Reklama
Strona 901 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4018018518918999009019029039119511001 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,501 do 13,515 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13501
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Samuraj się za chuj nie nadaje do normalnej jazdy, taką RAVką se śmigniesz nad morze czy w górki z przyjemnością autobaną, a Samuraj to przy 80km/h już ci gwałci uszy tak, że chcesz umrzeć. Fajne auto, kultowe, chciałbym mocno, ale to nie ma sensu.
    @Mexeminor ;
    A co powiesz o Mitsubishi Pajero/Pinin albo Nissan X-Trail? Ogólnie z terenówek mi się bardzo podoba Opel Frontera, koniecznie pięciodrzwiowy, ale wiadomo, jak jest.

  2. #13502
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No co jest z Fronterą nie tak? Tanie są przecież.

    A Pajero Pinin spoczko przecież, wiadomo. X-Trail to jest taki chuj nie terenówka, ja bym się nie pchał, te wczesne Nissany w mariażu z Renault to są takie se, spójrzmy chociażby na N16.

  3. Reklama
  4. #13503
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No co jest z Fronterą nie tak? Tanie są przecież.
    No ruda i dieselki chujowe podobno. Mówisz, że taka Frontera do 8k by nie była najgorszym wyborem? Podoba mi się w niej masywny przód, przypomina mi to 80tke, to samo w przypadku zwykłego Pajero.

  5. #13504
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kurwa panowie serio, na chuj wam te frontery czy xtrail który ma chujowe blachy

    Santa fe, z orurowaniem to na prawdę wygląda kozacko, do tego, nie spodziewałem się ale auto jest całkiem wygodne, niezła pozycja za kierownicą, w taniej kasie dobre roczniki, wyposażenie też zazwyczaj te 4 szyby w prądzie mają i klimkę. Dobre 2.0crdi (a przynajmniej mój mechanik zachwalał) kurwa tego też się nie spodziewałem po przejściu ze 190 koni w quattro na 110koni ale jak na swoje gabaryty jest lepiej niż się spodziewałem, wagowo u mnie przy ośce wychodzi to samo co audica w quattro (Hyundai 1640, audi 1680). Prowadzenie wiadomo na minus bo nie trzyma się to już tak drogi jak audi ale kapcie 215/75/16r robią robotę i ona płynie na nierównościach. Plus one nierdzewieja. @Astinus ; @Master ; @Mexeminor ; róbcie miting ludka w marcu to wam pokażę to cudo za niecałe 9k XDDDD

  6. #13505
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jeden pojeb na moim osiedlu to ma i takie trochę pizdowate kształty ma, ale to chyba normalne w Hyundai.

  7. #13506
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To ci wrzuciłem zdjęcie stronę albo dwie temu, porównaj to do frontery (podobna cenowo) bądź xtriali, tusconow czy innych wymysłów za odrobinę większe pieniądze. Przecież on jest z orurowaniem napakowany i czeka aż te pizdeczki wessie

  8. #13507
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leon jest takim samym gównem jak Golf IV, z tą różnicą, że Golf jest ładniejszy i nie wyszedł pod szyldem obecnie praktycznie martwej marki. Seat to nie Saab, nikt płakać nie będzie, niech zdycha. A, no i Golfy są tańsze więc go do the math.

    No i B5/B5FL to jest spasowanie na poziomie A6C5, to są bliźniacze auta, można jeszcze dodać A4B5 do tego. Cały czas to piszę i to nie jest jakieś moje zdanie, że B5 i FL to są najlepsze Passaty i prawdopodobnie najlepsze VW jakie zrobili, bo to pierwotnie w ogóle nie miało być VW, a Audi właśnie. Postarali się niesamowicie i to widać, bo pomimo tyrania tych aut niemożebnie one dalej się trzymają kupy w ogromnych ilościach. Naszego do dziś wspominam, wspaniały był pomimo 360kkm nalotu, dalej żałuję tej sprzedaży, ale co teraz zrobię. Teraz sobie tak szukam jakieś 2.8 4Motion, ale z drugiej strony wolę ładować kasę w A6C4 2.8 w quattro, to jest po prostu mądrzejsze z tych dwóch aut.
    No, ale widze ty nadal pierdolisz. Go do the math to chyba sobie powinienes powiedziec xDD Skoro Golf czwurka kosztuje 7 tysiecy i kazdy go ma w pizdzie, a taki Leon 11 to chyba wiadomo co jest bardziej chodliwe, ale nie chuj on nadal sie bedzie klocil, ze jakis obsrany golf czy passat jest na poziomie chocby tego leona. xD

    Ps.
    Jak tam Honda expert opowiadaj, a nie kryjesz sie

    Ps2.
    Zanim Ty ta 164 kupisz to ja juz dawno bede sobie Stelvio smigal xD

    A ten hujdaj nawet fajnie wyglada calkiem spoko opcja, ale ja pewnie dopiero bede ze kilka miechow znow szukal fury i raczej bedzie to jakis hamerykanski pickup, zalezy mi mocno na otwartej pace
    Ostatnio zmieniony przez Master : 25-02-2019, 21:30
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #13508
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ci wrzuciłem zdjęcie stronę albo dwie temu, porównaj to do frontery (podobna cenowo) bądź xtriali, tusconow czy innych wymysłów za odrobinę większe pieniądze. Przecież on jest z orurowaniem napakowany i czeka aż te pizdeczki wessie
    No to akurat fajnie wygląda, ale tył nie za bardzo ;/
    Tuscon też chujowy, inny typek na osiedlu to ma i jest tragiczny. Kolejny ma Pajero Pinin, ale trzydrzwiowe i wygląda, jak smart przez to.

  10. #13509
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    grand cherokee zj albo cherokee xj i jebać jakieś kurwa frontery czy inne santa fe xD
    a meeting to można by w sumie dogadywać, zajechałbym moją srebrną strzałą

  11. #13510
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kurwa ale typy, to jest 2004 rok a cena porownywalna do właśnie frontery, wszystkie tuscony czy xtrail są droższe, nie wspominając o szerokim. Jeszcze chuj, może Terrano w tej kasie tusconow by podeszło, ale słabe blachy, no i Sorento ale to samo blachy i silniki słabe.
    Ja miałem kupić Berlingo w blaszaku, już byłem dogadany i dobrze wyszło że kumpel zrezygnował a mnie jakiś chuj podkusil pojechać obejrzeć te Santa fe bo spodziewalem się wyjeba, nie żałuję za chuj ze go wziąłem do tego nie szkoda gdzieś na budowę w kurz jechać czy błoto bo pieniadze to prawie żadne za takie auto
    A domyślam się że przesadnie o nie nie dbając ale też bez dopierdalania go bezsensownie posłuży mi dłuższy czas
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 25-02-2019, 21:43

  12. #13511
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No, ale widze ty nadal pierdolisz. Go do the math to chyba sobie powinienes powiedziec xDD Skoro Golf czwurka kosztuje 7 tysiecy i kazdy go ma w pizdzie, a taki Leon 11 to chyba wiadomo co jest bardziej chodliwe, ale nie chuj on nadal sie bedzie klocil, ze jakis obsrany golf czy passat jest na poziomie chocby tego leona. xD
    No nie jest na poziomie Leona, bo Pasek i Gulf są po prostu lepsze. Cupra ma sens, niewielki ale jakiś ma, normalny Leon to XD Trzydrzwiowy Golf na fajnej feldze wygląda w chuj lepiej.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ps.
    Jak tam Honda expert opowiadaj, a nie kryjesz sie
    Jeździ, ale wkurwia mnie ten nadsilnik, chyba będę się tego pozbywał, serio mówię. Albo ojcu oddam, bo on narzeka na fotele w Passacie, a w Hondce full elektryka skóra szmery bajery i są serio w chuj wygodne. Jak się jej nie pozbędę to mogę dla cb pokazać, ale teraz średnio z czasem : /

    Za tydzień, max dwa śmigam wszędzie MX-5.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ps2.
    Zanim Ty ta 164 kupisz to ja juz dawno bede sobie Stelvio smigal xD
    No tak, bo ja nie mam zamiaru tej tykającej bomby nawet oglądać XD
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-02-2019, 21:45

  13. #13512
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Kurwa Janek mi dzis taka pereleczke podrzucil, ze chyba pojde sie zapozycze, znajde wlasciciela i mu go zabiore albo za jakies pieniadze albo za jego zycie.

    Caly dzien o nim mysle, gorzej jak za baba




    Dawno nie widzialem fury, ktora by mi tak pasowala
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #13513
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    o chuj ale złoto, to jest takie auto, które po prostu jeździ i masz w piździe jak wygląda. @Astinus ; daj go dla mnie albo coś innego do takiego codziennego tyrania.

  15. #13514
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie jest na poziomie Leona, bo Pasek i Gulf są po prostu lepsze. Cupra ma sens, niewielki ale jakiś ma, normalny Leon to XD Trzydrzwiowy Golf na fajnej feldze wygląda w chuj lepiej.
    ja swoją drogą słyszałem, że golfy 4 są po prostu lepiej wykonane niż te śmierdzące leony

  16. #13515
    Boruciarz

    Domyślny

    Co to jest w ogole za pierdolenie. Te jebane auta maja identyczne srodki i wiekszosc jest fabrycznie spasowana

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •