Reklama
Strona 91 z 1245 PierwszaPierwsza ... 418189909192931011411915911091 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,351 do 1,365 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1351
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    od accorda vi wolalbym civica vii, znajdziesz z tym calym pakietem sport i bedziesz mial usportowiona sylwetke, ktora i tak nie bedzie ladna, ale za to civic bedzie przyzwoicie malo palil. z accordem nawet nie licz ze zejdziesz ponizej 8l, bedziesz sie krecil kolo 9 podejrzewam.
    nie chce sie opierac na stereotypach ale fordy potrafia byc wkurwiajace (mialem stycznosc z mondeo, i nowe focusy tez ssa pale), mimo to nie odrzucalbym ich

    moim faworytem bylby seat leon. mazda 3 jeszcze bylaby dobra opcja ale nieduzo wykracza poza budzet

  2. #1352
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Blubby napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    samochód z silnikiem od 1.4 i w górę, najlepiej w benzynie. Małe spalanie (7l-100 max)
    Nie uważasz ze benzyna 1.4 lub więcej i spalanie poniżej 7 litrów dosyć ciężko połączyć?
    Chociaż ja patrzę przez swój pryzmat stania w korkach.

  3. Reklama
  4. #1353
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Panowie, mam okazję kupić lagunę z 2003r za 6900zł. 1.9 dci, 247 tys przebiegu, ale wygląda i jeździ bardzo ładnie. Nic tam nie stuka, nie puka, nie warczy itd. Jest to samochód od znajomego mojego ojca, więc raczej pewny. Chodzi o to, że kupowałbym go z myślą o sprzedaży za trochę większy hajs. Ma ktoś z Was rozeznanie w tej kwestii? Patrzę sobie teraz ceny wystawionych aut, to zdecydowana większość tych renówek jest droższa, ale internetowe ogłoszenia wcale nie muszą być dobrym wyznacznikiem. Myślicie, że uda się zarobić na tym parę stówek?

  5. #1354
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    wiesz jak teraz trudno auto sprzedać?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  6. #1355
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A czemu teraz tak szczególnie trudno?

  7. #1356
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A czemu teraz tak szczególnie trudno?

    Przede wszystkim nieuczciwa konkurencja

  8. #1357
    Mexeminor

    Domyślny

    Żeby auto poszło szybko, to cena musi być atrakcyjna. Ja swojego Bravacza w bliskiej przyszłości zamierzam sprzedawać w 100% uczciwie, z podaniem wszystkich wad itd. Jeśli ktoś jest ogarnięty, to go ode mnie weźmie. Idiotów mi nie potrzeba.

  9. #1358
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jak chcesz zarobic tylko kilka stowek to sobie odpusc > jesli auto w ciagu pol roku od kupna sprzedasz z zyskiem, bedziesz musial odprowadzic podatek. kompletnie nieoplacalna robota

    @up
    zeby auto w ogole poszlo, cena musi byc atrakcyjna

  10. #1359

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    23
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam. Planuję zakupić sobie autko, będę mógł na nie przeznaczyć jakieś 7 - 7,5k zł. Samochód miałby mi służyć by dojeżdżać na uczelnię, czasem zrobić jakąś niewielką trasę ( 60 - 100 kilometrów). Zależy mi na tym by niedużo palił więc mam zamiar brać benzyniaka z LPG. Co polecacie? Zastanawiam się nad VW Golf III, Honda Civic VI Coupe lub Hatchback, Nissan Almera N16.

  11. #1360
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Entvar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam. Planuję zakupić sobie autko, będę mógł na nie przeznaczyć jakieś 7 - 7,5k zł. Samochód miałby mi służyć by dojeżdżać na uczelnię, czasem zrobić jakąś niewielką trasę ( 60 - 100 kilometrów). Zależy mi na tym by niedużo palił więc mam zamiar brać benzyniaka z LPG. Co polecacie? Zastanawiam się nad VW Golf III, Honda Civic VI Coupe lub Hatchback, Nissan Almera N16.
    Kup jakiegoś Opla (najlepiej Astrę) z gazem. Za 7,5k może nawet dostaniesz Astrę G w 1.4, a w 1.6 już na pewno (bardzo prawdopodobne już założone LPG).

  12. #1361
    Avatar kuba_k31
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    29
    Posty
    2,322
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Niedlugo zaczynam prace w ktorej bede musial duzo jezdzic, wiec poszukuje osobowki, ktora bedzie malo palila. Cena do 6 koła. Myślałem nad Fordem KA. Peugeot'y podobno powinienem sobie odpuścić. Jakieś propozycje?


    #Edit
    Ford Focus tez mi sie podoba, ale taki chyba sporo pali?;d
    Ostatnio zmieniony przez kuba_k31 : 30-09-2014, 18:15
    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    domknąłem

  13. #1362
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie, szukam w miarę dobrego auta (najlepiej dobrego wiadomo) do max 10tyś.
    1) Benzyna/Diesel
    2) Rok produkcji 2000+
    3) Nadwozie obojętne byle nie combi (OPRÓCZ MAZDY6)
    4) Kwota-10tyś
    5) Spalanie max 6-7l/100km
    6) ABS, WSPOMAGANIE, KLIMATYZACJA, EL. LUSTERKA, SZYBY ITD.

    Celowałem wcześniej w Seata Leona, oraz Toledo. Również Golfik IV fajny. Macie coś do zaproponowania może w tym przedziale?

  14. #1363
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Co do ka, to ja mam takiego, kupisz za grosze, ale wez pod uwagę, że one strasznie rdzewieją. Plusem jak też minusem jest przestarzały silnik, ale mi to nie przeszkadza sporo rzeczy można zrobić samemu. Rozrząd jest na łańcuchu, to też mi się podoba. Spalanie w trasie 5 litrów miałem, na mieście nie liczyłem. Ogólnie nie moge na niego narzekać.

  15. #1364
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, szukam w miarę dobrego auta (najlepiej dobrego wiadomo) do max 10tyś.
    1) Benzyna/Diesel
    2) Rok produkcji 2000+
    3) Nadwozie obojętne byle nie combi (OPRÓCZ MAZDY6)
    4) Kwota-10tyś
    5) Spalanie max 6-7l/100km
    6) ABS, WSPOMAGANIE, KLIMATYZACJA, EL. LUSTERKA, SZYBY ITD.

    Celowałem wcześniej w Seata Leona, oraz Toledo. Również Golfik IV fajny. Macie coś do zaproponowania może w tym przedziale?
    Żeby auto było konkretne, a do tego mało paliło, to musi być diesel. VAGi ogólnie są dobre, to wiadomo. Najlepszy Toledo, bo jego praktyczność jest o wiele wyższa niż hatchbacków. Ja bym jednak celował w Octavię I w kombi. Silnik oczywiście 1.9 110KM, ew. 90 konny, ale to będzie muł.
    Cytuj kuba_k31 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Peugeot'y podobno powinienem sobie odpuścić.
    A to z jakiego powodu? Takie 206 możesz dostać za 6 tysięcy, a jak będzie w dobrym stanie, to pojeździsz aż miło. 1.4 jest wystarczająco dynamiczny i ekonomiczny (trasa 6 litrów), a i psuć się nie psuje zbytnio. Jak kupisz gołą wersję (za tą kwotę raczej tylko taka), to nie ma opcji na jakieś kosztowne awarie.
    Możesz się też rozglądnąć za jakimś 306. To były genialne samochody, warto się nimi zainteresować mając mocno ograniczony budżet.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 30-09-2014, 20:32

  16. #1365
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Żeby auto było konkretne, a do tego mało paliło, to musi być diesel. VAGi ogólnie są dobre, to wiadomo. Najlepszy Toledo, bo jego praktyczność jest o wiele wyższa niż hatchbacków. Ja bym jednak celował w Octavię I w kombi. Silnik oczywiście 1.9 110KM, ew. 90 konny, ale to będzie muł.

    A to z jakiego powodu? Takie 206 możesz dostać za 6 tysięcy, a jak będzie w dobrym stanie, to pojeździsz aż miło. 1.4 jest wystarczająco dynamiczny i ekonomiczny (trasa 6 litrów), a i psuć się nie psuje zbytnio. Jak kupisz gołą wersję (za tą kwotę raczej tylko taka), to nie ma opcji na jakieś kosztowne awarie.
    Możesz się też rozglądnąć za jakimś 306. To były genialne samochody, warto się nimi zainteresować mając mocno ograniczony budżet.
    Octavia na propsie, ale co powiesz o tym leoniku? ( W chuj mi sie podobają te auta i z wyglądu zewnętrznego i wewnątrz.
    http://allegro.pl/seat-leon-1-6-sr-1...642867420.html

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •