Reklama

Pokaż wyniki sondy: Która praca lepsza?

Głosujący
77. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Praca #1

    59 76.62%
  • Praca #2

    18 23.38%
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Walki Paintowców 10 - FINAŁ: Bells vs Gegul

  1. #1
    Avatar Andela
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    2,962
    Siła reputacji
    20

    Domyślny Walki Paintowców 10 - FINAŁ: Bells vs Gegul

    Witajcie w finale dziesiątej edycji walk paintowców!

    Było ich czternaście, została najlepsza dwójka: Gegul oraz Bells, w tym decydującym pojedynku tematem była magia, oto interpretacje finalistów:

    Praca #1:


    Praca #2:
    Załącznik 308253
    (zmniejszona na prośbę autora, link do pracy w oryginalnym rozmiarze: http://oi60.tinypic.com/2n6b3fd.jpg)


    Krótki regulamin:
    Głosowanie trwa 72h.
    Liczą się głosy użytkowników z ilością postów powyżej 50.
    Zabronione jest głosowanie na siebie.
    Zabronione jest natarczywe namawianie innych użytkowników do oddanie głosu na konkretną pracę.

    Głosujcie w ankiecie! :)

  2. #2
    Avatar Don Corleone
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    34
    Posty
    1,437
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    We wcześniejszych walkach, Bells nie pokazywała nam na co ją stać, aby na koniec wytoczyć poważną artylerię :D Świetna praca.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Bells
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    100
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Gegul ;
    Dla mnie nie liczy się tak bardzo czas pracy jak ogólne odczucia na temat pracy i interpretacja tematu. Niestety nie miałam za każdym razu tyle czasu ile bym chciała i dwie prace wyraźnie różnią się poziomem, ale no bez przesady. Praca jest moja tu "work in progress" , niestety nie mam więcej etapów zapisanych. Praca była zapisana w formacie bmp, sądzę, że to upload mógł coś zmienić w jakości obrazka i stąd to mogło się wziąć to rozmazanie.
    Nad pracą siedziałam prawie 8h i bardzo starannie dobierałam kolory i starałam się je cieniować. Tu printscreen powiększenia zapisany w formacie png:
    jak i cała praca jeszcze raz zuploadowana jako png: Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości.

    Cytuj Gegul napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeżeli zrobiła tą pracę w paincie, uczciwie, to nie widzę powodu, abym miał otrzymywać całą nagrodę - była lepsza, wygrała należy jej się, nie mnie.
    Odpadałem z walk pantowców w 3 edycjach nigdy nie robiąc żadnego problemu czy hałasu. Tutaj wyraziłem swoje wątpliwości celem ich potwierdzenia lub zanegowania. [B]Jeżeli się mylę to nie chcę żadnej nagrody i przeproszę za zaistniałą sytuację.
    Nie zależy mi na nagrodach, a Ty coś wspominałeś, że zmiana nicku Ci potrzebna to zapytałam się Kamila czy jakbym wygrała to mogłabym się zrzec. Wszystkie konkursy jakie wygrałam, a w sumie nawet sobie animowanego avka nie zrobiłam ;p

    Cytuj Don Corleone napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    We wcześniejszych walkach, Bells nie pokazywała nam na co ją stać, aby na koniec wytoczyć poważną artylerię :D Świetna praca.
    dodatkowo na półfinałach dużo ludzi narzekało na niski poziom to tym razem chciałam (i miałam kiedy) przysiąść :).
    Ostatnio zmieniony przez Bells : 28-02-2014, 13:23

  5. #4

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @Bells ;

    I o taką odpowiedź mi chodziło! Wielkie dzięki, gratulację i przede wszystkim wielkie przeprosiny za zaistniałą sytuację. Tym razem cała sprawa to niestety render/hosting, który rozmył obrazek i wzbudził moje podejrzenia. No cóż, przykro mi, że taka sytuacja zaistniała i jeszcze raz przepraszam.

    Twoja praca jest cudowna i zasługuje na wygraną!

    Przegrałbym nawet, gdybym wysłał pracę, która niestety została na spalonym dysku.
    Ostatnio zmieniony przez Xioniz : 28-02-2014, 13:35

  6. #5
    Avatar Blubby
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    551
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No to mamy drugą Darth Pejs xd Świetna praca, kosmiczny poziom ;)
    Każda kropla Twojej krwi jest cenniejsza od złota.

  7. #6
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    wow, Bells :3

    piekna praca

    przeciez to juz wiadomo od 1410, ze przy zapisywaniu w paincie np jako jpg powstaja rozmycia, do tego dochodzi hosting i kolejne defekty.

    jak najbardziej zasluzona wygrana, w szoku:)
    watch that black boy fly

  8. #7

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Poziomami jest różnica, idea drugiej pracy mi się niezbyt podoba i normalnie zagłosowałbym na pierwszą ale oryginalności w niej ZEROOOOOO:


    Głosuję więc na numer dwa, powodzenia bo chyba tylko to Ci zostało. :/
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  9. #8
    Avatar Bells
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    100
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Przemo13061995 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poziomami jest różnica, idea drugiej pracy mi się niezbyt podoba i normalnie zagłosowałbym na pierwszą ale oryginalności w niej ZEROOOOOO:

    Głosuję więc na numer dwa, powodzenia bo chyba tylko to Ci zostało. :/
    Ciężko było mi narysować Panią w takiej czy innej podobnej pozie z wyobraźni :)

  10. #9

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Przerysować jeśli już bo proporcje, cieniowanie, światło, poza i wszystko było już gotowe. Nie twierdzę, że nie włożyłaś w swoją prace wysiłku. Po prostu w moich oczach obniża to jej wartość.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  11. #10
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Blubby napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to mamy drugą Darth Pejs xd Świetna praca, kosmiczny poziom ;)
    Darth pejs nie była aż tak dobra myślę ze miał bym z nią szanse no i kilku uczestników tej edycji również ;) Co do bells myślę że jak ktoś liczy na wygraną i zobaczy w zapisach nick "Bells" to może sobie z góry odpuścic ;P
    Praca bells mistrzostwo swiata i niestety nie zdążyłem napisac iz zmiana formatu z bmp na inny rozmywa obrazek ;) Też czasem inspirowałem się innymi pracami kiedy rysowałem coś na konkurs może nie przerysowywalem kreska w kreske ale jednak.

    Głos na 1 chociaż jak gegul by sie postaral to na pewno finał był by ciekawszy :)

  12. #11
    Avatar Blubby
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    551
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Darth pejs nie była aż tak dobra myślę ze miał bym z nią szanse no i kilku uczestników tej edycji również ;)
    Nie zaprzeczę. Sam wygrałem w finale z Darth bodajże trzecią edycję Walk Paintowców. Ale Darth była mistrzynią jeżeli chodzi o cieniowanie, a Bells jej dorównuje pod tym względem.
    Każda kropla Twojej krwi jest cenniejsza od złota.

  13. #12
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    widzę, że demony dzisiejszej popkultury docierają również na Torga ;)

    szczyt kreatywności, namalować nagą pannę na konkurs gdzie 99% jury to faceci ;d

  14. #13
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    widzę, że demony dzisiejszej popkultury docierają również na Torga ;)

    szczyt kreatywności, namalować nagą pannę na konkurs gdzie 99% jury to faceci ;d
    takczy siak wszystko zrobiła idealnie czy to goła baba czy donald tusk jak coś się zrobi w takim stylu to trzeba wygrac

  15. #14

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    141
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Co tu dużo mówić... Finał już praktycznie rozstrzygnięty :d Gratuluje Bells, widać, że włożyła w swoje dzieło wiele pracy - efekt jest imponujący ;)

  16. #15
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Głosuję na drugą pracę. Nie dość że jakoś nie potrafię zrozumieć gdzie jest ta "magia" w pierwszej pracy to jeszcze nie podoba mi się zgapianie po prostu z innej grafiki. Druga praca mnie natomiast rozśmieszyła i chociaż poziom jest słabszy od pracy pierwszej to jest ona zgodna z tematem i widać czas włożony w jej wykonanie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •