Reklama
Strona 1739 z 3905 PierwszaPierwsza ... 73912391639168917291737173817391740174117491789183922392739 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 26,071 do 26,085 z 58571

Temat: Piłka Nożna

  1. #26071
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kurwa spoznilem sie na pierwsze 5 minut i od tego czasu nic sie nie stalo, jakies kulanie galy po ziemi, 0 strzalow, 0 sytuacji troche faulow, typ odebral pilke Pobie to komentatorzy sie malo nie posrali na mientowo w zwiazku z tym odbiorem chyba nie da rady tego ogladac w calosci.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  2. #26072

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    159
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    W sumie to grają tak jak rok temu DeGea+autobus+przebłyski Pogby/Lukaku i powinno wystarczyć na 2-3 miejsce.

  3. Reklama
  4. #26073
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co z grubym murzynem w ataku zraczałych, bo na fpl był żółty wykrzyknik, ale niby 75% że zagra a mnie oszukano i siedzi na ławce
    No Lukaku nie przepracował okresu przygotowawczego z United, bo miał przedłużony urlop po MŚ, więc siedzi sobie
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  5. #26074
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Nowy sezon, stare United, gówno rażące w oczy, poza paroma grajkami to wziąć i to zaorać
    To będzie długi sezon xD
    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na MŚ gruz po fazie grupowej nie zmieniał zawodników i połowa miała 0 pkt bo odpadła, a i tak szliśmy łeb w łeb





    Also drugą połowę włączam angielskiego streama, bo tych dwóch parodystów z C+ nie da się słuchać, jakieś kurwa anegdotki, nieśmieszne żarciki, historie, które nikogo nie interesują, A KOMENTOWANIA MECZU ZERO
    I Ward wygryzający Szmajchela z bramki xD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 10-08-2018, 21:44
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  6. #26075
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    W sumie tibjarz69 cos tu rozprawial o jakims kurwa przygotowaniu taktycznym w polskiej lidze czy czyms tam itd. I, ze pewnie to jacys malo profesjonalne gostki robia. xD Otoz wlasnie taka smieszna sytuacja ostatnio moj znajomy dostal sie do sztabu zaglebia sosnowiec i bedzie zajmowal sie analiza rywali Zaglebia. xDD Otoz nic z tego gdyby to byl naprawde jakis wybitny geniusz taktyyczny, ale prawda jest taka, ze to gostek co ledwo taktyke w Fifie czai i jego najwieksze popisy to filmiki na yt jak ten (uwaga cringe):

    I wlasciwie na tej podstawie + znajomosci zaglebie go zatrudnilo bo koleszka wczesniej zajmowal sie szkoleniem dzieciakow w TSP(tzn BBTS) i po za hobbystycznym wrzucaniem filmikow na yt nie ma pojecia o rzetelnej analizie taktycznej.

    I tak wlasnie wyglada ta wasza kurwa pozal sie boze polska pilka, htfu na to scierwo, siedze w fundamentach tego gowna i jest to najwieksze scierwo jakie mozna napotkac w futbolu i oby zdelegalizowali te zjebane, smierdzace polskie klubiki wlacznie z ryzym prezesem zibim.
    Ostatnio zmieniony przez Mistrz : 10-08-2018, 23:02
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  7. #26076
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,013
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    "-Posiadanie piłki wykorzystywane jako narzędzie do dezorganizacji działań defensywnych przeciwnika"
    xDDD wyłączyłem po minucie

    a z tym co pisałem, to mi nawet nie chodziło o to, że za analizę odpowiadają jakieś bobasy z komentarzy na borussia.pl, tylko że w ogóle pewnie wszystko się ogranicza do "gramy skrzydłami", "uwaga na tego wysokiego z 5", "jazda na dupach i wślizg, wślizg, wślizg"
    tak, jak Polska jechała na MŚ 2002, Hiddink z korejańcami pewnie obejrzeli i analizowali 50 meczów Polski wstecz, wiedzieli wszystko o każdym polskim piłkarzu na pamięć, a u nas były analizy: "jak to są jakieś kitajce, to pewnie wszyscy niscy, szybcy, więc trzeba ich fizycznie zdominować" a potem się okazało, że jednak wcale nie są niżsi, tylko wyżsi, i to oni przestawiali hujtę jak chcieli, a kałużnego przeskakiwali o głowę xD

  8. #26077
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Widzę MU wchodzi w sezon na pełnej bramka i murowanko, Mou geniusz taktyczny, 2:0 po farfoclu Shawa pokazało, że dobra obrona prowadzi do sytuacji bramkowych XD no i wiadomix, Mata na PP, raz asysta, potem jakiś gol i można się odjebać od niego, że Malcolma czy Shaqiriego nie brał.
    A tak bardziej serio, to Pogba pokazał się z fajnej strony, ciekawe ile wytrzyma u Murarza, za to Sanchez po staremu kopie się po czole. No i Lukaku, który robi całą robotę poza strzelaniem goli. Długi sezon widzę się szykuje u Was @Crus @Berry.

    Z niecierpliwością czekam co odjebią czarny Xavi czy captain crossman Hendo. Liczę tylko, że Allison się nie spali, resztę przeboleję, bo w końcu i tak grać będą głównie Keitą i Fabinho i tylko jeden prawilny piłkarz tylko będzie uzupełnieniem środka (bo w Shaqiriego nie wierzę jakoś, by grał typowo na 10tce).
    nic.

  9. #26078
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Właściwie to ten mecz i tak był najlepszym w wykonaniu MU od dawna XD To się nawet dało oglądać bez chęci popełnienia samobójstwa od razu po meczu.

    Defensywa trochę jak sinusoida, ale ogólnie dupsko jak zwykle uratował im De Gea, bo inaczej United nawet punktu by nie zdobyli, a co mówić o trzech. Darmian już w 3 minucie chyba pokazał, że do niczego się nie nadaje, potem Lindelof i Bailly byli objeżdżani jak pachołki na placu manewrowym, Shaw dobrze się włączał do ofensywy, ale z tyłu też się gubił zbyt często. Dodatkowym problemem było to, że nie było w środku pola defensywnego pomocnika, który jakoś by przeciął kontrataki, a dodatkowo wspierał formację obronną. Pogba w zasadzie robił najwięcej z tyłu i wczoraj pokazał, że jeśli chce, to potrafi być szefem na boisku.

    Pereira i Fred spoko, ale mimo wszystko nie powinni grać w jednej jedenastce z Pogbą. Trzech zawodników z typowo ofensywnym podejściem do gry, to trochę za dużo. Pogba się wkurwiał, Fred i Pereira gubili krycie, tracili przez to piłki i pole. Do przodu grali fajnie i to mi się podobało, ale defensywa wczoraj była mało wspierana przez pomocników.

    Mata to się nadaje aktualnie do Crystal Palace, a nie do United. Gość nie robi nic, biega, ładnie się uśmiecha, bo jest miłym chłopakiem, ale po prostu nic nie wnosi do tego zespołu na pozycji na której jest - chociaż mam wrażenie, że na każdej innej też już nic by nie wniósł, bo poza techniką i przeglądem pola nic nie wnosi.

    Twierdzisz, że Sanchez kopał się po czole? To co powiesz o Rashfordzie? XD On był najgorszym zawodnikiem na boisku i Jose powinien go zdjąć po 30 minutach, a nie po prawie 70. Nie nadaje się ten dzieciak do grania na szpicy, nie potrafi wybiec do piłki, żeby nie łapać spalonego, a z drugiej strony stoi i czeka na zbawienie, po czym piłka do niego dotrzeć nie może, bo już go rozpracowali 30 razy defensorzy. On sobie może hasać po tej lewej flance, czarować, dośrodkować, zbiec i kopnąć, ale na środku ataku jest po prostu tragiczny. Zresztą to samo tyczy się Martiala, co oznacza tylko jedno. MU ma jednego napastnika, jakim jest Lukaku i to jest zabawne.

    Mimo wszystko liczę na więcej występów Shawa, Lindelofa, Pereiry. Szkoda, że nie ma w tym klubie drugiego RB, no ale póki nie wykuruje się Valencia, to i tak będę musiał oglądać Darmiana. Bailly to też tykająca bomba, ale swoje świetne odbiory wczoraj miał, więc no co ja mogę powiedzieć. Rash na ławę. Od Maty to już wolę Lingarda biegającego po skrzydle.

    Gelson, Shaqiri, Malcom - jeden za darmo, drugi za bezcen, trzeci za paczkę fajek. Jose ty kretynie XD
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  10. #26079
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Gast napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za to Sanchez po staremu kopie się po czole.
    Ej ale Alexis zagrał dobrze, to nie wiem o czym Ty mówisz XD


    Cytuj Gast napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Długi sezon widzę się szykuje u Was @Crus @Berry.
    Jakie u nas, przecież on kibicuje Juventusowi, a ja Tottenhamowi





    Ej dobra Poch, bo to było śmieszne w sumie w zeszłym sezonie jak sobie Sissoko grał, ale weź Ty przestań już trollować xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  11. #26080
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Warto dodać, że trzeci komplet koszulek Tottenhamu wygląda bardzo przyjemnie, nawet z tą mapą północnego Londynu

    Ale z tym Sissoko to niezły mefedron dziś wleciał Pochettino z rana.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  12. #26081
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Dobra, pięknie wjechali, jazda dalej


    O, już nie XDDDDDDD


    Ale pinkna wrzutka Auriera, wracamy do gry kurwa i Sanchez bez takich raków już pls XD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 11-08-2018, 13:48
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  13. #26082
    Avatar Jeffrey
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,052
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    o nie zapomnialem kapitana zmienic i kane jest :(

  14. #26083
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jakie szczęście, że dzisiaj gra huddersfield a nie jakiś liverpularz bo skończyłoby się blamażem, tragicznie gra chelsea

    chaos zadziałał
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 11-08-2018, 16:34

  15. #26084
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Tragicznie to mało powiedziane XD Ten zespół nie ma żadnego pomysłu, żadnej ofensywy i tylko piłkę potrafią klepać. Jak to ma być ta niesamowita wizja Sarriego i wychwalane przez każdego eksperta/komentatora piękno futbolu, to ja chyba podziękuję za to piękno i wolę oglądać autobus Jose.

    O, brama z dupy Kante XDDD
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  16. #26085

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    159
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak na grę bez Hazarda i z Morata/Luizem to dobrze to wygląda. Najgorsze że Giroud też za dobry nie jest i ciężko będzie grać bez napastnika cały sezon.
    Ostatnio zmieniony przez Lucie Fearsome : 11-08-2018, 16:49

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 8 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •