Strona 2890 z 2898 PierwszaPierwsza ... 1890239027902840288028882889289028912892 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 28,891 do 28,900 z 28971

Temat: Piłka Nożna

Data rejestracji
    Jun 2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Ja jebie co za lesba XD
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakby cie gowno obchodziło to bys przeczytał i zignorowal; widocznie cie obchodzi
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    no i gowno mnie obchodzi tez co taki pachol jak ty mysli na temat tego co ja o tym myślę bo jest mi to zupelnie obojetne

Data rejestracji
    Dec 2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Niech ten pan spierdala z Barcelony czym prędzej do jakiegoś evertonu bo sie tu kurwa zmarnuje. Gość ma zadatki na bycie świetnym pomocnikiem, co pokazywał już w presezonie. Teraz asysta jebane 10/10, ciągle pod grą, wystawia się, pokazuje. Stara się nieszablonowo podawać. Gosc ma już 19 lat mimo, że wygląda na 12, młodszy nie będzie, musi grać teraz i to w pierwszej drużynie a nie w trzecioligowych rezerwach.

A Valverde i tak chuj kurwa xD Busquets Rakitic beda grac tak dlugo az im sie nogi nie połamią xD

Data rejestracji
    Sep 2012
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Cytuj Master napisał Pokaż post

Dobra suka z tego Firmino.

x-D
    Rzygłem, usuń to pls
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Bo ziemia jest po prostu płaska, ale Ziemia już nie, to zależy o jaką ziemię chodzi

Data rejestracji
    Mar 2006
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj ArkaSath napisał Pokaż post
    Niech ten pan spierdala z Barcelony czym prędzej do jakiegoś evertonu bo sie tu kurwa zmarnuje. Gość ma zadatki na bycie świetnym pomocnikiem, co pokazywał już w presezonie. Teraz asysta jebane 10/10, ciągle pod grą, wystawia się, pokazuje. Stara się nieszablonowo podawać. Gosc ma już 19 lat mimo, że wygląda na 12, młodszy nie będzie, musi grać teraz i to w pierwszej drużynie a nie w trzecioligowych rezerwach.

A Valverde i tak chuj kurwa xD Busquets Rakitic beda grac tak dlugo az im sie nogi nie połamią xD
    Jakbym skąd to znał Hmmm ciekawe z jakiego klubu, choć i tak jest już lepiej niż w tamtym sezonie XD
    Impossible Is Nothing

Data rejestracji
    Nov 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    23

Domyślny

Dobra suka z tego Firmino.

x-D
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Kaczory
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Rozumiem, że ta zasada/obowiązek już jest potwierdzona i na 100% wchodzi?
    Jak tak to xD

Czyli rozumiem, że Zbyszek i ekipa myślą, że jak będzie obowiązek, jakby nie patrzeć, mieć dwóch młodzieżowców w składzie meczowym, jednego grającego i drugiego do zmiany, to nagle kluby zaczną wydawać hajs i przykładać się na poziomie swoich szkółek i akademii, tak? No no, na pewno nie będzie tak, że leśne dziadki trenerskie będą brać po prostu największego byczka z zespołu rezerw/młodzieżowego i na pewno nie będzie tak, że przez to, że tak to będzie robione, to wszyscy będą się burzyć, że to nie wychodzi i chuj z takim prawem, a PZPN stwierdzi "no sorry, próbowaliśmy :)".
    Zamiast kurwa nie wiem, może jak ludzie myślący, wpaść na pomysł, żeby usprawnić naturalne wchodzenie zawodników młodzieżowych do dorosłego składu ze względu na ich umiejętności i wyszkolenie, to wymyślają takie gówno, pls
    Oficjalnie jeszcze nie, ale "podobno na 100%".

Ze Zbyszkiem jest jak w tym powiedzeniu trenera Kotasa o dwóch poziomach inteligencji: piłkarsko - geniusz, życiowo - debil. Pod naciskiem klubów teraz znoszą limit piłkarzy spoza UE. Limit, który był autorskim projektem Bońka, najbardziej restrykcyjny w Europie, i którym prezes się szczycił, opowiadając w wywiadach, jak to jednym prostym trikiem zmniejszył liczbę obcokrajowców spoza UE o 90%. Szkoda, że nie wspominał, że ogólna liczba obcokrajowców, od momentu wprowadzenia limitu, wzrosła z ok. 18-20% do 40-45%. W żadnej innej europejskiej lidze nie zanotowano w tym czasie takiego wzrostu. Nie mówiąc już o tym, że wcześniej te 20% było ściąganych z wielu rynków, a dzisiaj praktycznie nie ma już piłkarzy z Ameryki Południowej czy Afryki. Jest za to zatrzęsienie trzecio- i czwartoligowych Hiszpanów, bo hehe mają paszporty UE. W ogóle teraz piłkarzy spoza Europy, to można w zasadzie liczyć na palcach, a i tak większość z nich jest tu tylko dlatego, że ma drugi paszport w kraju UE. Genialne kryterium oceny przydatności zawodnika - paszport.

Mądrzy ludzie taki rozwój wypadków przewidywali od początku, ale byli zagłuszani przez wyznawców nadprezesa i onieśmielani jego blaskiem. "Precz z zagranicznym szrotem! Mają grać młodzi Polacy!" - krzyczano.

Teraz, po kilku sezonach, kluby zaczęły się mocniej domagać zniesienia limitu. A pan nadprezes wspaniałomyślnie na tę prośbę przystał, ale w zamian proponując inne genialne kryterium - wiek.
    Zgoda na ten pomysł była warunkiem zniesienia limitu. I tak oto wprowadzamy kolejny autorski projekt rudego geniusza-debila. Znów przy doniosłych śpiewach o karierach młodych utalentowanych Polaków.
    I nikt naszego geniusza nie zapyta, skoro są tacy utalentowani, to dlaczego teraz nie grają? Dlaczego miejsce w składzie mają dostawać z automatu, a nie wywalczyć je sobie rzekomym talentem i pracą?
    Ciągle słyszymy argumenty, jak to na zachodzie 18- i 19-latkowie to już ukształtowani piłkarze, a u nas o 25-latku się mówi "młody, obiecujący" i że tak nie może być.
    Słusznie, tylko na zachodzie taki Mbappe nie gra dlatego, że jest młody, tylko dlatego, że jest dobry. I właśnie dlatego, że to już ukształtowany piłkarz. A u nas, jak zwykle, ktoś pomylił przyczynę ze skutkiem i teraz będziemy udawać, że mamy swoich "mbappów", wystawiając każdego młodego, który się nawinie.
    Polska myśl szkoleniowa w pełnej okazałości.
    Ostatnio zmieniony przez tibia77 : 06-12-2018, 19:48

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Mądrego zawsze dobrze posłuchać
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Dec 2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    13

Data rejestracji
    Aug 2008
    Położenie
    Warszawa
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Ogolnie ten pomysl z mlodziezowcami jest tak chujowy ze az nie mogie. Kurwa, ci ludzie nie kumaja ze sam fakt zmuszania klubow do gry mlodymi nie sprawi ze bedziemy mieli lepiej rozwinieta mlodziez? Kilka razy bronilem rudego ale ten pomysl to dramat. Czy tak trudno jest zrobić głęboką analize jak to sie dzieje ze na zachodzie zajebiscie szkola, przeanalizowac jakie zmiany w tym kierunku zostaly wykonane i sprobowac wprowadzic to u nas?

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

no w każdej dziedzinie życia takie parytety to jest guwno
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania