Reklama
Strona 65 z 67 PierwszaPierwsza ... 15556364656667 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 961 do 975 z 996

Temat: /i/ - Kabel, śrubka i procesor.

  1. #961
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj zakius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    średnio wiem gdzie zapytać więc niech będzie tu: ktoś wie za ile pójdzie roczny C340-14 z 8145U/8/240? to chyba ta najbardziej podstawowa wersja
    jakies 2k, najlepsza odpowiedzia na to pytanie jest aukcja licytacja od 1 cbl na allegro albo olx z cena do negocjacji 2500zl i zobaczysz ile beda proponowac
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  2. #962
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    czyli tak ceny poszły w górę, że można na tym jeszcze zarobić? no nieźle :D
    ale jak patrzę co jest w sklepach to faktycznie totalna kaszana i 2k nie brzmi nieprawdopodobnie, chociaż pewnie sporo osób by się zdecydowało na atomówki żeby zostawić 100zł w kieszeni albo mieć nówkę...
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  3. Reklama
  4. #963
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    moze troche przesadzilem z tym 2k ale raz ze koronka, wiec wszystkiego z elektroniki na stanie mniej albo out of stock a zapotrzebowanie wieksze to jeszcze przed swietami jest. jak w sklepie sprawdzisz to za taki sprzet trzeba dac ze 2.5k, a roczny lapek to przeciez jeszcze nawet na gwarancji powinien byc wiec ludzie raczej nie beda miec problemu z kupieniem uzywki
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  5. #964
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    no z nówek to za 2.5k nie ma nic, może surface go...
    a używki to haswelle wypełzły spod ziemi za 1.5k, przerażające...
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  6. #965
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Na tych nowych rtxach obranych guwnem da się w końcu włączyć tcc mode czy dalej polityka nvidii to chuj wam w dupę i kupcie karty do zastosowań profesjonalnych a jedyne rozwiązanie to korzystanie z obranego linuxa?

  7. #966
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    mam taki problemik do rozwiązania:
    pudełko od ISP z zablokowanym WIFI bo nie mają cierpliwości do januszy co to nie rozumieją, że wifi nie działa
    4 porty LAN
    początkowo 2 ale później i 4+ kompy i do tego co najmniej 2 AP żeby wifajka działała względnie stabilnie i w ramach jednej sieci żeby zwykły śmiertelnik się nie spocił
    poleci ktoś jakieś rozwiązanie, które nie kosztuje fortuny?
    pudełeczko router+switch 6+ portów + AP i do tego osobny AP zdolny działać w jego sieci by wystarczyło, ale nikt nie daje tylu portów, nie?
    połączenie AP do routera/switcha/wszystko w jednym boksa preferowane przewodowe, bo nie wiadomo jak sobie poradzi wifajka z konstrukcją budynku
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  8. #967
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    https://allegro.pl/oferta/zestaw-ram...ame-8750052744
    https://www.x-kom.pl/p/474161-statyw...nowy-msx1.html

    Chciałbym zakupić statyw dobrej jakości dla novox nc1.
    Tylko nie wiem ,który wybrać plus nie jestem pewny czy "kosz" jest potrzebny czy nie.
    Jakieś sugestie lub lepsze oferty ?

    #Edit
    Czy idzie kupić jakieś dobre biurko na internecie(chodzi bardziej pod streaming) czy lepiej u stolarza?
    Ostatnio zmieniony przez Arinori : 20-02-2021, 13:09

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  9. #968
    Avatar Eternal Spark
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,906
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Potrzebne słuchawki gamingowe, jak najlepsza jakość do ceny (z równie dobrym mikrofonem). Fajnie byłoby zmieścić się w 200-250pln
    @edit
    zakupione
    razer kraken x
    Ostatnio zmieniony przez Eternal Spark : 22-02-2021, 08:45

  10. #969
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,064
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    aktualizacja biosu to skomplikowany proces?
    mam plyte glowna b450 aorus pro i jesli dobrze zrozumialem ostatnie newsy to bede musial zajebac aktualizacje zeby moj ryzen 3700x w polaczeniu z 6800xt obslugiwal smart access memory
    also oni postuja gdzies info o takich aktualizacjach czy po prostu musze sprawdzac np tutaj http://www.gigabyte.pl/products/page..._10#support-dl

  11. #970
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aktualizacja biosu to skomplikowany proces?
    mam plyte glowna b450 aorus pro i jesli dobrze zrozumialem ostatnie newsy to bede musial zajebac aktualizacje zeby moj ryzen 3700x w polaczeniu z 6800xt obslugiwal smart access memory
    also oni postuja gdzies info o takich aktualizacjach czy po prostu musze sprawdzac np tutaj http://www.gigabyte.pl/products/page..._10#support-dl
    moze na forum postuja, ale szybciej i tak zerknac pod link ktory podales, a aktualizacja biosu jest tak samo skomplikowana jak kopiowanie pliku z pendrive na kompa i podobnie sie ja robi. zgrywasz nowy bios na pena, wchodzisz w biosa, szukasz czegos co sie nazywa update/flash bios, wybierasz pena, wybierasz nowy plik biosu i tyle. tylko jak masz jakies ustawienia wlasne wprowadzone (np oc), to cyknij sobie screeny tych ustawien przed update biosu, bo update zresetuje ustawienia i zapisane profile, a nawet jak sobie profil zapiszesz np na pendrive to pewnie i tak nie bedzie chcial wczytac ze starszej wersji. no i jeszcze dobrym nawykiem jest przed update biosu przywrocic domyslne ustawienia plyty, jezeli jest jakies OC, tak zeby miec pewnosc ze podczas update wszystko jest w 100% stabilne.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  12. #971
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    i tak szczerze mówiąc to to, że można bezkarnie z poziomu systemu robić takie rzeczy ma wiele wad: podatność na infekcje (czy zwyczajne złośliwe brickowanie sprzętu), "a, załatamy później"-izm itp.
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  13. #972
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj zakius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i tak szczerze mówiąc to to, że można bezkarnie z poziomu systemu robić takie rzeczy ma wiele wad: podatność na infekcje (czy zwyczajne złośliwe brickowanie sprzętu), "a, załatamy później"-izm itp.
    przeciez ja napisalem zeby to robic z poziomu biosu
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  14. #973
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    szukam dobry rojter pod muj nowy światłowód, tera mam huawei HG8245Q2. co mi potrzebne to żeby zasięg wifi miał duży i mocny, nie potrzebuje żadnych 15 access pointów, chujów mujów, mam se jeden repeater i fajnie jest wtedy, wszystkie wazne rzeczy w domku mają pokrycie, ale tak troszku mocniejszy ten sygnał z routera zeby mi wychodził, może w wifi6 już warto zainwestować biorąc pod uwagę że nie będę pewnie prędko zmieniał. jakieś piardyliard urządzeń po wifi, jedno po kablu więc nie potrzebuje switcha 24 port obsługa 100000gb
    dzięki aris

  15. #974
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szukam dobry rojter pod muj nowy światłowód, tera mam huawei HG8245Q2. co mi potrzebne to żeby zasięg wifi miał duży i mocny, nie potrzebuje żadnych 15 access pointów, chujów mujów, mam se jeden repeater i fajnie jest wtedy, wszystkie wazne rzeczy w domku mają pokrycie, ale tak troszku mocniejszy ten sygnał z routera zeby mi wychodził, może w wifi6 już warto zainwestować biorąc pod uwagę że nie będę pewnie prędko zmieniał. jakieś piardyliard urządzeń po wifi, jedno po kablu więc nie potrzebuje switcha 24 port obsługa 100000gb
    dzięki aris
    jak chcesz zainwestowac na przyszlosc w wifi 6 to tu masz kozaka akurat na ladnym promo https://www.x-kom.pl/p/608676-router...cfadadabfa9&91
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  16. #975
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    niekuce piszą że hur dur nie działa w nim własnie wifi6, chujowy soft, asus lepszy. i inne niekuce piszą jeszcze że xiaomi chińskie najlepszy zasięg tylko pali połączenia nerwowe i trzeba po domu w czapeczce foliowej chodzić.
    które z tych rzeczy to prawda a ktore nie i jasli asus faktycznie lepszy to ktury, cos pisali ze ax58u i ze ax55

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kabel od internetu.
    Przez Pro Gimbus w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 15-05-2012, 20:58
  2. Mysz i kabel USB
    Przez Aphen w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 16-01-2012, 12:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •