam Lallana's Liverpool career," Carragher said. "He nearly scores, he nearly creates a goal. He's not clinical enough or aggressive enough." Liverpool invested £25m in Lallana, but the former Southampton man has now gone seven months without scoring in the Premier League.
    Tak czytałem Talking Points na Sky i Carra idealnie podsumował Lallane, co sądzisz? ;]
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #1009
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    co do meczu Stoke - Arsenal:
    remis jest bardzo sprawiedliwy w moim odczuciu.

    pierwsza połowa to trochę kopania się po głowie, bardzo siłowa gra, w Arsenalu widać było brak kogoś, kto pośle prostopadłe podanie, jakieś niekonwencjonalne. Walcott biegał, Ox biegał i próbował strzałów, Ramsey chyba speszyl się buczeniem kibiców na niego (swoją drogą bydlackie zachowanie), za to Flamini trzymał jako tako środek plus Campbell bardzo ładnie z przodu, ale głównie w obronie.

    druga połowa trochę bardziej otwarta, ale że wskazaniem na Stoke, bo optycznie to oni prowadzili grę. oczywiście gdyby nie bramkarze to nie byłoby mowy o remisie, ale cóż, ani Giroud (dwa razy) ani Joselu czy Bojan nie dali rady.

    końcowe 5 minut to klasyka angielskiej piłki czyli działo się najwięcej i wtedy Cech dopisał kolejny punkt, który uratował tej drużynie.

    generalnie wydaje mi się, że ten mecz był do wygrania tylko w przypadku gdyby ktokolwiek siedział na ławce poza Iwobim, który fajnie się zaprezentował, ale poza dobrym wrażeniem nic nie pokazał.
    @Crus ;

  6. #1010
    Avatar Pietro18
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    867
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Diego Costa przebywa w madrycie, pismaki przyłapały go na spotkaniu z Benzemą XD ciekawe czy to tylko luźna schadzka, czy kroi się jakiś gruby transfer


  7. #1011
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ## @Hipotermia ;


    Tak czytałem Talking Points na Sky i Carra idealnie podsumował Lallane, co sądzisz? ;]
    Nie chce mi się go ostatnio nawet komentować - nigdy nie zagrał na poziomie, który pokazywał w Saints, bezproduktywny szrot z siłą strzału Seby z podstawówki, którego mam nadzieję, że przyjmie po sezonie jakieś WHU.
    Za to o ile zawsze dawał sporo w defensywie, tak ostatnio na prawdę fajnie i mądrze z przodu zaczyna grać Firmino. Brakuje tutaj po prostu bardzo typowej i skutecznej 9 w typie Aguero/Suarez, mam lekką nadzieję na Lacazette przy jego problemach z klubem - pokazał, że umie grać i sądzę, że fajnie by się uzupełniali. Dla Benteke nie widzę przyszłości, którą przewiduję akurat dla Origiego, bo pod Kloppem na prawdę fajnie się pokazywał. Benteke nie nadaje się chociażby dlatego, że on jest poniżej ligowej średniej w wykańczaniu 100% sytuacji, a nadrabia (chociaż za często to to nie jest ostatnio) jedynie golami z trudnych sytuacji, a przy taktyce Jurgena to 1 statystyka jest ważna. Wiem, że to temat o Lallanie był, ale takich Adamów w drużynie jest paru do wymiany xd najbardziej irytujący jest w sytuacjach, gdzie stoi obok 1/2 zawodników i domaga się podania lub przy zbiegnięciu kogoś do linii końcowej ten zamiast nabiegać, to stoi jak kloc w obrębie 16-11 metra. Ehh.. poza tym wkurw po wczorajszym, bo widząc tą patolę ManU pod rządami van Galla nie mogę skumać jego patentu na Liverpool, który akurat z TOPem w tym sezonie gra najlepiej XD a przyjdzie kurwa jakieś Norwich i będą problemy ;DD
    nic.

  8. #1012
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie chce mi się go ostatnio nawet komentować - nigdy nie zagrał na poziomie, który pokazywał w Saints, bezproduktywny szrot z siłą strzału Seby z podstawówki, którego mam nadzieję, że przyjmie po sezonie jakieś WHU.
    A mówiłem, że tak będzie, mówiłem XD
    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla Benteke nie widzę przyszłości, którą przewiduję akurat dla Origiego, bo pod Kloppem na prawdę fajnie się pokazywał.
    Ja dla obu nie widzę przyszłości, w Liverpoolu potrzeba napastnika, który będzie strzelał to, co ma strzelać i strzelał te 15+ bramek w sezonie, Benteke nie jest na ten zespół, a Origi po prostu nie jest takim grajkiem imo.
    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ehh.. poza tym wkurw po wczorajszym, bo widząc tą patolę ManU pod rządami van Galla nie mogę skumać jego patentu na Liverpool, który akurat z TOPem w tym sezonie gra najlepiej XD a przyjdzie kurwa jakieś Norwich i będą problemy ;DD
    Może tym patentem jest to, że MU grą jest bliżej do Norwich, niż do topu XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #1013
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ale przecież wyraźnie napisałem, że to Liverpool gra słabiej wtedy ;p z grą jak z ManU, a zwłaszcza z Arsenalem, to te zespoły nie byłyby wielkim problemem i regularnie by punktowali. A jak to wygląda w tabeli, każdy widzi.
    nic.

  10. #1014
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Origi po prostu nie jest takim grajkiem imo
    moim zdaniem jeszcze nie jest. origi ma ogromny talent tak jak milion pilkarzy przed nim i tylko od kloppa zalezy czy wyrosnie z niego cos wiecej niz kolejny napastnik dobry dla klubu z championship. trzeba wlozyc duzo pracy i powoli konczy sie liverpoolowi czas bo origi ma juz 21 lat i jesli nie zacznie teraz zwyzkowac to niedlugo zacznie sie tulac po slabych zagranicach
    makao, po makale

  11. #1015
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Liverpool goalkeeper Simon Mignolet has been handed a new long-term contract extension which will keep him at the club until 2021.
    xD

    @
    http://www.eurosport.co.uk/football/...49/story.shtml
    dobry, ale dlugi artykul, jak komus sie chce to polecam

    It’s worth recalling just how bad Ferguson’s United were, because Van Gaal’s team look like Spain 2012 by comparison. They finished 11th in 1988-89, when crowds at Old Trafford dropped below 25,000. That summer Ferguson went on the biggest spending spree in the history of English football (he spent just over £7m, which shows the extent of the inflation since). By February – even after Mark Robins’ famous FA Cup goal at Nottingham Forest - United were 17th and went to fellow relegation strugglers Millwall without a win in 11 league games. The style of play was so boring that George Best said he “wouldn’t walk round the corner to watch them play”
    wiedzialem, ze wtedy bylo zle, ale nie az tak XD
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 18-01-2016, 20:22

  12. #1016
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD
    W sam raz na ławkę, upgrade Brada Jonesa i Bogdana w chuj spory :D
    Bo po dobrej grze w Szkocji wolę, by Ward odszedł gdzieś pograć w 1 składzie aniżeli rezerwę kisić.
    nic.

  13. #1017
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny



    O, bardzo fajny transfer i dla Naismitha i dla Norwich, Naismith jeszcze ma w sobie paliwa do grania i szkoda go było marnować na ławce w Evertonie, a tutaj pogra sobie regularnie i na pewno będzie liderem zespołu.



    A tego to nie rozumiem, Pantilimon nie gra jakoś źle, ale nie bez powodu był 3cim bramkarzem Sunderlandu ostatnio ustępując i Mannone i temu młodziakowi. Od Gomesa lepszy nie jest, a drugi bramkarz chyba był całkiem okej (?), więc trochę niepotrzebne wydawanie kasy imo.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #1018
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tego to nie rozumiem, Pantilimon nie gra jakoś źle, ale nie bez powodu był 3cim bramkarzem Sunderlandu ostatnio ustępując i Mannone i temu młodziakowi. Od Gomesa lepszy nie jest, a drugi bramkarz chyba był całkiem okej (?), więc trochę niepotrzebne wydawanie kasy imo.
    plaklem

    rozumiem ze watford chcial wzmocnic pozycje bramkarza

    albo przynajmniej rywalizacje na pozycji bramkarza

    no i rozumiem ze pantilimon jest lepszy od gomesa

    bo jest

    ale z drugiej strony kto nie jest lepszy od gomesa

    kurwa jak juz sie wyrzuca jakies 3 miliony na polroczne wypozyczenie ibarbo to mozna rownie dobrze sypnac pinioncem i wziac kogos kto nie bedzie powszechnym posmiewiskiem

    a ogolnie to mi sie marzyl valdes

    ale wiadomo ze van gaal go nie pusci i tak ;/

    no chuj teraz mamy trzech bezuzytecznych bramkarzy

    nawet jakby stali razem w bramce to i tak by nic nie obronili

    po chuj takie transfery
    makao, po makale

  15. #1019
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    To znaczy, że Watford go sprowadza z myślą o ewentualnym byciu pierwszym bramkarzem?

























    XD
    To już lepiej Gomesa zostawić jako numero uno, kurwa XD
    No i nie powiedziałbym, że jest lepszy od Gomesa, Ełrelio to Ełrelio i każdy bardziej obeznany w jego temacie wie jakim bramkarzem jest, ale wolałbym mimo wszystko już jego od tego klocka Pantilimona.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #1020
    Torg User

    Domyślny

    https://www.facebook.com/ChelseaFC/v...4030755697259/

    patrick bamford, bylo o nim glosno sezon temu jak w boro w championship zajebiscie napierdalal brameczki, teraz byl pol roku w crystal palace ale pardew nie mial jaj zeby go postawic

    wiem ze ten filmik to niby z u21 ale falcao to by tak z trampkarzami nie zrobil wiec nie rozumiem czemu nie moze dostac szansy w podstawowym skladzie chelsea

    zanim ktos powie ze 'nie przebil sie w slabym crystal palace to jak sie ma przebic w chelsea' to powiem tylko ze coquelin tez byl rzucany po wypozyczeniach i dopiero w akcie desperacji wenger na niego postawil bo nie mial juz kim grac i prosze co z niego wyroslo x)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 14 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 14 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •