Reklama
Strona 83 z 83 PierwszaPierwsza ... 3373818283
Pokazuje wyniki od 821 do 830 z 830

Temat: /i/ - Kabel, śrubka i procesor.

Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Siema jest problem otóż chciałam zainstalować sobie windowsa siódemkę Ale podczas instalacji sterowników do karty graficznej pojawia się bluescreen i resetuję komputer. Potem jak coś po kombinowałem zainstalowałem na jednym dysku i wybrałem instalacja niestandardowa Sterowniki zainstalował się bez problemu ale po resecie komputera pojawia się tylko tapeta bez pasku start ani bez plików na pulpicie. Postanowiłem zainstalować Windowsa dziesiątkę ale problem jest ten sam jak w drugim przypadku. Przed instalacja nowego systemu wszystko działało bez problemu. Czego potrzebujecie aby mi pomóc jakiś logi? Jestem na iPhonie także używam automatycznego pisania z głosu także wybacz za składnię i brak interpunkcji

Karta graficzna Radeon r9 380
    Procek i5-4460
    Pyta główna : Msi B85-g43
    Dysk twardy : seagate 1tb
    Dysk na system: ssd 256 GB
    Zasilacz : bądź cicho 500w bronze.

Niestety ale nie znam dokładnej specyfikacji dysku systemowego i dysku twardego na pliki ponieważ sklep esc.pl zakończył działalność i nie mogę sprawdzić jakie to były dokładnie komponenty Wiem tylko że to były dobrej jakości Dyski polecane przez was.

@edit
    Brat próbował coś kombinować i i podczas instalowania sterowników i oprogramowania jak np. Office przeglądarki , komputer bardzo wolno chodził i nagle wszystkie jakie ikony znikły został tylko pasek startu i tapeta znikną nawet kursor od Myszki. Komputer daje znaki życia można go włączyć i chwilę coś na nim popracować także byś jakieś logi potrzebujecie to dajcie znać

@edit2

Nie wykrywa dysku SSD. Wnioski?
    Ostatnio zmieniony przez Tatasek : 12-03-2019, 14:53

Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    17

Domyślny

takie zamulanie systemu zainstalowanego na swiezo to standard, tym bardziej jezeli instalowales system z jakiegos starszego obrazu. powodem sa aktualizacje - system zasysa, rozpakowuje i instaluje archiwa, a to potrafi mocno zapchac cpu i dysk. przy instalowaniu bardzo starej kompilacji moze to trwac nawet kilka dni, zanim system wszystko podosysa i zainstaluje. tak wiec pierwsze pytanie - napisales ze nie wykrywa dysku ssd, a wyzej ze ssd jest na system. czyli teraz system jest na hdd? @Tatasek ;

3. Reklama

Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie
    Mistrzu dragon jest teraz offline
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    20 cm od klawiatury
    Siła reputacji
    14

Domyślny

jak w biosie wykrywa ssd to musisz go sformatowac zeby pokazal sie w windowsie
    w uruchom odpal "compmgmt.msc" -> zarzadzanie dyskami i tam mozesz go sformatowac
    Powyższy post może być sarkastyczny oraz zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.

Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Wykrywa mi ten dysk ale nie mogę go sformatować bo podobno na nim jest jakiś system postawiony. Jak temu zaradzić?
    Screenshot_1.jpg
    Screenshot_2.png
    Ostatnio zmieniony przez Tatasek : 12-03-2019, 20:57

Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    17

Domyślny

ale syf tu masz, system jest na hdd + pewnie stara instalka windy ciagnie/instaluje aktualizacje i dlatego tak muli. sciagnij swiezy obraz windowsa i zainstaluj jeszcze raz, wywalajac kompletnie wszystkie partycje w instalatorze i utworz nowe od razu formatujac, no i oczywiscie system zainstaluj na ssd

Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    14

Domyślny

cowboy załatwił w samo południe sprawę

/zamykam

Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Siła reputacji
    19

Domyślny

dobra, proszę o pomoc bo mam już tego dość
    jakiej bym myszy nie kupił to zawsze pada mi rolka, w 90% przypadków przestaje klikać, w pozostałych ma problemy z przewijaniem (najczęściej chwilowe przewijanie w przeciwnym kierunku)
    i nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie to, że dzieje się to nawet po pół roku!
    i teraz znowu, mam logi m590, fajna, całkiem wygodna, cichutka, nawet zasięg trzyma! ale rolka się zaczyna sypać (cóż, obrót był od samego początku nieco zbyt lekki i czasami się kręciła jak klikałem, ale trudno) i muszę wciskać do oporu, nie wystarczy klik, żeby zareagowała...
    czy jest coś, co można kupić za rozsądną kasę i będzie działać? przymierzałem się nawet do mx mastera, ale jak też ma mi zdechnąć po pół roku to coś mnie weźmie do reszty
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    18

Domyślny

@zakius ; l
    nie chce nic mowic, ale wyglada na to, ze to nie kwestia myszy, ale problem wystepujacy pomiedzy mysza a krzeslem ;-)
    Sprzedam CS:GO w formie giftu na steam za 4 kluczyki.

Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Cytuj spleen napisał Pokaż post
    @zakius ; l
    nie chce nic mowic, ale wyglada na to, ze to nie kwestia myszy, ale problem wystepujacy pomiedzy mysza a krzeslem ;-)
    o kurde, Ty zyjesz

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    15

Domyślny

mi tez sie pierdoli myszka bardzo czesto (co rok~)
    deathadder jebane guwno klikanie scrollem nie dziala albo doubleclick ale tez nie chce mi sie przyzwyczajac do nowej myszki
    aktualnie rozwiazalem to w ten sposob ze mam w szufladzie zapasowa sztuke i jak sie zacznie pierdolic to po prostu odsylam na gwarancje i podpinam zapasowke polecam ten styl zycia

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania