Reklama
Strona 949 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4498498999399479489499509519599991049 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,221 do 14,235 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14221
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    bmw benzynowe maja dobre automaty
    tojoty/lexusy tez

  2. #14222
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Accordy?
    Taurusa mogę za dychę popchnąć

  3. Reklama
  4. #14223
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Odnosnie lansu, kiedyś nocowała u mnie moja siostra i ona ogląda takich pojebanych youtuberow, niektorzy sie chwala swoimi furami, jakies banany mustangi i inne dojebane samochody a tu nagle taki typ :D

    hehe
    Chlop dostal w rece auto z 9.5 do setki i LOOO KUURYWAAA PANIE JAK TO ZAPIERDALA JAKIE TO MA PRZYSPIESZENIE


    Co tu sie
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #14224
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale jak takie E39 będzie wyglądać na Instagramie albo Facebooku, a nowy to nowy, jest kurwa lans
    Albo na wszystkich świętych na cmentarzu 'wiesz Grazia, bo my nowy samochód w salonie kupiliśmy'
    Tak bardzo to. Swoją drogą, nie wiem na ile to prawda, ale słyszałem, że najwięcej aut sprzedaje się przed świętami, żeby się polansic xD

    Cytuj Royalsiwy napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skoro tak, i ze w dzisiejszych czasach nowy samochod nie jest wcale niezawodny, to nie lepiej juz nawet jak kogos stac, to kupic sobie 2-3 letni samochod? Z troszke wiekszym silnikiem? Nie jestem zwolennikiem starych rumpli ani nowych samochodow ale dla kogos z kasa to wydaje sie najlepszym rozwiazaniem.
    Dla ciebie tak, dla kogoś innego nie. Ludzie mają różne potrzeby i możliwości i kombinacji jest nieskończenie wiele. Generalnie auta nowe mocno tracą na wartosci, im droższe tym bardziej, z różnym poziomem spadku cen. Jak masz pewne 2-3 letnie auto to poza wadami fabrycznymi i chujowym traktowaniem/serwisem jedyne co sie moze spierdolic to same rzeczy eksploatacyjne, które robione nawet w aso nie powinny być dużym kosztem w stosunku do ceny zakupu. Poza tym, jako społeczeństwo jestesmy co raz bogatsi, wiec można se kupic nowke furaka i przypomniec czasy, kiedy sie odbierało matiza czy innego malucha xD a jak kogoś stać na kozacka fure to też zajebiście. Tak samo można kupić nowy TV w markecie albo poszukac lepszego, wiekszego na allegro czy innym olxie, telewizory nie są drogie, wiec ludzie maja to w pizdzie, bo nie musza szukac z czujnikiem lakieru czy komus TV nie spadl podczas noszenia i ma poklejona obudowe lub czy ktos go nie zalał i nie pordzewieja bebechy za pół roku xD a no i bym zapomniał, zawsze można też wypozyczyć telewizor na godziny, żeby nie płacić złodziejom z salonów i co dwa dni wypozyczyc inny TV, a moze czasem pojsc do kina
    Ostatnio zmieniony przez Cybuch : 21-05-2019, 00:05

  6. #14225
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak bardzo to. Swoją drogą, nie wiem na ile to prawda, ale słyszałem, że najwięcej aut sprzedaje się przed świętami, żeby się polansic xD
    Nie powiedzialbym koniecznie zeby sie lansic, ale swieta to w naszej obecnej kulturze taki czas dawania sobie (sobie samemu tez) prezentow i pewnie wielu ludziom latwiej jest podjac taka decyzje. Sam znam dwie osoby, ktore rok temu kupily sobie samochody "pod choinke", ale na pewno nie po to by sie lansic bo jeden typ i tak jezdzil niebieskim M4 2017, a kupil sobie uzywana Panamere jako drugie, a drugi gosc jezdzil rocznym x6 ale brakowalo mu drugiego auta to se kupil x4 bo co prawda mial drugie, ale juz bardzo stare volvo xc90 z 2015 no i zonce przeszkadzalo, ze za duze wiec volvo dal cureczce (19 lateq xD a wy co tam dostaliscie od starych w wieku 19 lat? kurwa pewnie miotle i scierke zeby podjazd posprzatac xD), a x4 dla zonki wpadlo. Mysle, ze tacy ludzie raczej nie kupuja fur dla lansu tylko tak o bo chca miec wygodny konkret bo dla nich to raczej zadny lans, tym bardziej w towarzystwie w jakim sie obracaja. A jednak swieta to byl taki okres, ze podjeli taka decyzje by sprawic sobie prezencik. Wiadomix to tylko 2 przyklady, ale wydaje mi sie, ze czesciej tak byc moze. Tez mi latwiej jest w tym okresie rozpierdalac hajs, jakos to latwiej tak przychodzi wtedy xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #14226

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Swoją drogą, nie wiem na ile to prawda, ale słyszałem, że najwięcej aut sprzedaje się przed świętami, żeby się polansic xD
    Najwięcej samochodów sprzedaje się po jakichkolwiek świętach. Dla przykładu grudzień - 10 sprzedanych fur, styczeń 16 a luty 24. To samo teraz - marzec - 13, kwiecień 8, dziś mamy 21 maj i jest już 21 samochodów zaklepanych. Mówię o autoryzowanym salonie.

  8. #14227
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    5 letnie clio nie kosztuje pewnie 1/4 tego a ma dokladnie to samo i jezdzi tak samo.
    to se zobacz ile kosztuje 5cio letnie Clio. Podpowiedź: w chuj i trochę, bo obecnie auta nie tracą na wartości prawie w ogóle. Trzyletnie japońskie auto to spokojnie 3/4 wartości nowego, to są realne ceny, po jakich ludzie kupują te auta.

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ludzie sa zjebani i pierdolnieci a nie leniwi. Samochody to maszyny, a te sie kupuje najtansze/najladniejsze bo sie zawsze moze cos spierdolic
    Japierdole, ty znowu z tymi swoimi rewelacjami. Każde auto jest inne i każde jest mniej lub bardziej podatne na usterki, czy to wynikające z wieku czy ze zużycia. Oczywiście to wszystko jest stosunkowo zbliżone i np. w takiej 159 zawieszenie wyjebie się po 200kkm (akurat 159 mają je w miarę okej, nie taki papier jak 156 i 166, tam to 50kkm było dużo dla wahacza), a w BMW czy Audi po 250kkm, ale zawsze są zauważalne różnice, które mają wpływ na wybór i to wpływ uzasadniony.

    Samochód nie jest tylko maszyną, jest bardzo skomplikowaną maszyną i dlatego musi być zrobiony dobrze żeby się nie jebał po jakimś czasie i przebiegu. Bardzo wiele auto nie wytrzymuje próby czasu i staje się bezużytecznymi puszkami, które psują się częściej niż jeżdżą. Przykładem są stare auta francuskie wyższej klasy. Są warte śmieszne grosze, bo po prostu nie można w dużej mierze na nich polegać, usterka goni usterkę. Wynika to oczywiście z naszpikowania ich innowacyjną elektroniką w czasach, gdy Audi albo BMW dalej oferowały to, co 10 lat wcześniej, z tym że dopracowane i bezproblemowe. Francuzi zawsze próbowali zniwelować przepaść jakościową poprzez dowalanie po taniości masy bajerów, które oczywiście były zajebiste, ale po kilku latach potrafiły już szwankować (Laguna II najlepszym przykładem). Dopiero później się ogarnęli i zrobili takie dobre auta jak Laguna III czy C5 III. No ale to było za późno, musieli wyjebać te modele z gamy, bo najzwyczajniej w świecie ich renoma legła w gruzach po dwóch pierwszych generacjach, które po 10ciu latach nadawały się w sumie na złom (większość egzemplarzy).

    Jak kupujesz najtańsze możliwie egzemplarze, to masz bardzo małe szanse na trafienie naprawdę solidnego auta, które po małym wkładzie będzie sprawowało się okej. One są tanie z jakiegoś powodu, nikt naprawdę dobrego auta za bezcen nie odda. Oczywiście wyjątki się zdarzają i takich trzeba szukać, ale to tak jak z szukaniem W124 czy E39 - powodzenia kurwa.

    No ale Maciek kupuje, a potem pół auta u Zdzisława alkoholika chce malować na sztukę, bo kasy szkoda XD Nie lepiej było kupić ciut drożej i nie mieć tych problemów? Podobno kupuje się ładne auta, a po twoim opisie ja bym tej Alfy taką nie nazwał.

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    muj stary pyta:
    Saab 96 V4 1973
    Saab 95 1973
    Saab 900i
    Ford Sierra 2000E
    Volvo 740 GL

    czy jest tu ekspert50?
    nie
    nie
    nie
    nie
    nie

    a tak serio to

    nie
    nie
    nie
    tak, ale powodzenia w szukaniu
    może być
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 21-05-2019, 12:18

  9. #14228
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Panie w UK to wszystko po 1000 funtów hehe

  10. #14229
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No to akurat prawda, dlatego mnie tak robi UK, tam mógłbym nawet w średniej robocie mieć dwie fajne furki i to normalnie JDMy, bo tam tego jest w opór i stosunkowo tanie, tak samo serwis.

    A u nas jak chcesz R34 GT-R, to kurwa musisz być bonzo i to bynajmniej nie Tajger.

  11. #14230
    Boruciarz

    Domyślny

    ale mnie ten mex smiec jebany wkurwia.
    w ogole sie nie zainteresowal tym co kupilem i nie pochwalil, ze mozna to zrobic az tak dobrze
    ekspert jebany

  12. #14231
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to akurat prawda, dlatego mnie tak robi UK, tam mógłbym nawet w średniej robocie mieć dwie fajne furki i to normalnie JDMy, bo tam tego jest w opór i stosunkowo tanie, tak samo serwis.

    A u nas jak chcesz R34 GT-R, to kurwa musisz być bonzo i to bynajmniej nie Tajger.
    No no na bank zwlaszcza, ze taki r34 to jest minimum 20-25k funtow xD I ubezpieczenie do tego zapewne kolejne 3 000 rocznie bo nikt tam takiej starej chujni w dodatku "wyscigowej" tanio nie ubezpieczy xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #14232
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie lepiej było kupić ciut drożej i nie mieć tych problemów
    nie bo polskie cwele i włoskie masturbatory życzą sobie za takie 22k (inna sprawa ile to potem stoi na otomoto) a i trzeba od razu wpierdolic dodatkowo kase na rozrzund i te inne bzdury.
    tutaj mam rozrzund sprzed tysiaca kilometrow, zregenerowaną turbine, wymienione oleje (w tym też ten w skrzyni ałtomatisznej) i filtry. pomaluje se to za tysiunc i wyczyszcze w srodku na glanc. no. i igła na lata.

  14. #14233
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No no na bank zwlaszcza, ze taki r34 to jest minimum 20-25k funtow xD I ubezpieczenie do tego zapewne kolejne 3 000 rocznie bo nikt tam takiej starej chujni w dodatku "wyscigowej" tanio nie ubezpieczy xD
    No i chuj? W ciągu paru lat se każdy Mateusz zarobi na takie R34 i będzie miał na jego utrzymanie. Ogarniecie tego w PL to z 10 lat jebania w Amazonie.
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie bo polskie cwele i włoskie masturbatory życzą sobie za takie 22k (inna sprawa ile to potem stoi na otomoto) a i trzeba od razu wpierdolic dodatkowo kase na rozrzund i te inne bzdury.
    tutaj mam rozrzund sprzed tysiaca kilometrow, zregenerowaną turbine, wymienione oleje (w tym też ten w skrzyni ałtomatisznej) i filtry. pomaluje se to za tysiunc i wyczyszcze w srodku na glanc. no. i igła na lata.
    Dobra kurwo, fajne to kupiłeś, przyznaję bez kappy. Sensowna kasa po prostu, warto było. Maciek umie w Alfy Romeo.

  15. #14234
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i chuj? W ciągu paru lat se każdy Mateusz zarobi na takie R34 i będzie miał na jego utrzymanie. Ogarniecie tego w PL to z 10 lat jebania w Amazonie.
    Ale Ty to kurwa rozpatrujesz w kwestii mieszkania w pierdolonym pokoju 1.5x2 metry i wpierdalaniu jednej bagiety na 3 dni co najwyzej xDDD Chuja nie oszczedzisz 25k w funtach i jeszcze na ubezpieczenie zyjac tam normalnie jak czlowiek bo cie wszystkie pozostale koszty wpierdola jak bedziesz musial isc do jebanego dentysty to cie skasuje 3k funtow i co najwyzej bedziesz do starego dzwonil zeby ci zlotuwki przelal co na taksowce zarobil i tyle z tego r34 kupionego w ciagu paru lat XD

    Jak mnie wkurwia to popierdolone wyobrazenie o UK jak o jakiejs jebanej mlekiem i miodem krainie plynacej i, ze tam to normalnie kazdy byle magazynier se moze jezdzic japonskom wysciguwkom bo ludzie dobrze zarabiaja. xD Ale to, ze trzeba dac 1500 funtow za mieszkanie dla ludzi w londynie to juz chuj xD (mowimy o warunkach dla LUDZI nie dla zwierzat bo fakt faktem bude dla psa czy klatke dla szympansa 3 na 3 metry za 800 pewnie znajdziesz XD)
    Ostatnio zmieniony przez Master : 21-05-2019, 15:36
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #14235
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dobra, ale ja też nie mówię o zarobkach 2k na rękę, no chyba, że będzie się biedowało, wtedy 2k nie są takie najgorsze. Ale skoro tam zwykły hydraulik może wyciągnąć 3k, to no proszę cię, nie widzę problemu zarabiać więcej.

    Poza tym chuj w takie R34, to jest akurat drogie nawet w UK, wiadomo dlaczego. Jest pełno aut do 10k funtów, które u nas są w chuj drogie, już nawet nie mówię o jakichś starych niemieckich premium, które kupuje się tam po 2-3k i takie np. E39 w tej kasie jest w chuj zajebiste, np. jakieś porządne V8 za 3k funtów - normalka w UK. To jest jedna pensja hydraulika. U nas musiałbyś być Askarnohem żeby takie kupić za miesięczne wynagrodzenie.

    Poza tym mi się podoba geografia tego kraju, przyroda. Oczywiście jebać ten skurwiały Londyn, ja bym najchętniej wyjebał gdzieś bardziej na północ, ale został blisko wybrzeża. Zarobisz trochę mniej niż w stolicy, ale opłaty będą w chuj niższe, wcale nie gorsze jak w Polsce. Poza tym będzie mniej ciaparitto, a to dla mnie priorytet.

    Ja już od dawna powtarzam, że jakby mi ktoś zaproponował sensowną robotę w USA czy w UK, i w sensownym miejscu, to bym się dwa razy nie zastanawiał.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 21-05-2019, 15:47

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •