Reklama
Strona 1707 z 3908 PierwszaPierwsza ... 70712071607165716971705170617071708170917171757180722072707 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 25,591 do 25,605 z 58618

Temat: Piłka Nożna

  1. #25591
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Also Son dostał kontrakt do 2023. Nie wiem czy Levy wierzy, że Korea Płd. wygra tę olimpiadę azjatycką, czy zapomniał o kwestii wojska Sona, ale zdziwiła mnie taka decyzja.
    No chyba, że mają zapis w kontrakcie, że jakby co, to anulować mogą kontrakt bez odszkodowania.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #25592

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Also Son dostał kontrakt do 2023. Nie wiem czy Levy wierzy, że Korea Płd. wygra tę olimpiadę azjatycką, czy zapomniał o kwestii wojska Sona, ale zdziwiła mnie taka decyzja.
    No chyba, że mają zapis w kontrakcie, że jakby co, to anulować mogą kontrakt bez odszkodowania.

    albo po prostu cing ciong nie planuje wyjechac do kolchozu jak go zawezwa

  3. Reklama
  4. #25593
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    albo po prostu cing ciong nie planuje wyjechac do kolchozu jak go zawezwa
    No cóż, musiałby wtedy całą rodzinę ściągnąć z Korei, bo by tam im żyć nie dali po prostu ludzie (bo to kwestia honoru i wielka duma w tym kraju odbywać służbę wojskową), pomijając mniejsze rzeczy typu niemożność powrotu do rodzimego kraju, bo więzienie by go czekało itd.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #25594
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    No ja myślę, że jednak Levy głupi nie jest i podpisanie nowego kontraktu z Sonem zwiastuje czymś dobrym dla jego przyszłości.


    Krycha do Lokomotiwu, tak się wzmacnia mistrz Rosji?

  6. #25595
    Avatar Vercon
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    278
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mistrzowie Rosji rzadko kiedy się rozsądnie wzmacniali. Ale nie powinna być ta liga wielkim wyzwaniem nawet wobec Pana modela Grigorija.

  7. #25596

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    159
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najlepsze, jak czytam ze on 50 mln, a Malcom, ktory zapowiada sie 4x lepiej 30 to xD
    Jak grali przeciwko Chelsea to Richarlison wyglądał jak jakiś Messi, ale z drugiej strony grając na Mosesa to większość skrzydłowych tak wyglądała.

  8. #25597

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    gsdzie se mozna poczytac jakie beda ciekawe mecze sparingowe tych topowych klubow?

  9. #25598
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,004
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gsdzie se mozna poczytac jakie beda ciekawe mecze sparingowe tych topowych klubow?
    https://www.sofascore.com/pl/turniej...pions-cup/1337

  10. #25599
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,704
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Podoba mnie się polityka transferowa polskich klubów, Legia kupiła najlepszego strzelca ligii po to żeby wchodził z ławki a od pierwszych minut grać w ataku serbem-emerytem i hamalainenem

  11. #25600
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    przecież carlitos nie brał udziału w przygotowaniach legii, więc nic dziwnego, że na razie tylko wchodzi z ławki

  12. #25601
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,704
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Myślę że w sparingu z irlandzkimi kucharzami mógłby zagrać jednak cały mecz, a tak to wydaje mi się że nieprzygotowany do sezonu carlitos jest trochę lepszy niż 40 letni radovic

    W ogóle to większość drużyn wygląda na spowolnione, nie żebym oczekiwał nie wiadomo czego po polskich zespołach, ale czy w tym kraju nie ma ludzi, którzy byliby w stanie przygotować drużynę fizycznie już na początek sezonu a nie dopiero na jesień? Wiadomo jak to wyglądało w kadrze, ale kluby mają podobny problem i kompromitacje w eliminacjach do pucharów głównie z tego wynikają niezależnie kto by do nich nie wszedł

  13. #25602
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no ale raczej nie chodzi o to, że jest gorszy od 50-letniego jajogłowca, tylko żeby go nie przeciążyć, żeby się nie wysypał, kontuzje itd.
    a co do przygotowania fizycznego, to w Polsce jak ktoś dobrze wygląda w lipcu, to we wrześniu będzie jechał na oparach a w maju spadał z ligi xD ogólnie przygotowanie fizyczne w polskich klubach to jest totalna amatorka, zresztą tak jak wszystko inne, mamy trenerów wuefistów, piłkarzy hobbystów i działaczy parodystów
    miszczostwa był fajne, ale teraz jebać to śmieszne kopanie balona
    jeszcze zboniek sobie wymyślił kolejny zbawczy przepisik, teraz do limitu piłkarzy bez paszportu UE, dojdzie przymus młodzieżowca na boisku xD śmiech na sali, jakby lato wymyślało takie idiotyzmy, toby była jazda na całego, no ale to nasz światowy men elokwentny rudzielec, nie rusz zbysia bo zginiesz
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 21-07-2018, 22:09

  14. #25603
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,004
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Iniesta 5 minut temu wszedł na boisko w Japonii i przed chwilą była taka sytuacja że przyjął se piłkę na środku boiska, przełożył na prawą nogę i podał normalnie na bok na skrzydło, przyjęcie i podanie jakich setki w meczu, a skurwysyny japońce 3 razy powtórkę tego pokazywali z czego raz w zwolnionym tempie xD hihłem solidnie

  15. #25604
    Avatar Vercon
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    278
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Niech zrobią zbliżenie na tablicę wyników, bo ten Iniesta im nie pomoże w niczym przy takim chujowym zespole.

  16. #25605

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a co do przygotowania fizycznego, to w Polsce jak ktoś dobrze wygląda w lipcu, to we wrześniu będzie jechał na oparach a w maju spadał z ligi xD ogólnie przygotowanie fizyczne w polskich klubach to jest totalna amatorka, zresztą tak jak wszystko inne, mamy trenerów wuefistów, piłkarzy hobbystów i działaczy parodystów
    moze dlatego ze kluby nie wydaja 20mln funtow rocznie na magiczne tabletki tak jak w anglii?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 8 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •