Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Problem życiowy

  1. #1
    Avatar Honerian
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Nad morzem
    Wiek
    31
    Posty
    62
    Siła reputacji
    18

    Domyślny Problem życiowy

    Witam elo cze.
    Sprawa wygląda tak: w maju napisałem mature, zdałem nawet nie najgorzej, jestem zadowlony. Moje życie było spoko, wszystko ok. Przedstawiłem rodzicom mój plan życiowy, oni go zaakceptowali i było all great. Mianowicie złożyłem papiery na NSR i to trzeba troszke czekać. Zbliża sie rozpoczęcie studiów i myśle czy aby nie sprobować swoich sił w szkole. Czy jest jeszcze możliwość załapania sie na jakiś kierunek? Zależy to od uczelni? I czy potem mogłbym bez problemu 'rzucić' szkołe jakby to było konieczne? proszę o wasze zdanie w tej sprawie ; )
    Pozdrawiam :D

    #edit
    Również chciałem zacząć prawo jazdy więc nie wiem czy zrobić to u mnie na wiosce, czy w mieście gdzie będe prawdopodobnie mieszkał od października. HELP. jestem nie ogarniety zyciowo ;/
    Ostatnio zmieniony przez Honerian : 08-09-2014, 20:15
    Visca el Barca!

  2. #2
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    na 'jakis' kierunek to sie nie zapisuj, zobacz czy na jakiś interesujący Cię są jeszcze miejsca i wtedy się zgłoś


    no i rzucić możesz w każdej chwili ofc ale nikt Ci za czesne nie odda jeśli to będzie szkoła prywatna^^

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nawet jeśli siły zbrojne to polecam jakieś studia, zawsze potem lepiej o awans. Najlepiej studia techniczne i to takie mniej popularne. A jak już wiesz, że nie chcesz uczyć się za wiele to popróbuj ze szkołami typu AON w Wawie. Albo kierunki pokroju bezpieczeństwa róznego rodzaju, może się przydać aczkolwiek gwarancji na żaden papier w tych czasach nie ma.

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Silverdwa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najlepiej studia techniczne i to takie mniej popularne.
    Idziesz na coś na WAT --> kończysz studia --> jesteś w wojsku --> jesteś wyżej niż jakbyś teraz poszedł do NSR.

    Jak już się do munduru rwiesz to chociaż się tam dobrze ustaw.

  6. #5
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Honerian napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Również chciałem zacząć prawo jazdy więc nie wiem czy zrobić to u mnie na wiosce, czy w mieście gdzie będe prawdopodobnie mieszkał od października. HELP. jestem nie ogarniety zyciowo ;/
    Zdania są podzielone. W małym mieście łatwiej zdać, bo jest mniej/w ogóle nie ma rond kilku pasmowych i innych, trudniejszych rzeczy. Tylko wtedy możesz mieć problemy z ogarnięciem się, jak już zdasz prawko. Ja jednak wolałbym zdawać w mniejszym mieście.

  7. #6
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Idz do wyższej szkoły oficerskiej aczkolwiek bardzo trudno sie tam dostac we wro np na 1 mijesce jest 200 chętnych. Na studiach dostajesz bodajze 900 zł potem cos podnosza po szkole dostajesz etat i zostajesz w woju. Z tym ze masz okres chyba 10 lat jesli zrezygnujesz ze słuzby w wojsku to musisz zapłacic za studia kaske (tam odliczaja ile odsłuzyles itp) jesli jakies smieciowe studia to cos zwiazane z bezpieczenstwem narodowym ew spedycją jak chcesz byc zwyklym trepem to idz na byle co ale sie nie opłaca.
    Prawko zdawaj w malym miescie latwiej zdać a praktyki i tak nie nauczysz sie w te 40h na jazdach ;]
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. TEMAT ZYCIOWY GANDALFA
    Przez Gandalf The White w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 20-06-2020, 15:05
  2. Status życiowy
    Przez Lord w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 16-01-2020, 20:33
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 30-05-2013, 22:52
  4. Problem z uruchomieniem minecrafta, jakis problem z java...
    Przez ogóras w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 11-09-2012, 18:34
  5. [7.6][Problem Z Map Edytem] Problem z mapa
    Przez EvilMaster w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 20-11-2009, 15:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •