Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 73

Temat: Rookgard social life

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    187
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Rookgard social life

    Chyba wielu z nas odczuło updaty cipsoftu które przemieniły fajną grę społeczną w farmę królików expiących 8 godzin dziennie bo nie ma więcej staminy. Oczywiście na bocie bo przecież to zajebiście fajnie patrzeć jak nasza postać automatycznie zdobywa exp, nic nie musimy robić, mamy level. Super, tylko co z tego levela i kasy. Kiedyś granie w tibie, przynajmniej mi, sprawiało ogromną przyjemność. Wejść, porozmawiać z ludźmi, pozwiedzać nowe tereny, targować się z ludźmi, oszukiwać :hah:, tworzyć wymyślne trapy na graczy, posiadać rare itemy, grać w fast handa itp. Aktualnie życie socjalne w tibi opiera się głównie na grze znanym sobie ludziom z rla. I zazwyczaj jest to żmudne expienie. Targ zwany trade znany starszym graczom wymuszał od nas kontakt z innym człowiekiem, można było się targować, próbować uzyskać zniżki, nabywanie stałych konsumentów, dziś zastąpione jest to przez market. Niby wszystko fajnie, jednak to właśnie korelacja z innymi graczami w tibi sprawiała mi największą frajdę. Celem serwera jest stworzenie ekonomi miasta, żyjące miasto które będzie oddychać pełną parą. Na cel wzięliśmy więc rookgard ponieważ wydaje mi się że tam było najwięcej życia w przeszłości. Jednak nie zwykły rookgard.

    Zapraszamy http://rookgaard.pl/




    Przejdźmy do informacji na temat powstającego serwera:
    Głównym założeniem jest połączenie pojedynczych ludzi w społeczność. Na wyspie nie będzie transportu łodziami, teleportów. Wszędzie miejsca gdzie będziemy chcieli dojść będziemy musieli udać się pieszo. Główną kolebką gry będzie miasto rookgard, i wiadomo "rynek" czy też "marketplace" ma kipieć życiem- podaję w cudzysłowie ze względu, że wielu nowych graczy nawet nie wie że takie coś kiedyś w tibi było. Konkretnie chodzi o to miejsce



    Jednak gra na takim serwerze, a najszybciej dla tych graczy którzy znają rookgard od podszewki znudziła by się bardzo szybko. Z tego względu chcemy wprowadzić wiele zmian i urozmaiceń. Docelowo mapa ma być cały czas dobudowywana. Wiele trudnych questow wymagających zgrania i kooperacji. Nie będziemy się ograniczać do standardowych itemów które możemy zdobyć na prawdziwym rookgardzie. Na pewno powstanie wiele questów z lepszymi przedmiotami, jednak nie będą one łatwe i wiele z nich nie będzie oficjalnie znanych, jedynie po np pytaniu npc o pewne sprawy będziemy mogli się co nieco dowiedzieć. Na pewno nie będą to questy boxowe. Dla tego zdobycie ich będzie nie lada wyzwaniem. World questy mające wpływ na cały świat tibi również powstaną. Będzie też wiele mini questów, typu dogadanie się z blind orcem w innym języku w celu zakupienia łuku czy też załatwienia jakiś spraw.

    Będzie to serwer RPG
    Zależy nam aby wszystko na serwerze było przydatne. Pieczenie bułek w celu zdobycia pożywienia na dłuższe polowanie.
    Polowanie na owce, z których będziemy mogli zdobyć wełnę np. do zrobienia jakiegoś ekwipunku.
    Będą czary, jednak ze względu na niską regenerację many będą używane raczej sporadycznie. Będzie jednak możliwość za pomocą systemu alchemii stworzenie odpowiednich mikstur czy też run.

    Exp stały x3
    loot x1
    pvp po za obrębem miasta od 15 poziomu. Jednak nie będzie to ostra sieka, raczej trzeba będzie mieć ekipę lub zdecydowaną przewagę levela aby kogoś zabić.
    Prawdopodobnie damy możliwość posiadania własnych domków. Jednak nie będzie ich wiele, tak aby posiadanie takiego lokum było prestiżem.
    Depozyt będzie dostępny, jednak nie bank, dla tego posiadanie platynek nie będzie małą wartością, o cc nie wspomnę ;)
    Nie będzie możliwości posiadania blesów ani aola.
    Ulepszanie przedmiotów- zależy nam aby lepsze przedmioty miały dużą wartość, nawet sentymentalną. I zależało nam na ich ulepszaniu. Jednak zapewne z ryzykiem zniszczenia. Zmniejszając te ryzyko obficie wynagradzając kowala.

    A teraz kilka zdjęć które na pewno przywołają wspomnienia dla starych wyjadaczy ;)











    I reakcja na trapa :D


    To na razie wszystko, piszcie, pytajcie, komentujcie, Pozdrawiam. :)
    Ostatnio zmieniony przez kosmik1 : 26-07-2014, 17:47

  2. #2
    Avatar Hunterius
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To zapowiedź OTS a na początku myślałem, że temat ze screenami z rooka. Stary Rookgaard miał mega klimat. Miałem 20 lvl i pamiętam kilkugodzinne hunty na mino hell i rozmowy z innymi graczami, poznawanie innych rookstayerów, darmowe serwisy na chain armor dla newbie i 15+ playerów na ryneczku. Wszędzie było sell mace, items please itd. Ostatni raz jak rok temu wbiłem na rl zrobić nową postać to przez cały rook nie zobaczyłem ani jednego gracza a 8 lvl wbiłem w godzine.. beznadziejna jest ta saga na rooku. Szkoda, że te czasy już nie wrócą. Życzę wam z całych sił powodzenia chociaż wątpię w sukces. Mimo wszystko postać zrobię kiedy serwer wystartuje.

    #PS

    Jeżeli kierujecie się tylko przywróceniem dawnego klimatu a nie macie żadnych pobudek finansowych to równie dobrze możecie założyć temat ze zdjęciami rooka z tibianica, serwera 7.4 To by zachęciło ludzi do gry na rooku ^^
    Ostatnio zmieniony przez Hunterius : 28-06-2014, 14:35

  3. Reklama
  4. #3

  5. #4

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    kiedy mozna spodziewac sie powstania tego serwera?

  6. #5

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    187
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ze względu na to że niestety muszę jechać na praktyki które będą trwały do 19 lipca, dla tego obstawiam że nie wcześniej niż pod koniec tego miesiąca.

  7. #6

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    to i tak niezle jesli sie uda :v

  8. #7

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    187
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    I kolejne expowisko :)


  9. #8
    Avatar Hashek1927
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    352
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    To jest to, na to czekałem! Rookgaard gora!

  10. #9
    Avatar Super Predator
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,341
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To zapowiedź OTS a na początku myślałem, że temat ze screenami z rooka. Stary Rookgaard miał mega klimat. Miałem 20 lvl i pamiętam kilkugodzinne hunty na mino hell i rozmowy z innymi graczami, poznawanie innych rookstayerów, darmowe serwisy na chain armor dla newbie i 15+ playerów na ryneczku. Wszędzie było sell mace, items please itd. Ostatni raz jak rok temu wbiłem na rl zrobić nową postać to przez cały rook nie zobaczyłem ani jednego gracza a 8 lvl wbiłem w godzine.. beznadziejna jest ta saga na rooku. Szkoda, że te czasy już nie wrócą. Życzę wam z całych sił powodzenia chociaż wątpię w sukces. Mimo wszystko postać zrobię kiedy serwer wystartuje.

    #PS

    Jeżeli kierujecie się tylko przywróceniem dawnego klimatu a nie macie żadnych pobudek finansowych to równie dobrze możecie założyć temat ze zdjęciami rooka z tibianica, serwera 7.4 To by zachęciło ludzi do gry na rooku ^^
    This.... Miałem 28 rookstayera. To była chyba najlepsza moja przygoda Tibijska oprócz bicia 80 rp Worker Golemów z Royal Spearów XD !

  11. #10

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    187
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Już niedługo ;) Party 10 osób na jednego cyclopa :D Sam nie mogę się doczekać startu serwera, ale już go testujemy i prawdopodobnie start odbędzie się za niecałe 2 tygodnie :)

  12. #11
    Avatar Bromon
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    476
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Oby jak najszybciej ;)

  13. #12

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    187
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Obserwujcie temat :) W najbliższym czasie podamy link do rejestracji!

  14. #13

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    187
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    http://rookgaard.pl ! Zapraszamy do rejestracji! Start 31.07 o godzinie 19:00!

  15. #14
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Walnij temat w reklamie serverow

  16. #15
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,397
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    a jaka wersja tibii bo nie zauważyłem

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. ROOKGAARD.PL SOCIAL LIFE NO BOTS
    Przez kosmik1 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post: 16-04-2015, 14:05
  2. [8.6] Rookgaard.pl - Rookgaard social life. TEMAT ZE ZDJĘCIAMI
    Przez Pan Ryba w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 653
    Ostatni post: 24-12-2014, 12:00
  3. ROOKGAARD.PL SOCIAL LIFE NO BOTS
    Przez kosmik1 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 06-09-2014, 18:46
  4. Rookgaard social life
    Przez kosmik1 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 16-08-2014, 19:34

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •