Reklama
Strona 948 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4488488989389469479489499509589981048 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,206 do 14,220 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14206
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Byczek takie pytanie mam.
    Jak mozna dac tyle pieniedzy z takie gowno?
    W srodku dalej styl lat 90tych no poza tym screenem w ktorym mozesz zmienic radio..
    Nikomu nie zagladam do portfela ale za taka sume mozna juz kupic fajny samochod.
    Jakby to bylo 40k to w sumie dobry deal.

  2. #14207
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    I te 115 km[*]

    Ale tego sie nie zrozumie i chyba nie mozna kwestionowac. Kazdy se kupi takie auto jak mu sie podoba, ja bym sobie za ta kase kupil e39 na totalnej wyjebce i do tego jakies Mito/Micre/Guliette uzywana z malym przebiegiem za reszte do jazdy na codzien.
    Ktos inny woli jakas Meganke nowke sztuke i tyle, ale ja bym sie w tym zajebal zwlaszcza przy tej mocy.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 20-05-2019, 15:28
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #14208
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Finansowałem ostatnio Klientowi Megane w sedanie i wygląd do ceny był naprawdę ok, ale w środku ten samochód jakiś taki bez duszy :D

  5. #14209
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Renault z kilkoma wyjątkami zawsze miało beznadziejne wnętrza, tzn. po prostu były i tyle, funkcjonalność to jedyne co można im zaliczyć na plus. No i oczywiście wygoda foteli, ale my nie o tym.

    Citroen w swoich złotych czasach miał najbardziej wyjebane środki, DS czy CX to było coś, już nawet nie wspominam o fantastycznej stylizacji nadwozia i tych wszystkich bajerach. Kiedyś Citroen był królem, dzisiaj to jest gówno jakich wiele. Szkoda, po tej marce chyba najbardziej widać postępujące spierdolenie klientów i totalny brak chęci na coś innego, lepszego, ciekawszego. Wszystko musi być białym albo czarnym SUVem/crossoverem.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I te 115 km[*]

    Ale tego sie nie zrozumie i chyba nie mozna kwestionowac. Kazdy se kupi takie auto jak mu sie podoba, ja bym sobie za ta kase kupil e39 na totalnej wyjebce i do tego jakies Mito/Micre/Guliette uzywana z malym przebiegiem za reszte do jazdy na codzien.
    Ktos inny woli jakas Meganke nowke sztuke i tyle, ale ja bym sie w tym zajebal zwlaszcza przy tej mocy.
    Nowe auto ma sens, to jest komfort wynikający z bezproblemowości, wyjebania. Z drugiej strony jednak płacimy ogromną kasę za auto, kosmiczne ubezpieczenie, a każda rysa boli jak solidny kop w jaja. Dlatego ja jestem mocno rozdarty, bo z jednej strony wiem, że chciałbym w niedalekiej przyszłości wziąć coś nowego i mieć wyjebkę, a na boku dalej pieścić jakiegoś grata albo dwa, ale z drugiej strony to się totalnie nie godzi z moim postrzeganiem samochodu i podejściem do pieniędzy. No bo utrzymywanie np. takiego zwykłego rzędowego E39 wraz z ceną zakupu (załóżmy wypasiony koniec produkcji i 231 koni pod maską) nie przekroczy nigdy nawet 50k, bo to jest po prostu niemożliwe, musiałoby się wszystko w tym aucie zjebać, a części musiałyby pochodzić głównie z ASO. W tym samym czasie dostaniemy auto dużo wygodniejsze, dużo szybsze, dużo ładniejsze i bardziej funkcjonalne, choć tutaj akurat można polemizować. Nowy samochód ma nad takim starym BMW jedną jedyną zaletę, jaką jest właśnie ta niezawodność (która wcale nie jest taka oczywista, wszystko się może przecież zdarzyć). Czy warto? Tutaj każdy musi se odpowiedzieć na to pytanie.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 20-05-2019, 17:02

  6. #14210
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ej, jak e39 to już nie ma co się bawić w R6 IMHO, tak czy siak tanio nie będzie. Co do nowe vs stare fury to w większości przypadków jak kogoś stać to nowe będzie lepsze. Jest gwarancja (chociaż czasem są wyjeby, patrz wlaściciele type-r i problemy ze skrzynią), dla większości ludzi nowy, maly kompakt > dopieszczony 20 letni potwór v8. Mało kto daje jebania o jakość materiałów w środku, prowadzenie czy ogólny feeling, za to dojebany infotaiment i systemy będą na propsie, a w starym dopieszczonym gruzie zawsze się coś spierdoli, chociażby ze starości i jak kogoś nie jara to, że sobie wymieni sam te pierdołe za jakieś grosze, tylko musi jechac znow do mechanika złodzieja to nowy furak będzie zajebistym wyborem.

  7. #14211
    Avatar cigolce
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    131
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    samochód do 10k z automatem znajdzie sie?
    jedyne kryterium to bezawaryjnosc no i powyzej 80 kucyków na łące

  8. #14212
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ej, jak e39 to już nie ma co się bawić w R6 IMHO, tak czy siak tanio nie będzie. Co do nowe vs stare fury to w większości przypadków jak kogoś stać to nowe będzie lepsze. Jest gwarancja (chociaż czasem są wyjeby, patrz wlaściciele type-r i problemy ze skrzynią), dla większości ludzi nowy, maly kompakt > dopieszczony 20 letni potwór v8. Mało kto daje jebania o jakość materiałów w środku, prowadzenie czy ogólny feeling, za to dojebany infotaiment i systemy będą na propsie, a w starym dopieszczonym gruzie zawsze się coś spierdoli, chociażby ze starości i jak kogoś nie jara to, że sobie wymieni sam te pierdołe za jakieś grosze, tylko musi jechac znow do mechanika złodzieja to nowy furak będzie zajebistym wyborem.
    Skoro tak, i ze w dzisiejszych czasach nowy samochod nie jest wcale niezawodny, to nie lepiej juz nawet jak kogos stac, to kupic sobie 2-3 letni samochod? Z troszke wiekszym silnikiem? Nie jestem zwolennikiem starych rumpli ani nowych samochodow ale dla kogos z kasa to wydaje sie najlepszym rozwiazaniem.

    Sam wyciagnalem takie wnioski bo jezdzilem nowka clio (pozyczonym), 1.5diesel. W srodku wygladal jak corsa z 1998 poza tym "smart screenem" w ktorym mozna bylo wlaczyc bluetooth i zmienic radio (wow, dojebany infotaiment). Na kazdym wyboju czulem sie jakbym jechal vanem, wygody zero, mocy zero, jedynym plusem bylo spalanie. I taki samochod byl warty 50-60k.. I za co tu placic? 5 letnie clio nie kosztuje pewnie 1/4 tego a ma dokladnie to samo i jezdzi tak samo.

    Rozumiem ze ludzie to robia z czystego lenistwa, ignorancji i braku przemyslenia innych opcji. Ale w sumie tez rozumiem ze ktos moze miec wyjebane i juz woli stracic kupe kasy i myslec ze bedzie mial spokoj niz tracic czas i chodzic ogladac samochody po komisach.

  9. #14213
    Boruciarz

    Domyślny

    Ludzie sa zjebani i pierdolnieci a nie leniwi. Samochody to maszyny, a te sie kupuje najtansze/najladniejsze bo sie zawsze moze cos spierdolic

  10. #14214
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj cigolce napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    samochód do 10k z automatem znajdzie sie?
    jedyne kryterium to bezawaryjnosc no i powyzej 80 kucyków na łące
    w chuj takich się znajdzie
    a 80 kucyków to można mieć w pandzie
    doprecyzuj tu coś

  11. #14215
    Boruciarz

    Domyślny

    Ile trzeba zaplacic lakiernikowi alkoholikowi zeby wymienil zderzak tył uwzgledniajac podpiecie pdc i ewentualną wymiane jednego sensora, pomalowanie maski, zmatowiałych slupkow bocznych i maznięcie zdrapki wielkosci pieciozlotowki na drzwiach + polerka calego auta.
    Dodam ze gosc jest solidnym partczem i nie mozna mu ufac jesli chodzi o termin.
    Hmmm?

  12. #14216
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale jak takie E39 będzie wyglądać na Instagramie albo Facebooku, a nowy to nowy, jest kurwa lans
    Albo na wszystkich świętych na cmentarzu 'wiesz Grazia, bo my nowy samochód w salonie kupiliśmy'

  13. #14217
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak lakier w dobrym stanie, to dołożyć z 10 koła na detailing i też będzie wyglądać jak nowe takie E39.






















    Przez tydzień

  14. #14218
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Odnosnie lansu, kiedyś nocowała u mnie moja siostra i ona ogląda takich pojebanych youtuberow, niektorzy sie chwala swoimi furami, jakies banany mustangi i inne dojebane samochody a tu nagle taki typ :D

    hehe

  15. #14219
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    muj stary pyta:
    Saab 96 V4 1973
    Saab 95 1973
    Saab 900i
    Ford Sierra 2000E
    Volvo 740 GL

    czy jest tu ekspert50?

  16. #14220
    Avatar cigolce
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    131
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w chuj takich się znajdzie
    a 80 kucyków to można mieć w pandzie
    doprecyzuj tu coś
    no im więcej kucy tym lepiej, najlepiej już w okolicach 100-150
    nie zalezy mi na kombi
    mozliwość instalacji lpg chociaż dieselem nie pogardze
    bagaznik +400litrów
    glownie mi chodzi o bezawaryjnosc no i zeby ta skrzynia dobrze chodziła
    klimatyzacja, abs. nie jestem jakis fanem x marki, wiec obojetnie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •