Reklama
Strona 96 z 1245 PierwszaPierwsza ... 468694959697981061461965961096 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,426 do 1,440 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1426
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Winogrono napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jakie są + i - takiej hondy ? I co Twoim zdaniem sprawia, że może być/jest lepsza od golfa i astry ?
    No ceny są standardowe, do 6k powinno się kupić coś sensownego.

    Już pisałem dlaczego imo Honda jest lepsza. VW w benzynie to nieporozumienie, a Astra to tylko Opel, a jak wiadomo Opel to ogólnie kupa (nawet jeśli Astrunia II z 1.4 jest całkiem w porządku). Jedynym minusem Japońca jest gnicie, ale akurat te Civici trzymają się całkiem okej.

  2. #1427
    Avatar Que Mante
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    138
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    up

    A czemu benzyny w golfie sa nieporozumieniem? Ja mam właśnie takiego golfa od 3 miesięcy i jakoś nie narzekam :P

  3. Reklama
  4. #1428
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Que Mante napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    up

    A czemu benzyny w golfie sa nieporozumieniem? Ja mam właśnie takiego golfa od 3 miesięcy i jakoś nie narzekam :P
    Bo 1.4 to jeden z gorszych silników benzynowych ostatnich lat, a 1.6 po prostu jest bardzo takie sobie (pod względem choćby dynamiki i spalania, trwałość to też nie jakiś jego atut).
    Poza tym jeśli możemy mieć w aucie 1.9 TDI AVG, to po kiego grzyba w ogóle rozglądać się za benzyną?
    Nawet SDI jest niezgorszą opcją, ale to tylko wtedy, gdy nie zależy nam na wyprzedzaniu, bo tym to nawet nie ma co liczyć. Spalanie jednak potrafi poprawić humor.

    A, no i na koniec - jeszcze nie narzekasz, jeszcze :P
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-10-2014, 12:22

  5. #1429
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Szukam furmanki na zime. Musi byc w miare wygodne i na dalsze trasy (tak do 200km).
    Moze byc diesel, moze byc benzyna.
    Cena? Maksymalnie 4,5 tyś.
    Mocy tak od 90km, nie jest to samochod na 1/4 ale jak jest 60km to sie zle jedzie. :)

  6. #1430
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Leganza

  7. #1431
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Kozek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leganza
    Popieram, można dorwać w dobrym stanie za 4 klocki, nawet już z gazem zamontowanym.

  8. #1432
    Avatar Que Mante
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    138
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo 1.4 to jeden z gorszych silników benzynowych ostatnich lat, a 1.6 po prostu jest bardzo takie sobie (pod względem choćby dynamiki i spalania, trwałość to też nie jakiś jego atut).
    Poza tym jeśli możemy mieć w aucie 1.9 TDI AVG, to po kiego grzyba w ogóle rozglądać się za benzyną?
    Nawet SDI jest niezgorszą opcją, ale to tylko wtedy, gdy nie zależy nam na wyprzedzaniu, bo tym to nawet nie ma co liczyć. Spalanie jednak potrafi poprawić humor.

    A, no i na koniec - jeszcze nie narzekasz, jeszcze :P

    Wiesz, u mnie sprawa wyglądała tak:
    znajomy mechanik miał poszukać mi samochodu, znalazł golfa 4, 1,4 silnik, 107 tys przejechane, dobre wyposażenie. 6,3 tys kosztował wiec się no nie zastanawiałem zbyt długo :P Oczywiście to była cena "dla mnie"
    Ostatnio zmieniony przez Que Mante : 26-10-2014, 00:53

  9. #1433

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    za jakis czas bede sie przymierzal do zmiany samochodu , budzet jakim bede dysponowal to pewnie kolo 20 tys , czyli auto gdzies za 18 powiedzmy, wiadomo na poczatku myslalem o jakims nowszym aucie powiedzmy 2004+, ale z drugiej strony teraz przyszedl mi do glowy pomysl czy dopoki jestem jeszcze mlody to nie kupic sobie auta "z dusza" , po mniejszych
    kosztach, myslalem o w124 coupe , eclipsie I gen czy ew bmw e30, z trojki najbardziej odpowiada mi merc , czy sadzicie ze warto sie jeszcze w cos takiego pakowac?

  10. #1434
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja sprzedałem Astrę z 2007 roku, żeby wsiąść w Astrę z 1992 ;)


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  11. #1435
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Binim napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za jakis czas bede sie przymierzal do zmiany samochodu , budzet jakim bede dysponowal to pewnie kolo 20 tys , czyli auto gdzies za 18 powiedzmy, wiadomo na poczatku myslalem o jakims nowszym aucie powiedzmy 2004+, ale z drugiej strony teraz przyszedl mi do glowy pomysl czy dopoki jestem jeszcze mlody to nie kupic sobie auta "z dusza" , po mniejszych
    kosztach, myslalem o w124 coupe , eclipsie I gen czy ew bmw e30, z trojki najbardziej odpowiada mi merc , czy sadzicie ze warto sie jeszcze w cos takiego pakowac?
    Bierz Balerona, ale w dieslu. Coupe może i jest ładniejsze, ale sedan w dieslu jest po prostu praktyczny. Do tego w dobrym stanie do 10 tysięcy dostaniesz.

  12. #1436
    Avatar shanarin
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    28
    Posty
    1,677
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Panowie aktualnie mam Lanosa Daewoo 1.6 2001r pierwszy właściciel 140K KM. LPG(75zł i mam 330km :P) I teraz mam pytanie jest to moje pierwsze auto. Czy jest sens kupić jakieś lepsze auto? Jeżdżę nim dopiero od kwietnia, mam na ten moment 16tys odłożone na przyszłe auto. Do tej pory myślałem by pojeździć z nim 1-1,5 roku i dopiero zmieniać. Co byście robili na moim miejscu?

  13. #1437
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    16 tysięcy w 6 miesięcy?
    2,600 miesięcznie oszczędności?
    W takim tempie za 5 lat będziesz miał 156 tysiaków.

    Jakim cudem?
    W Elblągu?
    Z takim zapleczem finansowym nawet bym nie piardnął na lamusa.


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  14. #1438
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj shanarin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie aktualnie mam Lanosa Daewoo 1.6 2001r pierwszy właściciel 140K KM. LPG(75zł i mam 330km :P) I teraz mam pytanie jest to moje pierwsze auto. Czy jest sens kupić jakieś lepsze auto? Jeżdżę nim dopiero od kwietnia, mam na ten moment 16tys odłożone na przyszłe auto. Do tej pory myślałem by pojeździć z nim 1-1,5 roku i dopiero zmieniać. Co byście robili na moim miejscu?
    jak mało jeździsz do pracy to na co ci lepsze? zbieraj bo utrata wartości na samochodach jest teraz ogromna. Ja bym dalej z zbierał.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  15. #1439
    Avatar shanarin
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    28
    Posty
    1,677
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    16 tysięcy w 6 miesięcy?
    2,600 miesięcznie oszczędności?
    W takim tempie za 5 lat będziesz miał 156 tysiaków.

    Jakim cudem?
    W Elblągu?
    Z takim zapleczem finansowym nawet bym nie piardnął na lamusa.
    Spokojnie, uczę się (18lat) ale pomagam przy w stolarni i już od dłuższego czasu odkładam pieniądze. Aż tak dobrze nie mam ;/
    Ostatnio zmieniony przez shanarin : 27-10-2014, 18:13

  16. #1440
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj shanarin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Spokojnie, uczę się ale pomagam przy w stolarni i już od dłuższego czasu odkładam pieniądze. Aż tak dobrze nie mam ;/
    Jeśli masz dobre perspektywy na zebranie większej kasy, to zbieraj. Jak będziesz miał tak z 25 kafli, to z 15 możesz wydać na auto, 5 mieć w zapasie na naprawy, a 5 na życie, bo przecież nie tylko bryką człowiek oddycha ;)

    Za 15 tysięcy możesz wybrzydzać, oczywiście poruszając się w granicach roczników 2000-2002 najwyżej. Można tam znaleźć zajebiste auta, które są o niebo lepsze od większości obecnie produkowanych szrotów.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •