Reklama
Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 61 do 74 z 74

Temat: Paypal- przypominanie o uregulowaniu zadluzenia

  1. #61
    kacpi2442

    Domyślny

    Jak tam sprawa się potoczyła z tym długiem?
    Ja właśnie mam na trzydzieścipare złotych i nie wiem czy zapłacić.

  2. #62
    Avatar kloniq
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    938
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No właśnie, jak się zakończyło? @Elite Hunter ; @BBsrv ;

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nijak, średnio raz w tygodniu dostaję maila z ostatecznym terminem płatności za 3 dni
    ostatnio im napisałem żeby sie odpierdolili (dosłownie) ale zlali na mojego maila, automat te maile wysyła ;(
    Kontakt ze mną:
    pw

  5. #64
    Avatar Elite Hunter
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,156
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    od pol roku dostaje emaile o ostatecznym terminie platnosci XDD
    pewnie beda czekac do przedawnienia i ostatecznie wysla przedsadowe wezwanie do zaplaty albo cos takiego chuj wie

  6. #65
    GruszekPie

    Domyślny

    Cytuj Elite Hunter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    od pol roku dostaje emaile o ostatecznym terminie platnosci XDD
    pewnie beda czekac do przedawnienia i ostatecznie wysla przedsadowe wezwanie do zaplaty albo cos takiego chuj wie
    I jak tam,przyszło coś pocztą ?
    W moim przypadku mam 350pln na minusie i odsetki 5 pln.U ciebie jak to wygląda z odsetkami itp.? I czy jeszcze przysyłają emaile?

  7. #66
    Avatar incb
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    754
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    a ile % naliczaja co miesiac/rok? czy to indywidualne podejscie?

  8. #67

    Notoryczny Miotacz Postów Rezz' jest teraz offline
    Avatar Rezz'
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    pracowałem w dziale windykacji na infolinii w ubezpieczeniach, więc trochę podpowiem co i jak.

    Odsetki są prawdopodobnie ustawowe, czyli, firma ma do nich prawo (o ile ma prawo w ogóle wymagać spłaty za cokolwiek), ale nie może wymagać ich. Czyli np. 500ziko do opłaty + 50 odsetek, płacisz 500 należności głównej i jesteś czysty. kalkulator do odsetek ustawowych proszę -> http://www.gofin.pl/ na saymym dole po prawej stronie są kalkulatory. Normalnie informują, że należy opłacić wszystko, ale z odsetek nie można wszcząć sprawy żadnej.

    Najpierw jest sprawa windykacyjna polubowna i tutaj MUSI BYĆ list do domu (ale uwaga, może być zwykły), zanim sprawa trafia dalej do kancelarii, to musi przyjść jeden list polecony przynajmniej. Do tego etapu nieważne ile wam tych smiesznych odsetek naliczyli, jeżeli faktycznie macie zaległość, to wystarczy należność główną opłacić. Dalej jest etap kancelaryjny, tutaj już kancelaria sobie wysyła swoje pisemka, monity, dzwoni i nalicza koszty, których już uniknąć nie można, dalej sprawa sądowa, dalej komornik, czyli egzekucja.

    Tak jak chłopaki tutaj dobrze zrobili, olać to w pizdu, póki nie dostaniecie od listonosza do rąk własnych na DOBRY adres korespondencyjny mogą sobie to w dupę wsadzić. Natomiast, problem pojawia się, jeżeli ktoś ma fake dane albo jakieś nieaktualne. List przyjdzie, polecony, będzie zwrotka np. 2-3 razy i sprawe i tak kierują dalej, a Wy nawet nie macie pojęcia, że coś się dzieje w waszej sprawie. Komornik już sobie odnajdzie dłużników, w końcu, za np. 500 zł należności głównej komornik mniej więcej drugie tyle dla siebie nalicza, więc hajs sie zgadza. :) Nieraz mi ludzie pluli na infolinii, że w należność główna 300 zł a teraz komornik im z konta 800zł ściągnął, czemu. XD

    podsumowując, prawdopodobnie nic z tego nie będzie albo po prostu wały cisną albo sami dygają, żeby pozew wystosować czy tam sprawę do kancelarii oddać. Najlepiej zorientować się u źródła za co w ogóle, czemu i dopytać jakiegoś prawnika może czy mają podstawę prawną żeby Was windykować z jakiejkolwiek należności. Ale skoro od raku nic nie przyszło, to raczej wał. Druga spraw czy to jest legalne takie nękanie wezwaniami do opłaty, warto sie zastanowić i może jakieś hajsy na tym zarobić he he.
    Cytuj WolF napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siatkówka i koszykówka to pseudo-sporty, w ogóle gra gdzie nie ma kontaktu nie jest sportem

  9. #68
    GruszekPie

    Domyślny

    Podsumowując do kolegi z infolini.
    Mam na pp podane moje prawidzwe imie i nazwisko ale adres zamieszkania inny,czy coś mi grozi ? Wisze im jak mowilem 350pln?Biorąc pod uwage ze mam 16 lat rozumiesz czemu się tak niepokoje,prawdopobnie cała sprawa przeszłaby na moich rodziców...Wiec jak z tym ?

  10. #69

    Notoryczny Miotacz Postów Rezz' jest teraz offline
    Avatar Rezz'
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    kurcze no ciężko powiedzieć. Na przykładzie kolegów, którzy od roku nadal nic nie dostali, nie martwiłbym się tym specjalnie. Trudno też mi powiedzieć na jakiej zasadzie oni od was wymagają spłaty, nie korzystam z PP i nie wiem też o co chodzi z tym wycofywaniem spłaty.
    Cytuj WolF napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siatkówka i koszykówka to pseudo-sporty, w ogóle gra gdzie nie ma kontaktu nie jest sportem

  11. #70
    GruszekPie

    Domyślny

    Okej dzięki za podpowiedź,jak coś to będę pisał co dalej z tą sprawą.
    @edit a elite hunter co z tobą ? Coś przyszło ? Coś się stało ?
    Ostatnio zmieniony przez GruszekPie : 17-07-2015, 17:18

  12. #71
    Avatar Bass_Doom
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    162
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ja im jestem "winien" 450 zł albo 500 jak mi brazol wycofał kase, pisałem wczesniej w temacie. na konto z rok temu chcialem sie zalogowac i nie moglem. najpierw mialem multum telefonow srednio raz dziennie, a potem przeszlo im. tyle, nie martw sie ziomek, nic Ci nie bedzie.
    Ostatnio zmieniony przez Bass_Doom : 17-07-2015, 18:19

  13. #72
    Avatar CZARU
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    202
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Co tak prosto się robi zwrot na PayPalu? Wpłacasz 5tyś. i nagle chcesz chargeback i bez problemu przechodzi? Dlaczego PayPal na to zezwala... ?

  14. #73

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Yo ziomki

    strasznie mnie dziwi fakt, że przejmujecie się automatami meilami, piszecie żę strasznie was spamują ... solution?
    dodaj ich do zbanowanych na poczcie, i po problemie, przecież do puki nie wyślą Ci listu poleconego, to tak jakby sprawy nie było


    po drugie

    często się pytacie, kto ma prawdzie/fałszywe dane

    paypal troche wymusza żebyś miał prawdziwe dane, bo przecież jak chcesz mieć hajs na koncie paypal, to robisz przelew ze swojego konta bo inaczej niby nie dojdzie,

    jak to jest w praktyce i można jakiś inny sposób tutaj zrobić?

  15. #74
    VeticK12

    Domyślny

    Panowie i wiadomo już cos w tej sprawie?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 21-11-2013, 15:56
  2. Pacc 30 dni - PayPal
    Przez Creesh w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 16-07-2011, 14:25
  3. [Poradnik] PayPal - płać bez ryzyka
    Przez Yonash w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 22-11-2008, 00:35
  4. Paypal i Grimera
    Przez Vcross w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 09-03-2008, 08:11

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •