Reklama
Strona 9 z 9 PierwszaPierwsza ... 789
Pokazuje wyniki od 121 do 129 z 129

Temat: Torgowi Raperzy 2014 - temat organizacyjny (zapisy)

  1. #121
    Avatar Krasula
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    1,946
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z tym że nauczycielowi nie stawia się ocen

    W tym przypadku Trickhor z "nauczyciela" dobrowolnie stał się "uczniem" bo przyjął zasady konkursu. Rozumiesz czy to dalej za trudne?
    eh takie proste instrukcje ci podalem w dalszej czesci posta ktory zacytowales, widocznie to dalej za trudne..
    nie no w sumie valid point wierze ze administracja wezmie twoje posty pod uwage, czas na rewolucje!
    Cytuj Aulerius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    TRUDNE W CHUJ CO WOLNO WOJEWODZIE TO NIE TOBIE SMRODZIE XD
    rapery to nie zwierzeta
    xD :D

  2. #122
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,692
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Piszac to jako uczestnik konkursu, dodam tylko, ze to nie sa zadne mistrzostwa swiata w rapsach, tylko raczej zabawa dla zabicia czasu, wiec nie rozumiem tych wszystkich zadan o sprawiedliwosc... ok, trickhor zlamal zasady, ale przeciez nikt nie umar no moze krol, niech zyje, nikt nie stracil hajsow, wiec po co ta nienawisc?

    probujac wpasowac sie do tutejszej stylistyki, #sharethelove

  3. Reklama
  4. #123
    Avatar Nebula
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Allenstein/ Krakau
    Wiek
    29
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Rozumiem, że rzadko jest okazja dogadać Trickhorowi, bo wykonuje na co dzień kawał dobrej roboty i trudno jest się czegokolwiek przyczepić, a skandowanie "Mode, banuj mode" dodaje zabawie pikanterii (podobnie jak bezkarne wyzywanie skandujących od zwierzaków), ale się trochę opanujcie, bo ten temat zaczyna się zmieniać w bagno. Nikt nie zapisuje się do konkursu, żeby nie brać w nim udziału - pewne okoliczności są nie do przewidzenia i jeśli zajdą - cóż, trudno całą winę zwalić na człowieka. VeryL owszem, wyleciał, ale po pierwsze jest on "konkursowym recydywistą", po drugie - nie wytłumaczył się w żaden sposób, nawet nie przeprosił, nie pofatygował się nawet napisać PW.

  5. #124
    Avatar Aulerius
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    4,463
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    A mówiłeś, że sam założysz temt na Fm (cytuję) i sam pod banem się podpisywałeś @Andela ; banuj [3]' ;ddd
    Jeden chuj w sumie, ja nie miałem czasu w ogóle napisać tekstu i prosiłem Oryksa o przedłużenie czasu zeby nie dostać bana i coś tam napisałem, czym w ogóle wygralem awans do następnego etapu (z czego ofc. rezygnuje na rzecz @Exploodeex ; 'a). Nie ma tekstu = jest kara za brak tekstu, no kurwa prosty regulamin. Ja sobie ćpam od tygodnia z tym teraz i jakoś potrafiłem napisać chujową 16stkę z kilkoma fajnymi punchami ; d

  6. #125
    Avatar Hibo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,684
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Aulerius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A mówiłeś, że sam założysz temt na Fm (cytuję) i sam pod banem się podpisywałeś @Andela ; banuj [3]' ;ddd
    Jeden chuj w sumie, ja nie miałem czasu w ogóle napisać tekstu i prosiłem Oryksa o przedłużenie czasu zeby nie dostać bana i coś tam napisałem, czym w ogóle wygralem awans do następnego etapu (z czego ofc. rezygnuje na rzecz @Exploodeex ; 'a). Nie ma tekstu = jest kara za brak tekstu, no kurwa prosty regulamin. Ja sobie ćpam od tygodnia z tym teraz i jakoś potrafiłem napisać chujową 16stkę z kilkoma fajnymi punchami ; d
    przypadek nie sondze?
    szkoda, ze nie ma banuwy, myslalem ze to forumek gdzie kazdego traktuje sie jednakowo, ale widocznie sa rowni i rowniejsi

  7. #126
    Avatar Aulerius
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    4,463
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    she got that milion dollah, milion dollah uhh uhh

  8. #127
    Avatar Exploodeex
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Suwałki
    Wiek
    29
    Posty
    688
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Eee, no ja moge napisac XD

  9. #128
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    po co w takim razie wprowadzac regulamin konkursu, skoro potem sie go i tak nie przestrzega? ;_;
    watch that black boy fly

  10. #129
    Avatar Andela
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    2,962
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jesteście żałośni.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 26-07-2013, 03:22
  2. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post: 26-12-2012, 10:14

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •