Reklama
Strona 1966 z 3883 PierwszaPierwsza ... 96614661866191619561964196519661967196819762016206624662966 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 29,476 do 29,490 z 58235

Temat: Piłka Nożna

  1. #29476
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Krzyjas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ma wyjebane, przynajmniej ostatnio, grzeje ławę i nie może się z tym pogodzić. Jak gra to chujowo i nic nie daje na boisku. Taki wieczny wonderkid, w innym klubie może by się odnalazł. Widzę go u Guardioli. W tym sezonie Isco nie pokazał niczego co by mogło go stawić wyżej od Asensio czy Vazqueza, a przecież nie jest to zawodnik drugiego planu.

    Jak dla mnie to on ma słabą psychę niestety.
    Jak dla mnie to on ma słabego trenera tak od pół roku jakoś. Za Zidana absolutnie nikt go z zespołu nie wyrzucał, bo był dobry a momentami bardzo dobry. A teraz nagle zapomniał jak gra się w piłkę? Tak samo Marcelo, Asensio czy nawet Varane i Carvalaj. Rok temu jedni z najlepszych na świecie a teraz cienie samych siebie. Nawet Modric gra dużo słabiej, a dopiero co zgranął wszystkie indywidualne nagrody za poprzedni rok.

    Może to po części wina samych zawodników, ale głównie, moim zdaniem, trenera i prezesa. Po pierwsze - trener nie potrafi wykrzesać z nich tego, co potrafią, a po drugie - Perez zapomniał, że są w piłce transfery. Ci faceci w ostatnich pięciu latach zdobyli wszystko co było do zdobycia. Wygrywali z kim chcieli i jak chcieli. Trzeba im nowych twarzy, nowych bodźców, a tymczasem Real oddał wiecznie nienasyconego wygrywaniem i strzelaniem goli Ronaldo, a sprowadził Mariano, Thibo i teraz Brahima. No chyba nie ten kaliber.

    A sory, jeszcze Vini przyszedł, który może i za 2-3 lata będzie kocurem jak Neymar, no ale jeszcze teraz nie pociągnie zespołu sam, zwłaszcza, że 10 obok ma lekko wyjebane.
    Ostatnio zmieniony przez Slupek : 10-01-2019, 22:13

  2. #29477
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No chyba nie ten kaliber.
    Na temat Hazarda coś ucichło, będą o niego walczyć, czy nie ma już więcej ochoty grać w Lidze Europejskiej?

  3. Reklama
  4. #29478
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    icardi czytałem że odmówił odnowienia kontraktu to pewnie spierdala w lecie do chelsea/realu

  5. #29479
    orjannilsen1

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    icardi czytałem że odmówił odnowienia kontraktu to pewnie spierdala w lecie do chelsea/realu
    jaka ty chora
    jak do realu ? mamy przecież w Madrycie najlepszego napadziora Łukasz Waskeza

  6. #29480
    Avatar TwojStary
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    954
    Siła reputacji
    16

    ślonzacy som jak rotwormy - stworzeni do zapierdalania pod ziemiom

  7. #29481
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    tak to w filmach nieraz wygląda jak złoczyńcy trzymają jakiegoś jasona stathama czy innego prze chuja i on nagle robi bdzium bdzium i oni leżą

    meczu nie oglądam, ale patrząc na staty to levante się nie pierdoli i ciśnie mimo tego że 2:0 wygrywają

  8. #29482
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    icardi czytałem że odmówił odnowienia kontraktu to pewnie spierdala w lecie do chelsea/realu
    oby real, w chelsea obstawiam byłby tym brakującym ogniwem (choć w sumie przy Moracie, to nawet Paweł Brożek byłby tym brakującym ogniwem XD)
    nic.

  9. #29483
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jakby Chelsea miała chociażby takiego icardiego to dzisiaj liverpurz przygotowywałby się do kolejnego sezonu który na 12546363% będzie ich ale cusz, chociaż bycie jednym klubem w Europie walczącym z najlepszymi o top 4 bez napastnika brzmi dumnie

  10. #29484
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Krzyjas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ma wyjebane, przynajmniej ostatnio, grzeje ławę i nie może się z tym pogodzić. Jak gra to chujowo i nic nie daje na boisku. Taki wieczny wonderkid, w innym klubie może by się odnalazł. Widzę go u Guardioli. W tym sezonie Isco nie pokazał niczego co by mogło go stawić wyżej od Asensio czy Vazqueza, a przecież nie jest to zawodnik drugiego planu.

    Jak dla mnie to on ma słabą psychę niestety.
    byłby idealnym zamiennikiem silvy, aż strach jak mocno mógłby napierdalać u łysego z menczesteru

  11. #29485
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na temat Hazarda coś ucichło, będą o niego walczyć, czy nie ma już więcej ochoty grać w Lidze Europejskiej?
    Ja mam nadzieję, że będą, ale faktycznie ostatnio ciszej się zrobiło w tym temacie...

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chociaż bycie jednym klubem w Europie walczącym z najlepszymi o top 4 bez napastnika brzmi dumnie
    No Pan chyba zapomniał o pewnym klubie ze stolicy Hiszpanii.

  12. #29486
    Avatar bojkowY
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    30
    Posty
    1,739
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wiecie co ten cały londyn jest kurwa jakiś zaczarowany xdddddd koguty, armaciarze i w sumie kurwa niebieski smietnik na dzien dzisiejszy </3 z bolem serca to powiem

  13. #29487
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nasri dzisiaj dobry meczyk, mimo przerwy w graniu. Bardzo przytomne zagrania, mógł w pierwszej połowie zaliczyć asystę, ale Anderson minimalnie obok słupka. To samo przy bramce Rice'a.

    Arsenal z kolei bardzo przeciętnie dzisiaj moim zdaniem.
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 12-01-2019, 15:49

  14. #29488
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    No, Nasri mi się podobał. Opanowany, inteligentnie rozgrywał, przytrzymywał piłkę, gdy trzeba było, szukał kolegów. Nie widać w nim też było tego egoizmu jak w City czy Arsenalu, tej agresji. Może coś z niego jeszcze będzie, bo umiejętności, technikę ma, tylko łeb zawsze się za szybko palił. Imo West Ham skorzysta na zakontraktowaniu go i myślę, że przedłużą ten kontrakt z nim w czerwcu. Arna taki ciężki dziś, wygląda na gościa, który już mysli o hajsie z Chin XD
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  15. #29489
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    myślę, że przedłużą ten kontrakt z nim w czerwcu
    Co prawda to dopiero drugi mecz w WHU, ale póki co takie 1:1 z Lanzinim, więc będzie rywalizacja.

    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Arna taki ciężki dziś, wygląda na gościa, który już mysli o hajsie z Chin XD
    Jak chce odejść to niech wypierdala, serio. Drugi Payet nie jest potrzebny. Podobno Chinole podniosły stawkę do 50 milionów funtów.

  16. #29490
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    No drugi, ale zawsze mógł być człapakiem jak Ozil w Arsenalu, a on jednak biega i coś robi - oby to nie wyglądało jak typowa walka o kontrakt, a potem osiądzie sobie po prostu z hajsem w kieszeni XD

    Za 50 baniek to kibice West Hamu powinni go sami odwieźć na lotnisko ;] a na Heathrow trochę drogi mają
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 10 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 10 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •