Reklama
Strona 56 z 67 PierwszaPierwsza ... 646545556575866 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 826 do 840 z 996

Temat: /i/ - Kabel, śrubka i procesor.

  1. #826
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    cowboy załatwił w samo południe sprawę

    /zamykam

  2. #827
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    dobra, proszę o pomoc bo mam już tego dość
    jakiej bym myszy nie kupił to zawsze pada mi rolka, w 90% przypadków przestaje klikać, w pozostałych ma problemy z przewijaniem (najczęściej chwilowe przewijanie w przeciwnym kierunku)
    i nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie to, że dzieje się to nawet po pół roku!
    i teraz znowu, mam logi m590, fajna, całkiem wygodna, cichutka, nawet zasięg trzyma! ale rolka się zaczyna sypać (cóż, obrót był od samego początku nieco zbyt lekki i czasami się kręciła jak klikałem, ale trudno) i muszę wciskać do oporu, nie wystarczy klik, żeby zareagowała...
    czy jest coś, co można kupić za rozsądną kasę i będzie działać? przymierzałem się nawet do mx mastera, ale jak też ma mi zdechnąć po pół roku to coś mnie weźmie do reszty
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  3. Reklama
  4. #828
    Avatar spleen
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    6
    Posty
    5,006
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    @zakius ; l
    nie chce nic mowic, ale wyglada na to, ze to nie kwestia myszy, ale problem wystepujacy pomiedzy mysza a krzeslem ;-)
    Sprzedam CS:GO w formie giftu na steam za 4 kluczyki.

  5. #829
    Avatar Noru$
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    909
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj spleen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @zakius ; l
    nie chce nic mowic, ale wyglada na to, ze to nie kwestia myszy, ale problem wystepujacy pomiedzy mysza a krzeslem ;-)
    o kurde, Ty zyjesz

  6. #830
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    mi tez sie pierdoli myszka bardzo czesto (co rok~)
    deathadder jebane guwno klikanie scrollem nie dziala albo doubleclick ale tez nie chce mi sie przyzwyczajac do nowej myszki
    aktualnie rozwiazalem to w ten sposob ze mam w szufladzie zapasowa sztuke i jak sie zacznie pierdolic to po prostu odsylam na gwarancje i podpinam zapasowke polecam ten styl zycia

  7. #831
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    hej, kumpel kupił sobie nowego ryża, aorus b450 elite i hyperx predator 3000MHz, nie odpala się, po kilku samoczynnych restartach staje z podświetloną diodą DRAM

    czy to objaw braku obsługi nowego procesora, czy raczej coś z pamięcią?

  8. #832
    Avatar Mistrzu dragon
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    20 cm od klawiatury
    Posty
    1,857
    Siła reputacji
    19

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    powinien ruszyć na nowym biosie f40
    Powyższy post może być sarkastyczny oraz zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.

  9. #833
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    agesa 1.0.0.2 jest potrzebna do zen2 i inaczej to nie ma prawa ruszyc, niech kumpel kupi jakiegos 200ge za 150zl na xkomie lokalnie, zrobi se update i zwroci tego samego dnia

  10. #834
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    no ogarnął, ale teraz kombinuje ze zmianą coolera, bo wbrew opiniom recenzentów ten tęczowy cudak jest cholernie głośny

  11. #835
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    bo czytales pewnie opinie za czasow zen+, zen2 boostuje bardzo agresywnie przez co vcore jak i temp (wedlug sensora) potrafi mocno podskoczyc na ulamek sekundy i to wystarczy zeby wiatrak dostal pierdolca. pewnie to ogarna z czasem w aktualizacjach biosu, a poki proponuje w biosie ustawic max obrotow na 70% i zwiekszyc 'temperature interval' na max.

  12. #836
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    ale pracuje też po prostu nierównomiernie, przy niektórych prędkościach wydaje bardzo nieprzyjemne dźwięki i takie tam cuda jak to w kiepskich wentylatorach, tutaj nawet niskie obroty specjalnie nie pomagają
    wiesz, jak przez ostatnie 2 lata miał w budzie tylko zestaw silent wings to się przyzwyczaił do dobrego

  13. #837
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    siema, pytanie z innej beczki

    jutro przyjezdza syn mojej matki chrzestnej i kurwa typ non stop bedzie grał na moim kompie, jak zablkować dostep do internetu, aby nie posciagał jakis zjebanych gier z Microsoft Store czy czego innego, kabla nie odepne bo to perfidne bedzie

  14. #838
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Uśmiechnięta Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    10,345
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tatasek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema, pytanie z innej beczki

    jutro przyjezdza syn mojej matki chrzestnej i kurwa typ non stop bedzie grał na moim kompie, jak zablkować dostep do internetu, aby nie posciagał jakis zjebanych gier z Microsoft Store czy czego innego, kabla nie odepne bo to perfidne bedzie
    W ustawieniach karty sieciowej ustaw dnsy na 0.0.0.0

  15. #839
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    na rachunku za prąd to się w żaden sposób nie zwróci, ale wszystkie inne problemy radków normalnego użytkownika doprowadzą do nerwicy
    inna sprawa, że większość woli mieć dwie klatki więcej i udawać, że wszystko jest ok

  16. #840
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj Hexolic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie, żebym się przypierdalal ale dlaczego cowboy każdemu wciskasz tego 5700xt? Fakt, jest tańszy i może wydajniejszy o te 10% od rtxa 2070 ale nigdy nie wspomniałeś, że ta karta jest dużo glosniiejsza, bardziej się grzeje i pobiera dużo więcej prądu od rtxa. W skali roku wydaje mi się, że różnica między tymi kartami zwróci się na rachunku za prąd.
    Test AMD Radeon RX 5700 XT - Konkurent GeForce RTX 2060 SUPER (strona 19) | PurePC.pl

    w STRESIE bez oc 40 wat wiecej niz rtx2070 i cale 5 wat wiecej niz rtx2070 super. rzeczywiscie - kolejno 12% i ~2% wiecej - to BARDZO DUZO :v
    moglbys chociaz sprawdzic jakis test, przet napisaniem takiego posta...

    no ale dobrze, pociagne ten temat. grajac 8h dziennie pod maks obciazeniem (co w zadnym przypadku nie jest wykonalne, bo musialbys przez bite 8h, dzien w dzien, gapic sie na jakas wymagajaca scene, z odblokowanym syncem. u siebie mam kompa non stop podpietego pod watomierz - grajac normalnie mozna sobie zalozyc ze +/- pobieramy 50-60% tego maksymalnego obciazenia (w wymagajacych grach, jakis lol czy cs w ogole tu sie nie liczy) - ale tutaj zalozmy ze ktos 8h dzien w dzien gapi sie w wybuchy):



    jezeli te wszystkie (niemozliwe) warunki spelnimy, rocznie prad za 5700xt wyniesie nas 114 zl wiecej niz za rtx2070 i 15zl wiecej niz za rtx2070 super.
    a jak odrzucimy te warunki i zalozymy, ze jestesmy przecietnym czlowiekiem, ktory w weekend pogra wiecej, a codziennie mniej i nie gapi sie w wybuchy przez cala rozgrywke - to strzelam ze 5700xt wyniesie nas jakies 30zl wiecej ROCZNIE.

    co do glosnosci i temperatur:

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po premierze autorskich rx5700 i rx5700xt, ktora pewnie bedzie za 2-4 tygodnie zobaczysz sobie benchmarki, ceny i wtedy kupisz karte
    kazdemu radzilem w pierwszej kolejnosci poczekac na autorskie wersje, ktore od czwartu beda w sklepach, dopiero pozniej radzilem brac referenta zamiast rtx2060 super - bo jest duzo szybszy, to chyba oczywiste. z reszta - porownywanie temperatur 2 kompletnie innych chipow... jak to ma sens? przeciez w teorii jeden uklad moze sobie hulac przez lata pracujac 24/7 majac 100 stopni, drugi moze sie sfajczyc po godzinie. no i dalej - glosniejszy... od czego? od referenta 2070 super? to tak, jest glosniejszy, o 5 decybeli.

    Test AMD Radeon RX 5700 XT - Konkurent GeForce RTX 2060 SUPER (strona 21) | PurePC.pl

    cos jeszcze?

    @
    Cytuj zakius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na rachunku za prąd to się w żaden sposób nie zwróci, ale wszystkie inne problemy radków normalnego użytkownika doprowadzą do nerwicy
    inna sprawa, że większość woli mieć dwie klatki więcej i udawać, że wszystko jest ok
    znowu zaczynasz? przeciez juz na ppc kazdy jeden cie wyjasnil, gdzies pisales ze ostatnio radeona miales 10 lat temu...
    w ciagu ostatnich pol roku mialem u siebie, przez dluzej niz miesiac, pod reka:
    sapphire vega 64 blower
    sapphire vega 64 nitro+
    msi rx580 8gb armor
    sapphire rx580 8gb nitro+
    asus rx570 8gb strix
    o jakich problemach piszesz, z ktorymi kartami konkretnie, to Ci powiem jak je rozwiazac w 7 minut.

    @
    jeszcze 2400g ze zintegrowana vega, chyba tez sie liczy

    a w swoim daily driverze mialem 1080ti zotaca blowera i wiesz co?
    - musialem instalowac 2 osobne programy, zeby jakkolwiek skonfigurowac karte (afterburner i firestorm od zotaca, bo afterburner z jakiegos powodu nie trzymal ustawien wentylatora), po kazdym update sterownikow gryzlo mi sie to ze soba i musialem przywracac profile od nowa
    - na sztywno wbity w biosa limit 75 stopni - pozniej karta zrzucala zegary i bez modyfikowania biosa nie moglem tego zmienic
    - dwa powyzsze problemy zalatwia zintegrowany w sterownik amd wattman
    - freesync compability dzialal w jakiejs polowie gier - malo tego, jak w monitorze byl wlaczony a w panelu nvidii nie - to obraz potrafil zgasnac na sekunde nawet na pulpicie, kompletnie bylo ignorowane wylaczenie tego w panelu nvidii i freesync 'chodzil' caly czas, zeby nie gubic obrazu musialem wlaczac w panelu monitora freesync kiedy chcialem zagrac w gre gdzie freesync nie sprawial problemow, i wylaczac po wylaczeniu gry
    - mam 3 monitory - jak na glownym gram a na drugim uzywam czegos, co korzysta z akceleracji sprzetowej czy jakkolwiek meczy gpu - fpsy na glownym monitorze sa lockowane do 60 (monitor ma 100hz) - wiec chociazby jak gralem w lige na glownym monitorze a na drugim ogladalem yt - musialem go ogladac w 480p zeby nie bylo problemow

    zadnego z tych problemow nie mialem na kartach amd.
    ale oczywiscie, ty, siedzac od 5 lat na 750ti wiesz jakie problemy maja userzy radeonow xD

    podsumowujac, jezeli chodzi o polecanie kart
    ktos chce wydajnosc za dobre pieniadze - polecam mu karte amd
    ktos chce ??????????????????????????? - polecam mu karte nvidii
    Ostatnio zmieniony przez cowboy : 12-08-2019, 11:13

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kabel od internetu.
    Przez Pro Gimbus w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 15-05-2012, 20:58
  2. Mysz i kabel USB
    Przez Aphen w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 16-01-2012, 12:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •