Reklama
Strona 2048 z 3883 PierwszaPierwsza ... 104815481948199820382046204720482049205020582098214825483048 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 30,706 do 30,720 z 58235

Temat: Piłka Nożna

  1. #30706
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale ten sport jest popierdolony, że ja jako laik nie jestem w stanie stwierdzić, czy on rzeczywiście coś gra, czy tylko puszcza piłki
    Janusz Wonsa spokojnie, to tylko ironia.

  2. #30707
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    dobre te niemcy

  3. Reklama
  4. #30708
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Matej Vydra says the Czech Republic have identified Harry Maguire as a weak link in England's team and have also been told to kick their opponents at Wembley.
    Jeden mądry co nie hajpuje tego gównixa
    W ogóle cała linia obrony Anglików jest meh w porywach, jedynie boki są sensowne, o ile będzie grał TAA + Shaw (ale TAA już stwierdził, że to pierdoli i woli być gotowy dla Liverpoolu niż zlapać kontuzję, więc Kyle Walker XDXDXD), natomiast środek ktokolwiek tam nie gra poza Dżo Gomezem, który dedek, to to jest parodia i śmiech kurwa, Majkel Kin, Dżon Stołns, Hary Magłajer, dawać więcej tuzów XD
    I nie zapominajmy o najlepszym bramkarzu Jordanie Pickfordzie, gdzie na ławce siedzi dziadek Heaton z życiową formą xD




    To kto dziś na LB, Jędza czy Reca?
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #30709
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Kurwa ja juz zapomnialem o tym kozaku Dzoł Gomezie ehh gdyby typiaszczek nie mial tylu kontuzji to serio moglby fajna kariere rozkrecic, ale chuj niestety.
    W ogole ta anglia jest chuja warta nie wiem po co oni marnuja czas zeby grac dla tej repki. Ostatnio jakis typ z FA powiedzial, ze obserwuja Gerrarda bo musza miec na oku angielskich trenerow by sie dobrze rozwijali. xD To zajebiscie maja ich na oku od 50 lat, ze samych pazi wychowuja.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #30710
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    A ile on miał już kontuzji w sumie? W sensie, kojarzę tę jedną poważną, a tak poza tym to jak to u niego wygląda?
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #30711
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeden mądry co nie hajpuje tego gównixa
    W ogóle cała linia obrony Anglików jest meh w porywach, jedynie boki są sensowne, o ile będzie grał TAA + Shaw (ale TAA już stwierdził, że to pierdoli i woli być gotowy dla Liverpoolu niż zlapać kontuzję, więc Kyle Walker XDXDXD), natomiast środek ktokolwiek tam nie gra poza Dżo Gomezem, który dedek, to to jest parodia i śmiech kurwa, Majkel Kin, Dżon Stołns, Hary Magłajer, dawać więcej tuzów XD
    I nie zapominajmy o najlepszym bramkarzu Jordanie Pickfordzie, gdzie na ławce siedzi dziadek Heaton z życiową formą xD




    To kto dziś na LB, Jędza czy Reca?
    Na prawej Kędziora, a na lewą przeniesiony Bereszyński to chyba najrozsądniejsza opcja. W ogóle to dzisiaj chyba najtrudniejszy mecz w tych eliminacjach, w zasadzie chyba jedyny do którego nie będziemy przystępować w roli faworyta. Tzn. ja wiem, że to są Orły Brzęczka, więc tutaj inne prawa działają i z każdym można punkty stracić, ale jakby tak na spokojnie przeanalizować potencjał Polski i przeciwników to tak jakoś by wychodziło. Fajnie by było jakbyśmy wygrali, ale jakoś mam do tej kadry aktualnie podejście na tyle ambiwalentne, że idę na 21:30 kopać gałę na hali zamiast oglądać taktyczny masterclass Brzęczka.

  8. #30712
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na prawej Kędziora, a na lewą przeniesiony Bereszyński to chyba najrozsądniejsza opcja.
    Też tak uważam, na dobrą sprawę i tak nasze boki obrony nigdy (poza Piszczkiem i Rybusem) nie dawały nic z przodu, więc fakt, że Bereś by musiał przekładać się do jakiejkolwiek wrzutki nic by nie zmienił, a gość przynajmniej potrafi grać w tej obronie.
    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Fajnie by było jakbyśmy wygrali, ale jakoś mam do tej kadry aktualnie podejście na tyle ambiwalentne, że idę na 21:30 kopać gałę na hali zamiast oglądać taktyczny masterclass Brzęczka.
    Ja niestety akurat na mecz wrócę już z piłki, więc pozostanie mi oglądanie Orłów Brzęczka
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #30713
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ile on miał już kontuzji w sumie? W sensie, kojarzę tę jedną poważną, a tak poza tym to jak to u niego wygląda?
    - zerwane wiezadlo prawie rok przerwy
    - zerwany/naderwany achilles pol roku przerwy
    - jakies tam dwie pomniejsze kontuzje po dwa-trzy tygodnie
    - pozniej kostka jakies 2 miesiace
    - teraz zlamana kostka to z pol roku bedzie

    Lacznie wg. transfermarket 560 dni / 96 meczow - tylko za czasow Liverpoolu. Przyszedl 1 Lipca 2015. Czyli tak na oko 1250 dni temu wiec prawie polowe czasu spedzil na kontuzji, a wiadomo jak jest po kontuzjach - powrot do formy i skladu to kolejne tygodnie. Takze jego zajebista forma od momentu w zasadzie przyjscia z Charltonu jest jebanym ewenementem bo chlop praktycznie caly czas siedzi na kontuzji i caly czas staje sie lepszy xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #30714
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cóż, w takim razie nadzieja jest jakaś, że jednak mimo wszystko będzie kozakiem, ale wszystko wskazuje na to, że będzie Philem Jonesem Liwerpurzu
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  11. #30715
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie wiem czy to jedyny mecz w którym nie przystępujemy w roli faworyta, bo imo każdy mecz wyjazdowy z wyjątkiem Lotwy taki będzie przez specyfikę rywali - wszystkie zespoły w większym lub mniejszym stopniu potrafiły napsuć krwi u siebie lepszym zespołom, a jak my gramy wyjazdy to każdy wie, jedynie w eliminacjach do MŚ całkiem gładko szły wyjazdy ale umówmy się że z brzynczkiem potencjał kadry jest mniejszy
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 21-03-2019, 14:51

  12. #30716
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,996
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dla mnie granie na lewej obronie gościem który jest w klubie prawym obronca i ma już wszystkie nawyki po prawej obronie jest słabe i chyba wolałbym już jedrzejczyka
    Może są to podobne pozycje na boisku ale mimo wszystko dużo się różni

  13. #30717
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    co ten sofascore

  14. #30718
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tyle że jedza gra na stoperze w legii

  15. #30719
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,852
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj tsude napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla mnie granie na lewej obronie gościem który jest w klubie prawym obronca i ma już wszystkie nawyki po prawej obronie jest słabe i chyba wolałbym już jedrzejczyka
    Może są to podobne pozycje na boisku ale mimo wszystko dużo się różni
    No to prawda, raz juz Bereszynski gral na lewej obronie w reprze, i dosc slabo mu wyszlo z tego co pamietam. No ale co zrobic jak pan trener nie powolal lewych obroncow xd

  16. #30720
    orjannilsen1

    Domyślny

    bundesliga = ekstraklasa
    zobaczcie sobie jak Pogoń elegancko obraca RB lipsk w towarzyskim xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •