Reklama
Strona 958 z 1245 PierwszaPierwsza ... 45885890894895695795895996096810081058 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,356 do 14,370 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14356
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wystarczy, żeby oni je czytali, ja je piszę i w przeciwieństwie do nich dobrze wiem o co mi chodzi i że nie napisałem nic z tego, co oni mi próbują wmówić.

    Tymczasem @Master ; zajebałbym ci Artur odmulacz 24h, ale one chyba nie działają za dobrze i dostałbyś miesięcznym wygnaniem. A propos, @Decretis ; te bany rzeczywiście są na dobę czy jak? Bo dałem dla @Mnh_Project ; i chyba dalej jest zbanowany, a miało być 24 godziny tylko XD
    No pewnie wybanuj wszystkich, ktorzy wytykaja ci twoje pierdololo gratuluje robisz to dobrze xDD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #14357
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale Artur, ty mi nic nie wytykasz, ty postujesz jakiś bezbek od 100 stron i wkładasz mi w usta słowa, których nigdy nie wypowiedziałem. Rozumiesz to? Jak se dyskutowaliśmy konstruktywnie, to wszystko ok, ale wklejanie obrazków od kilku postów to nie jest dyskusja. Jakby to chociaż była prawda, ale nie jest. Temat o miejskiej jeździe widzę już skończon, dobrze, nie ma sensu dalej ciągnąć, bo się zapętliliśmy kilka razy i w sumie i tak nikt nikogo do niczego nie przekona, bo każdy ma rację najswojszą i chuj.

    Teraz mi pokaż kompakta, który starzeje się tak samo dobrze jak Golf V, ale bez trolla, bo to jest akurat ciekawe pytanie. Inb4 Alfa 147 i w sumie zgadzam się, ale tylko polift.

    PS E12 zawsze było paskudne więc błagam, oszczędź mi tego bezbeku.

  3. Reklama
  4. #14358
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Seat ibiza

  5. #14359
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Przyjedź lepiej po te dywaniki, a nie się do trollingu przyłączasz.

  6. #14360
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Teraz mi pokaż kompakta, który starzeje się tak samo dobrze jak Golf V, ale bez trolla, bo to jest akurat ciekawe pytanie. Inb4 Alfa 147 i w sumie zgadzam się, ale tylko polift.
    Ale to jest tak smutne pierdolenie, ze nikt chyba tego nie czyta. Co to znaczy, ze dobrze sie starzeje? Wyglada tak samo stara w porownaniu do nowych aut jak inne z jego rocznikow, tyle na ten temat. To Ty sobie gdzies w autoswiecie wyczytales, ze auto dobrze sie starzeje i teraz jakies farmazony postulujesz. Golf jak golf, dla mnie teraz wyglada tak samo chujowo jak wygladal wtedy. Z pierwszych lepszych Focus 2, AR147, E87, C4 - kazde wyglada lepiej i kazde wzialbym w ciemno ponad tego golfa, ktory od czworki rozni sie tym, ze ma troche bardziej zaokraglone kilka krawedzi.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #14361
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    To nie jest pierdolenie, to jest kwestia estetyki designu i jego prostoty, przez co jest on ponadczasowy i po prostu przyjemny dla oka bez względu na to, kiedy został zaprojektowany. Np. z C4 się nie zgodzę, bo jak to ma w zwyczaju francuski producent, poszli w ekstrawagancję, a ona się nie starzeje dobrze w większości przypadków. Stare Citroeny bronią się właśnie tą ekstrawagancją, ale tylko te naprawdę kultowe modele, cała reszta słusznie została zapomniana. Golf od swojej pierwszej generacji uchodzi za wzór auta kompaktowego i jedną z jego najmocniejszych stron jest właśnie design, który jest zachowawczy, ale dzięki temu ponadczasowy.

    To nie są wymysły z jakichś podrzędnych magazynów motoryzacyjnych, to jest spojrzenie z zupełnie innego miejsca. Te same reguły tyczą się budownictwa czy sztuki w ogóle. Jedni chcą uzyskać efekt wow i w ten sposób podchodzą do designu domu czy rzeżby, a inni idą w klasykę i prostotę, aby ich dzieła były przez lata aktualne.

    Focus jest dobrym przykładem, bo właśnie jedynka była ekstrawagancka i obecnie czuć po niej wiek. Ale wtedy? Kurwa, wtedy to było coś. Dwójkę zrobili właśnie tak jak Golfa, a więc prosto i dzięki temu do dzisiaj ten wóz wygląda świeżo, nierzadko lepiej niż jakieś nowe wytwory koreańskie. Wnętrze to odrębna kwestia, bo zarówno Golf jak i Focus są obecnie paskudne, wtedy były po prostu normalne. To jednak nie dziwi, bo we wnętrzu chodzi przede wszystkim o nowoczesne rozwiązania, których wtedy nie było, bo nie istniały.

    Samochody z ery szybkiego rozwoju technologii wszystkie mają ten problem. Nawet jeśli środek został zrobiony ze smakiem, to dalej będzie raził jakimiś wielkimi, rozbudowanymi stacjami multimedialnymi na kasety i CD, których nie da się w łatwy sposób zastąpić nowoczesnym radiem z Bluetooth i AUX. W tym aspekcie starsze auta wygrywają, bo nie posiadały tego typu urządzeń, a więc można w nich w schludny sposób umieścić takie nowe radio i wygląda to w porządku, nie zaburza całego designu deski (tutaj taki Golf V też zbiera plusy, bo właśnie deska jest prosta i łatwo w niej przeprowadzić takie zmiany).
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 27-05-2019, 13:30

  8. #14362
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,913
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A propos, @Decretis ; te bany rzeczywiście są na dobę czy jak? Bo dałem dla @Mnh_Project ; i chyba dalej jest zbanowany, a miało być 24 godziny tylko XD


    Później naprawię, bo chyba trzeba zmienić punkty, bo 30 i 24h miały po 100 :/

  9. #14363

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Ktos ma jakas wiedze albo doswiadczenie z peknieciem paska rozrzadu lub przesunieciem sie o kilka zabkow rozrzadu w 2.0 Hdi 140km ?

    Zjezdzalem z ronda i auto prawie zgaslo, myslalem ze wrzucilem 4 zamiast 2 i szybko go zgasilem, juz wiecej nie zapalil.
    Mechanik ktory mnie sholowal mowi ze cos jest nie tak z silnikiem ,prawdopodobnie rozrzad (ktory robilem 15k km temu, 1.5 roku temu)

    Z tego co czytalem to w tych modelach C5 2011 2.0hdi byly jakies dzwigienki ktore braly na siebie sile zerwania rozrzadu i moze nic sie powaznego nie stanie ale moze ktos wiecej cos powie?

  10. #14364
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Wróżenie z fusów, mogło się to różnie potoczyć, na chwilę obecną nawet nie wiesz czy to na pewno rozrząd.

    Są przypadki, że wymieniają same dźwigienki i jest ok, są przypadki, że po jakimś czasie zawór albo zawory szlag trafia i masz po silniku.

  11. #14365

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Budżet około 30k (benzyna i lpg, +/- 2k)
    Muszę wymienić swoja bravke 2, bo jest niestety za słaba (90km). Codziennie robię około 40km i dosyć często trasy po około 600km (mieszkam w Niemczech i będę zjeżdżal często do Polski)
    Na szybko ogarnialem jakieś Audi /bmw ale z tego co czytam to w tym budżecie raczej jak chce coś co nie jest zbyt awaryjne to same silniki które nie należą do oszczędnych i tanich w eksploatacji....
    Myślałem na szybko o astrze j (jak się tutaj ma takie 120km w porównaniu do astry h 105km? Wcześniej jezdzilem astra h i tez to słabe było)



    Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

  12. #14366
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    W Astrze J 120 koni to turbo, a turbo to zupełnie inna para kaloszy niż 105 konny wolnossak. Szybkie to nie jest, ale różnicę poczujesz.

    Skoro masz Bravo, to ja bym szukał tego samego, ale z T-Jetem. Kasy masz dużo więc spokojnie 150 konnego dorwiesz. Bardzo wygodne fotele, pozycja za kierownicą, sporo mocy i bardzo tani w utrzymaniu.

    Możesz jeszcze patrzeć na Giuliettę, może uda ci się 120 konnego T-Jeta w tej kasie ogarnąć, ale raczej będzie gorzej wyposażona od Bravo, nie będzie miała tych bajecznych foteli (te podstawowe z Alfy są ciutkę niewygodne, ale bez przesady, nie są złe) no i to nie jest 150 koni w serii. @Xeanix ;

  13. #14367

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    za nic bym nie kupił bravo za tą kasę... siedzę na grupkach i znalezienie wersji sport graniczy z cudem to po pierwsze, a po drugie tam w zasadzie jest wszystko awaryjne. zaczynając od skrzyni i kończąc na automatycznej klimie. 150km w tym aucie? przecież tam od 120km/h się nie da rozmawiać, a prowadzenie tego auta przy 150km/h też nie jest najprzyjemniejsze. i weź panie kup to za ponad 20tyś XD
    Dobrze, że kupiłem 90 z małym przebiegiem to może jeszcze na tym aucie za dużo nie stracę

  14. #14368
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po drugie tam w zasadzie jest wszystko awaryjne. zaczynając od skrzyni i kończąc na automatycznej klimie. 150km w tym aucie? przecież tam od 120km/h się nie da rozmawiać, a prowadzenie tego auta przy 150km/h też nie jest najprzyjemniejsze
    pierdul pierdul ja sie zdrzemne. kazden jeden to bzdet.

    t jet jest super

  15. #14369
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pierdul pierdul ja sie zdrzemne. kazden jeden to bzdet.

    t jet jest super
    Jak to dobrze się zgodzić z Maćkiem.

    Poza M32 i rzeczywiście problemami z automatyczną klimą (które nie są wcale uciążliwe ani drogie w naprawie), to Bravo jest niezawodnym autem. No i jechałem 90 konnym 1.4 130 km/h i w środku było całkiem przyjemnie, w tej klasie to bym powiedział nawet, że bardzo dobrze.

    Myślisz, że Astra będzie lepsza? Proszę cię... Nie masz budżetu żeby dostać coś naprawdę lepszego, no chyba, że weźmiesz właśnie jakieś starsze BMW, Merca albo Audi, ale wtedy nie płacz, że w Niemczech cię będą kasować za naprawy grubo, bo niestety coś za coś. @Xeanix ;
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 29-05-2019, 12:42

  16. #14370

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja osobiscie moge polecic stara Honde Civic, ktos tu wrzucal za 20k chyba. Jezdzi, niedlugo youngtimer, a no i manetki chodza perfekcyjnie, a nie to co w niemieckich zlomach. Generalnie Mex pisal, ze cud motoryzacji, to ja bym sie nie zastanawial nawet i bral w ciemno. Sam jezdze jakims smiesznym E90 z konca produkcji i wlaczanie kierunkow to jakies nieporozumienie, zaluje ze kupilem to auto.

    Dlaczego mi posty usuwasz? Chyba mam prawo do wlasnej opinii? Polecilem auto, miesci sie w budzezcie, napisalem dlaczego polecam, napisalem takze co odradzam i dlaczego...
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 29-05-2019, 12:50

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •