Reklama
Strona 900 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4008008508908988999009019029109501000 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,486 do 13,500 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13486
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ty nim nie jeździsz w zimie, nie?
    nie jeżdżę śniegu i soli nie widziała
    nie wiem jak w niemczech
    Podobno w aso bmw można kupić takie środki do konserwacji ale jeszcze się zastanowie bo masz racje skoro jest dobrze to po co ruszać ;p

  2. #13487
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Mexe, jeżeli macie takie ceny to zazdraszczam, u nas za zzrzucenie zawiechy, wydechu i generalnei wszystkiego do golej podlogi i zakonserwowanie podłogi i elementów zawiasu zaczyna się od 2.5k. nie licząc krowna, który pierdolnie wszystko olejem za 7 stówek bez ściągania, ale jakoś im nie ufam

  3. Reklama
  4. #13488
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    minusem tego auta jest to że ma szyberdach a progów już może nie mieć za jakieś 5 lat.

  5. #13489
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    volvo s40 II generacji w fajnej benzynie(oczywko z gazikiem). Ceny są różne bo pojawiaja sie sztuki po 13-14k i sa tez takie po 22-23k. Wiem jaka jest tam rozbieznosc rocznikowa ale ile trzeba szykowac na dobra sztuke? Czy znalazlbym cos za takie 15-18kola? Myslalem, zeby dac mniej i wziac np Leona I. Focus II odpada, brzydkie w chuj. Co jeszcze moglbys poszukac torgi?
    Ostatnio zmieniony przez Kolczasty : 24-02-2019, 02:21

  6. #13490
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha, rozumiem, czyli to pewnie kwestia dogadania się z szefem.
    Swoją drogą tacy "ludzie lasu" na co dzień jeżdżą terenówkami, przynajmniej w mojej okolicy tak jest. Nawiązując do tego co myślicie o samochodzie terenowym, jako daily? Mam na myśli trochę starsze modele, powiedzmy do 15k.
    Polecam Santa Fe za połowę tej ceny

  7. #13491
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    volvo s40 II generacji w fajnej benzynie(oczywko z gazikiem). Ceny są różne bo pojawiaja sie sztuki po 13-14k i sa tez takie po 22-23k. Wiem jaka jest tam rozbieznosc rocznikowa ale ile trzeba szykowac na dobra sztuke? Czy znalazlbym cos za takie 15-18kola? Myslalem, zeby dac mniej i wziac np Leona I. Focus II odpada, brzydkie w chuj. Co jeszcze moglbys poszukac torgi?
    No jak patrzysz na 1.8 z początku produkcji, to ceny są z najniższego pułapu, a jak weźmiesz 2.5T z końcówki, to 30k może nie starczyć, co tutaj jest dziwnego?

    Za 15-18 koła to znajdziesz od chuja 1.8, będziesz se mógł przebierać. 2.5T to tak średnio na jeża, jeszcze jest 2.4, ale chyba jeszcze rzadziej się to spotyka. Ogólnie pięciogarowe silniki Volvo są tutaj najlepszym wyborem, to trochę nie twój budżet, ale spróbować można.

    Leon I to jest najbardziej zjebany fenomen wśród aut używanych. Trzymają kosmiczne ceny, a Cupry to już w ogóle. Ja bym się w to nie ładował, bo taniej kupi się np. Passata z 1.8T niż Leona, a VW jest pod każdym względem lepszy.

  8. #13492
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Pomijajac kwestie wykoneczenia wnetrza to passat jest pod kazdym wzgledem gorszy, a tak to sie zgadzam w sumie :)
    Leony trzymaja cene bo to zajebiste auta. Jak na tamte lata taka Cupra ladnie wygladala, fajne wersje silnikowe, a w porownaniu do konkurentow w postaci Golfa czy A3 to juz w ogole auto wyjebane w kosmos, pomijajac kwestie wykonczenia wnetrza.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 25-02-2019, 00:55
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #13493
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No ale na tamte czasy to se mógł być, dzisiaj to już jest stary kiep, który tylko ciutkę lepiej się trzyma od innych aut z tamtych lat. Wykończenie wnętrza to w chuj istotny aspekt po tylu latach, imo poza solidnym silnikiem i blachą najważniejszy. Leon nie jest w niczym lepszy od Passata, zalecam handlować z tym faktem.

  10. #13494
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pomijajac kwestie wykoneczenia wnetrza to passat jest pod kazdym wzgledem gorszy, a tak to sie zgadzam w sumie :)
    Leony trzymaja cene bo to zajebiste auta. Jak na tamte lata taka Cupra ladnie wygladala, fajne wersje silnikowe, a w porownaniu do konkurentow w postaci Golfa czy A3 to juz w ogole auto wyjebane w kosmos, pomijajac kwestie wykonczenia wnetrza.
    Tak mocno trzymają cenę, że poszedłem do salonu po cupre, wycenili mi na 170k, bo to jakaś limitowana wersja i tylko 2 na Warszawę są. Powiedziałem, że za 120k wezmę, oczywiście postawili oczy i szydercze usmieszki, po czym po miesiącu walą telefonami, że za 130k sprzedadzą, bo nikt nie chce tego auta i stoi bez sensu w salonie. Zakładam, że jeszcze trochę postoi i za 100k pójdzie.

    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  11. #13495
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak mocno trzymają cenę, że poszedłem do salonu po cupre, wycenili mi na 170k, bo to jakaś limitowana wersja i tylko 2 na Warszawę są. Powiedziałem, że za 120k wezmę, oczywiście postawili oczy i szydercze usmieszki, po czym po miesiącu walą telefonami, że za 130k sprzedadzą, bo nikt nie chce tego auta i stoi bez sensu w salonie. Zakładam, że jeszcze trochę postoi i za 100k pójdzie.

    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Chyba o czyms innym tutaj rozmawiamy xD

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ale na tamte czasy to se mógł być, dzisiaj to już jest stary kiep, który tylko ciutkę lepiej się trzyma od innych aut z tamtych lat. Wykończenie wnętrza to w chuj istotny aspekt po tylu latach, imo poza solidnym silnikiem i blachą najważniejszy. Leon nie jest w niczym lepszy od Passata, zalecam handlować z tym faktem.
    No wlasnie jest we wszystkim, polecam handlowac z tym, ze nie kazdy jest januszem, ktory uwaza Passata za jakis pierdolony motoryzacyjny cud. xDD Ot brzydkie kombi, zazwyczaj srednio wyposazone i niezle spasowane (maksymalnie niezle). Jedyne co to na tamte czasy to wnetrze wygladalo przyzwoicie, ale spasowanie takiego Leona jest praktycznie takie samo. Zreszta kurwa no w jakim pascie tera nie siedze to trzeszczy i napierdala chyba kazdy jeden element tapicerki (a mam 2 pod domem, mialem 3 xD) gdzie w takich Leonach czy nawet Ibizach, ktore tez juz sa starymi kiepami potrafi wszystko byc nadal idealne i cichutkie. Co na ta chwile i tak nie ma znaczenia bo mowimy o prawie 20 letnich autach wiec jeden chuj czy trzeszcza czy nie.

    Do tego powstala teoria, ze z 1.8T to panie kurla 700 koni bez zakucia albo i wincyj wyciongniesz nic ino brac wiec 1.8T sa drogie w chuj natomiast kazda inna wersje dostaniesz w okolicach dychy czyli musisz zaplacic z 2,5k wiecej niz za jakiegos obsranego Golfa czy a trujke czy cokolwiek innego tego typu co jest naturalne bo to jest po prostu lepszy i nadal lepiej wygladajacy samochod nie wiem czego nie rozumiesz. xD Chuj, ze jest to wybor miedzy jednym kiepem, a drugim, ale nawet kiepy maja rozne ceny. xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 25-02-2019, 09:58
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #13496
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Leon jest takim samym gównem jak Golf IV, z tą różnicą, że Golf jest ładniejszy i nie wyszedł pod szyldem obecnie praktycznie martwej marki. Seat to nie Saab, nikt płakać nie będzie, niech zdycha. A, no i Golfy są tańsze więc go do the math.

    No i B5/B5FL to jest spasowanie na poziomie A6C5, to są bliźniacze auta, można jeszcze dodać A4B5 do tego. Cały czas to piszę i to nie jest jakieś moje zdanie, że B5 i FL to są najlepsze Passaty i prawdopodobnie najlepsze VW jakie zrobili, bo to pierwotnie w ogóle nie miało być VW, a Audi właśnie. Postarali się niesamowicie i to widać, bo pomimo tyrania tych aut niemożebnie one dalej się trzymają kupy w ogromnych ilościach. Naszego do dziś wspominam, wspaniały był pomimo 360kkm nalotu, dalej żałuję tej sprzedaży, ale co teraz zrobię. Teraz sobie tak szukam jakieś 2.8 4Motion, ale z drugiej strony wolę ładować kasę w A6C4 2.8 w quattro, to jest po prostu mądrzejsze z tych dwóch aut.

  13. #13497
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Mexeminor ;
    kupiles juz te taczke niemiecka z gwiazdkom??
    jak nie to pa
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#3a3457eb4b
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#3a3457eb4b

    tak ogladalem blogomotiwa

  14. #13498
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie no kurwa chciałbym Merca kolejnego, ale rozum mówi dla mnie kup se co innego i właśnie RAV4 bardzo chcę i se pojadę chyba jutro obejrzeć taką niezła nawet na papierze.

    A te Alfy są pyszniutkie, ale by oko zbielało tym kurwom alfistom maćkowi i arturowi (specjalnie z małej, bo to śmiecie, pozdro) jakbym takim podjechał na lawecie im pod dom.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-02-2019, 19:51

  15. #13499
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    kup że se samuraja

  16. #13500
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Samuraj się za chuj nie nadaje do normalnej jazdy, taką RAVką se śmigniesz nad morze czy w górki z przyjemnością autobaną, a Samuraj to przy 80km/h już ci gwałci uszy tak, że chcesz umrzeć. Fajne auto, kultowe, chciałbym mocno, ale to nie ma sensu.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •