Reklama
Strona 2770 z 3882 PierwszaPierwsza ... 177022702670272027602768276927702771277227802820287032703770 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 41,536 do 41,550 z 58229

Temat: Piłka Nożna

  1. #41536
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ale i tak motm to dziś Nagelsmann i jego marynara

    Piłka Nożna-bez-tytulu.jpg




    Rashford
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #41537
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Słaby ten Juventus jak nie wiem, albo ich Cristiano pociągnie albo Pirlo wyleci, jak widać nie wszystkie przypadki zatrudniania mniej doświadczonych trenerów mocno związanych z klubem daje efekty, z takim Ole czy swego czasu Zidanem wyszło całkiem nieźle a tu się zapowiada na katastrofę

  3. Reklama
  4. #41538
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Piłka Nożna-.jpeg

    A Juventus to jest guwno fest. Wszystkie mecze wymęczone, albo i nawet nie. Tam środka pola nie ma zwyczajnie, a na ataku gra Morata, to nie ma zbytnio czego oczekiwać

  5. #41539
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Halo kurczaks co wy
    Impossible Is Nothing

  6. #41540
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Halo kurczaks co wy
    Oglądałem tylko pierwszą połowę, bo drugiej mi się nie chciało, ale Bale póki co jest takim klocem, że szkoda gadać i Tottenham może tylko mieć nadzieję, że to kwestia tego, że typ w piłkę nie grał długie miesiące, ale jak na razie to gość sobie drepcze, czasami potruchta, ale sprintu z jego strony to jeszcze nie widzialem XD
    Alli to gówno na dodatek, no i w sumie jakoś zero chęci w grze ogólnie było i sobie Anterp robił co chciał
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #41541
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    kurwa panie mati borku jest 10 minuta a ja juz sie robie zazenowany tym 'dżyłałrdem' xD
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  8. #41542
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    chuja ci rangersi grają

  9. #41543
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Jedynie problem może być jak Moralesa wprowadzi.
    Ale dla kogo problem to jeszcze nie wiem, bo albo wejdzie i strzeli bramkę Lechowi, więc problem dla Lecha albo wejdzie i dostanie czerwo, więc problem dla Dżyłałrda XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #41544
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jedynie problem może być jak Moralesa wprowadzi.
    Ale dla kogo problem to jeszcze nie wiem, bo albo wejdzie i strzeli bramkę Lechowi, więc problem dla Lecha albo wejdzie i dostanie czerwo, więc problem dla Dżyłałrda XD
    no kurwa, wykrakał xd no nic, Lech sobie póki co fajnie gra, ale przeciwnicy punkty zbierają ;d
    nic.

  11. #41545
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie wiem jak przed przerwą ale w drugiej połowie Lech nie stworzył totalnie nic

  12. #41546
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    to niezly lech piekna gra moze i ostatnie miejsce w tabeli i juz w zasadzie pozostalo pakowac walizy ale za takom pienknom gre to mysle ze honorowo w nagrode mogliby zagrac w lm w przyszlym sezonie i to zaczynajac od polfinalu playoffow
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  13. #41547
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    to niezłe pakowanie waliz, przecież każdy zdrowo myślący wiedział, że nie mają szans na wyjście z tej grupy xD tylko max na "fajną grę" i ze 4 punkty
    biorąc pod uwagę że musieli przejść 4 rundy (a rzadko się zdarza, by ktoś wszedł do grupy przechodząc całe eliminacje, np. w tym sezonie oprócz lecha tylko hapoel), gdzie w trzech byli nierozstawieni i grali na wyjeździe, no to wynik już zrobili
    do tego przypominam, że polski klub poprzednio grał na etapie fazy grupowej 4 lata temu xD a sam lech 5 lat temu
    a że dla polskich hehe ekspertuw taka benfica czy rangersi to są średniacy do opierdolenia i już widzieli lecha w ćwierćfinale, to tylko świadczy o ich ogarnięciu
    tak jak kocham wyśmiewać popisy polskich klubów w pucharach tak tutaj przypierdolka wyjątkowo nieuzasadniona, sam awans był dla nich sukcesem i tyle, na nic innego nie powinni się tu spinać, tylko walczyć o mistrza, bo bez tego to za rok pokopią najwyżej w intertoto
    to jest też problem polskiej piłki, że jak już się uda wejść do grupy, to zamiast potraktować to jako wykonanie kroczku do przodu i myśleć o tym, by za rok znowu awansować, co byłoby kolejnym krokiem, to traktuje się to jako jakąś szansę jedną na 10 lat, więc wielka spinka a potem oczywiście wielki zawód xD ojeju przegrali z rangersami, jak to się mogło stać, przy tym olewanie ekstraklasy i za rok brak pucharów i budowanie od nowa xD
    najpierw to niech zaczną do tej grupy wchodzić regularnie, a potem myśleć o dalszych fazach, tak jak np. ten cały karabach

  14. #41548
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Gast napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no kurwa, wykrakał xd no nic, Lech sobie póki co fajnie gra, ale przeciwnicy punkty zbierają ;d
    Się zna piłkę szkocką
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  15. #41549
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Gast napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no kurwa, wykrakał xd no nic, Lech sobie póki co fajnie gra, ale przeciwnicy punkty zbierają ;d
    Się zna piłkę szkocką
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #41550
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ogólnie jak tak sobie czytam te komentarze po meczu lecha, to jeszcze bardziej sobie uświadamiam, czemu polska piłka jest tak głęboko w dupie xD
    i nie mówię tu o komentarzu cowboya, tylko ogólnie w necie
    skoro już po dwóch meczach są gadki, że gra lecha się nie sprawdza, że "chuj ze stylem jak nie ma punktuw", podśmiechujki że "hehe wsadzom styl do gabloty" itd. i postulaty, żeby zacząć grać po michniewiczowo-probierzowemu, bo liczom siem punkty!! xD to pewnie jeszcze 1 taki mecz i nagle wszystkim umknie gdzieś fakt, że lech gra obecnie z przeciwnikami z zupełnie innej półki i właśnie dzięki tej grze w ogóle wszedł do grupy LE, w odróżnieniu od wszystkich polskich klubów (w tym też siebie) w ciągu ostatnich 4 lat xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •