Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Steam - Rozmowy Ogólne

  1. #16
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Arinori napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pytanko mój kuzyn ma podstawke The Elder Scrolls Skyrim bez dodatków czy jak dostanie game gifta The Elder Scrollls Skyrim Legendary Edition to czy bedzie mógł użyć i mu doda to do podstawowej gry dodatki i dostanie podstawke osobno czy dostanie all dlc i nie dostanie tej podstawki czy w ogóle nie bedzie mógł użyć Skyrima??
    powinien dostać dodatki, ale nie zwróci mu podstawki za legendary edition, więc będzie na minus z pieniędzmi.
    dużo lepiej wyjdzie jak kupi sobie klucze na allegro do poszczególnych dlc.

  2. #17
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    30
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dzisiaj nowa rewolucja steam konta. Można oglądać znajomych jak grają bez potrzeby posiadania gry, wystarczy dołączyc do beta testów :D

    I znajomy musi też być w beta testach bo inaczej bedzie pisało Friend's client must be updated to support Steam Broadcasting
    Ostatnio zmieniony przez Arinori : 02-12-2014, 22:07

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Czemu nie można kupić Wiedźmina 1 na steamie?

    ###
    Aaa...można, ale tylko enhanced edition. Chyba.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 15-12-2014, 20:12

  5. #19
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    30
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czemu nie można kupić Wiedźmina 1 na steamie?

    ###
    Aaa...można, ale tylko enhanced edition. Chyba.
    @Dzzej ;
    Enchanted to full wersja bo to rozszerzona :D




    ZŁA WIADOMOŚĆ DLA KUPUJĄCYCH GIFTY ZA KLUCZE

    Dla jednych wiadomość ta będzie życiową tragedią. Inni w końcu odetchną z ulgą i z optymizmem zaczną patrzeć w przyszłość. Handel podarunkami Steam miał gigantyczny wpływ na rynek gier cyfrowych. Możliwość skupowania gier z Rosji, czy Indonezji oraz odsprzedawania ich graczom na całym świecie była pożytkiem dla całej armii domorosłych handlarzy. Sytuację wykorzystały też niektóre keyshopy, które umożliwiły handel podarunkami Steam na swoich platformach. Eldorado skończyło się 17 grudnia 2014 – od dzisiaj wszystkie gifty zakupione w regionach innych niż EU/USA posiadają blokadę regionalną!
    Osoby zaznajomione z rynkiem Steam już od dawna mogły dostrzec sygnały, mówiące o tym, że handel cross-regionalny chyli się ku końcowi. Coraz więcej nowych tytułów otrzymywało blokadę na region ACRTAG (skupiający rynki z najniższymi cenami), a jej włączenie stało się domyślną opcją dla developerów. Impulsem do całkowitego zablokowania giftów z tanich regionów stał się, notujący rekordowe spadki, kurs rosyjskiego Rubla. Kilkanaście godzin po tym jak Apple wycofało się ze wspierania rosyjskiej waluty w swoim cyfrowym sklepie, Valve postanowiło ukrócić handel podarunkami z tanich regionów na Steamie. Co ważne, zmiana ta NIE działa wstecz! Wszystkie podarunki zakupione przed 17 grudnia działają tak samo jak wcześniej!
    Co się zmieni? Osoby oraz portale internetowe, które wieszczą od rana upadek keyshopów oraz koniec nabywania gier z egzotycznych regionów powinny trochę pohamować się z głoszeniem tego typu teorii. Blokada na podarunki znacząco zmieni, ale na pewno nie ukróci handlu towarem z drugiego obiegu. Sklepy jak G2A i Kinguin istniały długo zanim Valve umożliwiło handel giftami. Należy pamiętać, że zdecydowana większość towaru w keyshopach to skany kluczy z wersji pudełkowych.
    Od rana zaobserwować można spadek cen kluczy TF2/ CS: GO i podobnych na Rynku Steam. Do tej pory były one wykorzystywane jako waluta przy wymianie giftami między użytkownikami. Wątpliwe aby ich znaczenie pozostało takie samo po zmianach wprowadzonych przez Valve.
    Blokada podarunków to na pewno pozytywna wiadomość dla sklepów z oficjalnej dystrybucji, które liczą, że pomoże to nieco uzdrowić sytuacje na rynku gier cyfrowych. Ciężko wprawdzie liczyć, że osoby kupujące za bezcen podarunki na stronach typu Steamtrades nagle uśmiechną się do kilkukrotnie droższych sklepów i zakupią tam taką samą ilość gier. Miejmy nadzieję, że nowe rozdanie zmotywuje sklepy do jeszcze agresywniejszej polityki cenowej i zwiększy konkurencję na rynku.
    Jeśli chodzi o nasz portal, to tutaj nie spodziewamy się większych zmian. Na pewno stopniowo redukować będzie się liczba newsów z promocjami na podarunki Steam. Towar dotychczas zakupiony zostanie wkrótce wyprzedany, a nowych Steamgiftów nie da się już zakupić w atrakcyjnych cenach. Polityka naszego portalu się nie zmieni i nadal nie będziemy traktować o grach wymagających aktywacji przez VPN. Trochę cieszymy się z faktu, że znikną w końcu komentarze typu „słaba oferta, grę dostać można za 2 klucze”. Po cichu liczymy też, że wzrost zainteresowania oficjalną dystrybucją przełoży się także na rosnącą popularność Łowców Gier.

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  6. #20

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    O-ca
    Posty
    229
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Siemanko,otóż mam problem, mam HF,włączam grę ,i mi nie widzi obrazu,nie mogę włączyć single,ani na lanie pograć,no lipa,aktualizowałem wtyczki,instalowałem kilka razy i nic.Jak włączam Menedżera to miga mi,brak odpowiedzi/uruchomiony... Co jest???

  7. #21
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,304
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no elo
    jakiś ruski mi się wjebał na steama i wydał moją monete. jak się kontaktować z tym gabenem całym

  8. #22
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    nwm probowales np w google wpisac steam support??

  9. #23
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    30
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dzisiaj Summer Sale :P
    Opłaca się ten Steam Link za 11zł kupić bo nie wiem czy się nie przyda w przyszłości ;d

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 14-01-2016, 17:49
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •