Reklama
Strona 40 z 40 PierwszaPierwsza ... 30383940
Pokazuje wyniki od 586 do 597 z 597

Temat: Korwin w TVP

  1. #586
    Avatar TayrOOni
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nieokiełznany, tobie przydałyby się lekcje czytania ze zrozumieniem. Po pierwsze napisałem SZEROKO POJĘTEGO ciapactwa. Miałem tutaj na myśli narody, gdzie przeważającą religią jest islam, a kolor skóry w tych krajach no cóż.... jest jaki jest.
    Secundo mówiłem o morderstwach na tle religijnym, a nie zbrodniach ogólnie. Mimo wszystko i tak sądzę, że wyższy odsetek byłby u ciapatych.
    A co do oceniania- nie jestem typem, który kieruje się stereotypami do momentu w którym się one nie potwierdzą. W tym przypadku w przeważającej większości się potwierdzają.
    I po tercjo:
    Cytuj Nieokiełznany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hahaha, chyba żartujesz :)
    Dobry argument nie jest zły. "Napiszę hahaha. Niech wie, że nie ma racji". ;s

    @edit
    A propo knajpy- nawet sobie nie wyobrażasz syfu, jaki tam był. Uwierz mi, że opis o zmywaniu ścierką podłogi a potem niemytymi rękoma podawanie dań to pikuś w porównaniu do tamtego kebaba. Pół miasta ciapaki zatruli, a na sugestię o to, żeby utrzymywali czystość powiedzieli, że nie mają sobie nic do zarzucenia (ta, powiedzieli... mało mnie nie pobili xD). Na szczęście ktoś był mądry i sanepid się zainteresował sprawą.
    Ostatnio zmieniony przez TayrOOni : 08-08-2014, 02:04

  2. #587
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    chlopaki szkoda sie klocic z takim lamusem jak nieokielznany,
    gosc w anglii pewnie nie ma zadnych kumpli tylko z ciapatymi trzyma,

    co do tematu to uwazam ze kraje europy powinny zamknac swoje granice na takich emigrantow,
    bede staral sie zrobic wszystko by moje dzieci i wnuki nie musialy zyc wsrod takiej patolki

  3. Reklama
  4. #588

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Gosport, UK /71
    Posty
    66
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nieokiełznany w takim razie idąc twoim tokiem rozumowania trzeba zamknąć w psychiatryku jakies 70% muzułmaninów bo tyle conajmniej stosuje sie np do prawa biczowania lub zabicia kobiety ktora została zgwałcona....
    No chyba Cie pojebało. Ty chyba nie znasz żadnego arabusa, człowieku aż krew mnie zalewa, że mój naród to takie kurwa głąby. Po co gadasz takie kłamstwa? Wy naprawde myślicie, żę w krajach arabskich lub też w europie w rodzinach arabskich kobieta to dno, a mężczyna to guru i kobieta codziennie się mu kłania i usługuje? Wam chyba totanie mózgi wyżarło to uświadamiam was, że tak NIE JEST. NIE JESTEM ŻADNYM CIAPAKIEM, ANI HINDUSEM tylko POLAKIEM. Mówię OBIEKTYWNIE, a nie jak wy co wzieliście info z dupska albo z youtuba.
    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a ilu Polaków za to możemy zamknac w psychiatryku?? gdzie jest wiekszy % morderstw na tle religijnym/tradycyjnym itp?
    A co mnie obchodzi ile % jest na tle religijnym? Ktoś mi zajebie córke to nie obchodzi mnie z jakiego powodu ją zabił tylko, że ją zabił kumasz? Czy dalej masz oczy w dupie? Zabijanie innych nigdy nie jest dobre i nei obchodzi mnie czy ktos zabil przez to ze allah mu tak powiedzial, czy też kumple spod bloku, albo może dumny polak zabił żone bo się puściła. Religie to jest dno i osobiście chciałbym, żeby wszelkie propagowanie religii i wyznawanie jej było nielegalne - ale niestety tak nie jest.

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zastanów się czasem co piszesz a moze sam jestes jakims arabusem tylko ze bardziej cywilizowanym???
    Po prostu piszę obiektywnie, a nie jak Wy z klapkami na oczach. Jestem Polakiem w 100%, a nie żadnym arabusem i już chyba pisałem o tym z 5 razy.

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do tego pedo/hujo/babo/ułoma z filmiku takich odrazu powinni utylizować zeby syfu nie robili bo po 1 zmienia nature bydle rogate a do tego puszcza sie i hiva rozsiewa głupie coś.
    A dlaczego chcesz zabierać innym ludziom wolność? Jak ktoś chce dymać takie gówno to niech dyma co mnie to obchodzi. Ja to nie wiem w jakim wy się towarzystwie obracacie, że wam pedały przeszkadzają. Mnie oni bardziej śmieszą, ale nie pawam do nich nienawiścią bo nic mi nie zrobili. Ja nie wiem, może was jakiś pocisnął w dupsko i macie teraz żal do całego świata. Od razu mówie, że nie jestem za żadnymi marszami pedalstwa czy w ogóle za blokowaniem ruchu publicznego. Taki pedał sobie wrzucił ogłoszenie do neta bo chce robić hajs - i bardzo dobrze, niech robi co chce, a nóż widelec wyda tę kasę u mnie.

    Cytuj TayrOOni napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Secundo mówiłem o morderstwach na tle religijnym, a nie zbrodniach ogólnie.
    Czym się różni to, że ktoś Ci wbije kose w plecy bo jesteś pajacem od tego, że ktoś Ci wbije kose w plecy bo bóg mu tak powiedział?

    Cytuj TayrOOni napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mimo wszystko i tak sądzę, że wyższy odsetek byłby u ciapatych.
    Sądzisz tak bo masz już przeżarty mózg amerykańska propagandą od 2001 roku, która się nakręca cały czas. Przez youtube i filmiki o strzelający się ciapakach, czy innych pierdołach z ciapakami w roli głównej.
    Ale to taka hipokryzja, opowiem historyjke właśnie o takich hipokrytach jak Ty.
    Na pewnym portalu był filmik jak to gościu robi pranki gdzieś w usa i to był chamski żart. Zaczęła lecieć fala komentarzy, że gdyby taki pajac robił pranki w polsce to od razu dostałby w morde. Wszyscy ucieszenie i DUMNI, że tak! Jakby tak chamsko się zachowywał to by dostał w polsce w morde! Po paru tygodniach pojawił się nowy filmik gdzie gościu robi podobny chamski 'żart' w USA, zaczepiając tylko czarnuchów. No i niektóre czarnuchy z tego względu, że nie spodobał im się ten żart spuścili wpierdol żartownisiowi. Na to DUMNI polacy zaczeli komentować to tak: co za zwierzęta! nie umieja sie zachowac w spoleczenstwie! czarnuchy! niewolnictwo powinno być legalne!. Widzisz jaka hipokryzja? Tak samo jest z Twoim myśleniem i tobie podobnych.

    Cytuj TayrOOni napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co do oceniania- nie jestem typem, który kieruje się stereotypami do momentu w którym się one nie potwierdzą. W tym przypadku w przeważającej większości się potwierdzają.
    Co sie potwierdza? Bo chyba gadasz jak potłuczany - ja gadam obiektywnie.


    Cytuj TayrOOni napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I po tercjo: Dobry argument nie jest zły. "Napiszę hahaha. Niech wie, że nie ma racji". ;s
    No bo nie znam dokładnych danych na ten temat, ale znam ludzi i wiem, że taki % jest niemożliwy.

    Cytuj TayrOOni napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @edit
    A propo knajpy- nawet sobie nie wyobrażasz syfu, jaki tam był. Uwierz mi, że opis o zmywaniu ścierką podłogi a potem niemytymi rękoma podawanie dań to pikuś w porównaniu do tamtego kebaba. Pół miasta ciapaki zatruli, a na sugestię o to, żeby utrzymywali czystość powiedzieli, że nie mają sobie nic do zarzucenia (ta, powiedzieli... mało mnie nie pobili xD). Na szczęście ktoś był mądry i sanepid się zainteresował sprawą.
    Dobra to jak polak robi syf w restauracji to jest dobrze, a jak ciapak robi syf w kebabiarni to jest źle. Weź się ogarnij koleś i wiedz, że i ta restauracja, i ten kebab powinien zostać jak najszybciej zamknięty.

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chlopaki szkoda sie klocic z takim lamusem jak nieokielznany,
    Możemy się ustawić i podyskutować na różne tematy - nie ma problemu. Zobaczymy kto ma bardziej lamusowate życie i kto jest lamusem :)
    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosc w anglii pewnie nie ma zadnych kumpli tylko z ciapatymi trzyma,
    No własnie kumpli arabusów to mam w sumie paru (mówie o kumplach) ale ludzi znam więcej. A czy trzymam z arabusami? Niee, trzymam z osobami które są warte trzymania się z nimi. I mam wyjebane czy to anglik, polak, arabus czy hindus.
    PS. Nie jestem teraz w Anglii :)

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co do tematu to uwazam ze kraje europy powinny zamknac swoje granice na takich emigrantow,
    bede staral sie zrobic wszystko by moje dzieci i wnuki nie musialy zyc wsrod takiej patolki
    Może czas odciąć się od internetu?

  5. #589
    Avatar Zulfisek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    497
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Nieokiełznany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No chyba Cie pojebało. Ty chyba nie znasz żadnego arabusa, człowieku aż krew mnie zalewa, że mój naród to takie kurwa głąby. Po co gadasz takie kłamstwa? Wy naprawde myślicie, żę w krajach arabskich lub też w europie w rodzinach arabskich kobieta to dno, a mężczyna to guru i kobieta codziennie się mu kłania i usługuje? Wam chyba totanie mózgi wyżarło to uświadamiam was, że tak NIE JEST. NIE JESTEM ŻADNYM CIAPAKIEM, ANI HINDUSEM tylko POLAKIEM. Mówię OBIEKTYWNIE, a nie jak wy co wzieliście info z dupska albo z youtuba.
    Przecież dokładnie tak jest np. w Arabii Saudyjskiej i innych krajach gdzie obowiązuje prawo szariatu. Proponuje trochę poczytać a potem pisać głupoty na forum, bo twoje argumenty są bezsensowne.

  6. #590

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Gosport, UK /71
    Posty
    66
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Zulfisek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież dokładnie tak jest np. w Arabii Saudyjskiej i innych krajach gdzie obowiązuje prawo szariatu. Proponuje trochę poczytać a potem pisać głupoty na forum, bo twoje argumenty są bezsensowne.
    No tak, bo arabusy się pojawiaja tylko z Arabii Saudyjskiej. Powiem Ci, że nigdy nie poznałem nikogo z Arabii Saudyjskiej osobiście. Oni raczej wolą siedzieć u siebie :)
    Następny usłyszał jakieś info ale szczątkowe i powiela, weź wyjdź gościu.

    @edit
    I w gwoli ścisłości to nie jestem za żadnym prawem szariatu czy innym gównem. Tu jest Europa i prawa muszą być Europejskie (powiedzmy Amerykańskie- bo tak to wyglada na dzien dzisiejszy). Nie zaprzeczam temu i nie chciałbym żyć w jakimś kalifacie. No więc rządzący powinni o to zadbać, żeby było ta jak Europejczycy chcą, a nie przyjezdni. Przyjezdny nie powinien mieć żadnego prawa głosy przez 25 lat, wtedy byłoby pięknie. Obywatelstwo TYLKO po 25 latach przebywania w danym kraju. I w czym byłby problem?
    Ostatnio zmieniony przez Nieokiełznany : 08-08-2014, 10:55

  7. #591
    Avatar Zulfisek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    497
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Nieokiełznany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak, bo arabusy się pojawiaja tylko z Arabii Saudyjskiej. Powiem Ci, że nigdy nie poznałem nikogo z Arabii Saudyjskiej osobiście. Oni raczej wolą siedzieć u siebie :)
    Następny usłyszał jakieś info ale szczątkowe i powiela, weź wyjdź gościu.
    Oni może i tak, ale wielu arabusów, którzy mieszkają choćby w UK uznaje prawo szariatu i pojawiają się sytuacje jak ścinanie głowy maczetom innowiercom i nie mów mi teraz, że to tacy wspaniali ludzie i super naród.
    Także weź wyjdź.

  8. #592

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Gosport, UK /71
    Posty
    66
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Zulfisek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Oni może i tak, ale wielu arabusów, którzy mieszkają choćby w UK uznaje prawo szariatu i pojawiają się sytuacje jak ścinanie głowy maczetom innowiercom i nie mów mi teraz, że to tacy wspaniali ludzie i super naród.
    Także weź wyjdź.
    No i oczywiście jak człowiek jest chory psychicznie i ścina głowy maczetĄ innowiercom to należy mu się zakład zamknięty lub deportacja bez ponownego prawa wstępu. Co w tym dziwnego? Zachowujesz się dobrze = jesteś dobrze traktowany, zachowujesz się źle = won.

    a tutaj edit z poprzedniego posta:
    @edit
    I w gwoli ścisłości to nie jestem za żadnym prawem szariatu czy innym gównem. Tu jest Europa i prawa muszą być Europejskie (powiedzmy Amerykańskie- bo tak to wyglada na dzien dzisiejszy). Nie zaprzeczam temu i nie chciałbym żyć w jakimś kalifacie. No więc rządzący powinni o to zadbać, żeby było tak jak Europejczycy chcą, a nie przyjezdni. Przyjezdny nie powinien mieć żadnego prawa głosy przez 25 lat, wtedy byłoby pięknie. Obywatelstwo TYLKO po 25 latach przebywania w danym kraju. I w czym byłby problem?

  9. #593
    Avatar Zulfisek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    497
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Zgadzam się z tym, tylko że niestety większość arabów przyjeżdżających do Europy (nie wszyscy, są też normalni) zamiast normalnie pracować i zasymilować się to tylko pobierają socjal i tworzą swoje getta gdzie obowiązuje ich prawo i zapuszczając się tam możesz stracić głowę. Ja także nie jestem za żadnym kalifatem, uważam że każdy przyjeżdżający do danego kraju powinien przyjąć prawa tam panujące, a nie domagać się zmian bo "w mojej kulturze tak jest", ale w Europie panuje teraz moda na tolerancję więc możliwe, że będziemy mieli kalifat u siebie.

  10. #594
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nieokiełznany ty tak pieprzysz farmazony ze az zal czytać. Częsć z tego co mówisz jest ok ale porównywanie arabusów czy hindusów do białych to juz totalne dno tak samo jak porównywanie murzynów do białych....... Nie jestem rasistą ale dane statystyczne mówią same za siebie wieksza przestępczość dajmy na to w USA przejawiają murzyni, robią w niektórych stanach więcej napadów z bronią w ręku niż biali mimo że białych jest więcej procentowo.
    Ty chyba myslisz nie tą częscią ciała co trzeba. Dla Ciebie nie jest ważne kto zabije ci córke bo u kazdego huj to by interesowalo czy to biały czy zielony zabił ale patrząc na statystyki to widać w których krajach ginie najwiecej ludzi. Ile razy słychać o gwałtach w polsce albo o morderstwach bestialskich? a ile w Indiach ile krajach arabskich. Wejdz na strony o tej tematyce i poczytaj. Nie mówie że wszyscy prócz bialych sa jebnieci bo zdarzają sie normalne Arabusy tak samo jak Cyganie (błędnie nazywani Romami) sam znam cygana i jest ok ale znam tez 15 innych którzy są jechanymi smieciami brudnymi złodziejskimi.

    A co do tego czegoś spoko niech sobie wali się z kim chce ale po uj pokazuje sie w tv niech siedzi w zaciszu domku i w internetach i niech tam sie ogłasza i bzyka a nie parady równosci latanie z gołymi dupami po wawie.... masakra to mnie wkurwia. Mój kumpel jest pedałem i jakoś się z tym tak nie pokazuje i uważa tych co sie pokazuja w tv za idiotów którzy wyrabiają ludziom zdanie o pedałach (pisze celowo pedały bo kumpel mówi ze woli to niz gej bo gejami nazywają sie CI z parad)
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  11. #595
    Avatar TayrOOni
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Pomijając już twoją bezsensowną argumentację poprzednich postów
    Cytuj Nieokiełznany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I w gwoli ścisłości to nie jestem za żadnym prawem szariatu czy innym gównem.
    Ty nie jesteś i masz to gdzieś, ale ciapaki nie mają tego gdzieś i robią z tego powodu burdy. I do tego jako mniejszość roszczą sobie większe prawa, niż ma większość.

    A co do restauracji sam sobie zaprzeczasz. Przecież napisałeś, że polska knajpa została zamknięta, bo były uchybienia. Więc o co chodzi?
    BTW strasznie długo się rozpisujesz. Zupełnie jakbyś uważał, że "twoja racja jest racją najtwojszą".

    @edit
    A wracając do tematu uważam, że z poglądami seksualnymi jest jak z dupą- każdy ma swoją, ale po co pokazywać je publicznie. To jeśli chodzi o homoseksualizm. A jeśli chodzi o transseksualizm to mam wrażenie że nawet nasz język nie jest przystosowany do pisania o nich. Używać on, ona, a może jeszcze inaczej? Według mnie transseksualizm to już objaw choroby psychicznej, który nawet nie tyle przeszkadza innym, co osobie transseksualnej w obcowaniu w społeczeństwie.
    Ostatnio zmieniony przez TayrOOni : 08-08-2014, 12:47

  12. #596

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Gosport, UK /71
    Posty
    66
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Zulfisek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgadzam się z tym, tylko że niestety większość arabów przyjeżdżających do Europy (nie wszyscy, są też normalni) zamiast normalnie pracować i zasymilować się to tylko pobierają socjal i tworzą swoje getta gdzie obowiązuje ich prawo i zapuszczając się tam możesz stracić głowę. Ja także nie jestem za żadnym kalifatem, uważam że każdy przyjeżdżający do danego kraju powinien przyjąć prawa tam panujące, a nie domagać się zmian bo "w mojej kulturze tak jest", ale w Europie panuje teraz moda na tolerancję więc możliwe, że będziemy mieli kalifat u siebie.
    No to powinniśmy naciskać na rząd, żeby KAŻDY obcokrajowiec mógł dostać obywatelstwo dopiero po 25 latach przebywania w danym kraju (udokumentowanym). Bez ŻADNEJ możliwości zdobycia go szybciej.

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nieokiełznany ty tak pieprzysz farmazony ze az zal czytać. Częsć z tego co mówisz jest ok ale porównywanie arabusów czy hindusów do białych to juz totalne dno tak samo jak porównywanie murzynów do białych....... Nie jestem rasistą ale dane statystyczne mówią same za siebie wieksza przestępczość dajmy na to w USA przejawiają murzyni, robią w niektórych stanach więcej napadów z bronią w ręku niż biali mimo że białych jest więcej procentowo.
    No i co z tego? Te jednostki trzeba rozstrzelać lub izolować. Ile razy mam powtarzać, że nie chodzi mi o kolor skóry tylko o zachowanie. Białaska urodzi dzieciaka czarnuchowi i co według Ciebie to jest ciapak? czarnuch? czy białas? Zależy kto gdzie się wychowuje. Z kim przystajesz tym się stajesz.
    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ile razy słychać o gwałtach w polsce albo o morderstwach bestialskich? a ile w Indiach ile krajach arabskich. Wejdz na strony o tej tematyce i poczytaj. Nie mówie że wszyscy prócz bialych sa jebnieci bo zdarzają sie normalne Arabusy tak samo jak Cyganie (błędnie nazywani Romami) sam znam cygana i jest ok ale znam tez 15 innych którzy są jechanymi smieciami brudnymi złodziejskimi.
    Może dlatego, że w Indiach jest 31 razy więcej ludzi niż w Polsce? No i tych 15 trzeba zamykać w klatkach na bardzo długi okres czasu, żeby się nauczył i też dla przykładu.

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co do tego czegoś spoko niech sobie wali się z kim chce ale po uj pokazuje sie w tv niech siedzi w zaciszu domku i w internetach i niech tam sie ogłasza i bzyka a nie parady równosci latanie z gołymi dupami po wawie.... masakra to mnie wkurwia. Mój kumpel jest pedałem i jakoś się z tym tak nie pokazuje i uważa tych co sie pokazuja w tv za idiotów którzy wyrabiają ludziom zdanie o pedałach (pisze celowo pedały bo kumpel mówi ze woli to niz gej bo gejami nazywają sie CI z parad)
    No bo zapraszają go do TV to się pokazuje? Bo ludzie lubią oglądać pedałów i śmiać się z nich? Taki już jest ten biznes, że to co robi sensacje jest w TV.

    Cytuj TayrOOni napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty nie jesteś i masz to gdzieś, ale ciapaki nie mają tego gdzieś i robią z tego powodu burdy. I do tego jako mniejszość roszczą sobie większe prawa, niż ma większość.
    No tak, bo każdy ciapak chce życ w prawie szariatu bo oczywiście oni nie są normalnymi ludźmi i nie lubią się najebać, poruchać czy zajebać w nos.
    Cytuj TayrOOni napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co do restauracji sam sobie zaprzeczasz. Przecież napisałeś, że polska knajpa została zamknięta, bo były uchybienia. Więc o co chodzi?
    No została zamknięta, ale piszę że każda knajpa co robi takie akcje powinna być zamknięta. Nie ważne czy właścicielem jest ciapak czy polak.

  13. #597
    Avatar Zeimer
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraina Konserwatywnych Liberałów
    Posty
    398
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Co do problemu ciapatych, to wystarczy znieść socjal + kara śmierci i szlus, nigdy nie przyjadą w ilościach większych niż pojedyncze osobniki. Nawiasem mówiąc to to samo rozwiązanie załatawia problem Polaków ciągnących socjal - wyjadą na zasiłki do Francji czy innej Szwecji i już nie wrócą.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Partia KORWiN
    Przez woturn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 170
    Ostatni post: 03-03-2017, 23:05
  2. Czemu mówię po angielsku jak Janusz Korwin Mikke?
    Przez Pumpkin w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 20-02-2015, 00:27
  3. TVP 1 / TVP Polonia Stream.
    Przez Dzzej w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 10-05-2014, 21:17
  4. Kolejna kompromitacja Janusza Korwin-Mikke
    Przez Filia the Dragon w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post: 18-07-2013, 10:45
  5. Korwin marionetką.
    Przez Deagle w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 05-02-2013, 00:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •