Reklama
Strona 996 z 1245 PierwszaPierwsza ... 496896946986994995996997998100610461096 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,926 do 14,940 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14926
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Michaś a teraz powiedz mi prosze dlaczego szukałeś passata na olx
    ekspert20 nie wzielo sie z nikad
    taki juz fetysz jedni onanizuja sie do stup emmy watson, inni do zdjeci 25 letnich passatow w 1.9tdi czy zardzewialych hond
    nie tobie ich oceniac
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #14927
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ty kurwo, nasz Pasacik to nówka sztuka, rocznik 2003, nie obrażaj.

    A Emma Watson, ehhhhhhhhhhh, kiedyś to było. Przez lata była zastępowana przez różne inne laski na piedestale, ale do dzisiaj w moim serduszku.

  3. Reklama
  4. #14928
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja dalej z tym pierdolonym autem. Do wrzesnia musze cos ogarnac. Jebac ten 1.6 102km bo to serio nie idzji. Tych 2.0fsi w golfiku nie ma zbyt wiele. Znalazlem fajne volvo. A co z mazdami? Taka trojeczka 2.0 150km moze byc fajna

    Volvo S60 Słupca • OLX.pl

  5. #14929
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja dalej z tym pierdolonym autem. Do wrzesnia musze cos ogarnac. Jebac ten 1.6 102km bo to serio nie idzji. Tych 2.0fsi w golfiku nie ma zbyt wiele. Znalazlem fajne volvo. A co z mazdami? Taka trojeczka 2.0 150km moze byc fajna

    Volvo S60 Słupca • OLX.pl

  6. #14930
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jak s60 to tylko t5 bierz coś mocnego i rozwojowego na przyszłość a jak nie będzie Cię kiedyś stać na benzynkę to zakładasz lpg

    ja mam takie pytanie: volvo v70 2.4 turbo teoretycznie powinni być lane 5w40 ale mój brat uznał że auto pójdzie na stracenie i lał różne oleje od 5w30 do jakiś mieszanek pomieszanego oleju 5w30/10w40/15wxx co było pod reką to lał tylko żeby silnik nie był suchy. Ja teraz ratuje ten samochód już trochę części powymieniałem czy dobrym pomysłem będzie zalać 10w40?

  7. #14931
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak s60 to tylko t5 bierz coś mocnego i rozwojowego na przyszłość a jak nie będzie Cię kiedyś stać na benzynkę to zakładasz lpg

    ja mam takie pytanie: volvo v70 2.4 turbo teoretycznie powinni być lane 5w40 ale mój brat uznał że auto pójdzie na stracenie i lał różne oleje od 5w30 do jakiś mieszanek pomieszanego oleju 5w30/10w40/15wxx co było pod reką to lał tylko żeby silnik nie był suchy. Ja teraz ratuje ten samochód już trochę części powymieniałem czy dobrym pomysłem będzie zalać 10w40?
    Zawsze najlepszym pomysłem jest zalać to co zaleca producent, a po takim traktowaniu to fajnie jeszcze wlać płukankę.

  8. #14932
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    RAVENOL AMSOIL PAMIETAJ HOPIE NIE JAKIES TAM MOTULE CZY VALVO.......

  9. #14933
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zawsze najlepszym pomysłem jest zalać to co zaleca producent, a po takim traktowaniu to fajnie jeszcze wlać płukankę.
    dziękuje :)

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    RAVENOL AMSOIL PAMIETAJ HOPIE NIE JAKIES TAM MOTULE CZY VALVO.......
    elfa zaleje niebieskiego

  10. #14934
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    akurat valvoline bardzo dobre są

  11. #14935
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    RAVENOL AMSOIL PAMIETAJ HOPIE NIE JAKIES TAM MOTULE CZY VALVO.......
    wiem bede zalewał teraz do bmw :)

  12. #14936
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    @Poncjusz_Piłat ; I co jest z tym C4 VTS?

  13. #14937
    Boruciarz

    Domyślny

    15 sierpnia jade obejrzec.
    Z piniendzmi.

  14. #14938

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    31
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Potrzebuję zmienić auto na mocniejsze i wygodniejsze. Sprawy się potoczyły tak, że pracujemy razem z dziewczyną w niemczech (550km od domu) i zjeżdżamy co najmniej z 3 razy na miesiąc do domu. Aktualnie jeździmy bravo 2 (90KM, LPG) i niestety na trasie nie daje rady za nic, a że ta część Niemiec to tereny gorzyste także nawet nie daje rady w mieście. Czego szukam? Nie mam zielonego pojęcia... Nie znam się na motoryzacji i jedynie moja wiedza jest oparta na tym co wyczytam w necie. Aktualnie Fiata mam już dość... Na to, że jest słaby narzekać nie będę, bo byłem tego świadomy kupując taki silnik, fajnie się prowadzi, mechanicznie nic się nie psuje a eksploatacja tania ALE to tylko Fiat.... Tu coś odpadnie, a to się zaroweczka jakaś spali np. w panelu nawiewu, nawiewy wydają jakiś dziwny dźwięk, plastiki też potrafią dać o sobie znać, zerowe wygluszenie (przy 130km/h już trzeba krzyczeć do pasażera). Porównując do astry h, która wcześniej jezdzilem no to astra pod względem komfortu półka wyżej jak dla mnie.
    Czego wymagam od auta?
    Kombi albo coś z większym bagaznikiem
    LPG bym sobie raczej odpuścił. Każde auto w lpg miałem i zawsze coś było nie tak. Zresztą z tych aut na które gdzieś tam zwracałem uwagę gazu nie lubią także raczej odpuszczam ta kwestie.
    Ropa? Niby by pasowało bo rocznie teoretycznie bym trochę km robił, ale jest szansa że to się zmieni i będę miał auto w zasadzie potrzebne tylko na dojazd do pracy także zostaje przy benzynie.
    Automat czy manual? Nie wiem... Zawsze jeździłem manualem, a teraz mam auto służbowe w automacie i w sumie fajnie się jeździ :D boję się trochę awaryjności tego ustrojstwa ale jeśli jakiś model by miał faktycznie bezawaryjnego automata to bym się zastanowił.
    Poza tym musi mieć jakąś moc, nie za duże spalanie, cenie sobie też ładny środek, wygluszenie i w sumie tyle. Powiedzmy, że mam 40-42k + coś do włożenie na start

    Na początku padło na astre lub Hyundaia i30/40 po czym stwierdziłem, że koniec z jakimiś oplami i ide półkę wyżej i biorę jakies Audi lub bmw. Na bmw ludzie narzekają, że drogie i częste naprawy... Na a6 mnie chyba jeszcze nie stać żeby ją utrzymać więc zostaje A4. Mazda 6 okazuje się kiepsko wykonana, głośna i do tego ruda gryzie. Ostatnio mnie kumpel na fordy pcha bo tanie, fajne i za te pieniądze można dość młode roczniki wyrwać. Peugeot 507 niby fajny ale po przeczytaniu opin to kiepsko wygląda sprawa. Moja mi ostatnio wspomina o skodach bo za 40k to też się dość fajny rocznik wyrwie xd ale przecież Skoda to taki tańszy Passat (?)
    Więc też jest opcja Passata cc dorwać
    I tak sobie od miesiąca siedzę i myślę co wybrać?!



    Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

  15. #14939
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    bierz e60 3.0d

  16. #14940

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jak na moje to na A6 40-42k to już spokojnie starczy. W tej cenie powinieneś dostać już ogarniętą sztukę z w miarę dobrym wyposażeniem. Pytanie czy wolisz jednak PB czy Diesla. 3.0 i 2.7 TDI to zbliżone do siebie technologicznie jednostki, oba na łańcuchu. 2.0 TDI masz na pasku i w teorii powinno być tańsze w utrzymaniu. 3.0d od BMW jednakowoż jest imo lepsze niż jego odpowiedniki silników z Ingolstadt. Jeśli automat w Audi to szukaj tiptronica, unikaj multi. Generalnie koszta utrzymania A6 nie są niskie, z tym się trzeba liczyć. Wszystko też zależy od silnika, który będzie napędzał Twój egzemplarz.
    Ostatnio zmieniony przez SerQ : 11-08-2019, 14:17
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •