Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Akademik

  1. #1
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Akademik

    Siema staram się o pokój jednoosobowy w akademiku lecz szansa że taki dostane jest chyba niska bo jest dużo chętnych. Rozmawiałem z babką która mi przez telefon powiedziała że muszę napisać pismo z uzasadnieniem czemu chce pokój jednoosobowy pisał ktoś kiedyś coś podobnego? Co ja mam tam napisać że lunatykuje w nocy chrapie albo że jestem nerwowy i nie mogę się skupić w otoczeniu innych ludzi?? Jak ktoś ma jakiś wzór takiego pisma to może podesłać :P

  2. #2

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Najlepiej gdybyś napisał prawdę.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najlepiej gdybyś napisał prawdę.
    Taaaa, najlepiej napisać prawdę, że chcesz pokój jednoosobowy, bo nie chcesz się męczyć z kimś w pokoju... Akademiki to relikt komunizmu, tam mówiąc prawdę nic nie załatwisz. I tak pokoje jednoosobowe dostają w pierwszej koeljności albo jacyś niepełnosprawni albo s\doktoranci albo starsi studenci, później pierwsi w kolejce są ci, którzy albo mieszkają badzo daleko, albo mają małe zarobki. Marne szanse.

  5. #4
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A zapomniałem dodać że akademik jest 800km od miejsca gdzie jestem zameldowany ale to ma jakieś znaczenie?

  6. #5

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    125
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Często ma znaczenie, napisz że mieszkasz 800km stąd, pociąg jedzie 17godzin więc będziesz zmuszony do siedzenia w akademiku przez cały rok z kilkudniową przerwą na boże narodzenie przez co przydałoby się więcej prywatności. Do tego fajnie jakbyś miał jakąś chorobę (albo zaświadczenie o niej)
    Cytuj Grudzioh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może i jestem zwykłym userem, ale Torg to dla mnie coś więcej niźli zwykłe forum. To miejsce gdzie mogę inteligentnie porozmawiać z ludźmi. Tu czuje spokój i ukojenie.

  7. #6
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj bojo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A zapomniałem dodać że akademik jest 800km od miejsca gdzie jestem zameldowany ale to ma jakieś znaczenie?
    ma znaczenie, bo ogólnie miejsca w akademiku są najcześciej przyznawane wg jakichś nie wiem... punktów nie wiadomo jak to jest, ale jak akademik ejst 800km od twojego domu to dostaniesz +90000 punktów, jak zarobki w rodzinie to 200zł na osobe to dostajesz 500 punktów, z przydzielaniem pokoi jest podobnie, więc jak to ładnie uzasadnisz to powinieneś dostać, możesz właśnie powiedzieć, że mieszkasz daleko, będziesz musiał mieć dużo rzeczy ze sobą, bo nie będziesz miał jak ich wozić, wiekszośc roku spedzisz w akademiku, wiec lepiej byloby mieszkac samemu, bo inni to sobie co tydzien ajda do domu... Jest spora szansa, ale często jest tak, ze ci, którzy mieszkają dłużej liżą dupę kierowniczce itp, zeby dostać fajny pokój

  8. #7
    Avatar sw.5
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Skarżysko-Kamienna
    Wiek
    29
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Też pisałem coś takiego podając miliony powodów. Chuja to wszystko dało, prawda jest taka jak napisał ktoś wyżej -> jedynki jedynie doktoranci ew. jakieś znajomości. Pierwszaki nie mają na co liczyć.

  9. #8
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kurde to trochę lipa ale i tak będę się starał a co do choroby to na nic nie choruje a nawet jak coś wymyśle to pewnie jakieś zaświadczenie trzeba będzie :/ Jak macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie :P

  10. #9
    Avatar Meliar
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    134
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    dlaczego chcesz jednoosobowy?

  11. #10
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Meliar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dlaczego chcesz jednoosobowy?
    cisza, spokoj, brak ryzyka bycia z jakims rumunem, cpunem, i ogolnie rzecz biorac gownoludem. oprocz tego lepsze mozliwosci do nauki, prywatnosc(mozna sobie zwalic o kazdej porze dnia i nocy), mozna sie ruchac z loszka i nie ma ryzyka ze ktos wpadnie i bedzie probowal wejsc na 3ciego.

  12. #11
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ponieważ chce mieć spokój nigdy nie wiadomo kto się trafi nie chce mieszkać z jakimś gościem którego nie znam w jednym pokoju.

  13. #12
    Avatar Alex Faxo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wszędzie:)
    Posty
    93
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Szczerze to można tam popuścić wodze fantazji, nie wiem jak gdzie indziej, ale u mnie to najlepiej mają Ci co najwięcej oszukują. Do dziś nie ogarniam jak chłopak z bogatej rodziny (komp za 8k, samochód itp udogodnienia) ma większy socjal niż ja, kiedy moi rodzice faktycznie nie pracują i czasami mają problemy z kasą. Z tego co usłyszałem, to on nie podaje żadnych informacji bo nikt tego nigdy nie sprawdza. Komisja stypendialna jest rządzona przez studentów, więc są tego efekty. Tak samo działa akademik.
    Więc powiedz faktycznie, że masz jakieś mega problemy, byle to było w miarę realne i trudne do udowodnienia. Lunatykowanie jest nawet niezłe jako pretekst.
    Oczywiście nie nakłaniam do kłamstwa, tylko do odbicia jednoosobówek z rąk mega krętaczy którzy nie zasługują. Sumienie Cię oceni;)
    TEMPUS EDAX RERUM

  14. #13
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,394
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Przecież ten socjal to jest przegięcie... znajomi mi się chwalili że "hehe" ich rodzice mają firmę i ukrywają dochody czy coś. A 400~~ zł za frajer miesięcznie to ładna kasa.

    Ja bym się popytał ludzi ze starszych roczników jak wygląda załatwianie czegoś takiego, ew poszedł do byle pokoju i czekał aż ktoś się wykruszy z akademika.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Uniwerstet Gdański, akademik
    Przez Gollum w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 27-06-2014, 20:41
  2. Akademik UG - odwołanie
    Przez Master_Tv w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 04-09-2013, 13:07
  3. Akademik - czy ciężko się dostać?
    Przez Master_Tv w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 23-08-2013, 14:41
  4. agh krk akademik
    Przez Phoenix w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 18-09-2012, 14:06
  5. AGH - akademik - eaiib
    Przez Witek w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 12-09-2012, 12:59

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •